Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Dziewczyny mam pytanie kiedy w Polsce szczepi sie dziecko przeciwko WZW B (wirusowemu zapaleniu wątroby typu B ,) ??


Justyna, Moniss szczepiłyście na to, dodatkowo? bo u nas to nie jest w kalendarzu szczepień??


nie szczepiłam ale też sie zastanawiam nad tym, bede w Polsce to się zapytam.
Zapytaj jutro Komorowskiej. Bo ja zawsze zapominam a mozna u niej zaszczepic koszt 30e


zapytam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
wzw typ B
-24h po urodzeniu
-2miesiac życia (ok6tyg po wcześniejszym)
-przełom 6/7 miesiaca

wszystko zależne czy skojarzone czy nie -a te są wg podstawowego

Syla w tych 6w1 jest chyba wzw typ b


http://www.ochoroba.pl/artykuly/1301-kalendarz-szczepien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
wzw typ B
-24h po urodzeniu
-2miesiac życia (ok6tyg po wcześniejszym)
-przełom 6/7 miesiaca

wszystko zależne czy skojarzone czy nie -a te są wg podstawowego

Syla w tych 6w1 jest chyba wzw typ b


http://www.ochoroba.pl/artykuly/1301-kalendarz-szczepien


Dusiu u nas jest trochę inny kalendarz szczepień!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
wzw typ B
-24h po urodzeniu
-2miesiac życia (ok6tyg po wcześniejszym)
-przełom 6/7 miesiaca

wszystko zależne czy skojarzone czy nie -a te są wg podstawowego

Syla w tych 6w1 jest chyba wzw typ b


http://www.ochoroba.pl/artykuly/1301-kalendarz-szczepien
nie dobrze! bo w polskim kalendarzu , czas w ktorym powinna byc zaszczepiona minął 🤢 🤢 🤢 ciekawe czy mozna pozniej zaszczepić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok ja uciekam bo jak znów będę mieć jutro pobudkę o 6 to zwariuję ze szczęścia i będę chodzić na rzęsach 🤪

dobrych snów

ps. Justynka można smażyć na oleju parafinowym 😜 zostało mi pół butelki po Majce, chcesz 😜 😜 😜 😜 😜 😉 😉 😉 😉 😉 🙃 😁?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
ok ja uciekam bo jak znów będę mieć jutro pobudkę o 6 to zwariuję ze szczęścia i będę chodzić na rzęsach 🤪

dobrych snów

ps. Justynka można smażyć na oleju parafinowym 😜 zostało mi pół butelki po Majce, chcesz 😜 😜 😜 😜 😜 😉 😉 😉 😉 😉 🙃 😁?????

Przydało by mi sie bo tu nie moge dostać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie! Fakt jakość się poprawiła, ja miałam strasznie kiepska 😮
My dzis nocka straszna. Piotrus miał gorączkę, ponad 38, chyba jednak będziemy mieć ząbki, choć ich jeszcze nie widać i dziasełka opuchnięte też nie są 😮 ale od czego niby była ta tamperatura? Przez to pół nocy nie spałam bo marudził, kręcił się ehhhh nio nic trudno trzeba iść do pracy. Do później mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W końcu padła,teraz mam czas tylko ile?

Powiedzcie o której Wasze dzieci chodzą spać,mam na myśli ten dłuższy sen?czy zawsze o tej samej porze i jak długo śpią,po obiedzie czy przed,bo u Nas nie ma stałej pory 😞a chciałabym żeby tak było- poradżcie coś-proszę!!!
Malgonia zazwyczaj 1 drzemkę robi sobie ok.2h po wstaniu,potem po kolejnych 4h ale nie zawsze i ten sen wypada niekiedy bardzo późno-wczoraj przed 15 😞Jak ją wyregulować???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku Nesia mi dużo spi, ma 2 razy dłuższe spanie ok 1-2 godzin tak ok 9-10 i ok 14-15 .
jak zaśnie ok 9 to np śpi tak do 11 to po 12 zasypia znów na chwile tak z 30 minut i o 14 zasypia na 2 godzinki, no i ok 17 księżniczka zapada w sen 20 minutowy i ok 19-20 spanko na noc...
ale czem zasnie ok 18.30 i dupa zasypia ok 22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

u nas noc super 🙂
Mlody spal jakos od 21.00, obudzil sie na mleczo o 6stej i spal potem jeszcze do 8.00!!! szok! 🙂

ANIOŁKU
u nas pierwsza drzemka tak jak u Was ok 2-3 godzin po przebudzeniu - miedzy 9-11:00 a najczescniej miedzy 10-11:00. i w zaleznosci chyba od pogody od 30 min do 2 godzin [jak wczoraj, nawet ja pospalam godzine 😉]
Nastepna drzemka jest na spacerze po obiedzie - wczoraj rekord - blisko 4 godziny zazwyczaj ok 1,5-2 godzin i kolejna ok 18stej - tak na godzinke.
Wczoraj ostatnia drzeka wypadla no bo sie z poobiedniej obudzil o 17.20 🤪 🤪
Mysle ze chyba nie ma opcji zeby tak "wyregulowac" dziecko zeby zawsze spalo o tej samej porze i tyle samo 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
czesc mamusie! Fakt jakość się poprawiła, ja miałam strasznie kiepska 😮
My dzis nocka straszna. Piotrus miał gorączkę, ponad 38, chyba jednak będziemy mieć ząbki, choć ich jeszcze nie widać i dziasełka opuchnięte też nie są 😮 ale od czego niby była ta tamperatura? Przez to pół nocy nie spałam bo marudził, kręcił się ehhhh nio nic trudno trzeba iść do pracy. Do później mamusie!
oOo to ciekawe czy Ci zaszczepi Piotrka, na marginesie złożyłas juz o medical card?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...