Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam mamuski kochane.
mam nadzieje ze czujecie sie dobrze i dzidziuski nasze kchane wszytskie tez ok 🙂
Zanim nadrobie mam pytanko. Wiem ze juz przerabiany byl ten temat ale ja dopiero na tym etapie 🙂
czy to krzeselko jest dobre?
a jak nei to jakie jest dobre?
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/0982355/c_1/1%7Ccategory_root%7CNursery%7C14417537/c_2/3%7Ccat_15701337%7CClearance+nursery%7C14520914.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
karolinaka napisał(a):
pinacolada napisał(a):
karolinaka napisał(a):
Dziewczyny czy w języku niemowląt jest napisane jak usunąć nocne wstawanie bez smoczka?


chyba cos tam jest.... dawaj maila to Ci wyślę i od razu czytaj rozd VI


[email protected]

dziękuję 😘 😘 😘



poszło


dziękuję dziękuję dziękuję 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
Witam mamuski kochane.
mam nadzieje ze czujecie sie dobrze i dzidziuski nasze kchane wszytskie tez ok 🙂
Zanim nadrobie mam pytanko. Wiem ze juz przerabiany byl ten temat ale ja dopiero na tym etapie 🙂
czy to krzeselko jest dobre?
a jak nei to jakie jest dobre?
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/0982355/c_1/1%7Ccategory_root%7CNursery%7C14417537/c_2/3%7Ccat_15701337%7CClearance+nursery%7C14520914.htm



Monia - ja takiego nie mam wiec sie nie wypowiem. jagoda chyba takie ma to ja pytaj ale z tego co wiem to jest b.zadowolona. Zreszta Chicco to porzadna firma wiec....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejku, mlody nie spal od 10tej :/
I musze z nim na podlodze albo przy lozeczku i patrzec jak sie bawi bo co 5 min przychodzi do mnie wdrapuje sie na mnie wyciaga raczki i "y y" brac na raczki i przytulac. hehehe 😁 😲wlasnie jest znowu przy moich nogach i klepie mnie po nodze zebym go wziela 🤢 troche meczacy jest 😮
Malo tego, skubaniec jeden, mysle ze za kilka dni bedzie chodzil przy meblach..no masakra...trzyma sie czegokolwiek, wstaje i robi kroki do przodu do tylu - na tyle ile dlugosc rak mu pozwala 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nowosci mamy 3go zeba i chyba bedzie tez druga dwojka na dole lada chwila

i moja mama dzwonila ze mojemu kuzynowi urodzila sie dzis coreczka, maja juz 6 letnia natalke wiec magia 6 lat w naszej rodzinie trwa. ciekawa jestem kiedy my sie zdecydujemy na kolejne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia - pisz co jest grane z ta lekarka!!!
Wysciskaj ode mnie i Ksawcia Nesie i pocaluj w srodek noska! 😘

PINACOLADA - nie zartuje! pod warunkiem ze moj rozmiar zachwasz w tajemnicy 😁 ja tez nie mam czasu na noe ciuchy a z chlopakami to tylko sie umecze.

MONIS krzeselko jest super ma kilka malutkich wad ale o tym kiedys pisalam 😉
Ten model i wzor ktory pokazujesz na zdj widzialam na zywo - to chyba wzor z tego roku, ja mam z poprzednich sezonow bo uzywane. Krzeslko ogladalismy to co przeslalas na zdj i zrobilo na nas piorunujace wrazenie solidnosci - na tle calej pozostalej reszty w sklepie.
Minusy: nakladka dla maluszkow drapie gole raczki, wiec jak ma bodziaka z krotkim to zakladam ochronnie pieluszki. Maly kosz na "drobiazgi" ale cala reszta - rewelacja. Odchyla sie samo oparcie [a nie jak w wiekszosci krzeselek cale siedzisko i kat 90 stopni zostaje tylko sie przechyla]

kurcze no nie da mi napisac nic 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Wróciłam z miasta . Zostawiłam spiącą Lenke z Julką i znow sie wyrwałam pomimo deszczu 😜
Po 20 min dostałam sms-a : "obudziła sie i zesrała " 🤪 Ale Julka dała radę - przewinęła siostre a to teraz nie lada wyczyn przebrac ja, uchronic od upadku z przewijaka i nie ubabrać sie jej gównem - taki pieron jest ruchliwy 😉

Tak więc przytachałam kolejną bluzkę 🤪 . Mierzyłam tez fajne spodnie i o dziwo 38 było za duze 🤪

Basia - przesyłka wysłana 😘

Jagoda - no to kiedy?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

zjebała mnie ze dziecko siedzi 🤪 nie pozwalac jej bo to za wczesnie
nie dawac małej bobo frutów bo to przereklamowane tylko samą wode ma pić a jak nie chce to kiedyś zechce 🤪
na moje pytanie co na goraczke babka do mnie farmaceuta w aptece doradzi i przychodzic do lekarza jak ma dziecko ponad 39 stopnia bo tak to tylko tłum sie robi 🤪

usłyszłam ze imie Nesia ma z kosmosu wiec jej powiedziłam co myśłe a ze juz wychodziłam i zapomniałam ze drzwi otwarte to i innie o niej usłyszeli ☺️ kazałam z jej sympatycznością zwierzęta leczyc a nie dzieci! no i jeszcze pare słów usłyszała ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):

zjebała mnie ze dziecko siedzi 🤪 nie pozwalac jej bo to za wczesnie
nie dawac małej bobo frutów bo to przereklamowane tylko samą wode ma pić a jak nie chce to kiedyś zechce 🤪
na moje pytanie co na goraczke babka do mnie farmaceuta w aptece doradzi i przychodzic do lekarza jak ma dziecko ponad 39 stopnia bo tak to tylko tłum sie robi 🤪

usłyszłam ze imie Nesia ma z kosmosu wiec jej powiedziłam co myśłe a ze juz wychodziłam i zapomniałam ze drzwi otwarte to i innie o niej usłyszeli ☺️ kazałam z jej sympatycznością zwierzęta leczyc a nie dzieci! no i jeszcze pare słów usłyszała ☺️



Szok !!! dziecko ma 7 m-cy i nie moze siedziec???? Kurwa, moze ona do tej pory dzieci opóźnione w rozwoju leczyła i sie jej popierdoliło ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a mnie mlody dzs wykonczy..ja juznie moge dociagnac do tej 17 jak M. wroci. kuzwa juz nie ma mam sily padam na ryj i ciagle wpierd...kanapki z dzemem nawet mi herbaty nie daje wypic...leje jak skur...wiec kisimiy w domu a ja juz chodze po scianach a on jojczy i drze paszcze teraz juz na wyzszych czestotliwosiach...dzis zrobilam mu wiecej mleka z kaszka bo od tygodnia jadl wiecej - dzis wypil 10 czy 20 i wypluwa i drze sie dalej ja pierdl....i jak tu sie kiedys zdecydowac na kolejne dziecko. gdzie sie podzialam ja!? mam wrazenie ze jestem maszyna do wykonywania obowiazkow przy dziecku zero minuty na relaks i oderwanie mysli od tego wszystkiego. czasem mam wrazenie ze nie dam rady ani dnia dluzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
..a mnie mlody dzs wykonczy..ja juznie moge dociagnac do tej 17 jak M. wroci. kuzwa juz nie ma mam sily padam na ryj i ciagle wpierd...kanapki z dzemem nawet mi herbaty nie daje wypic...leje jak skur...wiec kisimiy w domu a ja juz chodze po scianach a on jojczy i drze paszcze teraz juz na wyzszych czestotliwosiach...dzis zrobilam mu wiecej mleka z kaszka bo od tygodnia jadl wiecej - dzis wypil 10 czy 20 i wypluwa i drze sie dalej ja pierdl....i jak tu sie kiedys zdecydowac na kolejne dziecko. gdzie sie podzialam ja!? mam wrazenie ze jestem maszyna do wykonywania obowiazkow przy dziecku zero minuty na relaks i oderwanie mysli od tego wszystkiego. czasem mam wrazenie ze nie dam rady ani dnia dluzej


Jagódka, nie martw się, ja też już dziś wyrobić nie mogę i czekam z utęsknieniem na Sławka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
..a mnie mlody dzs wykonczy..ja juznie moge dociagnac do tej 17 jak M. wroci. kuzwa juz nie ma mam sily padam na ryj i ciagle wpierd...kanapki z dzemem nawet mi herbaty nie daje wypic...leje jak skur...wiec kisimiy w domu a ja juz chodze po scianach a on jojczy i drze paszcze teraz juz na wyzszych czestotliwosiach...dzis zrobilam mu wiecej mleka z kaszka bo od tygodnia jadl wiecej - dzis wypil 10 czy 20 i wypluwa i drze sie dalej ja pierdl....i jak tu sie kiedys zdecydowac na kolejne dziecko. gdzie sie podzialam ja!? mam wrazenie ze jestem maszyna do wykonywania obowiazkow przy dziecku zero minuty na relaks i oderwanie mysli od tego wszystkiego. czasem mam wrazenie ze nie dam rady ani dnia dluzej


oj widzę że konieczne będą te zakupy 😉 i koniecznie bez rodzin 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...