Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzieki aniiolku 🙂

dusia ja Ci tez nie powiem bo nie pamietam jak to bylo 14 lat temu a teraz nadal nie mam bo karmie 🙂

pinacolada, a Tobie to nie za dobrze ?:P zarcik. A powaznie ja tez chce masaszyk taki z prawdziwego zdrzeniaaaa 🙂

jagodka Kswaciu rewelka, On Ci szybko zacznie chodzic i to bardzo cos podejrzewam.
I moje pytanko jak Ty robisz te fotki i w jakim programie pozniej te fpotezki tak ladnie ukladasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja tez zerknęłam ale żeby dobranoc napisać 😘
Panikara ze mnie i tyle 😉 ☺️
buźki i śpijcie słodko - mnie czeka ciężka noc bo się kolejny ząbek chce przebić i Maja się co chwilę budzi, zrobiła mega awanture - krzyk na cały blok aż jej panadol dałam na noc, mam nadzieję że pomoże!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coś Wam napisze tylko się nie śmiejcie ☺️

mialam dzis spotkanie z kolega, umówiłam się po 22 bo akurat mama pracowała dziś na dwie zmiany więc po powrocie zostala mi z małą. Nesiula wyczuła ze mama wychodzi i umiliła mi czas przed wyjściem, obudziła się i zaczela się bawić a jak ja połozyłam to wrzask.
no ale udało się wyszlam, ale z drżącym sercem czy gdzies Nesia mi pawia nie puścila itp.
GOŚĆ PORAŻKA! nie mogłam z nim znaleść wspólnego tematu, ględził mi o akcjach itp a ja jedynie co to mogłam mu powiedziec jakie akcje odwala moja corka 😉 pózniej czepił się dinozaurów 🤪 i coś mi pierdoli o ich budowie. przez 45 minut tak mnie zanudził że zaczełam kombinowac jak uciec i nie docierało ze musze iśc. No więc i pisze do mamy: zadzwon i powiedz ze dziecko płacze a mama mi pisze : ale nie płacze 😲 no to jej pisze: to nic ale zadzwon> a mama że jak bedzie płakac to jej da pić 😁 wiec jej pisze : mamo on zanudza wię zadzwon a mama mi pisze ze : szkoda ze nie jest idealny, nie bede dzwonić i ci przeszkadzac, opowiesz mi w domu 🤪 poddalam sie 😜
wyjście ewakuacyjne "MAMA| zawiodło.
wiec siedze dalej słucham o huj go wi o czym i kombinuje. a ten mi wali tekst : " zawsze byłas taka grubsza czy to po ciąży ci zostalo?, a to prawda ze w ciązy gabriella puchnie? 🤪 🤪 myślalm ze spadne z krzesła
powiedzialam mu ze napewno facetowi przyrodzenie po zapłodnieniu kobiety sie zmniejsza o jakieś 2 cm i zaczął się zastanawiać czemu 😁
no debil, dobrze ze moja przyjaciółka mnie uratowala

porażka a nie facet 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
coś Wam napisze tylko się nie śmiejcie ☺️

mialam dzis spotkanie z kolega, umówiłam się po 22 bo akurat mama pracowała dziś na dwie zmiany więc po powrocie zostala mi z małą. Nesiula wyczuła ze mama wychodzi i umiliła mi czas przed wyjściem, obudziła się i zaczela się bawić a jak ja połozyłam to wrzask.
no ale udało się wyszlam, ale z drżącym sercem czy gdzies Nesia mi pawia nie puścila itp.
GOŚĆ PORAŻKA! nie mogłam z nim znaleść wspólnego tematu, ględził mi o akcjach itp a ja jedynie co to mogłam mu powiedziec jakie akcje odwala moja corka 😉 pózniej czepił się dinozaurów 🤪 i coś mi pierdoli o ich budowie. przez 45 minut tak mnie zanudził że zaczełam kombinowac jak uciec i nie docierało ze musze iśc. No więc i pisze do mamy: zadzwon i powiedz ze dziecko płacze a mama mi pisze : ale nie płacze 😲 no to jej pisze: to nic ale zadzwon> a mama że jak bedzie płakac to jej da pić 😁 wiec jej pisze : mamo on zanudza wię zadzwon a mama mi pisze ze : szkoda ze nie jest idealny, nie bede dzwonić i ci przeszkadzac, opowiesz mi w domu 🤪 poddalam sie 😜
wyjście ewakuacyjne "MAMA| zawiodło.
wiec siedze dalej słucham o huj go wi o czym i kombinuje. a ten mi wali tekst : " zawsze byłas taka grubsza czy to po ciąży ci zostalo?, a to prawda ze w ciązy gabriella puchnie? 🤪 🤪 myślalm ze spadne z krzesła
powiedzialam mu ze napewno facetowi przyrodzenie po zapłodnieniu kobiety sie zmniejsza o jakieś 2 cm i zaczął się zastanawiać czemu 😁
no debil, dobrze ze moja przyjaciółka mnie uratowala

porażka a nie facet 🤪
SKAD TY GO WYTRZASNEŁAŚ! HAHAHAHA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Jagódka zdjęcia Ksawcia super!
Syla a Ty też już nie karmisz ze na okres czekasz?
nie jeszcze karmie, ale raz przez dzien tak to tylko w nocy. Bo nie mam siły wstawac i iść robić mleko 🙂 no i w sumie siedze w domu wiec nie musze jej oduczać juz. Jak zaczna sutki boleć od karmienia przestane 😉 hehe czyt. ząbki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pobudka śpiochy,

Pinacolada- wczoraj założyłam młodej pampersa no bo mi sie nie chciało nowego opakowania majtek otwierac ☺️ no i narobiłam ☺️ młodej pipunia i dupcia znów czerwone i wysypane 😞

od 18.30 do 19.45 miała pampersa i uczuciło 🤪 mówiłam ze to księżniczka z delikatna dupencją 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam!
u nas leje
Maja cały czas miągwoli/jęczy i wszystko jej nie pasi....uciekłam do drugiego pokoju żeby nie słyszeć, bo nie daję już rady....
przypomniałam sobie dziś o fajnych gryzaczkach/szczoteczkach, muszę kupić tylko kiedy jak leje że nogi z bloku wystawić nie można??

takich jak miałam dla Agaty nie ma na allegro ale te też są fajne:

http://allegro.pl/item1156763150_zestaw_szczoteczki_do_zebow_edukacyjne_nuk.html

http://allegro.pl/item1172015041_zestaw_3_szczoteczek_do_zebow_canpol_szczoteczki.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
pobudka śpiochy,

Pinacolada- wczoraj założyłam młodej pampersa no bo mi sie nie chciało nowego opakowania majtek otwierac ☺️ no i narobiłam ☺️ młodej pipunia i dupcia znów czerwone i wysypane 😞

od 18.30 do 19.45 miała pampersa i uczuciło 🤪 mówiłam ze to księżniczka z delikatna dupencją 😉


bepanthenem kochana posmaruj....u nas pomogło a Maja miała uczulenie na jakies pieluch z makro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Mamusie 🙂

Mlody opanowal sztuke wstwania do perfekcji - wstaje na wszystkim co wystaje nawet 10 cm ponad podloga, nie mam ani sekundy "wolnego" teraz mi szarie za kable i wstaje i stoi obok mnie, ma caly pokoj dla siebie to przylazl pod okno szarpac za kable i wstawac przy stoliku 😲 😲 😲 😲


Basia
- skad ten kolo sie urwal??? 😁 😁 😁 a co do usg brzuszka my mamy 23 sierpnia ale..hm...tak sie zastanawiam - czego oni chca sie dopatrzec w mniejszym apetycie Nesi? bo mi powiedzieli ze to usg moze ewent. zdiagnozowac refluks moczowy i stan nerek chyba ale przelyk, zolodek jelita itd - NIE DA RADY - a co Tobie powiedzieli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
hej Mamusie 🙂

Mlody opanowal sztuke wstwania do perfekcji - wstaje na wszystkim co wystaje nawet 10 cm ponad podloga, nie mam ani sekundy "wolnego" teraz mi szarie za kable i wstaje i stoi obok mnie, ma caly pokoj dla siebie to przylazl pod okno szarpac za kable i wstawac przy stoliku 😲 😲 😲 😲


Basia
- skad ten kolo sie urwal??? 😁 😁 😁 a co do usg brzuszka my mamy 23 sierpnia ale..hm...tak sie zastanawiam - czego oni chca sie dopatrzec w mniejszym apetycie Nesi? bo mi powiedzieli ze to usg moze ewent. zdiagnozowac refluks moczowy i stan nerek chyba ale przelyk, zolodek jelita itd - NIE DA RADY - a co Tobie powiedzieli?



mi wypisała skierowanie i mówiła ze chce coś sprawdzic. A i dostała jakies lekarstwo które powoduje łaknienie i coś tam reguluje.Alergicy tp mają czesto zapisywane. Ale kurcze boje się ze mi dziecko po tym utyje strasznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
witam!
u nas leje
Maja cały czas miągwoli/jęczy i wszystko jej nie pasi....uciekłam do drugiego pokoju żeby nie słyszeć, bo nie daję już rady....
przypomniałam sobie dziś o fajnych gryzaczkach/szczoteczkach, muszę kupić tylko kiedy jak leje że nogi z bloku wystawić nie można??

takich jak miałam dla Agaty nie ma na allegro ale te też są fajne:

http://allegro.pl/item1156763150_zestaw_szczoteczki_do_zebow_edukacyjne_nuk.html

http://allegro.pl/item1172015041_zestaw_3_szczoteczek_do_zebow_canpol_szczoteczki.html


Dusia ja mam właśnie te z NUK-a i mała siedzi i sama sobie podgryza-na początku brała drugą stroną 😉zawsze jak idziemy na spacer to szczotka z Nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ello

Młoda dzis od rana raczkuje - najlepiej jej to wychodzi na materacu na łożku - tylko musze byc przy niej i asekurowac zeby nie spadła 🙃 Zaraz musze wymyslic jakis "wybieg" na poziomie podłogi bo przeciez nie bede cały dzien z nią na łozku siedzieć 🤪 🤪

Jestem mega obolała po masażu ale wiedziałam ze tak bedzie - normalne zakwasy na plerach 😞

Miałam okropny sen - jestem przez to bardzo niewyspana - śniła mi sie moja stała klientka, że przyszła do mnie do gabinetu w jednej ree trzymajac tel komórkowy a w drugiej nóż, była jak naćpana i wyszeptała mi do ucha że właśnie zamordowała swojego męża 🤪 zostawiłam ja na moment z tym kolegą od masażu i pobiegłam dzwonić na policje - przyjechali z brygada antyterrorystyczna i z psem i ja aresztowali - Bozi, skąd takie głupoty????

Idę przebrać kupsztala bo sadzi na pół mieszkania 🙃

Bede potem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka mamunie 🙂

jestem dziś bardzo szcześliwą mamą 🙂dziecko dało Mi się wyspać,pozwoliła Mi umyć włosy,zjeść śniadanko a teraz siedzi i wyciąga zabawki z kosza-wszystkie gryzaki-więc próbuje sama sobie pomóc-jaka inteligentka 😉a dziś rano dostałam na powitanie buziaka-ząbkami 🙃

basia koleś z Marsa się urwał a mamunia też dobra 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...