Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agab napisał(a):
katpio napisał(a):
katpio napisał(a):
agab napisał(a):
katpio napisał(a):
pinacolada napisał(a):
a tu młoda śpiąca na działce - dziś popołudniu


aż tak ciepło było u waś że Lenka w samym polarku, ja to chyba przeczulona jestem bo przy 15 st wożę mała w miśku, trochę lżejszy kocyk, ceratka. a bałabym się ubrać jeszcze taką przewiewną czapunie


Katpio no co Ty?, moja dziś w cieńkiej bluzce wystąpiła i bez czapki 🙂


to może u was jakoś cieplej, bo nawet jak wracamy to mała wcale ani spocona ani gorąca nie jest, więc ubieram ja ok. bez czapki? oj u nas się jeszcze bez niej nie obejdzie na pewno.


poza tym u nas nikt jeszcze kurtek ie zrzuca, no poza "lansującymi" się gimnazjalistami, nawet ja bez kurtki bym zmarzła a przecież dzieciaczki leżą


Katpio, wiadomo, jak mi jest zimno i czuję chłód to też mała jest ciepło ubrana 🙂, ale jak jest mi naprawdę ciepło to ją też cieńko ubieram.
Najbardziej nie rozumiem mam, które same idą półnagie, a ich dzieci biedne w wełnianych czapach i pod stosem kocy 🤔. Bidulki 😞.
Ja ubieram małą tak jak siebie i nakrywam jak śpi cieńkim kocykiem. 🙂


Lenka jak sobie smacznie śpiucha!U Nas też wczoraj było tak gorąco 🙂koło 17 było prawie 20 stopni.Dupsko Nam się strasznie zgrzało bo sobie zrobiliśmy 10km spacerek 🙂
Masz rację czasami krew zalewa,one z brzuchem na wierzchu,a dziecko owinięte jakby dalej zima była 🤔
A tak w ogóle bajeczny widok ma Lenka za sobą,już czuję zapach tych drzew 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry dziewczynki 😘

Vanesska zaczyna sie chichrać jal Lenka Pinacolady-ten spiech ma boski

dałam na noc kaszke i i tak wstała o 4.30 na jedzenie ale znów zasneła do 8, teraz lezy i mnie zaczepia rozdając uśmiechy

ide z nią dziś na zakupy-słoiczki z deserkiem jej kupie i jakiś prezent bo jutro ma imieninki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙃
Wiecie co mi się dziś przytrafiło.Obudziłam się i słyszę jakieś brzęczenie,patrzę a w sypialni lata jakieś trzmielowate paskudztwo-niby bąk-takie duże 🤪tak się wystraszyłam,że masakra.Tylko,że jak wczoraj szliśmy spać niczego nie było,fakt cały dzień okna były otwarte może wtedy to wleciało ale gdzie to siedziało że nie zauważyłam 🤔Jeszcze Małgosi nie oglądałam bo śpi ale mam nadzieję,że to coś jej nie użądliło.Skąd o tej porze roku takie świństwa w mieszkaniu.Chyba będę musiała moskitierę już założyć.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
dzień dobry dziewczynki 😘

Vanesska zaczyna sie chichrać jal Lenka Pinacolady-ten spiech ma boski

dałam na noc kaszke i i tak wstała o 4.30 na jedzenie ale znów zasneła do 8, teraz lezy i mnie zaczepia rozdając uśmiechy

ide z nią dziś na zakupy-słoiczki z deserkiem jej kupie i jakiś prezent bo jutro ma imieninki 🙂




mojej tylko raz udało się tak zachichrać na chwilkę 🙂 do Lenki jej jeszcze daleko 🙂 nasze małę śpieszki 🙂

Wiktoria właśnie leży sobie w leżaczku i bawi się pieluchą....jej ulubiona zabawka 🤪 🤪 niskobudżetowa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Dzień dobry 🙂 🙃
Wiecie co mi się dziś przytrafiło.Obudziłam się i słyszę jakieś brzęczenie,patrzę a w sypialni lata jakieś trzmielowate paskudztwo-niby bąk-takie duże 🤪tak się wystraszyłam,że masakra.Tylko,że jak wczoraj szliśmy spać niczego nie było,fakt cały dzień okna były otwarte może wtedy to wleciało ale gdzie to siedziało że nie zauważyłam 🤔Jeszcze Małgosi nie oglądałam bo śpi ale mam nadzieję,że to coś jej nie użądliło.Skąd o tej porze roku takie świństwa w mieszkaniu.Chyba będę musiała moskitierę już założyć.


ja mam moskitiery we wszystkich oknach przez okrągły rok! Cierpie na arahnofobie i dlatego zainwestowałam w moskitiery juz kilka lat temu . I w domu to bedzie tez MUSOWA inwestycja. Bo koło lasu to tego paskudztwa sporo bedzie 😠 Ale mam tez juz zakupiony ultradzwiekowy odstraszacz robactwa (pajaków przede wszystkim) i naprawde działa.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Niunia się obudziła,zjadła już mleczko i wychodzimy na spacerek bo piękna pogoda 🙂
Zahaczymy też o lekarza bo coś mi pokasłuje i kicha od wczoraj 😞mam nadzieję,że to nic poważnego,do usłyszenia wieczorkiem 😘



u nas pogoda do dupy choc widze ze sie przejasnia. Moze popołudniu uda nam sie wyjsc .

mam nadzieje ze to pokasływanie to nic powaznego ale sprawdzic oczywiscie trzeba. Trzymam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!

U nas pogoda śliczna!

Moje dziecko zrobiło nam numer i obudziła się o 3.30 😲, pierwszy raz od 1,5 miesiąca.
Nie wiem o co chodzi 🤔, ale mam nadzieję, że tak jej nie zostanie.

Moja Lena też już od dłuższego czasu śmieje się w głos i ciągle gada - zajeżdza trochę angielszczyzną 😁. Szczególnie uwielbia dyskutować z odświeżaczem powietrza, który stoi na szafie 😮, do nikogo ani do żadnej zabawki tak nie gada jak do niego.

Sto lat! - dla Nelci! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was mamusie poniedziałkowo...nowy i lepszy tydzień czas zacząć!!!!
No my po imprezce....oczywiście ok.20 przyszła jeszcze moja mama z ojczymem i chrzestna i mój brat do nas ...i posiedzieli troszkę dłużej był czas żeby pogadać mały spał i wypili drinki ogólnie wszystko się udało bez małej wk..wiajacej akcji moich teściów ale o tym zaraz.
Pogoda się udała 😎 😎co mnie bardzo ucieszyło 😉mały nie spał cała mszę ale była taki grzeczny że byłam w szoku nawet jak ksiądz polał główkę Kacprowi wodą święconą nie zapłakał a darły się tam dzieci ...ojejjuuu 🙂 🤪 🤪później przeszliśmy spacerkiem do restauracji na obiadek...Małego nakarmiłam,przebrałam i zasnął..później tort,kawa lody etc.
po czym pradziadek i prababcia Kacperka byli już zmęczeni i chcieli iść do domu...
Była tez siostra Tadka z synkiem (10 miesięcy) i też musiała iśc chociaż moja siorka zaproponowała spacer żeby iść z Kacprem i Szymkiem oboje pospali by na słonku taka ładna pogoda była 🙂 🙂Wzięłam kluczyki o auta żeby zawieść prababcię do domu schodzę na dól a tam rodzice Tadka pytam że gdzie oni idą a oni mówią że do domu bo się najedli!!!!!Więc mówię przecież jeszcze zimna płyta i kolacja a oni że idą są najedzeni i poszli...wkur.iłam sie na maxa!!!!zabrali tez najmłodszą i najstarszą córkę ta z synem ...widziałam że dziewczyny chciały zostać...no ale niestety....nawet nie chcieli pamiątkowego zdjęcia z Kacperkiem 😞 😞 😞 Było mi strasznie przykro myślałam że w tym pięknym dniu będzie super że jakieś spory i nie domówienia pójdą w kąt w końcu to święto dziecka było...ale matka postawiła na swoim zrobiła minę...ja tez obróciłam sie i poszłam zawieść prababcię...najbardziej żal mi było Mojego Tadka widziałam że mu się tez płakać chciało...wstyd...moja mama była w szoku ...wprowadzili taki nie smak...ale imprezka i tak bez nich się udała. Szkoda tylko że są tacy płytccy ...bo innego słowa nie znajduję ...więc nie tylko wy dziewczyny macie przeboje ze swoimi teściami;( Za to podobał mi się mój Tadek i bardzo go szanuję za to jak postąpił powiedział do mnie miej to w dupie!A oni się tylko popatrzyli i poszli 😠 😠...w domu dług ☺️o rozmawialiśmy o tym...płakaliśmy oboje ...wiem że robi dla nas wszystko żeby ja i Kacper mieli wszystko i niczego nam nie brakowało...a kłótnie muszą być w każdym związku ...idealne albo nie istnieją albo oznacza to że coś jest nie tak.
Ot taki nasz wczorajszy dzień...zaraz wrzucę jakieś fotki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas weekend super,w sb razem sprzątaliśmy mieszkanie,w nd byl u nas taki upał,że szok,byliśmy nad Wisłą 3h mloda ubrana w body,spodenki kurteczka i delikatna czapka.Z mężem super,dostałam bukiet tulipanków.
Nelka idą jej zęby na maxa,w dzień ciężko jej zasnąć często placze ,mam wrażenie,jakby te zęby zaraz miały wyjść 😠 a jutro szczepienie masakra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super Aniu,Kacpuś śliczny facet 😆 ciekawa jak Jagoda .....moja rocznica też się zbliża tyle,że druga,a pierwsza hmmm...też nie była jakaś superrr bo nigdy nie mamy czasu 😠

gdzie się podziewacie babeczki? jak moja lula to wszystkie wyparowały 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
super Aniu,Kacpuś śliczny facet 😆 ciekawa jak Jagoda .....moja rocznica też się zbliża tyle,że druga,a pierwsza hmmm...też nie była jakaś superrr bo nigdy nie mamy czasu 😠

gdzie się podziewacie babeczki? jak moja lula to wszystkie wyparowały 🤢

co do rocznic to różnie to bywa ale zawsze pamiętamy dzień w którym się poznaliśmy i zaczęliśmy ze sobą być ...No a wkrótce pewnie nawet i rocznicę ślubu będzie mogli obchodzić bo zaczynamy co nie co planować 🙃 🙃 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania23 napisał(a):
mycloud napisał(a):
super Aniu,Kacpuś śliczny facet 😆 ciekawa jak Jagoda .....moja rocznica też się zbliża tyle,że druga,a pierwsza hmmm...też nie była jakaś superrr bo nigdy nie mamy czasu 😠

gdzie się podziewacie babeczki? jak moja lula to wszystkie wyparowały 🤢

co do rocznic to różnie to bywa ale zawsze pamiętamy dzień w którym się poznaliśmy i zaczęliśmy ze sobą być ...No a wkrótce pewnie nawet i rocznicę ślubu będzie mogli obchodzić bo zaczynamy co nie co planować 🙃 🙃 😜



Super Aniu ,że planujecie,różnie bywa w każdym związku,ale co małżeństwo to małżeństwo zwłaszcza jak już jest dzidzia 🙂 🙂ja jestem zawsze za takim związkiem. Zawsze to i nawet rodzina inaczej patrzy choć kit z nią 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...