Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

justyna_malutka napisał(a):
czesc dziewuszki!
Ja padam na pysk nie dość ze w pracy cieżko to oczywiście w domu burdel, a moje dziecko nie chce spać...
CO do tego samodzielnego usypiania to ja mam to gdzieś!!!! przez to PIotrek sie budzi 2-3 razy w ciagu nocy, żle śpi w dzień a ja mam cały wieczór i popołudnie zepsute bo próbuje go położyć spać. Wole swoja metodę z przytulaniem. 3 minuty dziecko śpi jak suseł a w nocy budzi sie raz. I tyle w tym temacie.


ja jestem zdania ze kazda mama wypracuje swoj sposob, ja przed urodzeniem myslalam ze bede sie trzymac literatury jak madrze postepowac bla bla. i np. jakbym do 3 roku zycia miala nie wlaczac tv przy dziecku to chyba bym oszalala hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

PINACOLADA - trzymam kciuki za wizyte, my tez powoli bedziemy sie zbierac.

ps. mlody takiego przyjaciela ma od dawna ale sie jeszcze nie calowali 😉

sliczne zdjecia

papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem... 😉 😘 😘 😘 😘
Kacperek już śpi ostatni tydzień to katorga z jego zasypianiem jak nigdy 😞 ale już przyczynę znamy i efekt jaki śliczny...mamusia dzisiaj wyczaiła ząbeczka 🤪 🙂 🙂 🙂 ale jajca i to dwa 🤪!!!!! 🙃 🙃 🤪
Pinacolada z małą na pewno wszystko będzie dobrze nie martw się na zapas 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania23 napisał(a):
Witam wieczorkiem... 😉 😘 😘 😘 😘
Kacperek już śpi ostatni tydzień to katorga z jego zasypianiem jak nigdy 😞 ale już przyczynę znamy i efekt jaki śliczny...mamusia dzisiaj wyczaiła ząbeczka 🤪 🙂 🙂 🙂 ale jajca i to dwa 🤪!!!!! 🙃 🙃 🤪
Pinacolada z małą na pewno wszystko będzie dobrze nie martw się na zapas 😘


GRATULACJE!!!!!!! 😘 😘 😘
Mam nadzieję, że wycie mojej Lenki też skończy się tak jak u Was 🙂.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu gratuluję ząbków Kacperka!
Pinacolada i Jagódka trzymałam kciuki za wizyty już pewnie w domkach jesteście i chłoniecie z emocji
Agab a smarowałaś jej żelem?może pomoże choć troszkę
Basiu buziaki dla Vanesski żeby szybko zwalczyła choróbsko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
ania23 napisał(a):
Witam wieczorkiem... 😉 😘 😘 😘 😘
Kacperek już śpi ostatni tydzień to katorga z jego zasypianiem jak nigdy 😞 ale już przyczynę znamy i efekt jaki śliczny...mamusia dzisiaj wyczaiła ząbeczka 🤪 🙂 🙂 🙂 ale jajca i to dwa 🤪!!!!! 🙃 🙃 🤪
Pinacolada z małą na pewno wszystko będzie dobrze nie martw się na zapas 😘

GRATULACJE!!!!!!! 😘 😘 😘
Mam nadzieję, że wycie mojej Lenki też skończy się tak jak u Was 🙂.

Oj na pewno szczerze to raz już wyszłam z domu i małego zostawiłam Tadkowi ☺️ ☺️...nie wytrzymałam!!!!To jest coś strasznego ten przeraźliwy krzyk,pisk płacz....wiem że może jestem okropna ale nie mogłam już patrzec jak on się męczy i na te jego wielkie łzy 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już wrociliśmy !!!

Lenka jest zdrowa jak ryba !!! 🤪 Te pieprzone normy wypisane na wynikach były dla dorosłych 😠 Pytam się zatem po huj przy badaniu podaje się datę urodzenia pacjenta? 😠
Tak więc nie ma żadnej anemii ani infekcji 🤪 Jedyny "problem" to wydzielina z pisiuni i stan zapalny spojówek ale to i tak pryszcz przy tym co sobie już zdążyłam wyobrazić 😉
Otoż "upławy" baaaardzo prawdopodobne że od Huggisów 😠 Bardziej prawdopodobne byłoby od basenu ale infekcja bakteryjna ( a na taką wskazuje kolor wydzieliny) wykluwa się max do 5 dni a my wrócilismy z wczasów 1,5 tyg temu zatem najbardziej prawdopodobna staje sie zmiana pieluch. mamy powrócić do Pampersów i podawac furaginę przez 7 dni.
Do oczek dostałysmy kropelki - tez na 7 dni.
Kształt głowki - bo tym tez sie martwiłam - w porządku 🙂
Łuszczące się opuszki palców - na 99% kontakt z detergentami (dostałysmy maść witaminową)

Waży 8540g i pani doktor powiedziała że jest fantastycznie rozwinięta psycho-motorycznie. Chciała sprawdzic jak młoda siada i pociągnęła ja z pozycji leżącej za rączki a młoda wstała 🤪 Była w lekkim szoku 😉
Okrzyczala mnie że na przyszłość zanim zacznę grzebać po internecie i się zamartwiać to mam do niej dzwonić 😜

Tak więc drogie Panie - kamień z serca.

Jagoda - jak tam u Was po wizycie? I co z pampersami bo mi nie odpisałaś ani na posta ani na sms-a 🙂

Anulka - gratulujemy ząbków 🤪 i witamy w gronie gryzących 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na chwile bo krolik czeka na porcjowanie 😉

U nas tez ok 🙂 wyniki moczu i krwi, kalu super, uczulenie na bialko klasa II szczegolowe wyniki alergii na zoltko, gluten itd beda pod koniec tyg. Okazalo sie rowniez ze Ksawciu nie ma zadnego zakazenia drog moczowych 🤢 wiec na reszcie koniec z medykamentami i chwala Bogu ze zrobili ten posiew w warunkach szpitalnych bo wynik jest cudownie niski! i byc moze ten wysoki stan zawszewychodzil z powodu dlugiego transportu probki az do katowic do laboratorium a w szpitalu - od reki.
Zabki powiedziala ze narazie nic nie widzi nipokojacego a dzieci sa rozne i Ksawciu jest widac wyjatkowy i idzie mu najpierw 1 i 2ka a kolejne obok juz widac wiec lada chwila.
Omowilysmy szczegolowo diete, podstawa - min. do ukonczenia 1 roku zero mleka.
Powiedziala tez ze my jako rodzice takiego alergika musimy nauczyc sie zyc z tym i odpowiednio reagowac.
PINACOLADA - super ze u Was wszystko ok! a co do pieluszek to poczekam az ta znajoma wroci z Chorwacji bo ona mowia wstepnei ze bierze wszystko. upewnie sie tylko ze jej OLA ktora jest olbrzymia i starasza od Mlodego o 2 mies bedzie mogla nosic te 4ki.
Oni wracaja jakos za tydzien.
BASIU - przytulaski gorace dla Nesi
DUSIA - dziekujemy 😘

lece do krolika
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...