Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
acha PINACOLADA - jak masz okres i sie poklocilas z mezem czy kimkolwiek to z doswiadczenia Ci powiem ze pewnie to Twoja wina 😁 😁 😁


wrrrr......no to Ci powiem że chyba nie masz racji bo spoźniłam się przez niego (nie pierwszy raz ) do pracy mimo ze obiecywał że pamieta i ze bedzie punktualnie. Ja juz mam dość tłumaczenia klientkom że mam małe dziecko i że przepraszam za spoznienie - zwalam zawsze na bidną Lenkę a tak naprawde winny zawsze jest Pablo, grrrr..... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a

wiesz moniss ja już po 30-tce więc nie dość,że nie pamiętam to jeszcze nie dowidzę 😜
ucałuj Juleńkę i Michała 😘


aniolku ja tez wiec doskonale to rozumiem 🙂 hihi buziakczki dla Malgoni 🙂


dziendobry milym Paniom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Aniołku 🙂 - dzieki 😉
U nas tez leczo bylo 😉 i rowniez powinnam podldowac bateryjki bo Mlody daje mi ostro popalic ale tak kocham te wieczory i te cisze 😉 chyba sobie zagram patryjke literakow 😜

DOBREJ NOCKI ZYCZE WSZYSTKIM :* 😘



ooo jagodka a gdzie grywasz w literaki??
ja w to gralam non stop kilka lat 🙂
Ale teraz ze wzgledu na brak czasu juz dawno nie zagladalam. a grywalam na kurnik.pl
moze walniemy partyjke ktoregos wieczorka ? 😉 ja po malu zaczynam miec deczko problemy z polskim ale male deczko wic pewnie mnie ograsz konkretnie ale co tam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
ANIOŁKU jesli przez lozeczko to trzeba jej dac czas az sie przyzwyczai do kolejnego obnizenia 😁

ja wpadlam jeszcze "DO BASI" 😉 - ze ja nigdy nie pomyslalam o tej tetrowej zeby tez go troche przewietrzyc a zeby mi nie rozmazal kupsztala po podlodze 😉
[choc Ksawciu nie rozmazuje, robi to za niego tatus - wczoraj na ten przyklad widze ze moj m. robi kleksy na wykladzinie - mowie - ej, masz chyba gowno na bucie 🙃" oczywiscie mowil ze to niemozliwe ale okazalo sie mozliwe - wyplynelo gdzies podczas przenoszenia Ksawcia na przewijak i kupa zostala wtarta w wykladzine a maz musial prac kapciuchy 🤪 🙃



ooo wscieklabym sie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Witam - pogoda do dupy - lało w nocy i działka pewnie mokra 😞 Teraz niby nie pada ale ni ma słonca 😞 I h...j wie czy sie rozpogodzi do 14-tej 😠 Nie wiem co robic zwłaszcza ze nadal nie gadamy wiec trudno na migi cos ustalic 😠 Zaraz zaczne wrzeszczec 😠


pinacolada bedzie ok. Wyobrazam sobie co czujesz. Wscieklosc i bezsilnosc. Znam te stany/. Nic tylko ryczec.
Ale zobaczysz jak wieczorkiem bedzioesz sie usmiechac i wpsominac mily dzionek i udana imprezke 🙂 Buziaki dl Julki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
witam! U mnie jest godz 7.40 a ja juz zdazyłam ugotować obiad, posprzatać pół mieszkania i trochę poprasować. Moje dziecko jest straszne nie śpi znowu od 5 i to wszystko przez ten język niemowląt, Piotrek ma go w dupie... a ja padam juz;/


ja obiad zrobiłam wczoraj wieczorkiem ale moja córcia też nie chce spać i miauczy 😞 😞 😞oszaleję,dzień w dzień to samo 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Witam - pogoda do dupy - lało w nocy i działka pewnie mokra 😞 Teraz niby nie pada ale ni ma słonca 😞 I h...j wie czy sie rozpogodzi do 14-tej 😠 Nie wiem co robic zwłaszcza ze nadal nie gadamy wiec trudno na migi cos ustalic 😠 Zaraz zaczne wrzeszczec 😠


u nas leje i to jak ściany deszczu 😞
co do impry Julki to nie sądziłam,że pogoda aż tak drastycznie się zmieni-no to jest problem ale trzymam kciuki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello

ja w nocy myślałam ze umre, spac nie mogłam, wszystko mnie boli. Malestwo dostało kaszke ok 1 na śpiocha i myślalm ze choć pośpi do rana a tu niespodzianka o 4 pobudka na mlesio. Zjadła 120 ml i zasneła. O 5.30 obudziła wszystkoch w domu bo jej sie pić chciało a ja jej wode dałam a nie sok, to co ona ma głos jak coś chce to ja wymiekam 😜 no i dostaala bobo fruta z woda i zasneła. Wystarczylo że zobaczyła butelke z soczkiem i było oki. Pospała do 9 🤪 zjadła kaszke i 10.14 znów zasneła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja Julenka tez marudna. ja sadze ze to zeby u malenstw. Teraz ten okres i stad sa niespokojne. Wyrzynannie sie boli jak cholera. Wiem cos o tym. jak mi sie 8 wyrzynala myslalam ze oszaleje,. A to takie malenstwa to dla nich musi byc jeszcze gorsze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
hello

ja w nocy myślałam ze umre, spac nie mogłam, wszystko mnie boli. Malestwo dostało kaszke ok 1 na śpiocha i myślalm ze choć pośpi do rana a tu niespodzianka o 4 pobudka na mlesio. Zjadła 120 ml i zasneła. O 5.30 obudziła wszystkoch w domu bo jej sie pić chciało a ja jej wode dałam a nie sok, to co ona ma głos jak coś chce to ja wymiekam 😜 no i dostaala bobo fruta z woda i zasneła. Wystarczylo że zobaczyła butelke z soczkiem i było oki. Pospała do 9 🤪 zjadła kaszke i 10.14 znów zasneła 😜


sio do lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC KOCHANE!

PINACOLADA - ŻAROTOWAŁAM 😉 wiem, faceci nawet jak mamy okres nie maja racji i ciagle popelniaja te same bledy - ja idac za ciosem tez sie pozarlam z moim i tez od rana nie gadamy 🤢
Dzie podjelam juz drastyczne kroki zeby ten moj M. zrozumial ze gdyby nie ja to by zginal 😜 [bo mi gdzies tam palnal ze z niczym nie moze zdazyc bo ja mu zle czas organizuje - chodzilo mu o to ze biduś musi czasem po pracy podjechac do rosmanna po deserki dla mlodego lub papier toaletowy a ze nie dawal mi nigdy samochodu i przez niego nie jezdze od 3 lat to w sumie sam na siebie bat ukrecil bo ja baaardzo chetnie bym sama pojechala na te zakupy 😉] A ze z organizacja jestem za pan brat bo tez na tym polegala moja praca to sie wkurzylam i powiedzialam ze dzis ja sie zajmuje dzieckiem a on - robi zakupy, gotuje i sprzata. myslal ze zartuje bo on ani miesa nie umie kupic i nie odroznia schabu od schabowego a mielonego od udka, ani gotowac nie potrafi i sprzatanei tez tylko pod moje dyktando 🤢 a ja nie zartuje 🙂 wlasnie poszedl do sklepu, ciekawe jaki shcab przyniesie i w czym go zamarynuje 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MONIS - SUPER! a mialam kiedys pytac czy ktoras z mam jest zalogowana na kutniku. mozemy kiedys ciupnac partyjke 😉

JUSTYNKA - HEHE 😁 przepraszam za ta rozesmiana gebe ale Piterek to nie zwykly dzidzius ktorego jakas tracy hogg bedzie uczyla spania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
Basia81 napisał(a):
hello

ja w nocy myślałam ze umre, spac nie mogłam, wszystko mnie boli. Malestwo dostało kaszke ok 1 na śpiocha i myślalm ze choć pośpi do rana a tu niespodzianka o 4 pobudka na mlesio. Zjadła 120 ml i zasneła. O 5.30 obudziła wszystkoch w domu bo jej sie pić chciało a ja jej wode dałam a nie sok, to co ona ma głos jak coś chce to ja wymiekam 😜 no i dostaala bobo fruta z woda i zasneła. Wystarczylo że zobaczyła butelke z soczkiem i było oki. Pospała do 9 🤪 zjadła kaszke i 10.14 znów zasneła 😜


sio do lekarza


Karolcia już dawno bym poszła ale nie mam co z Nesią zrobic a pogoda do dupy 😞
spermodwcy nie chce widziec wole konac z bólu, a mama i siostra pojechały na wieś do ciotki po jajka dla Nesiuli bo były zamówione 😞

aaa dziś sobota to w przychodni nie ma lekarza tylko w szpitalu na izbie przyjęć jakiś konował wiec poczekam do poniedziałku 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to jakiś chyba dzień wkurzania się na mężów mój uważa że skoro jestem z Majulką w domku to on już nic nie musi gotowanie sprzątanie pranie prasowanie wszystko ja ale pomylił osoby nie ze mną te numery to że on chodzi do pracy nie znaczy że w domu nie ma żadnych obowiązków... dzisiaj rano jak Majulinka wstała mówię wstawaj a on że ma sobotę i chce pospać ja mu że też mam sobotę i nikogo to nie obchodzi a on że ja codziennie mam sobotę a teraz jest zdziwiony czemu z nim nie rozmawiam......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):

Karolcia już dawno bym poszła ale nie mam co z Nesią zrobic a pogoda do dupy 😞
spermodwcy nie chce widziec wole konac z bólu, a mama i siostra pojechały na wieś do ciotki po jajka dla Nesiuli bo były zamówione 😞

aaa dziś sobota to w przychodni nie ma lekarza tylko w szpitalu na izbie przyjęć jakiś konował wiec poczekam do poniedziałku 🥴

żebyś się tylko jakoś poważnie nie załatwiła Basieńko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...