Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a tak na poważnie to moja też już robi takie zbite ale kształtem przypominają "placki ziemniaczane" 😁

No i się pochwalę,udało mi się dziś uśpić lalunię w 15min. 🙂a nie tak jak w poprzednie dni wyła koło godziny 😞ale i tak jestem umęczona 😞
Po południu poszliśmy na spacer i musiałam wytargać kurtkę,czapę z uszkami bo taka zawierucha,no i rajstopki,wróciliśmy to lala miała łapki jak lód ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
moj m jak zobaczyl kupe powiedzial: pinacolada sciemnia, sma pewnie zwalila kloca wsadzila do pampersa i sie chwali, powiedzial ze on teraz pojdzie i zaraz "Ksawciu" pobije "Lenke" w kupsztalu 😁


Jagoda błagam tylko nie kupa Twojego męża-daj żyć 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A propos dzisiejszej pogody to centralnie zalało ulicę przy której mieszka moja mamuśka,dzwoniłam do Niej przed południem i mówiła,że masakra-piwnice pozalewane-wyjść z domu nie można-najbardziej to żal mi było psa-bo bidok musiał nieźle pęcherz zaciskać 😉ale już sytuacja opanowana.Tyle,że na jutro znów zapowiadają deszcze 😞
I w ogóle dopiero oddali do użytku nowo przebudowaną krzyżówkę ale jełopy zapomnieli o prawidłowym odprowadzeniu wody-w bliskim otoczeniu owej krzyżówki są dwa potoki,więc przy każdej większej ulewie woda jest na ulicach 😞nic się nie nauczyli 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
justynka ile kg poszło w niepamięć???może się zmobilizuje, ale nie mam przepisów, wyślesz na mail jadłospis na całą dietę ☺️ ☺️ ☺️

narazie 3,2kg mam nadzieje że z tygodnia na tydzień będzie lepiej. A co do jadłospisu to ja mam monotony ale jak chcesz to Ci napiszę co jadłam przez tydzień daj tylko maila bo wtedy nie zapisałam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
katpio napisał(a):
justynka ile kg poszło w niepamięć???może się zmobilizuje, ale nie mam przepisów, wyślesz na mail jadłospis na całą dietę ☺️ ☺️ ☺️

narazie 3,2kg mam nadzieje że z tygodnia na tydzień będzie lepiej. A co do jadłospisu to ja mam monotony ale jak chcesz to Ci napiszę co jadłam przez tydzień daj tylko maila bo wtedy nie zapisałam ☺️


to mi też napisz co jadłaś bo te 3 kg brzmią zachęcająco- [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wiec a props kupy to moj Pablo tez nie chciał uwierzyc wiec mu powiedziałam że załozyłam se Lenki pampersa i tak dla jaj walnełam kupe, a co!!!

Mojej pierwszy raz zdarzyło się walnąc taką uformowaną i długą !!! Bo zazwyczaj jak twarda to krótka - kształtem bardziej kulka niż taki walec 🤪

Jagoda - trzymam za słowo - i czekam na Kupę Pana Stanka 🤪 🤪 🤪 Tylko mu powiedz żeby dobrze se powietrza nabrał i parł mocno coby mu sie w połowie nie urwała bo żeby pobić Lenkę będzie musiał bidok sztukować 🤪 🤪 🤪

Byłam z Julką w piwnicy robić dalszy przegląd zabawek - przyniosłysmy 2 fajne misie, 3 książeczki i przede wszystkim przytachałam pudło na zabawki bo się juz troche walają po mieszkaniu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Hej laseczki!
Kingo kochana wszystkiego najlepszego w dniu imienin 😘 😘 😘

Jagódka faktycznie bardzo zagadkowe są zęby Ksawcia 🤔focie przecudne
Pinacolada Lenka jest niemożliwa w tym chodziku 😎moja już też tak się podpiera ale też przy okazji złości,że wyżej nie może 😉
p.s.przyznaj się,że to Twoja kupa 😉 😁



dziekuję aniołku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kingo a powiedz mi jak oduczyłas Lenke wstawania o tej 4 ale ona o 24 dalej wstaje? i dajesz jej jesc tak? to moze podpowiesz kolezance jak mam moja pomalu oduczac ona wstaje co 2/3h 🤢 i zawsze je cyca.. teraz drugi dzien jadla kaszke na noc staram sie ja zapchac ale po godzince musi i tak zjesc cyca i dopiero moze isc spac 🤢 no i w ogole to moja je malo tej kaszki bo te 3 z TT to słabo lecą 🤢 a przez te krzyzykowe bardziej? moze wymienie ? bo w sumie ja jak karmie piersia to mi sie po chwili zalancza cisnienie hehe ze mi sika z piersi wiec mała tylko połykaa 🤪 a te smoczki butelkowe to słaabe sa biedna sie musi naciagnac zeby cos zjesc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dzis spedzilismy suoper dzien 😉 wczoraj bylismy na paraptowie po 1 bylismy juz w dmomku 😉 wypilam pol piwa i troszke martini hehe ale chyba alkohol juz nie jest dla mnie 😜 i w ogole ja to musze isc na sisko poruszac biodrami a niee 😜 a dzis dzionek u znajomych oni maja rocznego synka 😉 i zaczal wlasnie chodzic hehe mały zbój 🤪a moja miala tam raj na ziemi nie wiedziala za ktore zabawki sie brać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 🙂
ja dziś znów tylko się witam i cały dzień mnie nie będzie 🙂
Jagódka zdjęcia super a ząbkiem nie martw się na zapas 🙂
Pinacolda wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych imienin Lenka Boska 🙂 kupa dużo mniej u nas jeszcze nawet zwarte nie są 🙂
Justynka gratuluję wytrwałości w diecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello

dzis mi ciut lepiej ale chyba przegiełam wczoraj z lekami bo nie mogłam spac do 2 a o 1 zaczełam majaczyc i miałam jakies jazdy, wydawało mi sie ze ktos do mnie cos mów i ze wchodzi do pokoju 🤪słyszałam a nie widziałam 🤪 nigdy wiecej nie bede łaczyc leków 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to mój oszołom:

1. nim została zapięta udało się jej jeszcze sięgnąć po pieluszkę
2. akrobacje
3. kaszka była taka se ale dobrze się rozmazywała po buzi 😉
4. obczaila że to coś czarne się rusza 😮
5. relaks po ciężkim dniu dokuczania mamie 😜

[URL=http://img33.imageshack.us/i/20100725.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/4667/20100725.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...