Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aniolku u mnie zasypianie ok...ale az boje sie nocy ze znow o 4 moje dziecko bedzie wyspane...i skoroe do rozmow a nawija ostatnio jak przekupka na targu 'gla glagladada nienieda taglagla

a dziś pobiła wszystkie rekordy i przez to ze nie spala w nocy spała 4razy w ciagu dnia w tym jednen dluzszy sen ponad 2h!!!'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Aniolku u mnie zasypianie ok...ale az boje sie nocy ze znow o 4 moje dziecko bedzie wyspane...i skoroe do rozmow a nawija ostatnio jak przekupka na targu 'gla glagladada nienieda taglagla

a dziś pobiła wszystkie rekordy i przez to ze nie spala w nocy spała 4razy w ciagu dnia w tym jednen dluzszy sen ponad 2h!!!'


dziś Małgonia wstała o 6 na 1,5h monolog i bujanie bioderkami 😞 😞 😞myślałam,że Ją zjem ze złości po czym zasnęła sobie na 20min. 😠

no to przynajmniej w dzień był spokój 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Któraś z Was pytała o pieluchy-My od dłuższego czasu stosujemy Huggies i jestem bardzo zadowolona-nawet w te upały pupcia jak ta lala 😜fakt czasem zdarzają się jej otarcia ale to przez źle zapietą pieluchę-Małgonia kręci się jak śrubka 😉i kupuję je w Biedronce tak jak pisała Jagoda-NAJTANIEJ!!!!!
A Dadę miałam 1 opakowanie i bioderka miała obsypane na maksa-aż się się za głowę chwyciłam(jakby wpadła w pokrzywy 😞)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - tak, trzeba miec obiektyw szerokokatny, ale jak masz nikona i kitowy obiektyw to on ma pewnie zasieg od 18 mm a to juz szeroki kat jakiego ja uzywam, szersze katy to juz tzn "rybie oko" i to juz totalne znieksztalcenie 😉

DUSIA - Ten sztorm to byl poczatek i slonko bylo tylko na poczatku, a potem przez kilka dni masakra, mam mnostwo innyc hzdj ze sztormu z ustronia i kolobrzegu gdzie nie ma plazy i niebo czarne 🙂 a te wrzucilam bo byly "fotogeniczne" fale na molo 😉

ANIOŁKU - naprawde dopatrzylas sie podobienstwa 🤪? h 🤪mm...ja widze czasem jak zrobi odpowiednia minke albo spod odpowiedniego kata go ogladam 🙃 Najczesciej to chyba widze podobienstwo do mojego taty! a ze ja jestem caly tatuś to mzoe i jest podobny 😉 Slodkie jest to ze nawet nie samo podobienstwo sie dziedziczy ale minki - np. moj tata, ja, i Ksawciu robimy identyczny "ryjek-dziubek" ja ksie skupiamy nad czyms 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj nasze dzisiejsze wyglupy z synusiem 🙂 🙂 🙂 [zaluje ze to nie ja krecilam bo nie widac jego buzienki]

http://www.youtube.com/user/isztar2008#p/a/u/0/mmUr3fssSMU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUSIA - głupota matek nie zna granic a najgorsze jest to ze ni jak zwrocic w sumie uwagi - to znaczy mozna ale co bedzie chciala to i tak zrobi 😞 a niektore matki maja zero wyobrazni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
a tutaj nasze dzisiejsze wyglupy z synusiem 🙂 🙂 🙂 [zaluje ze to nie ja krecilam bo nie widac jego buzienki]

http://www.youtube.com/user/isztar2008#p/a/u/0/mmUr3fssSMU

Jagódka jak Ksawciu się cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudownie śmieje 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 moja Majulinka jeszcze aż tak nie umie próbuje ale kończy się kaszlem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
Dusia nawet się nie chce komentować tej z Darłowa....
a o tej ślizgawce to bym nawet szczerze mówiąc nie pomyślała... 😮



szczerze, to ja ZAWSZE to sprawdzałam i teraz jak bylismy w Espani to była taka ślizgawka i Pablo juz sie rozpędził zeby młodą posadzić ale zdąrzyłam krzyknąć 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinaka napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
a tutaj nasze dzisiejsze wyglupy z synusiem 🙂 🙂 🙂 [zaluje ze to nie ja krecilam bo nie widac jego buzienki]

http://www.youtube.com/user/isztar2008#p/a/u/0/mmUr3fssSMU

Jagódka jak Ksawciu się cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudownie śmieje 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 moja Majulinka jeszcze aż tak nie umie próbuje ale kończy się kaszlem 🙃


no dzisiaj sie tak chichral ze az mu silą przerwę zrobilam co by sie nie zapowietrzyl 😉 on sie malo chichral ostatnio - trzeba bylo go na prawde rozsmieszyc i nie powtarzac sie bo po jednym dniu dana rzecz przestawala go juz bawic 😉 ale teraz widze ze od kilku dni to co chwile cos go rozsmiesza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
karolinaka napisał(a):
Dusia nawet się nie chce komentować tej z Darłowa....
a o tej ślizgawce to bym nawet szczerze mówiąc nie pomyślała... 😮



szczerze, to ja ZAWSZE to sprawdzałam i teraz jak bylismy w Espani to była taka ślizgawka i Pablo juz sie rozpędził zeby młodą posadzić ale zdąrzyłam krzyknąć 🤢


ja już też będę 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
karolinaka napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Wybaczcie ale z nudów bawię się zdjęciami. Tu Lenka z misiem Julki (Krzysiem 😉 )


Lenka małe cudo i to ubranko co ma na sobie jest śliczne 🙂


no bo to jest CARTER'S 😜


no taaak to takie leepsze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniol303 napisał(a):
Jagódka Ksawciu jest bombowy 🤪Małgonia też ostatnio mało się chichra-pewnie etap przejściowy.
p.s.będę jak Dusia-mamusia co to żelazko robi tak nisko na półce 😜


ech a mowilam mezowi ze zaraz mi to zelazko wytkniecie ale on stwierdzil ze no bez przesady moze tylko Pinacolada wypatrzy i zapyta 😉
Juz wyjasniam 😜 zazwyczaj jest to zaslonieta półka ale dzis mamusie nogi bolaly i wzielam stamtad wielka prawie metrowa pufe i dlatego tatus dziecku rozlozyl mate do rozrabiania dzis wyjatkowo w innym miejscu a zelazko ciagle pod reka bo ciagle cos do prasowania 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Jagódka Ksawciu jest bombowy 🤪Małgonia też ostatnio mało się chichra-pewnie etap przejściowy.
p.s.będę jak Dusia-mamusia co to żelazko robi tak nisko na półce 😜


ech a mowilam mezowi ze zaraz mi to zelazko wytkniecie ale on stwierdzil ze no bez przesady moze tylko Pinacolada wypatrzy i zapyta 😉
Juz wyjasniam 😜 zazwyczaj jest to zaslonieta półka ale dzis mamusie nogi bolaly i wzielam stamtad wielka prawie metrowa pufe i dlatego tatus dziecku rozlozyl mate do rozrabiania dzis wyjatkowo w innym miejscu a zelazko ciagle pod reka bo ciagle cos do prasowania 🤢


hmmm... widzę że Twoj mąż mnie baaaardzo "lubi" 🤢 😉 A to Dusia jest bardziej "upierdliwa" w temacie dostępu do półek i sprzętow 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
MONIS - kolorowych snow 😘
KAROLA -ale Wam zazdroszcze... u nas kiszenie w domu 15 stopni i non stop ulewa i wietrzysko 🤢

Jagódka ja też miałam brzydką pogodę chyba ze 3 dni ale dzisiaj w końcu ładnie i bez upałów 🙂
Monis dobrej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...