Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Aniołku masz rację pokaż im gdzie raki zimują...!!! 😘 😘 😘 😘
nawet nie wiedziałam że jest cos takiego jak napisałaś...


ja też nie wiedziałam,kuzynka Macieja mi podsunęła ten pomysł(pracuje w szpitalu dziecięcym) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Piotrek upodobał sobie urodzinowy rowerek Ali i siedział w nim prawie całą imprezę 😉


Śliczne foteczki a i Piterek masuni nabiera co? 😉


nabiera nabiera 😉 Wczoraj wszyscy stwierdzili że jest cięższy niź Ala która ma roczek 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Basiu przeoczyłaś mojego posta? 😞

Jak się czujecie???


Aniołku wybacz 😘 uzupełniłam zaległości ale połowy niepamiętam ☺️
Dziekuje ,dziś ciut lepirj ale wczoraj od południa była tragedia. nadal mnie męczy ale teraz to nawet zapominam lekarstw brać bo zajmuję się bidna Nesia, gorączke ma znów 😞


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASAKRA z tym krolikiem 🤢

Aniolku - z ta opieka to nie takie proste. Ja probowalam kombinowac od kilku tyg i konsultowalam to w szpitalu ale nic z tego nie wyszlo a jak juz zlozylas wniosek o wychowawczy to pozamiatane. jakby cos - szczegoly na gg lub maila



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Pinacolada i Jagódka wiedziaaałam że będzie ok 🙂 🙂 🙂 całuski dla maluchów 😘 😘 😘
Aniołku chyba wszędzie tak traktują matki a i tak podejrzewam że jakbyś wróciła po macierzyńskim to byłoby tak samo, ja na swoją rozmowę muszę czekać do września i się boję bo chcę "wrócić" eeeeh mam takiego stresa...
Justynka Piotruś śliczny imprezowicz 🙂
Aniu spóźnione życzenia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
MASAKRA z tym krolikiem 🤢

Aniolku - z ta opieka to nie takie proste. Ja probowalam kombinowac od kilku tyg i konsultowalam to w szpitalu ale nic z tego nie wyszlo a jak juz zlozylas wniosek o wychowawczy to pozamiatane. jakby cos - szczegoly na gg lub maila


Jagódka bo szpitale nie chętnie wystawią taką opiekę,trzeba iść do swojego lekarza lub pediatry i zakombinować-warto spróbować,pójdę do mojej lekarki i powiem jej otwarcie jak sprawa wygląda-może się uda 🙂jak nie to trudno pójdę do psychola 😜
aha póki co jestem na urlopie wypoczynkowym i mogę go przerwać przed końcem L4-przecież mam prawo zachorować-złamać nogę tfu tfu itp.a zwolnienie muszą przyjąć,wniosek o wychowawczy owszem złożony ale jeszcze go nie zaczęłam więc nic straconego,różnie się życie układa prawda???dziś jest lepiej jutro gorzej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
witam,

ja juz nie daje rady młoda 2 noc daje koncert, nic nie je -od 23 do teraz nic, zresztą teraz zjadła 30 ml 🤪 i wrzaski na cały dom 🤢

ja tez juz z bezsilnosci płacze albo sie dre ☺️


Basiu przepraszam,że tak powiem ale dlaczego jeszcze z Nią nie poszłaś do lekarza-może coś poradzi???
skoro Nesia nic nie je to pewnie tak ją dziąsełka bolą,że nie jest wstanie smoka trzymać w ustach a co dopiero go ciągnąć,a próbowałaś dać jej np piętkę albo gryzak?pomasować jej dziąsełka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sorka już się z Wami witam 🙂 🙂 🙂

Małgonia obudziła się o 5.30 na flaszkę,potem o 7 pobawiła się koło godziny i znów poszła spać-chciałam iść z Nią ale już mi się nie chce a znając życie będzie spała ponad godzinę-zawsze Mi tak robi łobuz mały 😜 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
witam,

ja juz nie daje rady młoda 2 noc daje koncert, nic nie je -od 23 do teraz nic, zresztą teraz zjadła 30 ml 🤪 i wrzaski na cały dom 🤢

ja tez juz z bezsilnosci płacze albo sie dre ☺️


Basiu przepraszam,że tak powiem ale dlaczego jeszcze z Nią nie poszłaś do lekarza-może coś poradzi???
skoro Nesia nic nie je to pewnie tak ją dziąsełka bolą,że nie jest wstanie smoka trzymać w ustach a co dopiero go ciągnąć,a próbowałaś dać jej np piętkę albo gryzak?pomasować jej dziąsełka 🤢


Aniołku,

nasza Pani pediatra jest na urlopie zastepuje ja wredna sucz do kktorej idziemy dzisiaj ale po godzinie 10.30 bo od 10 przyjmuje. W całej przychodni jest tylko 2 pediatrów dziecięcych 🤪 a jeśli bym chciała w tym momencie pójsc to tylko do szpitala a tam kolejki i cieci mega chore.

ona nie je mleka ale pije sok i to jest dziwne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
witam,

ja juz nie daje rady młoda 2 noc daje koncert, nic nie je -od 23 do teraz nic, zresztą teraz zjadła 30 ml 🤪 i wrzaski na cały dom 🤢

ja tez juz z bezsilnosci płacze albo sie dre ☺️


Basiu przepraszam,że tak powiem ale dlaczego jeszcze z Nią nie poszłaś do lekarza-może coś poradzi???
skoro Nesia nic nie je to pewnie tak ją dziąsełka bolą,że nie jest wstanie smoka trzymać w ustach a co dopiero go ciągnąć,a próbowałaś dać jej np piętkę albo gryzak?pomasować jej dziąsełka 🤢


Aniołku,

nasza Pani pediatra jest na urlopie zastepuje ja wredna sucz do kktorej idziemy dzisiaj ale po godzinie 10.30 bo od 10 przyjmuje. W całej przychodni jest tylko 2 pediatrów dziecięcych 🤪 a jeśli bym chciała w tym momencie pójsc to tylko do szpitala a tam kolejki i cieci mega chore.

ona nie je mleka ale pije sok i to jest dziwne


Powodzenia,daj znać po powrocie co i jak? 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...