Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jejuniu ale cisza!!! ja bylam dzis 4 godziny na spacerze, Mlody spal...3,5 godziny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sprawdzalam czy oddycha. matko jedyna spal jak noworodek 🙂
Nie jadl od 12 do 17.40.

a potem nie bylo neta. Teraz prasuje wiec na chwile.

Kupilam gazetke, przeczytalam prawie cala i mam dla Was mnostwo informacji 😜

Potem sie spotkalysmy z ta znajoma i krazylysmy po osiedlu i naopowiadala mi straszne rzeczy o avencie i chyba bede mizniac butelki 🤢 🤢 🤢 jeszcze nie wiem na jakie ale chyba tez avent tylko bez biosfenu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
jejuniu ale cisza!!! ja bylam dzis 4 godziny na spacerze, Mlody spal...3,5 godziny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sprawdzalam czy oddycha. matko jedyna spal jak noworodek 🙂
Nie jadl od 12 do 17.40.

a potem nie bylo neta. Teraz prasuje wiec na chwile.

Kupilam gazetke, przeczytalam prawie cala i mam dla Was mnostwo informacji 😜

Potem sie spotkalysmy z ta znajoma i krazylysmy po osiedlu i naopowiadala mi straszne rzeczy o avencie i chyba bede mizniac butelki 🤢 🤢 🤢 jeszcze nie wiem na jakie ale chyba tez avent tylko bez biosfenu 🤢


bez bisfenolu !!! 😜
A nie masz takich ?? 😮 Przeciez jak my kupowałyśmy "wyprawki" to już było o tym głośno !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
jejuniu ale cisza!!! ja bylam dzis 4 godziny na spacerze, Mlody spal...3,5 godziny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sprawdzalam czy oddycha. matko jedyna spal jak noworodek 🙂
Nie jadl od 12 do 17.40.

a potem nie bylo neta. Teraz prasuje wiec na chwile.

Kupilam gazetke, przeczytalam prawie cala i mam dla Was mnostwo informacji 😜

Potem sie spotkalysmy z ta znajoma i krazylysmy po osiedlu i naopowiadala mi straszne rzeczy o avencie i chyba bede mizniac butelki 🤢 🤢 🤢 jeszcze nie wiem na jakie ale chyba tez avent tylko bez biosfenu 🤢


bez bisfenolu !!! 😜
A nie masz takich ?? 😮 Przeciez jak my kupowałyśmy "wyprawki" to już było o tym głośno !!!!


bisfenolu 😜
no wiem wiem nawet chyba sama zaczelam ten temat, ale ta Asia mi mowila ze te bez tego sa koloru miodowego a ja mam zwykle 🤢 zaraz bede sprawdzac na stronie aventu bo ponoc tam sa info zeby nie lac do tych butelek wrzatku, co za absurd 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
jejuniu ale cisza!!! ja bylam dzis 4 godziny na spacerze, Mlody spal...3,5 godziny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sprawdzalam czy oddycha. matko jedyna spal jak noworodek 🙂
Nie jadl od 12 do 17.40.

a potem nie bylo neta. Teraz prasuje wiec na chwile.

Kupilam gazetke, przeczytalam prawie cala i mam dla Was mnostwo informacji 😜

Potem sie spotkalysmy z ta znajoma i krazylysmy po osiedlu i naopowiadala mi straszne rzeczy o avencie i chyba bede mizniac butelki 🤢 🤢 🤢 jeszcze nie wiem na jakie ale chyba tez avent tylko bez biosfenu 🤢


bez bisfenolu !!! 😜
A nie masz takich ?? 😮 Przeciez jak my kupowałyśmy "wyprawki" to już było o tym głośno !!!!


bisfenolu 😜
no wiem wiem nawet chyba sama zaczelam ten temat, ale ta Asia mi mowila ze te bez tego sa koloru miodowego a ja mam zwykle 🤢 zaraz bede sprawdzac na stronie aventu bo ponoc tam sa info zeby nie lac do tych butelek wrzatku, co za absurd 🤢


podobno nawet nie powinny byc podgrzewane w podgrzewaczu bo wtedy cos sie z nich "wytrąca" i przechodzi do pokarmu 🤢 A kolorem bym sie nie przejmowała - jak kupowałaś to na opakowaniu/kartoniku/pudełku nie miałaś info ze jest 0% bisfenolu??
TT ma taki nadruk w widocznym miejscu bo jeszcze niestety zdarzaja sie "stare" butelki - tansze ale szkodliwe 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam w pracy - ale tu rzeczywiscie bezruch panował 🤢

Zrobiłam dziś rozpierduche na całą Bochnie i pół Krakowa o tą padlinę w moim kominie 😜 Kratkę mam zatkana folią spozywcza wiec ani nie capi ani nie ma robactwa ale jak tak długo pociągniemy to nie wiem. Wkurzyło mnie to ze nasza szanowna spółdzielnia nic w tej sprawie od poniedziałku nie zrobiła. Zadzwoniłam wiec do bochenskiego sanepidu z pytaniem co mam robic - pani bardzo miła pogadała ze mna jak kobita z kobitą , powiedziała ze oni niewiele moga zrobic bo to sprawa społdzielni i niestety nie mogła mi doradzic co tam wsypac zeby ptaszysko sie ususzyło a nie gniło 🤢 Powiedziła ze napisze pismo do spoldzielni. Po chwili zadzwonił do mnie pan ze strazy miejskiej - poinformowany przez pania z sanepidu 🤪 - w sumie to nie wiem po co zadzwonił bo tez nic nie moga w tej syt zrobic - bo to kwestia społdzielni 😠 Zadzwoniłam wiec do Małopolskiego Inspektora Weterynarii 🤪 - bardzo miły pan - gadalismy chyba z 15min - poradził mi zeby ptaka zasypac wapnem palonym bo ma działanie bakteriobójcze a przy okazji zabije robactwo, które zjada ptaka 🤢 Szok !!!
Po tym wszystkim zrobiłam rozpierduche Pawłowi, ze sie nie zajał ta sprawa i efekt taki ze nie gadamy 😜 Podobno jutro o 7 rano przyjdzie gosc z wapnem - zobaczymy 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie!
Jej dzis ciężki dzień, Piotruś nie spał pól nocy, non stop sie budził i ryczał. Rano miałam dość a tu trzeba było iść do pracy grrrr. Tatusiowi też dał popalić i tatus nie zjadł śniadania!! Nie miał biedak czasu bo Piotrus raczkuje!! nie tylko do telefonu ale już do wszystkiego i wszędzie! Jest masakra! Musze mu tylko zdejmowac skarpetki bo sie ślizga na panelach i płytkach w kuchni. Chyba czas kupic mate z puzzli 🙂 A i sam juz potrafi siedzieć dłuższą chwilkę, co mnie cieszy niesamowicie 🙂
Dusia Majeczka jak zwykle sliczna. Piotrus też ma takiego skoczka- tygryska. Powiedz mi nie boisz sie ze Maja uderzy się o ścianę? Bo Piotrek tak szalał na tym że się przestraszyłam...
Pinacolada Lenka ma śliczny uśmiech. Buziaczek dla Niej 😘

Mam do Was pytanie, czy Wy karmicie swoje pociechy na noc przed czy po kąpaniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Witam mamusie!
Jej dzis ciężki dzień, Piotruś nie spał pól nocy, non stop sie budził i ryczał. Rano miałam dość a tu trzeba było iść do pracy grrrr. Tatusiowi też dał popalić i tatus nie zjadł śniadania!! Nie miał biedak czasu bo Piotrus raczkuje!! nie tylko do telefonu ale już do wszystkiego i wszędzie! Jest masakra! Musze mu tylko zdejmowac skarpetki bo sie ślizga na panelach i płytkach w kuchni. Chyba czas kupic mate z puzzli 🙂 A i sam juz potrafi siedzieć dłuższą chwilkę, co mnie cieszy niesamowicie 🙂
Dusia Majeczka jak zwykle sliczna. Piotrus też ma takiego skoczka- tygryska. Powiedz mi nie boisz sie ze Maja uderzy się o ścianę? Bo Piotrek tak szalał na tym że się przestraszyłam...
Pinacolada Lenka ma śliczny uśmiech. Buziaczek dla Niej 😘

Mam do Was pytanie, czy Wy karmicie swoje pociechy na noc przed czy po kąpaniu?



😘
po kapaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam mega schize z tymi butelkami i chce wyslac meza do krk do tesco caodobowego tylko nie wiem czy tam sa te butelki 😞 😞 😞 😞 jak mozna sprzedawac butelki z tym swinstwem...i to jeszcze w promocji dostalismy gratis mala 125 ml 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Justyś - karmię po kąpieli 🙂
a co do skoczka - to widzialas jak Maja delilkatnie 'stepuje' to byl jej drugi raz na skoczku i jeszcze sie nie rozszalala ale jak powieszę na srodku futryny to chyba nic nie powinno się stać...hmm zobaczymy jak bedzie dalej


Dusia Majunia układała stópki jak balerina w "Jeziorze Łabędzim" 🙂 🙂 🙂
a i stepowanie też się wkradło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUSIA - kurcze a propos tych skoczkow to wlasnie dzis wyczytalam ze nie mozna go uzywac do skonczenia ok roku przez dziecko a przynajmniej do momentu jak samo chodzi
lub przynajmniej pewnie stoi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...