Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
aniplku nie martw sie kochana, ja tez mysle ze to zabki o Ona po prostu cierpi. przytul Ja i na pewno bedzie lepiej 🙂
a w ogole mialam Ci napisac bo wlansie siedze na Allegro i zobaczylam takie fajne lozeczka torystyczne z moskitierami. Moze to dla Ciebie dobry pomysl na dzielczke a w zasadzie dla Malgosi.
http://allegro.pl/item1144061843_kojec_lozeczko_turystyczne_3_wzory_gratis.html


dziękuję,że o Nas pomyślałaś 😘jakoś te komary zwalczyłyśmy,kupiłam jej spray i ją psikam jak jesteśmy na działce i działa 🙂
a co do ząbków to może i racja,obudziła się i jest w fatalnym nastroju,znowu płacz,dziąsełka jej już smarowałam można tylko 2 razy więc troszkę muszę odczekać,mam jeszcze czopek i pewnie jej zapodam,temp.nie ma więc o Nurofenie nie ma mowy-nie wiem czy są jeszcze jakieś sposoby???masujemy jej te dziąsełka i ma gryzak-cóż więcej-pomóżcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nie bylo ladnego schabu - to slowa meza 🤪 byl z koscia ale tłusty [szok]! 🤪 - tak poweidzial. kupil kurczaka i ..odpuscilam mu. wyslalam chlopakow na spacerek a sama ide robic kurczaka z domowego grilla 😉

U nas bardzo brzydko zimno szaro i ponuro ale chociaz nie leje
do potem

ps. Basia - Ty t masz pomysly 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIOŁKU- NASZ PRZESTAJE MYSLEC O ZABKACH JAK SIE CZYMS ZAJMIE. ja mu nie bede smarowac niczym dziasel bo sie boje, nie jestem tez zwolenniczka czopkow poza tym lekarze mi doaradzali zeby przeczekac. Ksawciu straszliwie jojczy i non stop gmyra paluchami po dziaselkach i tych wybitych zabkach. Na szczescie jak sie bawi to jest ok no i jak spi w nocy tez ok w ciagu dnia spi krociutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Nie bylo ladnego schabu - to slowa meza 🤪 byl z koscia ale tłusty [szok]! 🤪 - tak poweidzial. kupil kurczaka i ..odpuscilam mu. wyslalam chlopakow na spacerek a sama ide robic kurczaka z domowego grilla 😉

U nas bardzo brzydko zimno szaro i ponuro ale chociaz nie leje
do potem

ps. Basia - Ty t masz pomysly 😁


ach ci faceci, ale nikt nie przebije mojego męża, ostatnio pytam się go co zrobić na obiad bo już nie mam pomysłów, padłą odpowiedz: zrób schabowego z piersi z kurczaka :blink: 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
ANIOŁKU- NASZ PRZESTAJE MYSLEC O ZABKACH JAK SIE CZYMS ZAJMIE. ja mu nie bede smarowac niczym dziasel bo sie boje, nie jestem tez zwolenniczka czopkow poza tym lekarze mi doaradzali zeby przeczekac. Ksawciu straszliwie jojczy i non stop gmyra paluchami po dziaselkach i tych wybitych zabkach. Na szczescie jak sie bawi to jest ok no i jak spi w nocy tez ok w ciagu dnia spi krociutko


ja tylko raz dałam jej czopka,staram się podawać jak mniej medykamentów,wiem,że ból wcześniej czy później ustąpi-ale nie mogę patrzeć jak cierpi,a Małgonia dość szybko się nudzi więc muszę wymyślać co nowe zabawy,już Mi się kończą pomysły 😞
No i problem jest ogólnie z zaśnięciem 😞no i to na pewno zęby-bo ma biegunkę od 3 dni 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Nie bylo ladnego schabu - to slowa meza 🤪 byl z koscia ale tłusty [szok]! 🤪 - tak poweidzial. kupil kurczaka i ..odpuscilam mu. wyslalam chlopakow na spacerek a sama ide robic kurczaka z domowego grilla 😉

U nas bardzo brzydko zimno szaro i ponuro ale chociaz nie leje
do potem

ps. Basia - Ty t masz pomysly 😁


ach ci faceci, ale nikt nie przebije mojego męża, ostatnio pytam się go co zrobić na obiad bo już nie mam pomysłów, padłą odpowiedz: zrób schabowego z piersi z kurczaka :blink: 😮 😮


o to nasi panowie nadają na tych samych falach 😁dość często mi mówi że zjadłby schabowego z fileta 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
a jak o kuchni mowa to ja wlasnie robię dietetyczne naleśniki z serkiem na słodko 🙂 mniam 🙂


Justyś Ty dalej na diecie?
ja zaczełam diete i aż trwała godzine i pochłonełam pizze 😜 😁


dopóki waga w dół to mam motywacje jak przestanie iść w dół to też zjem pizze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć

Przyjechałam z niunią do domciu bo śpiąca już była i jojcała. Towarzystwo zostało i sie dość dobrze bawi 😉
Rozpaliliśmy im ognisko ale moj m nie pomyślał ze trzeba zabezpieczyc sucha skoszoną trawe - na moje pytanie co bedzie jak sie zajmie to sianko wzruszył ramionami 😠 No i za 5 min był "pożar" bo wiatr dzis dosc mocny i zaczęły płonąc trawska w zastraszajacym tempie 🤢 dzieci sie wystraszyły 🤢 Dobrze ze robotnicy byli na budowie i pomogli P nosic wode w wiadrach i zalewac to 🤢

Potem były kiełbaski i po kiełbaskach musiałam wracac z małą. Komary cięły umiarkowanie - młoda skropiłam olejkiem waniliowym i poki co nie widac zeby ja jakis ukąsił - moze to naprawde działa .

Jula dostała piękne prezenty - takie już dorosłe - troszke bizuterii (łancuszek srebrny z literka J ), 2 x kolczyki, tunikę, 2x torebke, słodycze do tego i fają książkę (znajac zycie to do pon ja przeczyta 🤪 ).
O mnie tez nie zapomnielie w tym dzisiejszym zamieszaniu .....bo ja mam dzisiaj imieniny więc czekam na życzenia !!! która pierwsza ? 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...