Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkie mamy 🙂

Mojemu cos znowu sie poprzestawialo i skonczyly sie upaly to pobudka o 6stej i gadanie.. 🤢 😮

KAROLINKO - dziekuje 😘
ANIOŁKU - 😘 😘 😘
MONIS - tez buziak dla Ciebie 😘 i łożeczko tak, juz obnizylismy ponad tydzien temu i kupilam te wysokie ochraniacze - poki co za swietne - nie musze ciagle sciagac poduszek i kocykow zeby zalozyc przewijak i jestem spokojna ze NIC sobie nie zrobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
i pochwale sie ze Ksawciu juz chetnie je moje zupki 🙂 🙂 - a wczoraj dalam mu pierwszego buraczka 🙂 🙂


Gratulacje i za to oklask-jak się dopcham 😜
ktoś mnie uprzedził-jak sądzę znów karolinka 😜

hmmm masz pewnie racje Aniołku jak sądzę poranne oklaski są moje 🙂 tylko moje 🙂 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendoberek 🙂 Nestety wczoraj nie doczekalam zeby rozdac po oklasku a dzis juz szalenstwo oklaskowe od rana rozoczete 🙂 Moze pozniej sie uda 🙂
aniolku jestem z Toba, tez jestem polamana, spiaca i czuje sie jakbym wazyla z tone 🙂
Moja corcia siedzi i sie bawi aja zjadlam sniadanko i klikam.
dziewczynki jak dalyscie jab;uszko pierwszy raz to ile odczekalyscie zeby dac kolejna rzecz? I czy to tez byl owoc czy pizniej warzywko, np marchewka? i wlasnie jakie odstepy po kazdej nowosci robilyscie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

Wpadam się tylko przywitać 🙂, lecę na szczepienie z Lenką, kurdę, już się boję co będzie po 😞.
Zawsze po szczepieniach źle się czuje i płacze strasznie 😞.
A ja muszę ją zostawić i śmigać na 13-stą do pracy 😠.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no my tez juz po porannej kaszce, 2 kupkach, myciu kremowaniu i teraz ja kawusia a synus sie bawi 🙂
Przyszla mi paczuszka z allegro - jak rozpakowalam pizamke na 6-12 firmy early days to ubaw po pachy! 🙂 moze za rok Ksawciu to zalozy 🙃 🙃 dziwne bo tej samej firmy bodziaki i pajace wszystkie juz nosimy 6-12..dziwna numeracja 🙂

JUSTYNKO - trzymam kciuki zeby bylo ok, zeby suwaka nikt nie zauwazyl i zeby buty byly litosciwe 🙃 a maz mam nadzieje ze potrafi chociaz jajecznice [jak moj] i jakos przetrwa 🙂
(mojemu ostatnio w sobote powiedzialam ze on robi obiad - co prawda byly tylko ziemniaczki z maslanka ale nawet sierota nie mial pojecia jak sie kroi cebule 😮 😁 )

AGAB - Wy jakie szczepienia? pewnie zoltaczka, tak?
pytam bo wiem ze moja przyjaciolka nieprzyjaciolka szczepila teraz Zosie na pneumokoki - bo tak jakos wlasnie nadprogramowo - my mamy kolejne szczepienai dopiero jak Ksawciu skonczy rok. No chyba ze te pneumokoki ale sie ich boje strasznie. a co z meningokokami? czy ktoras juz rozwaza te szczepienia???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczeta, napisalam do admina w sprawie oklaskow i niestety - nie ma mowy o bledzie systemu - ktos je zabiera. ciekawe kto nas tak nie lubi 🙂
A czy jest ktoraś styczniówka której nigdy nic nie ubyło ?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂

Wlazłam do Was, bo mam pytanie. Używacie może jakichś nosidełek albo chust dla dzieci? Ja mam ochotę się w jakąś zaopatrzyć, ale zależy mi na tym, żebym mogła ją sama obsługiwać, więc wszystkie chusty wiązane raczej odpadają, bo sama się nimi nie omotam 😞 możecie coś polecić? Z góry dzięki.

Miłego dnia! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab wlasnie mialam zapytac o to samo. Jakie szczepienie macie dzis? Bo moja cora miala ostatnie ( trzecie) w 3 mcu zycia i to koniec az do roczku. Czy nie wie ktpras jak nazywa sie po ang to szczepienie na gruzlice ktore daja w Polsce przy narodzinach? I cy to jest tylko jedna dawka czy dwie? Ja nei pamietam ale to chyba jest gruzlica z czyms albo i sama 🙂 wiem ze daja przy porodzie ta szczepionke i wit K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MONIS - kontynuujac a propos blendera to chyba jednak nie polecam... 😉 dzis musialam caly ugotowany przez siebie obiadek wyrzucic bo zaczelo cos dymic 🤪 i jakis plastik sie posypal czy guma - do jedzenia... 🤢 wiec dzis ide to oddac
Kwasiek - witaj Kwasiek - wlasnie my nie zdecydowalismy sie na chuste z tego samego powodu a nosidelko do 9 kg pozyczylismy na probe i srednio sie sprawdza. nosidelko chicco
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://cokupic.pl/i/c_big1679593.jpg&imgrefurl=http://cokupic.pl/produkt/Chicco-Noside-ko-Go-&usg=__sAil-wHRRGFLJVddsaZEoG2dm2c=&h=273&w=273&sz=17&hl=pl&start=33&sig2=g64sW5A-U2a3NDJy0DxinQ&um=1&itbs=1&tbnid=oRFXpqzkxhSdRM:&tbnh=113&tbnw=113&prev=/images%3Fq%3Dnoside%25C5%2582ko%2Bchicco%26start%3D18%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26channel%3Ds%26ndsp%3D18%26tbs%3Disch:1&ei=LcExTMe7DOKWOM_koNYB
-ma usztywnienie na plecy dla maluchow jesli sa przodem do rodzica, mozna tez nosic przodem do swiata ale - ja musze podtrzymywac reka dziecko bo sie przechyla dosc mocno do przodu.
Mam tez wrazenie ze uciska mu brzuszek bo czesciej ulewa. takze my uzywamy sporadycznie
Poza tym to nie wiem czy Twoje malenstwo nie jest za male na nosidelko, my zaczelismy proby calkiem niedawno a synek ma pol roczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sciskam Was mocno, tyle piszecie ze ja czytam na raty bo dziecko mi nie daje, a pozniej zapominam co miałam napisac.
Justynka fajnie ze juz jeden dzien za Toba, Piotrus musi sie przestawic zawsze byłas Ty całymi dniami a teraz nie 😜 hehe bedzie dobrze.Moja niunia dzis pierwszy raz zjadła kaszke z mlekiem modyfikowanym i nie zwymiotowała! tzn lekko ulała ale minimalnie to wielki postęp! przypomne że dawałam jej kaszke robioną z woda a nie z zadnym mlekiem. Wiec stopniowo mam nadzieje ze ja przyzwyczaje bo trzeba uczyc odstawiania od piersi ale jakos tak mi przykro hee 😜

Dusia miałam pytac , przeciez Ty karmisz Maje piersią, jak Ci sie udało uciec z domu na 2dni???????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

my w środe mamy szczepienie na żółtaczke. oj bedzie masakra- chyba zdecyduje się wtedy na dzięn u tesciowej niech poznają mojego aniołka od tej strony 😉

pisałam do Mycloud czy wszystko ok i odpisała ze ok i że zagladnie jak znajdzzie chwilke 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...