Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Wam!

Nie mam czasu bo Lenka od wczoraj daje popalić.
Miała wczoraj temperaturę - mam nadzieję, że z tego się nic nie wykluje, że to tylko od dziąsełek (ma całe białe), prócz tego nic się nie dzieje.
Wieczorem dała taki koncert, że nie wiedzieliśmy co z nią robić. Pierwszy raz usypiałam ją na naszym łóżku, bujając, lulając - padła dopiero o 23.00 😮. Nie płakała tylko raczej była to straszna złość.
Na dodatek obudziła się już o 5.00 i cała obsrana - co jej się nie zdarza 😮.
Dziś już nie ma temperatury, w nocy też nie miała.
Nie wiem o co chodzi 🤢.

Teraz zjadła flachę i ogląda MiniMini.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kur..., czy ciągle cos musi się dziać ?
Młoda walnęła kupe więc idę ja przebrac otwieram pieluchę a tam oprocz kupy zielona wydzielina na pisiulce 😞. Na pieluszce tez w miejscu pisiulki i miedzy wargami tez 😞 Czyżby od zmiany pieluch? Możliwe zeby w ten sposób zareagowała na zmiane pieluszek??
Dobrze ze dzis wizyta u p.doktor - kolejne pytanie dopisane do listy ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Kur..., czy ciągle cos musi się dziać ?
Młoda walnęła kupe więc idę ja przebrac otwieram pieluchę a tam oprocz kupy zielona wydzielina na pisiulce 😞. Na pieluszce tez w miejscu pisiulki i miedzy wargami tez 😞 Czyżby od zmiany pieluch? Możliwe zeby w ten sposób zareagowała na zmiane pieluszek??
Dobrze ze dzis wizyta u p.doktor - kolejne pytanie dopisane do listy ....


nie sadze zeby od pieluch - od pieluch ewent. mialaby zmiany skorne moim zdaniem a nie wydzielinie ze srodka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyLa1205 napisał(a):
Jagoda a czemu zmieniłas na huggisy z pampersa? jak mowisz ze jeszcze tyle pampersow masz, to chyba o kase nie chodziło?

Agab poowodzenia w zabkowaniu to napewno to 😘 jak mowisz ze białe dziasełka.


Pisalam o tym milion razy 😜 Mlody ma silna alergie na pampersy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Jagoda a czemu zmieniłas na huggisy z pampersa? jak mowisz ze jeszcze tyle pampersow masz, to chyba o kase nie chodziło?

Agab poowodzenia w zabkowaniu to napewno to 😘 jak mowisz ze białe dziasełka.


mam wielką nadzieję, że to tylko ząbki, nie chcielibyśmy żadnego choróbska, bo w sobotę mamy Chrzciny.
Jak Ci poszło wczorajsze usypianie? Nie złamałaś się?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Kur..., czy ciągle cos musi się dziać ?
Młoda walnęła kupe więc idę ja przebrac otwieram pieluchę a tam oprocz kupy zielona wydzielina na pisiulce 😞. Na pieluszce tez w miejscu pisiulki i miedzy wargami tez 😞 Czyżby od zmiany pieluch? Możliwe zeby w ten sposób zareagowała na zmiane pieluszek??
Dobrze ze dzis wizyta u p.doktor - kolejne pytanie dopisane do listy ....


może ona ma jakiś stan zapalny? Wcześniej miała coś z oczkiem, może od tego "hiszpańskiego" piasku? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Jagoda - te 4 sa niby od 7-16kg i osobiscie sobie nie wyobrazam jakby miał sie tam zmiescic 16kg bobas.

Agab - moze po prostu zalegała jej kupka i stad złość i temperatura - wydaje mi sie to bardzo prawdopodobne


myślisz???????? możliwe to?
a puszczała wczoraj takie śmierdzące bączki 🤢, ale żeby temperatura? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Jagoda - te 4 sa niby od 7-16kg i osobiscie sobie nie wyobrazam jakby miał sie tam zmiescic 16kg bobas.

Agab - moze po prostu zalegała jej kupka i stad złość i temperatura - wydaje mi sie to bardzo prawdopodobne


myślisz???????? możliwe to?
a puszczała wczoraj takie śmierdzące bączki 🤢, ale żeby temperatura? 😮



alez oczywiscie ze i temp ma prawo wystapic u takiego maluszka z powodu bolącego brzuszka (no prosze, nawet człowiek nie czuje jak mu sie rymuje ) 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGAB - a mi sie wydaje ze to zabki - nasz ze zlosci inaczej placze tak jakby warczal i to ewidentnie od zabkow bo rzuca sie potem na cokolwiek i trze dziaslami. my goraczki i biegunek nie mamy ale slyszalam ze to najczestsze "towarzystwo" zabkow

PINACOLADA - pampersy 3 jumbo nr 3 [ale widze ze maz je wydal kumplowi] i 3 lub 4 paczki nr 4 - pisalam juz o tym 😉 ze nikt od nas tego nie chcial! bo jak nasz ma alergie to na pewno wszyscy inni tez i nikt ich nie chcial! leza w szafie od ok 3 mies - teraz zostaly widze 3 opak. czworek ale ta znajoma z olkusza ma mi dac znac czy w koncu biora czy nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
AGAB - a mi sie wydaje ze to zabki - nasz ze zlosci inaczej placze tak jakby warczal i to ewidentnie od zabkow bo rzuca sie potem na cokolwiek i trze dziaslami. my goraczki i biegunek nie mamy ale slyszalam ze to najczestsze "towarzystwo" zabkow

PINACOLADA - pampersy 3 jumbo nr 3 [ale widze ze maz je wydal kumplowi] i 3 lub 4 paczki nr 4 - pisalam juz o tym 😉 ze nikt od nas tego nie chcial! bo jak nasz ma alergie to na pewno wszyscy inni tez i nikt ich nie chcial! leza w szafie od ok 3 mies - teraz zostaly widze 3 opak. czworek ale ta znajoma z olkusza ma mi dac znac czy w koncu biora czy nie


no to jak ona sie nie zdecyduje to ja moze je wezme - tylko jak? poczta?- chyba za drogo wyjdzie.... Moze przywieziesz je wtedy do rodziców i Pablo je stamtad odbierze.....Pomyslimy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hemoglobina, Hematokryt, MCV i MCH ponizej normy = anemia (chyba)

ZNACZNIE obniżone Neutrofile i ZNACZNIE podwyzszone Limfocyty = (chyba) infekcja wirusowa.

Zaglądnęłam jej do pieluszki bo sie własnie obudziła i niestety ale tej wydzieliny jest sporo - na pieluszce i miedzy wargami 😞 Kurwa mac - tyle tylko powiem .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Hemoglobina, Hematokryt, MCV i MCH ponizej normy = anemia (chyba)

ZNACZNIE obniżone Neutrofile i ZNACZNIE podwyzszone Limfocyty = (chyba) infekcja wirusowa.

Zaglądnęłam jej do pieluszki bo sie własnie obudziła i niestety ale tej wydzieliny jest sporo - na pieluszce i miedzy wargami 😞 Kurwa mac - tyle tylko powiem .....


nie martw się bo to nic Ci nie da idziesz dzisiaj do P. Doktor ona na pewno Wam doradzi bądź dobrej myśli!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Hemoglobina, Hematokryt, MCV i MCH ponizej normy = anemia (chyba)

ZNACZNIE obniżone Neutrofile i ZNACZNIE podwyzszone Limfocyty = (chyba) infekcja wirusowa.

Zaglądnęłam jej do pieluszki bo sie własnie obudziła i niestety ale tej wydzieliny jest sporo - na pieluszce i miedzy wargami 😞 Kurwa mac - tyle tylko powiem .....


Ciągle coś z ztymi dzieciakami 😞, ach tam......,i tak już będziemy miały do końca życia dziewczyny 🤔.
Jak ma podwyższone Limfocyty i zieloną wydzielinę, to napewno stan zapalny. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
AGAB - a mi sie wydaje ze to zabki - nasz ze zlosci inaczej placze tak jakby warczal i to ewidentnie od zabkow bo rzuca sie potem na cokolwiek i trze dziaslami. my goraczki i biegunek nie mamy ale slyszalam ze to najczestsze "towarzystwo" zabkow

PINACOLADA - pampersy 3 jumbo nr 3 [ale widze ze maz je wydal kumplowi] i 3 lub 4 paczki nr 4 - pisalam juz o tym 😉 ze nikt od nas tego nie chcial! bo jak nasz ma alergie to na pewno wszyscy inni tez i nikt ich nie chcial! leza w szafie od ok 3 mies - teraz zostaly widze 3 opak. czworek ale ta znajoma z olkusza ma mi dac znac czy w koncu biora czy nie


mi też się tak wydaje, ona poprostu dostawała wczoraj wścieklizny 😮.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Jagoda a czemu zmieniłas na huggisy z pampersa? jak mowisz ze jeszcze tyle pampersow masz, to chyba o kase nie chodziło?

Agab poowodzenia w zabkowaniu to napewno to 😘 jak mowisz ze białe dziasełka.


Pisalam o tym milion razy 😜 Mlody ma silna alergie na pampersy
uuu sporo razy musiałam przeoczyc ten post 😜 🤪 ale tak przypuszczałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Jagoda a czemu zmieniłas na huggisy z pampersa? jak mowisz ze jeszcze tyle pampersow masz, to chyba o kase nie chodziło?

Agab poowodzenia w zabkowaniu to napewno to 😘 jak mowisz ze białe dziasełka.


mam wielką nadzieję, że to tylko ząbki, nie chcielibyśmy żadnego choróbska, bo w sobotę mamy Chrzciny.
Jak Ci poszło wczorajsze usypianie? Nie złamałaś się?!
wiesz ciezko... bo przez to malowanie wszystko przestawilo sie na 21 i był ryk na maxa... bo cyca nie chciala a glodna byla za glodna 🤢 i w ogole ... i spala z nami bo balam sie ze jej bedzie zimno 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewuszki!
Ja padam na pysk nie dość ze w pracy cieżko to oczywiście w domu burdel, a moje dziecko nie chce spać...
CO do tego samodzielnego usypiania to ja mam to gdzieś!!!! przez to PIotrek sie budzi 2-3 razy w ciagu nocy, żle śpi w dzień a ja mam cały wieczór i popołudnie zepsute bo próbuje go położyć spać. Wole swoja metodę z przytulaniem. 3 minuty dziecko śpi jak suseł a w nocy budzi sie raz. I tyle w tym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...