Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzis znów od rana rycze ... mimo ze siostra jest w domu to nawet jej na minutke nie weźmie a ja latam z nią nawet do kibla. dziś jej mówię ugotuj choć raz obiad a ona do mnie ze ona nie ma czasu i nie jest od gotowania:woohoo kurwa zero obowiązków, była godz 11 jak jej powiedziłam a o 14 dopiero pojechała po mame. Przez te 3 godziny przesiedziala na necie i nałożyła szpachle na ryj i poszla! a nie! jeszcze zanim wyszła zdążyła zjeśc obiad który ja ugotowałam 😠

Dla przypomnienia: ma 19 lat, pracy nie szuka, a i od rana nie zdążyła wyprowadzić psa 🤪


a wiecie co jest najgorsze? Mama nie da żłego słowa powiedziec na nia, broni ja ale dzis to tu kurwa 3 wojne światową zrobie jak wrócą bo ja tez od gotowania nie jestem a to robie, zreszta z chorym dzieckiem na rękach 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
dzis znów od rana rycze ... mimo ze siostra jest w domu to nawet jej na minutke nie weźmie a ja latam z nią nawet do kibla. dziś jej mówię ugotuj choć raz obiad a ona do mnie ze ona nie ma czasu i nie jest od gotowania:woohoo kurwa zero obowiązków, była godz 11 jak jej powiedziłam a o 14 dopiero pojechała po mame. Przez te 3 godziny przesiedziala na necie i nałożyła szpachle na ryj i poszla! a nie! jeszcze zanim wyszła zdążyła zjeśc obiad który ja ugotowałam 😠

Dla przypomnienia: ma 19 lat, pracy nie szuka, a i od rana nie zdążyła wyprowadzić psa 🤪


a wiecie co jest najgorsze? Mama nie da żłego słowa powiedziec na nia, broni ja ale dzis to tu kurwa 3 wojne światową zrobie jak wrócą bo ja tez od gotowania nie jestem a to robie, zreszta z chorym dzieckiem na rękach 😠


ja bym nie ugotowała tego obiadu 😠 😠 😠masz chore dziecko a tak popierdalasz,że szkoda słów-może spokojna rozmowa z mamą coś zdziała bo się zajedziesz Basieńko.
tylko Mi nie mów,że Ty poszłaś z psem???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

byłysmy na spacerku i postanowiłysmy odwiedzic moja babcie (93lata) - ucieszyła sie bardzo, młoda w ogóle sie jej nie bała mimo ze widziła ja zaledwie kilka razy. wyciagała łapki do niej i chichrała sie w głos .
Kupiłam oczywiscie cos młodej po drodze - bo inaczej spacer byłby niezaliczony 😜

Teraz juz po obiadku, młoda sie bawi na macie, Julka z sasiadka graja w cos a mama ma luz 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Dusia Małgonia nie ma gorączki-sprawdzałam,udało Mi się wcisnąć w Nią 1 danonka a mleczko zjadła dopiero po powrocie ze spaceru przed 13,musiałam z Nią wyjść bo płakała niemiłosiernie.

No i znów kolejny krok w przód,moja córcia przeraczkowała mieszkanie-prócz kuchni i łazienki-a dopiero wczoraj mówiłam,że sobie odpuści a tu masz-już nic nie mogę "głośno"napisać 😜
Najlepsze,że zaraz wpadłam w panikę-kamuflaż gniazdek i innych kabli,cholera właśnie patrzę,że żelazko mam w zasięgu jej ręki i głowy,bo też skubana sobie klęczy 😎


gratulacje dla Małgosi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my byłyśmy na spacerze z chrzestną Majuli i ona pyta czy może Majulkę wziąć na ręce byłyśmy na kawie ja mówię pewnie ona ją podnosi a tam....surprise 🤪 spodenki mokre od kolan po plecy ubarwione kupą, patrze na wózek a tam to samo 🤪 dobrze że jeszcze ją wożę z tą częścią dla mniejszych dzieci więc to ściągnęłam 🙂 i musiałam kuypić jej spodenki bo dziś chłodno a ja miałam tylko body na krótki rękaw 🙃
idę obiadek robić żeby na kolację zdążyć 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku, przeglądam projekty domów bo muszę się juz niebawem zdecydować na kolor dachówki i muszę to wybrac z głową żeby potem nie żałować 😞 Przyglądam sie zatem różnym elewacjom i zaznaczam te, które mi sie podobają bo przeciez kolor dachu musi współgrac z resztą. Ale tyle tego jest ze juz oczopląsu dostaję 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadam na chwile

aniolku gratulacje dla sprytnej Małgoni 😉
Pinacolada - 14sta lub po mi odpowiada bo na wczesniej nie dojade 😜 i krakowska jak najbardziej bo mam tam busa na wioske hyhy 😁

Bylismy dzis na spacerze od 13.30 do 17.30!szok! Ksawciu spal ponad 3 godziny potem wrocil tatus, poszedl zrobic mleczko, nakarmil synka na polu a ja poszlam na zakupy 🙂

Robie dzis wszystko na parze bo po wczorajszych rarytasach myslalam ze mi watroba peknie tak mnie bolala no i wyciagnelismy nieuzwany jeszcze prezent - gar do gotowania na aprze tylko kurwa jest na prad i poszlismy sprawdzic licznik a tam zapiernicza ostro...malo tego to woda mi sie przelala do pojemnika z grzalka i plywaja tam przyprawy a jest napisane ze to niedopuszczalne..grrrrrr
Szkdoa ze nie kupili nam tego gara na kuchenke gazowa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia - co d osiostry to u nas tez tak jest. Moja ma 24 lata nigdy nie pracowala, nie umie ziemniakow ugotowac a mama na obrone pracy mgr 3 tyg temu kupowala jej majki i stanik.
I tez moja mama zlego slowa nie powie. Moja siora tez nie umie prac, sprzatac, prasowac - NIC - bo od zawsze robi to za nia mama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
wpadam na chwile

aniolku gratulacje dla sprytnej Małgoni 😉
Pinacolada - 14sta lub po mi odpowiada bo na wczesniej nie dojade 😜 i krakowska jak najbardziej bo mam tam busa na wioske hyhy 😁
Bylismy dzis na spacerze od 13.30 do 17.30!szok! Ksawciu spal ponad 3 godziny potem wrocil tatus, poszedl zrobic mleczko, nakarmil synka na polu a ja poszlam na zakupy 🙂

Robie dzis wszystko na parze bo po wczorajszych rarytasach myslalam ze mi watroba peknie tak mnie bolala no i wyciagnelismy nieuzwany jeszcze prezent - gar do gotowania na aprze tylko kurwa jest na prad i poszlismy sprawdzic licznik a tam zapiernicza ostro...malo tego to woda mi sie przelala do pojemnika z grzalka i plywaja tam przyprawy a jest napisane ze to niedopuszczalne..grrrrrr
Szkdoa ze nie kupili nam tego gara na kuchenke gazowa...


Pablo jeszcze nie wrócił wiec jeszcze nic nie załatwiłam ale jestem dobrej mysli - napisze wieczorkiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu pusto

Kochane MAM DO WAS PYTANKO - CZY KTORAŚ Z WAS MA ŚPIWOREK DO SPANIA? TZN TAKIE JAKBY SPIOCHY TYLKO Z WORKIEM ZAMIAST NOGAWEK? A JESLI MACIE CZY SIE SPRAZWDZA? NASZ SIE ZE WSZYSTKIEGO ODKOPUJE W NOCY ALBO SIE OWIJA I NIE MOZE SIE RUSZYC I ZASTANAWIAM SIE CZY NIE KUPIC TAKIEGO...POMOZCIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
ale tu pusto

Kochane MAM DO WAS PYTANKO - CZY KTORAŚ Z WAS MA ŚPIWOREK DO SPANIA? TZN TAKIE JAKBY SPIOCHY TYLKO Z WORKIEM ZAMIAST NOGAWEK? A JESLI MACIE CZY SIE SPRAZWDZA? NASZ SIE ZE WSZYSTKIEGO ODKOPUJE W NOCY ALBO SIE OWIJA I NIE MOZE SIE RUSZYC I ZASTANAWIAM SIE CZY NIE KUPIC TAKIEGO...POMOZCIE 🙂


Tez o tym myslałam ale poniewaz moja zanim zasnie to uprawia gimnastykę artystyczną 🤪 to myślę że taki wór ograniczyłby jej swobodę ruchów i byłby wrzask 🤢 więc nie kupuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
ale tu pusto

Kochane MAM DO WAS PYTANKO - CZY KTORAŚ Z WAS MA ŚPIWOREK DO SPANIA? TZN TAKIE JAKBY SPIOCHY TYLKO Z WORKIEM ZAMIAST NOGAWEK? A JESLI MACIE CZY SIE SPRAZWDZA? NASZ SIE ZE WSZYSTKIEGO ODKOPUJE W NOCY ALBO SIE OWIJA I NIE MOZE SIE RUSZYC I ZASTANAWIAM SIE CZY NIE KUPIC TAKIEGO...POMOZCIE 🙂


ja mam ale tylko raz skorzystałam. zapomniałam ze to mam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...