Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
karolinaka napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Karolcia Ty nie miałaś 72 oklaski?

miałam 🙂 codziennie tracę przynajmniej jeden 🙂 rano się upomniałam a teraz już dałam se na luz 🙂



chciałam Ci dac a yu 29 minut cza czekac- poczekam 🙂

dziękować 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ło matko ile Wy dziś naskrobałyście 😞
Właśnie nadrobiłam zaległości 🙂

moniss super przeprawa w markecie-a dlaczego sama pojechałaś a nie z synem-było by łatwiej,a propos jak Twój syn ma na imię???
basiu Vanesska jak zawsze niewiniątko 😉jest urocza 😘 😘 😘
jagódka Ksawciu mega gigant 🙂nie mogę się na Niego napatrzyć,te jego duzie niebieskie oczka i malinowe usteczka,i oczywiście jego wywijasy wprawiają w zachwyt 🙂
agab Ty mówisz,że Lenka malutka drobniutka?a skąd te wałeczki na nóżkach 😜
karolinaka trzymam kciuki za Twoją wyprawę do Niemiec-ja raz wracałam nocą i powiem szczerze jechało się bardzo dobrze po ich autostradach-to są Niemcy a nie Polska-w nocy jest bardzo jasno i pusto a to duży plus 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):

karolinaka trzymam kciuki za Twoją wyprawę do Niemiec-ja raz wracałam nocą i powiem szczerze jechało się bardzo dobrze po ich autostradach-to są Niemcy a nie Polska-w nocy jest bardzo jasno i pusto a to duży plus 🙂

oczywiście jeszcze zajrzałam 😜 100% racji Aniołku my do Gelsen jedziemy 5 godzin 700km a do Mrągowa 7 w porywach do 8 mimo że to 500km... bez komentarza 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A zrobiłam dziś leczo i właśnie kosztuję ☺️a co należy Mi się przez przeprawę jaką dziś przeszłam z Małgonią-ona chyba panicznie boi się łóżeczka-tylko ją wkładamy i ryk-po prostu nie do opisania,jeszcze miesiąc temu sama pięknie zasypiała a teraz walczymy z Nią godzinę albo dłużej-Ona umęczona i My,nie wiem co robimy nie tak?nawet otworzyłam dziś Język niemowląt żeby trochę się dokształcić i wprowadzić w życie-może coś pomoże 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Ło matko ile Wy dziś naskrobałyście 😞
Właśnie nadrobiłam zaległości 🙂

moniss super przeprawa w markecie-a dlaczego sama pojechałaś a nie z synem-było by łatwiej,a propos jak Twój syn ma na imię???
basiu Vanesska jak zawsze niewiniątko 😉jest urocza 😘 😘 😘
jagódka Ksawciu mega gigant 🙂nie mogę się na Niego napatrzyć,te jego duzie niebieskie oczka i malinowe usteczka,i oczywiście jego wywijasy wprawiają w zachwyt 🙂
agab Ty mówisz,że Lenka malutka drobniutka?a skąd te wałeczki na nóżkach 😜
karolinaka trzymam kciuki za Twoją wyprawę do Niemiec-ja raz wracałam nocą i powiem szczerze jechało się bardzo dobrze po ich autostradach-to są Niemcy a nie Polska-w nocy jest bardzo jasno i pusto a to duży plus 🙂


no jak pisalam bylismy u zuczkow i jak wrcalam to pomyslalam ze podjade po wode 🙂)
moj syn ma na imie Michal Aniol ku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
A zrobiłam dziś leczo i właśnie kosztuję ☺️a co należy Mi się przez przeprawę jaką dziś przeszłam z Małgonią-ona chyba panicznie boi się łóżeczka-tylko ją wkładamy i ryk-po prostu nie do opisania,jeszcze miesiąc temu sama pięknie zasypiała a teraz walczymy z Nią godzinę albo dłużej-Ona umęczona i My,nie wiem co robimy nie tak?nawet otworzyłam dziś Język niemowląt żeby trochę się dokształcić i wprowadzić w życie-może coś pomoże 🤢



leczo lubie 🙂
oj bidulka. Moze cos sie stalo i ma teraz uraz. Moze obudzila sie i sie czegos przestarszyla... 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Ło matko ile Wy dziś naskrobałyście 😞
Właśnie nadrobiłam zaległości 🙂

moniss super przeprawa w markecie-a dlaczego sama pojechałaś a nie z synem-było by łatwiej,a propos jak Twój syn ma na imię???
basiu Vanesska jak zawsze niewiniątko 😉jest urocza 😘 😘 😘
jagódka Ksawciu mega gigant 🙂nie mogę się na Niego napatrzyć,te jego duzie niebieskie oczka i malinowe usteczka,i oczywiście jego wywijasy wprawiają w zachwyt 🙂
agab Ty mówisz,że Lenka malutka drobniutka?a skąd te wałeczki na nóżkach 😜
karolinaka trzymam kciuki za Twoją wyprawę do Niemiec-ja raz wracałam nocą i powiem szczerze jechało się bardzo dobrze po ich autostradach-to są Niemcy a nie Polska-w nocy jest bardzo jasno i pusto a to duży plus 🙂


no jak pisalam bylismy u zuczkow i jak wrcalam to pomyslalam ze podjade po wode 🙂)
moj syn ma na imie Michal Aniol ku 😉


wiesz moniss ja już po 30-tce więc nie dość,że nie pamiętam to jeszcze nie dowidzę 😜
ucałuj Juleńkę i Michała 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniołku 🙂 - dzieki 😉
U nas tez leczo bylo 😉 i rowniez powinnam podldowac bateryjki bo Mlody daje mi ostro popalic ale tak kocham te wieczory i te cisze 😉 chyba sobie zagram patryjke literakow 😜

DOBREJ NOCKI ZYCZE WSZYSTKIM :* 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
A zrobiłam dziś leczo i właśnie kosztuję ☺️a co należy Mi się przez przeprawę jaką dziś przeszłam z Małgonią-ona chyba panicznie boi się łóżeczka-tylko ją wkładamy i ryk-po prostu nie do opisania,jeszcze miesiąc temu sama pięknie zasypiała a teraz walczymy z Nią godzinę albo dłużej-Ona umęczona i My,nie wiem co robimy nie tak?nawet otworzyłam dziś Język niemowląt żeby trochę się dokształcić i wprowadzić w życie-może coś pomoże 🤢



leczo lubie 🙂
oj bidulka. Moze cos sie stalo i ma teraz uraz. Moze obudzila sie i sie czegos przestarszyla... 😞((


Zastanawialiśmy się z M czy to czasem nie przez obniżenie łóżeczka 🤢od tego czasu ma problem z zaśnięciem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jej mamusie ale naskrobałyscie, nadrabia i nadrabiam i nadrobić nie moge 🙂
Jagódka Ksawciu to gigant, normalnie aż się nie mogę nadziwic 🙂 a co do tego kleczenia to Piotrek też tak klęczy mimo że jeszcze sam nie siedzi. Dziwne to troche ale co zrobic 😉 Zdjęcia oczywiście super! Nio i spacerek tez udany, ja bym się chyba gdzieś schowała bo nie lubię burzy i też się boje ☺️
Basiu Nesia jest sliczniusia, a z tą kartą, oj matka wychowujesz następcę 😜
Moniss przeprawa w markecie super, a tego pana trzeba było poprosić zeby Ci pomógł 🙂
Co do języka niemowląt, ja dziś próbowałam uśpić Piotrka samego w łóżeczku, płakał niemiłosiernie więc go wziełam na rece przytuliłam, włożyłam smoka a on już zdążył zasnąć 😮 🤪 🤪 nie wiem czy tak ma byc czy jeszcze musze popracować nad nim? Nie lulam go, tylko go biorę zeby się nie zanosił od płaczu a jak mu włożę smoka to śpi, hmmm nie wiem czy nad tym jeszcze pracować 😉 Pinacolada, Agab jak myślicie, bo Wy jesteście obcykane w książce 😉
i chyba tyle bo tyle pamietam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIOŁKU jesli przez lozeczko to trzeba jej dac czas az sie przyzwyczai do kolejnego obnizenia 😁

ja wpadlam jeszcze "DO BASI" 😉 - ze ja nigdy nie pomyslalam o tej tetrowej zeby tez go troche przewietrzyc a zeby mi nie rozmazal kupsztala po podlodze 😉
[choc Ksawciu nie rozmazuje, robi to za niego tatus - wczoraj na ten przyklad widze ze moj m. robi kleksy na wykladzinie - mowie - ej, masz chyba gowno na bucie 🙃" oczywiscie mowil ze to niemozliwe ale okazalo sie mozliwe - wyplynelo gdzies podczas przenoszenia Ksawcia na przewijak i kupa zostala wtarta w wykladzine a maz musial prac kapciuchy 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTYNKA - dziekujemy 😘 a co do chowania sie - moja mama powiedziala to samo tylko ze ja bylam w dzielnicy domkow jednorodzinnych i tam nawet kiosku ruchu nie ma...olkusz... 🤢 a jak w polowie drogi mijalam biedronke to podjelam szybko decyzje ze lece dalej bo jak burza nie przejdzie szybko to mlody mi sie zawyje z glodu - burza trwala b dlugo i byla cholernie intensywna i w sumie to chyba dobrze zrobilam 😉 tyle tylko ze do tej pory mam zdarte gardlo i piecze mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...