Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agab- ja probuje nauczyc mała spac w lozeczku kur* ja mam teroryste w domu!! oszalec mozna!! ona wyje i wyje 🤢 🤢 bo spac c hce.. i tylko na rekach jest spokoj! KUR W LOZECZKU ZANOSI SIE ... 🤢 🤢 niby mi sie udalo ze zasnela w lozeczku juz dzis drugi raz po meczarniach.. ale kur*""* zad2gim razem wydawalo sie ze lozeczko od bujania wywroce na druga strone... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i zapomniałam Wam powiedziec ze poprosiłam J. by zajął się dziś Nesia i laskawie zjawił sie przed 15 i zaproponował ze pojedzie ze mna do apteki, no i pojechał ale wczesniej " skoczył na minutkę do dermatologa" zeszło mu 30 minut 😠 póżniej po drodze zajechał tylko na parking bo coś komuś miał dać i kurwa nastepe pól godziny mineło a ja czułam sie coraz gorzej wiec wkońcu dopadłam apteke i chciał byśmy pojechali do niego to sie nia zajmie gdyby mi sie pogorszyło. dojechaliśmy pod blok i miałam skoczyć tylko po ciuchy Niuni i wyjebał mi tekst: dobrze ze Vanessa jest na tyle mała że nie wie jak jest miedzy nami. szkoda ze nie moge jej brac sam bo wtedy nie musiałabyć jezdzić jako opiekunka 🤪 🤪 a i wiele rzeczy typu nie mozesz miec do mnie pretensji ze nie mam czasu dla dziecka....

zagotowałam sie i z uśmiechem na twarzy wziełam dziecko i poszlam do domu mówiąc mu ze dziecko i OPIEKUNKA mówią tandetnemu tatusiowi bujaj sie dupku!


wole przemęczyć sie zgorączką niż ogladac jego ryj!



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kolei 🙂

nr 1) paparazzi - oddawaj aparat!

[URL=http://img208.imageshack.us/i/kolazdawajaparatbrz.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7994/kolazdawajaparatbrz.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr 2)

burzenie barykady

[URL=http://img825.imageshack.us/i/kolazsegregatorybrz.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/2199/kolazsegregatorybrz.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NR 7)

STOJĘ! 😲 😮

[URL=http://img52.imageshack.us/i/kolazwstawaniebrz.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/9310/kolazwstawaniebrz.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
a i zapomniałam Wam powiedziec ze poprosiłam J. by zajął się dziś Nesia i laskawie zjawił sie przed 15 i zaproponował ze pojedzie ze mna do apteki, no i pojechał ale wczesniej " skoczył na minutkę do dermatologa" zeszło mu 30 minut 😠 póżniej po drodze zajechał tylko na parking bo coś komuś miał dać i kurwa nastepe pól godziny mineło a ja czułam sie coraz gorzej wiec wkońcu dopadłam apteke i chciał byśmy pojechali do niego to sie nia zajmie gdyby mi sie pogorszyło. dojechaliśmy pod blok i miałam skoczyć tylko po ciuchy Niuni i wyjebał mi tekst: dobrze ze Vanessa jest na tyle mała że nie wie jak jest miedzy nami. szkoda ze nie moge jej brac sam bo wtedy nie musiałabyć jezdzić jako opiekunka 🤪 🤪 a i wiele rzeczy typu nie mozesz miec do mnie pretensji ze nie mam czasu dla dziecka....

zagotowałam sie i z uśmiechem na twarzy wziełam dziecko i poszlam do domu mówiąc mu ze dziecko i OPIEKUNKA mówią tandetnemu tatusiowi bujaj sie dupku!


wole przemęczyć sie zgorączką niż ogladac jego ryj!





dobre dobre !!! brawo! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYLA - JA GO NIE WYHAMUJE BO JAK 😉 czytam teraz w necie ze chlopcy szybciej wstaja i chodza. I ze ok 6 mies dziecko trzymane pod paszki sprezynuje, a 4 tyg pozniej wstaje, potem chodzi przy meblach i przed ukonczeniem roku swietnie juz chodzi 🙂 Takze mam nadzieje ze Ksawciu sam wie lepiej co moze a czego nie i krzywdy sobie nei zrobi 🙂 a w pon zapytam o to lekarke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
a i zapomniałam Wam powiedziec ze poprosiłam J. by zajął się dziś Nesia i laskawie zjawił sie przed 15 i zaproponował ze pojedzie ze mna do apteki, no i pojechał ale wczesniej " skoczył na minutkę do dermatologa" zeszło mu 30 minut 😠 póżniej po drodze zajechał tylko na parking bo coś komuś miał dać i kurwa nastepe pól godziny mineło a ja czułam sie coraz gorzej wiec wkońcu dopadłam apteke i chciał byśmy pojechali do niego to sie nia zajmie gdyby mi sie pogorszyło. dojechaliśmy pod blok i miałam skoczyć tylko po ciuchy Niuni i wyjebał mi tekst: dobrze ze Vanessa jest na tyle mała że nie wie jak jest miedzy nami. szkoda ze nie moge jej brac sam bo wtedy nie musiałabyć jezdzić jako opiekunka 🤪 🤪 a i wiele rzeczy typu nie mozesz miec do mnie pretensji ze nie mam czasu dla dziecka....

zagotowałam sie i z uśmiechem na twarzy wziełam dziecko i poszlam do domu mówiąc mu ze dziecko i OPIEKUNKA mówią tandetnemu tatusiowi bujaj sie dupku!


wole przemęczyć sie zgorączką niż ogladac jego ryj!





tak trzymaj Basiu już dawno powinnaś go w dupę kopnąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
SYLA - JA GO NIE WYHAMUJE BO JAK 😉 czytam teraz w necie ze chlopcy szybciej wstaja i chodza. I ze ok 6 mies dziecko trzymane pod paszki sprezynuje, a 4 tyg pozniej wstaje, potem chodzi przy meblach i przed ukonczeniem roku swietnie juz chodzi 🙂 Takze mam nadzieje ze Ksawciu sam wie lepiej co moze a czego nie i krzywdy sobie nei zrobi 🙂 a w pon zapytam o to lekarke 🙂

Maja zaczęła siadać mając 3,5 miesiąca i martwiłam że to za szybko więc zapytałam pediatry i on powiedział że jeśli robi to sama to mam się nie martwić bo ona "wie" co dla niej dobre gorzej gdybym to ja ją sadzała i obkładała poduszkami to samo tyczy się wg niego stawania chodzenia i całej reszty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinaka napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
SYLA - JA GO NIE WYHAMUJE BO JAK 😉 czytam teraz w necie ze chlopcy szybciej wstaja i chodza. I ze ok 6 mies dziecko trzymane pod paszki sprezynuje, a 4 tyg pozniej wstaje, potem chodzi przy meblach i przed ukonczeniem roku swietnie juz chodzi 🙂 Takze mam nadzieje ze Ksawciu sam wie lepiej co moze a czego nie i krzywdy sobie nei zrobi 🙂 a w pon zapytam o to lekarke 🙂

Maja zaczęła siadać mając 3,5 miesiąca i martwiłam że to za szybko więc zapytałam pediatry i on powiedział że jeśli robi to sama to mam się nie martwić bo ona "wie" co dla niej dobre gorzej gdybym to ja ją sadzała i obkładała poduszkami to samo tyczy się wg niego stawania chodzenia i całej reszty 🙂


ja go nie zmuszam zeby byla jasnosc w temacie 😉 nie stosuje zadnych metod omawianych wczesniej w zwiazku z "tresurą Lenki" Pinacolady hehehehe 😜 😆 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JAGODA - Ksawciu "Kaskader" 🤪. Zdjęcia boskie!

SYLA - bądź twarda! To że Nelcia się darła to norma, dziwne by było gdyby się nie darła i wtedy mogłabyś się martwić, że z nią coś nie teges 😉. Sama piszesz, że dwa razy już zasnęła w łóżeczku - BRAWO! Dajcie sobie jeszcze kilka dni i napewno będzie super!
Trzymam kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...