Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzis Vanesska opanowala tresure matki. bedzie siedziała i piszczala, wyła jak piesek az ja wezme na rece. Btlam twarda i nie ustępowalam ale na jest twardsza 😉


a i moja dama uwielbia pić ze szklanki, niekapek ma gdzieś musi być kubek lub szklanka więc zakupiłam dzis ten kubeczek 360 stopni co polecala Dusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

pinacolada napisał(a):
Jagoda - pociąg mam tak ,że będę albo na 13;20 albo dopiero na 15:00. Jak Ty masz "połączenie" ??


nie mam pojecia 😉 busy nie maja nigdzie w necie godzin a nie jechalam juz sporo czasu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIOLKU I BASIU - dziekuje w imieniu Ksawcia 😘
[dosc czesto umykaja mi posty...czytam nadrabiam a potem dopiero zauwazam przypadkiem cos czego wczesniej jakby nie bylo..hmmm]

PINACOLADA - ja raczej bede jechac na chybil trafil wiec whatever jesli 15sta nie jest zbyt pozno to moze byc. Wyszukalam jakies info na necie ze mam pod galerie busa o 13 i 14. Srednio jade godzine [najdluzej w korkach w krk]
Ale jestem pewna ze sa tez inni przewoznicy bo niemozliwe zeby tylko ten bus jechal.
Dobre jest to ze jak sie ktoras z nas spozni to druga moze isc na kawe albo zaczac lazenie po sklepach 🙂 wiec nie ma obawy przed staniem godzine w deszczu 😉


ja tez sie juz dzis zegnam, hause bedzie - jak to zwykle w czw - skad wczoraj byl - NIE WIEM.

😉

kolorowych snow spokojnych nocy wam kochane mamy i malenstwom 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
ANIOLKU I BASIU - dziekuje w imieniu Ksawcia 😘
[dosc czesto umykaja mi posty...czytam nadrabiam a potem dopiero zauwazam przypadkiem cos czego wczesniej jakby nie bylo..hmmm]

PINACOLADA - ja raczej bede jechac na chybil trafil wiec whatever jesli 15sta nie jest zbyt pozno to moze byc. Wyszukalam jakies info na necie ze mam pod galerie busa o 13 i 14. Srednio jade godzine [najdluzej w korkach w krk]
Ale jestem pewna ze sa tez inni przewoznicy bo niemozliwe zeby tylko ten bus jechal.
Dobre jest to ze jak sie ktoras z nas spozni to druga moze isc na kawe albo zaczac lazenie po sklepach 🙂 wiec nie ma obawy przed staniem godzine w deszczu 😉


ja tez sie juz dzis zegnam, hause bedzie - jak to zwykle w czw - skad wczoraj byl - NIE WIEM.

😉

kolorowych snow spokojnych nocy wam kochane mamy i malenstwom 😘 😘 😘 😘


o nie, nie kochana ! Od kawy to my zaczniemy 🙂 przecież musimy najpierw chwilę pogadać - w końcu się będziemy widziały pierwszy raz w życiu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamuśki!
Moniss ja jestem przewżnie wieczorkiem na bruszku bo wczesniej nie mam czasu. A to praca a to mały maruda i tak czas leci.
Pinacolada kolarze super, Lenka jest przecudna. A jaka podobna do siostry 🙂
Jagódka pytałaś o śpiworek, powiem Ci że ja dostałam w prezencie ale Piotrek spał w nim tylko dwa razy bo straszliwie się pocił, nawet jak spał w samym bodziaku. Nóżki były caluśkie mokre. Może był z jakiegoś sztucznego materiału? Choc watpie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
ja jestem 🙂 to też Ci umkneło? 😁


przepraszam bardzo , nie było Cie przez chwilę - myślałam ze padłaś z Nesią. A swoją drogą to czemu Ty sie nie kładziesz razem z nią żeby ładować akumulatory na następny dzień?



bo bez Was żyć nie moge 😘
ja tak jak moja corka ostatkiem sił ale dam rade 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To był koszmar a nie noc. Zasnełam po 24 a 1:04 obudził mnie wrzask Vanesski, łzy się lały ciukiem i ten straszny pisk 😞 pić nie, jeść nie i smoczek nie 😞 chciałam posmarowac dziąsła ale zaciskala buzie i dupa no ale wkońcu się udało i zasneła po 30 minutach koncertu na moich rekach- wygladało to tak jakby ten ból odchodził powoli i nagle taka ulga.

no i kurcze kolejne takie akcje jeszcze 4 razy no i pobudka o 6.17 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
To był koszmar a nie noc. Zasnełam po 24 a 1:04 obudził mnie wrzask Vanesski, łzy się lały ciukiem i ten straszny pisk 😞 pić nie, jeść nie i smoczek nie 😞 chciałam posmarowac dziąsła ale zaciskala buzie i dupa no ale wkońcu się udało i zasneła po 30 minutach koncertu na moich rekach- wygladało to tak jakby ten ból odchodził powoli i nagle taka ulga.

no i kurcze kolejne takie akcje jeszcze 4 razy no i pobudka o 6.17 🤪


Basiu jak mi Ciebie żal-powtarzam to bardzo często-w sumie to czekam z niecierpliwością aż napiszesz,że w końcu macie te ząbki co by te Wasze cierpienia się w końcu skończyły 😞
Ja wczoraj młodej podałam na noc Viburcol żeby się tak bardzo nie męczyła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka mamuśki 🙂

Dziś pobudka o 6.50 lalunia obudziła się w dobrym nastroju wciągnęła 180 mleczka a teraz drzemie,chyba będzie lepszy dzionek 🙂
Ale i tak w pogotowiu już czeka Dentinox i gryzak w zamrażarce 😉
Aha Jagódka wyciągnęłam wczoraj śpiworek i zapakowałam małą na śpiocha i spała 🙂dobrze,że sobie o nim przypomniałam bo za chwilę będzie za mały a niby jest od 4-12 m-cy ale na 70cm 🤔luzu już niewiele 😞
coś jeszcze miałam napisać...aha House w środy leci na TVN a w czwartek na TVP2 to może dlatego Cię zmyliło 🙃
jeszcze jedno zazdroszczę Wam tych zakupowych szaleństw no i spotkanka-w końcu-bawcie się dobrze laseczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zaczynam mieć reise fieber... jeszcze nie zaczęłam się pakować a jutro wyjeżdżamy 🥴 nie wiem za co się zabrać jak tu się spakować na cały miesiąc... jeszcze do tego Małż prawdopodobnie pojedzie do Włoch pracować więc będę miała urlop bez niego 🥴 i rocznicę ślubu też beż niego eeeeh już mi się powoli odechciewa tego wyjazdu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...