Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Opowiem Wam jak byłam z Mają na spacerze a raczej jak z niego wracałyśmy 🙂
Szłyśmy sobie prawym chodnikiem po jego lewej stronie w stronę domu a na przeciw nas szedł elegancki pełen kultury mężczyzna koło 65lat (tak tylko wyglądał 🙂 ) widziałam że szedł tak aby sprawdzić czy zejdę mu z drogi ale niby dlaczego miałam to zrobić?.... dokładnie przed wózkiem on zatrzymał się a ja chciałam go wyminąć byliśmy "stopa przy stopie" 🙂 (rozmawiałam w tym czasie z Małżem przez tel) a ten dziadek mówi do mnie "to ja idę źle?" (ton możecie sobie wyobrazić) więc ja do niego z uśmiechem pokazuję drugą stronę ul i mówię "tam jest pana prawa strona" a on do mnie 🙃 🙃 🙃 "co ty pierdolisz?" 🙃 🙃 🙃 więc ja jemu (ciągle mając Małża na słuchawce) z uśmiechem wciąż "PROSTAK" a on 🙃 🙃 🙃 "BAŁWAN, POPIERDOLONA" wyobrażacie sobie dziada? ja już nic mu nie odpowiedziałam bo to było żałosne.... 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Jagódka ja mam to samo tylko ze do tego puszcza pawie, sra po wszystkim, tylko ręce i walcze z gorączka 😞 tylko mnie nikt nie zmieni i czeka mnie kolejna noc czuwania i wrzasków 😞


SZACUN !!!


i pełen podziw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
Opowiem Wam jak byłam z Mają na spacerze a raczej jak z niego wracałyśmy 🙂
Szłyśmy sobie prawym chodnikiem po jego lewej stronie w stronę domu a na przeciw nas szedł elegancki pełen kultury mężczyzna koło 65lat (tak tylko wyglądał 🙂 ) widziałam że szedł tak aby sprawdzić czy zejdę mu z drogi ale niby dlaczego miałam to zrobić?.... dokładnie przed wózkiem on zatrzymał się a ja chciałam go wyminąć byliśmy "stopa przy stopie" 🙂 (rozmawiałam w tym czasie z Małżem przez tel) a ten dziadek mówi do mnie "to ja idę źle?" (ton możecie sobie wyobrazić) więc ja do niego z uśmiechem pokazuję drugą stronę ul i mówię "tam jest pana prawa strona" a on do mnie 🙃 🙃 🙃 "co ty pierdolisz?" 🙃 🙃 🙃 więc ja jemu (ciągle mając Małża na słuchawce) z uśmiechem wciąż "PROSTAK" a on 🙃 🙃 🙃 "BAŁWAN, POPIERDOLONA" wyobrażacie sobie dziada? ja już nic mu nie odpowiedziałam bo to było żałosne.... 😁 😁 😁 😁


cza było wziąć przykład z śp.prezydenta i powiedzieć "spieprzaj dziadu" 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem. dobrze ze zadzwonila bratowa meza ta co rodzila kilka dni temu. pogadalysmy 40 min i jakos zlosc mi przeszla.
Zycie im po kolei wszyskie ich madre teorie weryfikuje 😜 Zawsze mowili ze tylko porod naturalny, ze tylko karmienie piersia, ze dzieci powinny szybko przybierac na wadze jesli jest wlasciwa dieta, ze karmienie piersia to pikus, ze zero noszenia dziecka na rekach itd itp 🙂 okazuje sie ze maly ma 2 tyg a juz dokarmiaja sztucznym, ze synek im w ogole nie przybiera i narazie nie osiagnal jeszcze wagi urodzeniowej, ze jednak nosza go na rekach...ech, i po co sie bylo tak wymadrzac 😉
Z jednej strony mowi ze juz kilka godzin po cesarce chodzila i nawet nie zgieta w pol jak wszystkie mamy po cc tylko od razu prosto ale z drugiej strony mowi ze ona dzwigac jeszcze nie moze a nosi dziecko i go kapie [maly wazyl ok 3200] i narazie spacery dluzsze odpadaja bo ona sie szybko meczy 🙂 Oni tez nigdy nie prosza o rady bo uwazaja ze maja najlepsza opieke medyczna i wiedze z literatury i od mamy -pielegniarki ale jednak poradzilam jej kilka rzeczy i chetnie te rady przyjela 🙂
Podkreslali ze w szpitalu ordynator to chrzesniak mamy wiec sa traktowani wyjatkowo ale okazalo sie ze wielu obowiazkowych badan im nie zrobili, polozne nie nauczyly prystawiac do piersi ...i tak to. plany i wiedza teoretyczna sobie a zycie sobie jak widac.


Mlodemu obnizylismy juz lozeczko, zasnal pol godziny temu i mam nadzieje ze to nie na noc 🤢

Ja zrobilam obiadokolacje i mam juz wolne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAROLA - podziwiam opanowania, strzelilabym dziada pieprzonego miedzy oczy lub miedzy nogi. szok

BASIA
- Tobie pomnik normalnie! ja nie wiem skad Ty czerpiesz sile...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
KAROLA - podziwiam opanowania, strzelilabym dziada pieprzonego miedzy oczy lub miedzy nogi. szok

BASIA
- Tobie pomnik normalnie! ja nie wiem skad Ty czerpiesz sile...


Małż stwierdził że zapewne go sprowokowałam znając mnie!!! zaraz jego mogę sprowokować jak chce... wrrr 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlody powieksza obszar penetracji przestrzeni mieszkania 😉 coraz go wiecej w coraz to nowych miejscach 😉
[URL=http://img251.imageshack.us/i/kolazprzylozeczkubrz.jpg/][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/6355/kolazprzylozeczkubrz.jpg[/IMG][/URL]

potem wrzuce krotki filmik jak Mlody szybciutko wstaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co, ogladam zdj na facebooku moich znajomych i jakbym ogladala obrazy z poprzedniej epoki 🤢 imprezy, spontany, walesanie sie po gorach, plecak, piwko, drink dancefloor...ech.... 🤢 to se newrati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
Jagódka łózeczko na słowniku stoi? 😁 podłoga krzywa?


lozeczko na dwoch slownikach - angielsko angielski i angielsko polski. A Ty Nesi nie wkladasz? 😲 nie chcesz zeby juz teraz przez sen uczyla sie jezykow??? 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
A Ksawciu rewelacja- ale bym go wycalowala 😘 😘 😘 😘 prosze zrobić to za mnie 😘 😘 😘


boziu, ja to go tak czesto caluje ze mam wrazenie ze on juz tego nie lubi ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...