Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
pinacolada napisał:
dzisiejsza "sesja" podczas której zostałam przez córkę olana 😉 [img size=250]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC_0025f.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />

Pieknee zdjecieeee 🙂 a ta mała TWOJA ILEEE FAŁDEK 🤪

miałam sie pytac, jak sobie radzisz podczas kapieli. Bo ja codziennie odkrywam jaka fałdkee a miedzy nimi strasznie gromadzi sie brud heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pinacolada napisał:
od jutra zaczynamy stosować krem antycellulitowy 😉 [img size=250]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC_0034_1f.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />


haha bez komentarza 🤪 ale celulit jej nie straszny w koncu mama kosmetyczkaa 🤪 zawsze chciałam miec mame kosmetyczkee heh ale niestety:P zazdroszcze Leeenie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jej kluucha ze heej heh:P pokaze WAM mojego siostrzenca 5miesiecy heh i jest klucha ze hoho, u nas w rodzinie chyba genetycznie hihi jak mial 6tyg to wazył 6300 🤪

pinacolada ja wlasnie odkryłam ostatnio nowa fałdke na bioderkach i tam tyle brudu ze heej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada mówisz powaznie z tym nosem? hehe dałabym sobie rękę uciąć że macie identyczny! nawet po fakcie jak mówisz że miałas dwie operacje..

Tak na marginesie. Po co Ci to było:P droga rzecz?? bolało?? 🙃 jaa mam cykora a chce sobie ucho zoperować:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
i jeszcze jedno [img size=250]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC_0017f.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />

Widać że podobna do taty jak narazie, chyba przed oczęta 🙂

PIEKNE FOTKI! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>SyLa1205 napisał:
pinacolada mówisz powaznie z tym nosem? hehe dałabym sobie rękę uciąć że macie identyczny! nawet po fakcie jak mówisz że miałas dwie operacje..

Tak na marginesie. Po co Ci to było:P droga rzecz?? bolało?? 🙃 jaa mam cykora a chce sobie ucho zoperować:P


poważnie. 1 raz daaawno temu - niby operacja przegrody bo miałam jedna dziurke niedrożna ale przy okazji mała kosmetyka a 2 raz 5 lat temu bo jak wstawałam rano i patrzyłam do lustra to miałam lekki "dyskomfort psychiczny" 😉 Za drugą płaciłam ok3tys sama operacja a potem wizyty kontrolne tez płatne ale nie pamietam ile razem wyniosło. Czy bolało, hmmm. Mam gdzies zdjecia dzien po operacji - one odpowiadaja na to pytanie w 100%. Jak znajde to Ci przesle na maila zeby paniki nie siac na forum 😉 Julka miała 6 lat i mnie nie poznała! To moze tyle w tym temacie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my dziś zaliczyliśmy bardzo męczący dzień. Mała nie dała pospać w nocy i w dzień też potrzebowała sporo uwagi :/ a ja niestety chora i nie za dobrze się czułam żeby się nią zajmować ale na szczęście tatuś się dziś nieżle spisał 🙂 była u mnie Pani doktor i zapisała jakieś leki żeby mi gorączka spadła i już mi lepiej 🙂

pinacolada super fotki 🙂
moja córcia jak chwile jest noago to szybko marznie i jest krzyk 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada chetnie zobacze jak wygladałas albo jak niewyglądałaś 😁 i chyba odechciałoo mi się już operacji ucha:P ja też mam dyskomfort psychiczny ale moge go włosami zakryć:P jedno ucho mam lekko odstające, bo urodzilam się z przyklejonym (taki zagie uszko:P)

aalice- moja tez marudna, bo cos zjadlam nie tak, Dwie nocki z glowy byly mam nadzije ze dzis bedzie lepiej jak narazie jest dobrze 😉 Lece poczytac jezyk niemowlat mala wstanie nakarmie ja i spacc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada nie stresuj się tylko przeczytaj ulotke tabletek. Nie wiem czy każde w każdym bądz razie na tych moich i ich polskich odpowiedniku pisze to samo, że albo pierwszego dnia miesiączki albo 21 dni po porodzi w innym wypadku skuteczność jest dopiero po 7 dniach. A moje tabletki to Noriday, jednoskłądnikowe bo karmie piersią. A tak wogóle to śliczne masz zdjątka z Lenką 🙂 Ja już bym chciała takie fałdki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpadlam na chwilkę bo mala wrzeszczy- alarmy pożarowe wyją ciszej niz ona:laugh:


wczoraj byłam z Vanesssa w szpitalu- zbadali i nie wiadomo z czego goraczka- osłuchowo ok. Krew pobrali i mała ma anemie 🤪 HB-9.8
dziś musze zawieśc mocz do badania, dostala panadol na spadek temperatury.
chyba w nocy zadziałał bo zasneła o 22 i spala do 5.30 bez jedzenia, niebyło szans na wcisniecie jej butli...a jadła po 20 🤪

ta lekarka na niczym się nie znała, ja jej pokazuje dziąsła małej a ona nie chciala patrzec bo za wczesnie na zeby ale kazała ostawic witamine d3 bo ida jej zeby- no kurw... mogła by się zdecydowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu - to karmienie na spiocha to technika uprawiana przez mojego meza [ja w nocy nie wstaje:P] i od kilku dni nie zmieniamy mu pieluchy w nocy [no chyba ze tak ja kdzis nawalil takie kupsko ze chcialo nos rozerwac no i przy myciu zadka tak sie rozgadal ze potem nam spac nie chcial]. To karmienie na spiocha to tak ok. 23-24.00, jak my jeszcze nie spimy-zeby go dopoic i dozywic zeby to bylo mniej wiecej jak my sie kladziemy zeby wytrzymal ile sie da najdluzej 😉
Czasem z nim pochodzimy trzymajac go pionowo ale rzadko wtedy odbija.
PINACOALDA-to bylas w mojej okolicy wczoraj 🙂 ja mialam tez odwiedziec rodzicow,fryzjerke i galerie kazimierz ale widac moim rodzicow wczoraj nasze towarzystwo nie spasilo bo nawet nie odzwonili.
Wiec pojechalismy do sosnowca do centrum handlowego i mlody spal calusienki czas spal 🙂
Bylismy w HM dla dzieci, w SMYKU i takich lokalnych sklepach dla dzieci i nie ma czapeczek! 😠
A w HM to przesadzaja z cenami to po pierwsze a po drugie to juz jest kolekcja letnia. chyba troszke za wczesnie...
W smyku kupilismy bluze i czapke z braku laku. W HM ciensza bluze, moze na swieta styknie 🙂
Widzialam te z w SMYKU ten lezaczek bujaczek ktory kupilam - ja kupilam go za 164 pln plus 34 pln przesylka a w SMYKU kosztuje 284 pln!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaja jedziemy zaraz na spacerek gdzies do lasu, potem na obiad do tesciow i potem byc moze na kolejny spacerek i ja moze troche pobiegam [wczoraj zakupilam spodnie dresowe 😉 ]
Tylko mam straszny katar i nie wiem czy mi to nie zaszkodzi :/

Milych niedziel wszystkim zycze papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha!

PINACOLADA - super fotki 😉
widzisz, ja prosze meza o zrobienie nagich fotek od hoho i jakos tak jak masazu ani widu ani slychu 😠
A co do cellulitu to u Ksawcia tez zauwazylam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka


Młoda zaliczyła dziś kawałek mszy w kościele. Pojechalismy z zamiarem ze Paweł i Julka pojda na msze a ja bede spacerowac z niunia po parku. Ale w sumie jakos tak sie zimno nagle zrobiło bo zaszło słoneczko ze postanowiłam z nia wejsc do środka. Nawet organy ja nie obudziły! Ale po ok 20 min zaczeła otwierac oczka, rozglądać sie z niezadowoleniem wypisanym na twarzy wiec sie z nia ewakuowałam 😉

Teraz przygotowuję obiadek a moi dalej spaceruja bo sie wcale nie obudziła i krąża z nią wokół bloku.

Jagoda - co do cen dzieciecych ubranek to brak słow. My weszliśmy wczoraj do Zary , ech....nacieszyłam tylko oko. Kupiliśmy jej tylko fajny T-shirt - zrobie jej fotke potem to Wam wkleję 😉

My dzisaij bedziemy miec gości. Znajomi z 4 dzieci w tym 2 letnie bliźniaki 🤪 Antek i Antonina (Tosia). Lubię je bardzo mimo ze po ich wizycie nasze mieszkanie nadaje sie do generalnego remontu 😉

Młoda wczoraj zasnęła w koncu u Julki w pokoju wpatrzona w welonkę pływającą w akwarium 😉 Jak tak dalej pojdzie to bedziemy sobie musieli akwarium w sypialni sprawic 🤪

Uciekam konczyc obiadek

Do napisania potem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Mamusie 🙂 🙂 🙂 🙂 Przepraszam za to opuszczenie się na forum ale aktywność w "zawodzie" mamusi mnie pochłonęła do reszty a jeszcze zamykałam sesję 🙂 Ale mimo tego wszystkiego album jest na wykończeniu i w tym tygodniu się pojawi(nie obiecuje dnia ale na pewno zostanie przesłany na m@ila-do którejś z was)
A my jak każda z was pewni przerabiamy wysypkę,biegunkę ...ale po kolei
jakiś miesiąc temu poszliśmy z katarkiem do pediatry przepisała nam witaminkę D3 Vigantol i witaminy w kropelkach dla małego. Po czym zaczęło na buźce wysypywać Kacpra. MYślałam że to skaza białkowa.Ale wątpliwości bardziej miałam do tych witamin ponieważ dużo białka to ja nie jadłam tylko 2 razy dziennie platki z mlekiem i tego mleka to po szklance. więc czekałam 2 tygodnie no to znowu do lekarza 😞. Lekarka że to skaza ja uparcie że to od witamin które nam przepisała zaczęła mnie wypytywac co jadłam po czym uzyskała odpowiedzi na wszystkie pytania NIE NIE NIE etc. Więc przepisała maści Nie wspomnę o twarzy małego po prostu jeden wielki bąbel (jakby wpadł twarzą do pokrzywy)masakra...Maści Elocom i delikatny kremik PHYSIOGEL. Elocomu nie chciałam długo stosować (sterydy)miał posmarowaną delikatnie buzinkę nim na noc ...zeszło 🙂 ale nie cieszyliśmy się długo...znowu wysypane mial plecki i nóżki odstawione miał wszystkie kosmetyki i te witaminy kąpaliśmy go 4 dni w krochmalu. Już od momentu kiedy wiedzialam że jestem w ciąży mówiłam że będzie alergikiem jak ja szlag...zrezygnowałam z picia jakichkolwiek soków z kartonów,rozcieńczanych...wszystko było ok wczoraj i przedwczoraj wypiłam małego kubusia znowu cały wysypany cholera jasna mało tego ma biegunkę...także jak nie urok to sraczka 😉 ale jest kochany a ja zapomniałam przy nim o Bożym świecie 😉 zaraz jak mi się uda to wkleję nasze fotki. Usg bioderek wyszło dobrze następne kontrolne za 3 miesiace jutro idziemy na pobranie krwi z palca aż mi go żal 😞 😮
a w piątek na szczepienie;(
pozdrawiamy was mamusie duzo całusków dla was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...