Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej Mamusie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

MyCloud WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO z okazji urodzinek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Duzo zdrowka szczescia milosci i pociechy z Coreczki 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mamusie...

My wróciliśmy z usg bioderek.Wszystko w porządku.Czy miałyście przy okazji konsultacje z ortopedą? bo ja mogłam mieć,ale płatne wtedy nie 120zł a 180zł 🤪

Oczywiście ryk i krzyk był straszny do tego zwaliła kupę podczas badania.

Na razie nie widzę żadnej poprawy po Sab Simplex więc tylko strzelić sobie w łeb!

Teraz ma dzień strasznej marudy...ja już wychodzę z siebie a ona płacz i płacz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cos mi komputer szwankuje i sam wysyła stare posty 😠

Witaj jubilatko!!!

Moja niunia na usg była tak grzeczna ze p.doktor nie mogła wyjsc z podziwu. A usg trwało długo bo robiliśmy jeszcze usg brzuszka!

A lenka dzis je i śpi na okrągło! Teraz zasnęła u siostry na łóżku 😉

Nam 2 dni temu skonczył sie Sab Simplex a nowa dostawa jeszcze nie przyszła. Podajemy jej w zamian Bobotic 4 x po 10 kropli i powiem szczerze ze nie widze różnicy! Kolki jak nie było tak nie ma 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud to bioderka miałaś płatne? do ortopedy to może jak mała zacznie chodzić...choć nie mam dobrego zdania z Agatą byliśmy u trzech różnych bo lewą stópkę dziwnie stawiała i czasami ciągnęła i każdy mówił co innego...aż ostatni powiedział, że do 2 roku życia tak może być bo dziecko uczy się chodzić....
my na bioderka za tydzień w dzień kobiet - ciekawe czy Pan doktor przyjmie nas kwiatkami 😁 🙃
Pinacolada może Lenka już nie ma kolek?skoro nie ma różnicy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziś kryzys emocjonalny.Mam wszystkiego dość nawet własnego dziecka.Nie chce spać tylko ryczy i krzyczy.Mam wrażenie,że tylko ja mam takie marudne dziecko.Siedze i ryczę,jestem bezsilna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny- ale mi isę zaczął tydzień

byłam u lekarza z maleńką i musze jej żelazo podawac bo faktycznie anemia- do tego badania za 2 tyg muszę powtórzyc
no i jak to przystało na zajeb.. tesciowa wkur... mnie z rana.
Ze mną juz nie gada:laugh:
ale zadzwoniła do synka i nazwała mnie histeryczką- skoro w sobote byłam w szpitalu na ciul dzisiaj jade do pediatry- tempa baba nic nie kuma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MyCloud 100 LATEK i dużo dużo sił!!!!!!!
Nie tylko twoje dziecko jest takie marudne mój mały misio już wyprowadza mnie z równowagi :/mimo że staram się robić wszystko on ma ciągle czegoś mało już sama nie wiem dziś w nocy dał do wiwatu nie zmrużył prawie oka a ja z nim jak się obudził o 23.20 tak zasnął na godzinę ok 3 i dopiero teraz padł. Chyba temu że byliśmy na pobieraniu krwi...cieszę się że trafiłam na super pielęgniarkę pobrała mu krew z żyłki w rączce...to się nazywa fachowa ręka wyczuć żyłę i się wkłuć...mały chwilkę popłakał i koniec ...a z paluszka ojjj to by się działo...

JAgoda ja jestem za chustą zresztą w szpitalu położne od razu doradzały chustę zdrowa, wygodna, bezpieczna a przede wszystkim maluchy czują bliskość mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez sie rozglądam za chustą.. bo mam leciec sama do Polski w kwietniu a tata ma doleciec.. to wózek od razu zdam na bagaż bo pozniej sobie nie poradze jak go bede musiala zostawic pod wejściem kto mi dziecko potrzyma. A wózek trzeba złożyć.

Mycloud- widac konkretna ta Twoja chusta. Ma tez konkretną cenę. Sprawdza się? jest możliwośc zeby ja zepsuć? hehe bo jak nie to moze znajde jakąs tansza uzywaną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał:
Jagódka oklask dla Ciebie a raczej dla Ksawcia bo dziś kończy 2 miesiące:laugh: 😘

to nic że w lutym nie ma 29 w kalendarzu, nie martw się Vanesski 30 też nie ma 🙂



O bo sie obraze!!! Dzis tak naprawde to Lenka konczy 2 miesiace!!! A Ksawciu to tak na niby 😉 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
Basia81 napisał:
Jagódka oklask dla Ciebie a raczej dla Ksawcia bo dziś kończy 2 miesiące:laugh: 😘

to nic że w lutym nie ma 29 w kalendarzu, nie martw się Vanesski 30 też nie ma 🙂



O bo sie obraze!!! Dzis tak naprawde to Lenka konczy 2 miesiace!!! A Ksawciu to tak na niby 😉 :P


Jagoda,Basia,pinacolada
wszystkiego dobrego dla Waszych pociech z okazji 2 miesiąca:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja na temat swojej teściowej to bym mogła walnąć elaboracik:P
ostatnio się obraziła,bo mówiłam że może do Niej wlecę i nie przyszłam,ale była taka piękna pogoda że wolałam iść z maleńką na spacer niż siedzieć na kawce.
a teraz nam się wpierdziela w chrzciny,postanowiliśmy robić w knajpie a ona,że drogo i taniej wyjdzie jak zrobimy w domu-i że możemy u Niej i że ona zrobi,chyba zwariowała,kurcze to My płacimy czy ona,to nasza córka i jej uroczystość a dom to my też mamy.Wnerwiła mnie na maksa,a poza tym to nie ma bladego pojęcia ile będziemy płacić a mówi,że drogo.Nie rozumiem tej kobiety czasami.Ogólnie jest o.k.ale jej zagrywki mnie osłabiają.A potem by może wypominała,że chrzciny musiała Nam zrobić i takie tam.A lubi wypominać-już słyszałam 😞

A i prawie za każdym razem jak ma okazję widzieć Malgosię,to próbuje Mi wmówić że dziecko jest głodne albo spragnione bo wyciąga języczek(a 30 min.wcześniej zjadła).Jeju,gdybym miała Bazukę to pewnie bym ją użyła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młoda nie śpi od 12 i cały czas wrzeszczy 😠 no dostanę kurwicy za przeproszeniem dziś.Dostała vibrucol i dałam jej paracetamol ,ale zasnąć nie ma zamiaru.Ja nie wiem co jej dziś cholera przesilenie czy co?może ciśnienie kuźwa..ja padam na ryjca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>SyLa1205 napisał:
ja tez sie rozglądam za chustą.. bo mam leciec sama do Polski w kwietniu a tata ma doleciec.. to wózek od razu zdam na bagaż bo pozniej sobie nie poradze jak go bede musiala zostawic pod wejściem kto mi dziecko potrzyma. A wózek trzeba złożyć.

Mycloud- widac konkretna ta Twoja chusta. Ma tez konkretną cenę. Sprawdza się? jest możliwośc zeby ja zepsuć? hehe bo jak nie to moze znajde jakąs tansza uzywaną.



Syla ja mam z smythsa nie pamietam ile kosztowała ale coś koło 30 e i jest świetna 🙂 Polecam

Mycloud wszystkiego dobrego z okazji urodzinek!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał:
a to jest link http://www.toys.ie/Simply-Good-Snuggly-Sling-!F07812-prod.aspx
Dzieki JustynaA 🙂 hehe kupie sobie przynajmniej na miejscu 🙂

A tak w ogole co do chrzcin to mamy termin zapisany na 11kwiecień 🙂 ale paranoja ksiądz sobie zarzyczył zaświadczenie że jestesmy praktykujący.. spowiedź musi być i nauki zaliczone jedne przed chrzcinami i chrzestni muszą tak samo... !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał:
Basia81 napisał:
Jagódka oklask dla Ciebie a raczej dla Ksawcia bo dziś kończy 2 miesiące:laugh: 😘

to nic że w lutym nie ma 29 w kalendarzu, nie martw się Vanesski 30 też nie ma 🙂



O bo sie obraze!!! Dzis tak naprawde to Lenka konczy 2 miesiace!!! A Ksawciu to tak na niby 😉 :P



to ja tez sie obraze!!! jakie na niby ?!:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...