Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
SyLa1205 napisał:
justyna_malutka napisał:
a to jest link http://www.toys.ie/Simply-Good-Snuggly-Sling-!F07812-prod.aspx
Dzieki JustynaA 🙂 hehe kupie sobie przynajmniej na miejscu 🙂

A tak w ogole co do chrzcin to mamy termin zapisany na 11kwiecień 🙂 ale paranoja ksiądz sobie zarzyczył zaświadczenie że jestesmy praktykujący.. spowiedź musi być i nauki zaliczone jedne przed chrzcinami i chrzestni muszą tak samo... !



Syla z tego co wiem to wszędzie tak jest...my mamy chrzciny 18 kwietnia i pierwsze co nas się zapytał ksiądz czy rodzice chrzestni przyjmują co roku kolędę? Bo będą musieli przynieść zaświadczenia że sa praktykujący na tej podstawie 🙂 Także nie jesteś sama na szczęście u nas zaświadczenia są już zdane w parafii.
Aha Pinacolada pamiętacie jak pisałm że mojego chcieli na chrzestnego wziąść i chrzciny były 16.01 przed moim terminem ...no to było ich wszystkich zdziwienie jak mnie zebrało do porodu 14.01 oczywiście musiał iść kto inny na chrzestnego 🙂 🙂 🙂 (ale ze mnie zołza) a mój kochany leczył kaca!!!po opiciu się jak mu się syn urodził 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mycloud napisał:
Kur...dziewczyny u nas wczoraj kolka trwała 9h i mała nie spała!!! padła o 22.00 i spała 5h nakarmiliśmy ją na śpiąco i dalej spała 4h.Chociaż dała nam się wyspać w nocy.Ja już się wykańczam przy tych pieprzonych kokach.Nic nie pomaga,nawet simplex.Takie miałam urodziny.

Za to dziś rano zbałamuciłam męża i był szybki seks 😉może być tylko rano bo wieczorem to nie wiemy jak się nazywamy.

Dziewczyny ,które już zakończyły połóg-czy miałyście pod koniec śluz? bo ja mam tzn.wczoraj miałam i nie wiem co to.Do lekarza idę za tydzień bo muszę jeszcze pod kosiarkę wpaść a nie mam kiedy.

Jak szybko dostałyście okres?


MYCLOUD a próbowałaś na kolki INFACOL???on jest bez recepty poleciła nam go nasza pediatra jak mały miał kilka dni kolki i pomogło 🙂

JA miesiączki jeszcze nie dostałam i pewnie nie dostanę... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wtorkowo 🙂

uff, dzisiaj młody maruda ze hoho.
Nie wiem jak Wasze głodomorki ale mój jak jest glodny to jest taki wrzask ze mi wlosy deba staja i szybko lece robic a on sie tak zapowietrza w tym czasie ze potem od razu przy pierwszym beknieciu wylatuje mu z dziuba caly katar z mlekiem fuj 🙃
A jak sie rzuca na butle!!! musze to nagrac bo to jest godne nagrania ku pamierci dla nastepnych pokolen 🙂 - łapie butle i rączkami przyciska ja tak do buzi ze smok to mu chyba do przelyku wchodzi 🙂


Ja miesiaczke juz mialam i 2 dni temu sie skonczyla.

Kolek nie mamy - mielismy tylko moze z 5-7 razy.

Jedyne na co moge narzekac to ostatnio Ksawciu budzi sie co 3 godz. w nocy i ani minuty dłuzej nie pospi. Ciagle głodny! i nie popusci! 😉
Ide z nim na chwile na spacer, niech go wywietrzy bo mam zamiar dzis zrobic barszcz ukrainski.

Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ,że po porodzie najpierw następuje owulacja a nawet okres może dużo później...super i podejrzewam,że od wczoraj mam owulację,gdyż zaobserwowałam gęsty śluz.I teraz jak ja mam się zabezpieczać skoro tablety bierze się od okresu tak? ja biorę yasminelle.Ale jestem niedoczytana ,w taki sposób to zaraz będę znowu w ciąży 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane! u mnie dziś Maja je co 1,5h i normalnie moja mleczarnia nie nadąża produkcji...a ja już pije i pije i pije tyle,że niedługo na mineralkę nie wyrobimy!!!

ale dziś pozytywnie zdziwił mnie mops - złożyliśmy tydzień temu wniosek o becikowe, dziś Pani przyniosła decyzję, że nam przyznali i z ciekawości spojrzałam na konto - a tam pieniążki były już dwa dni po wniosku w czwartek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe ja jestem dupa wołowa,teraz się doczytałam,że po porodzie należy brać tebletki między 21-28 dniem po porodzie,albo poczekać do miesiączki 🤪 obym ją dostała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
ALe ja jestem dupa wołowa,teraz się doczytałam,że po porodzie należy brać tebletki między 21-28 dniem po porodzie,albo poczekać do miesiączki 🤪 obym ją dostała 😉



jejku, dziewczy noi nie stresuj mnie. Ja nie poczekałam do okresu, tabletki zaczęłam zażywać ot tak, w ktorys tam dzien (pózniej niz 28dni po porodzie) i współzyłam już na drugi dzien! Też mnie nachodza głu[pie myśli bo od jakis 4 dni jestem bardzo senna! gdybym teraz zaszla w ciaze .....nie, nawet nie chce myslec co by było 😠 Jeszcze na dodatek wczoraj zapomniałam zazyc o wlasciwej porze - przypomniałam sobie poznym wieczorem a zazwyczaj biore dopołudnia 😠 Zatem muszę teraz byc ostrozna i nie wspołżyc do konca tego opakowania. I modlic sie o okres!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się dziwić pinacolada tyle miesięcy nic to jak się dorwałyśmy do chłopów to zapomniałyśmy o całym świecie.Ja też chciałabym dostać okres;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
Basia81 napisał:
Jagódka oklask dla Ciebie a raczej dla Ksawcia bo dziś kończy 2 miesiące:laugh: 😘

to nic że w lutym nie ma 29 w kalendarzu, nie martw się Vanesski 30 też nie ma 🙂



O bo sie obraze!!! Dzis tak naprawde to Lenka konczy 2 miesiace!!! A Ksawciu to tak na niby 😉 :P



Ksawciu wczoraj na niby a dziś moja Vanesska kończy 2 miesiące tez na niby:laugh:

no tak wczoraj naprawde Lenka kończyła 2 miesiace wiec już wysyłam oklaska dla niej- spóźniony no ale lepiej póżniej niz wcale:laugh: prosze ucałuj Lenkę od roztrzepanej cioci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My po spacerku, dobrze ze mamusia wziela folie bo zaczelo sniegiem walic jak bylismy w lesie 🤪

Dziecko nadal spi 🙃 ja juz zupe ugotowalam, teraz tylko pranie sciagnac i wlaczyc kolejna pralke a maly głodomorek powinien sie za chwile budzic na jedzonko 🙂


Ja tez biore yasminelle i nawet zaopatrzylam sie w jedno opakowanie jakis miesiac temu ale tak jak pisalam u mnie pierwsza miesiaczka po porodznie byla dziwna i nie mialam pewnosci czy to to czy nie no i tez nie wzielam tabletki takze trzeba sie zabezpieczac inaczej 🙂
I tez bylam w strachu co bedzie bo kilka razy nie zabezpieczalismy sie w ogole :P
ale na szczescie pojawil sie okres hehe 🙃
A jak czytalam wątek na forum chyba kwietniowek 2009 to kilka juz jest znowu w ciazy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
wlasnie zamowilam Ksawciowi ksiązeczke:
http://www.allegro.pl/item937418594_interaktywna_ksiazeczka_dwustronna_tiny_love_w_0.html


Zuzia też ma tą książeczkę 😆
czarno/czerwono/białe obrazki sprawdzają się już teraz
zastyga przed nimi na dłuższe chwile i nie może się nadziwić
Pan Zebra budzi największe zainteresowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja córcia zmęczona po długim spacerku wciągnęła mlesio i śpi 🙂

macloud:
jak się sprawuje wózek?? bo nasz który dostalismy poss siostrze mojego M jest beznadziejny..... jeździ się nim jak zepsutym wózkiem markotowym 😠 i chce kupić sobie taki jak ty masz tylko chciałabym wiedzieć czy buda nie jest za ciężka do noszenia, czy ma skrętne kółka i czy łatwo się prowadzi?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania23 napisał:
SyLa1205 napisał:
justyna_malutka napisał:
a to jest link http://www.toys.ie/Simply-Good-Snuggly-Sling-!F07812-prod.aspx
Dzieki JustynaA 🙂 hehe kupie sobie przynajmniej na miejscu 🙂

A tak w ogole co do chrzcin to mamy termin zapisany na 11kwiecień 🙂 ale paranoja ksiądz sobie zarzyczył zaświadczenie że jestesmy praktykujący.. spowiedź musi być i nauki zaliczone jedne przed chrzcinami i chrzestni muszą tak samo... !



Syla z tego co wiem to wszędzie tak jest...my mamy chrzciny 18 kwietnia i pierwsze co nas się zapytał ksiądz czy rodzice chrzestni przyjmują co roku kolędę? Bo będą musieli przynieść zaświadczenia że sa praktykujący na tej podstawie 🙂 Także nie jesteś sama na szczęście u nas zaświadczenia są już zdane w parafii.
Aha Pinacolada pamiętacie jak pisałm że mojego chcieli na chrzestnego wziąść i chrzciny były 16.01 przed moim terminem ...no to było ich wszystkich zdziwienie jak mnie zebrało do porodu 14.01 oczywiście musiał iść kto inny na chrzestnego 🙂 🙂 🙂 (ale ze mnie zołza) a mój kochany leczył kaca!!!po opiciu się jak mu się syn urodził 🙂 🙂 🙂 🙂


Paranoja jakaś.. i co ksiądz jeszcze bedzie mi kazał tłumaczyć sobie bo po ang będzie, chyba ze dorwe jakigos polskiego księdza.. masakra.. ja nie wiem nawet jak tu ten kościół wygląda.. 😞

Aniu czemu nie dostaniesz okresu? czyzyby drugiee od rauz 🤪

Justyna chrzciny w Polsce ale chyba żałuje bo tutaj nie robią zadnych poroblemow i nie chca zadnych papierków.. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał:
moja córcia zmęczona po długim spacerku wciągnęła mlesio i śpi 🙂

macloud:
jak się sprawuje wózek?? bo nasz który dostalismy poss siostrze mojego M jest beznadziejny..... jeździ się nim jak zepsutym wózkiem markotowym 😠 i chce kupić sobie taki jak ty masz tylko chciałabym wiedzieć czy buda nie jest za ciężka do noszenia, czy ma skrętne kółka i czy łatwo się prowadzi?? 🙂
Ja mam taki sam, jest rewelacyjny 🙂 🙂 łatwo sie składa, łatwo wypina łatwo wpina 🙂 prowadzi sie ekstremalnie łatwo. Mozesz miec skretne koła i mozesz zablokowac zeby byly prosto 🙂 duzy kosz na zakupy koła pompowane, oparcie w gondoli ruchome. No i najwieksza gondola dostepna na rynku. Wiec dziecko smialo 6m bedzie korzystac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aallicee napisał:
moja córcia zmęczona po długim spacerku wciągnęła mlesio i śpi 🙂

macloud:
jak się sprawuje wózek?? bo nasz który dostalismy poss siostrze mojego M jest beznadziejny..... jeździ się nim jak zepsutym wózkiem markotowym 😠 i chce kupić sobie taki jak ty masz tylko chciałabym wiedzieć czy buda nie jest za ciężka do noszenia, czy ma skrętne kółka i czy łatwo się prowadzi?? 🙂


Wózek cud miód i orzeszki.Sama go znoszę i wnoszę,prowadzi się kochana rewelka.Ma skrętne koła,ale można zablokować jak napisała Sylla.Naprawdę polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>SyLa1205 napisał:
co do tej książeczki Jagoda jest od 0-3m :P to jeszcze na miesiąc Ci zostało do używaniaa:P



0-3M TO TYLKO TA STRONA CZARNO BIALO CZERWONA ale czytalam opinie i dzieci nawet 5 i 6 miesi lubia ogladac tą stronę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielobarwna, druga strona zawiera ruchome i szeleszczące fragmenty stymulujące wyobraźnię i kreatywność maleństwa.



Jest przeznaczona dla nieco starszych dzieci (3-6 miesięcy), które zachęcone interaktywnymi elementami są w stanie samodzielnie podnieść główkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...