Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagoda miałam Ci mówić kup sobie cos takiego dla małego jak zaczyna Ci chodzić bedzie przynajmniej przy zabawce probował a nie do mebli. http://www.toys.ie/Vtech-First-Steps-Walker-!B06934-prod.aspx ja kupiłam juz taki, i czeka na swój uzytek 🙂 a mam takie gdzie własnie to grajace sie sciaga i ona narazie szaleje za tym 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
W oczekiwaniu na jesień 🤪



R E W E L A C J A !!!!!!! modelka czadowa 😘~jakie ona ma boskie oczka 🤪


Potwierdzam a czapa boska 🙂
Lencia i jej próby raczkowania bardzo dobre 🙂poczekaj aż się rozpędzi na dobre 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Dziewczyny jakie te szczoteczki polecacie dla tych naszych szkrabow?? prosze niech napisze każda i najlepiej link z allegro bo ja musze kupić już i wysłac sobie tutaj bo tutaj zanim je znajde.. to szkoda moich nerwow.


syla My mamy takie Dusia zamieszczała linka ale wrzucam ponownie 🙂
http://allegro.pl/item1156763150_zestaw_szczoteczki_do_zebow_edukacyjne_nuk.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Dziewczyny jakie te szczoteczki polecacie dla tych naszych szkrabow?? prosze niech napisze każda i najlepiej link z allegro bo ja musze kupić już i wysłac sobie tutaj bo tutaj zanim je znajde.. to szkoda moich nerwow.


syla My mamy takie Dusia zamieszczała linka ale wrzucam ponownie 🙂
http://allegro.pl/item1156763150_zestaw_szczoteczki_do_zebow_edukacyjne_nuk.html


Dziekuje:*

PINACOLADA, JAGODA , BASIA A WY JAKICH UZYWACIE SZCZOTECZEK. ALBO JAKIE MACIE ZAMIAR ZAKUPIĆ. DUSIA jakie masz zamiar kupić? Monis czy Ty tez uzywasz?? DZIEWCZETAA PROSZE O ODPOWIEDZ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejku, dzis to myslalam ze juz nie dam rady...
Czy ktoras z Was tak ma ze dziecko na was doslownie wisi non stop?
Ksawciu najchetniej nie schodzilby ze mnie, siedzi na rekach, albo na nodze, a jak tylko sie gdzies przemieszcze to idzie za mna a jak jest w lozeczku to wyje, stoi i wyje! oszalec mozna. znowu maz niczego nie zalatwil po pracy bo mu kazalam od razu wracac bo przeciez zwariowalabym do reszty... 🤢

Na spacerze myslalam ze odpoczne to zebralo sie na burze i trzeba bylo wracac. Szlag by to...

SYLA - my uzywamy takiej silionowej szczoteczki nakladanej na palec do masowania i mycia dziaselek i zabkow.

PINACOLADA - beret bomba! Lenka gwiazda! a co do wozka i spacerow - to ja znosze Mlodego z calym majdanem na dol i wozek mam przypiety na parterze. tam sie rozladowuje, mlodego do wozka i zjezdzam wozkiem po ok 10 schodach do wyjscia i z powrotem to samo tylko w odwrotnej kolejnosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Dziewczyny jakie te szczoteczki polecacie dla tych naszych szkrabow?? prosze niech napisze każda i najlepiej link z allegro bo ja musze kupić już i wysłac sobie tutaj bo tutaj zanim je znajde.. to szkoda moich nerwow.


syla My mamy takie Dusia zamieszczała linka ale wrzucam ponownie 🙂
http://allegro.pl/item1156763150_zestaw_szczoteczki_do_zebow_edukacyjne_nuk.html


Dziekuje:*

PINACOLADA, JAGODA , BASIA A WY JAKICH UZYWACIE SZCZOTECZEK. ALBO JAKIE MACIE ZAMIAR ZAKUPIĆ. DUSIA jakie masz zamiar kupić? Monis czy Ty tez uzywasz?? DZIEWCZETAA PROSZE O ODPOWIEDZ 😉



"PINACOLADA..... WY JAKICH UZYWACIE SZCZOTECZEK"

odp. JA używam elektrycznej + wybielająca pasta BLANX 🤪 🤪 🤪 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
jejku, dzis to myslalam ze juz nie dam rady...
Czy ktoras z Was tak ma ze dziecko na was doslownie wisi non stop?
Ksawciu najchetniej nie schodzilby ze mnie, siedzi na rekach, albo na nodze, a jak tylko sie gdzies przemieszcze to idzie za mna a jak jest w lozeczku to wyje, stoi i wyje! oszalec mozna. znowu maz niczego nie zalatwil po pracy bo mu kazalam od razu wracac bo przeciez zwariowalabym do reszty... 🤢

Na spacerze myslalam ze odpoczne to zebralo sie na burze i trzeba bylo wracac. Szlag by to...

SYLA - my uzywamy takiej silionowej szczoteczki nakladanej na palec do masowania i mycia dziaselek i zabkow.

PINACOLADA - beret bomba! Lenka gwiazda! a co do wozka i spacerow - to ja znosze Mlodego z calym majdanem na dol i wozek mam przypiety na parterze. tam sie rozladowuje, mlodego do wozka i zjezdzam wozkiem po ok 10 schodach do wyjscia i z powrotem to samo tylko w odwrotnej kolejnosci


i zostawiasz wózek na klatce?? Na całą noc też?? Nie boisz się??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...