Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
ja mam mega schize z tymi butelkami i chce wyslac meza do krk do tesco caodobowego tylko nie wiem czy tam sa te butelki 😞 😞 😞 😞 jak mozna sprzedawac butelki z tym swinstwem...i to jeszcze w promocji dostalismy gratis mala 125 ml 😞 😞 😞 😞


u nas w tesco ni ma aventu tylko jakieś no namy są
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagódka a Ja z kolei wyczytałam by dziecko w drugim półroczu życia oduczać picia z butelek-wprowadzać niekapki,kubeczki więc nie martwię się butelkami AVENTA-my używamy jej tylko do napoi a tak to mam Browna.
Szczerze mówiąc Mi by było szkoda wymieniać butelki skoro za jakąś chwilę nie będę z nich już korzystać,ale to tylko moja opinia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda co do skoczka to z tym jest chyba tak samo jak z chodzikiem...są za i przeciw - Maja nie wisi w nim non stop , ja go traktuję jako taki mój przetrzymacz - czasami chcę poprzestawiać jej godziny a jak mi miągwoli to czacha mi dymi a tak mam chwilke spokoju no i jej też się podoba, no ale nie przesadzam, żeby była w tym non stop.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniol303 napisał(a):
Jagódka a Ja z kolei wyczytałam by dziecko w drugim półroczu życia oduczać picia z butelek-wprowadzać niekapki,kubeczki więc nie martwię się butelkami AVENTA-my używamy jej tylko do napoi a tak to mam Browna.
Szczerze mówiąc Mi by było szkoda wymieniać butelki skoro za jakąś chwilę nie będę z nich już korzystać,ale to tylko moja opinia 🙂


w nocy na 100% karmienie z butelki, niekapki tez maja zla opinie pediatrow, a ja poki co narazie nie widze zeby Ksawciu pil z kubeczka 🤢 🥴 kupie jeden niekapek na probe i zobacze ale i tak kupie nowy zestaw butelek 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
tak mi sie jeszcze przypomnialo ze jak bylismy w niedz w Pszczynie to byl mega upal i oczywiscie multum noworodkow wszedzie. jedna sytacja uderzyla mnie najmocniej - dziecko mialo kilka dni, naubierane w czapki, swetry, bluzy - buda odslonieta zero parasolki, rodzice za raczki a dziecko buzienka wprost do slonca...masakra...

ja mieszkam koło Pszczyny, Żory! 😁 😁 mam dosłownie kawałek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusia_P napisał(a):
Jagoda co do skoczka to z tym jest chyba tak samo jak z chodzikiem...są za i przeciw - Maja nie wisi w nim non stop , ja go traktuję jako taki mój przetrzymacz - czasami chcę poprzestawiać jej godziny a jak mi miągwoli to czacha mi dymi a tak mam chwilke spokoju no i jej też się podoba, no ale nie przesadzam, żeby była w tym non stop.


noo, o chodzikach tez byly straszne rzeczy napisane 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyLa1205 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
tak mi sie jeszcze przypomnialo ze jak bylismy w niedz w Pszczynie to byl mega upal i oczywiscie multum noworodkow wszedzie. jedna sytacja uderzyla mnie najmocniej - dziecko mialo kilka dni, naubierane w czapki, swetry, bluzy - buda odslonieta zero parasolki, rodzice za raczki a dziecko buzienka wprost do slonca...masakra...

ja mieszkam koło Pszczyny, Żory! 😁 😁 mam dosłownie kawałek 😉


no widzisz! a teraz gdzieś na wyspach siedzisz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Jagódka a Ja z kolei wyczytałam by dziecko w drugim półroczu życia oduczać picia z butelek-wprowadzać niekapki,kubeczki więc nie martwię się butelkami AVENTA-my używamy jej tylko do napoi a tak to mam Browna.
Szczerze mówiąc Mi by było szkoda wymieniać butelki skoro za jakąś chwilę nie będę z nich już korzystać,ale to tylko moja opinia 🙂


w nocy na 100% karmienie z butelki, niekapki tez maja zla opinie pediatrow, a ja poki co narazie nie widze zeby Ksawciu pil z kubeczka 🤢 🥴 kupie jeden niekapek na probe i zobacze ale i tak kupie nowy zestaw butelek 🤢 🤢


tak napisałam bo Małgonia pije mleczko tylko rano i wieczorem a tak to łycha łycha łycha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wpadlam na chwile i nadrobic nie moge, nie piszcie tylee... my dzis byłysmy na szczepieniu i mała wazy 9.400 moja mała klucha:P hehe i dostala biedna 3szczepionki 😞 😞 😞 oj ale płakała pozniej sie tak mocno we mnie wtuliłaaa i patrzyła krzywo na doktorke. Dostała dzis za to grzechotke 😁 i szczoteczke do zębów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyLa1205 napisał(a):
Ja wpadlam na chwile i nadrobic nie moge, nie piszcie tylee... my dzis byłysmy na szczepieniu i mała wazy 9.400 moja mała klucha:P hehe i dostala biedna 3szczepionki 😞 😞 😞 oj ale płakała pozniej sie tak mocno we mnie wtuliłaaa i patrzyła krzywo na doktorke. Dostała dzis za to grzechotke 😁 i szczoteczke do zębów 😉



łooooooł! no no no, niezla waga 🙂 prawie jak ja w jej wieku 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
tak mi sie jeszcze przypomnialo ze jak bylismy w niedz w Pszczynie to byl mega upal i oczywiscie multum noworodkow wszedzie. jedna sytacja uderzyla mnie najmocniej - dziecko mialo kilka dni, naubierane w czapki, swetry, bluzy - buda odslonieta zero parasolki, rodzice za raczki a dziecko buzienka wprost do slonca...masakra...

ja mieszkam koło Pszczyny, Żory! 😁 😁 mam dosłownie kawałek 😉


no widzisz! a teraz gdzieś na wyspach siedzisz 😜
tyllko do przyszłego roku 😉 nastepnym razem, zapraszam do siebie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justynko gratuluję postepów u Piterka 😘

nic nie mówiłam ale Małgonia nareszcie pięknie siada bo miała problem samodzielnie usiąść a dziś kilkakrotnie powtórzyła siad(biłam jej brawo a ona cieszyła się niesamowicie)no i zajarzyła co to znaczy NIE WOLNO 🙂jak jej tak powiem to patrzy na mnie i odchodzi lub przestaje robić niedozwolone rzeczy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Justynko gratuluję postepów u Piterka 😘

nic nie mówiłam ale Małgonia nareszcie pięknie siada bo miała problem samodzielnie usiąść a dziś kilkakrotnie powtórzyła siad(biłam jej brawo a ona cieszyła się niesamowicie)no i zajarzyła co to znaczy NIE WOLNO 🙂jak jej tak powiem to patrzy na mnie i odchodzi lub przestaje robić niedozwolone rzeczy 🙃


buziaki dla Małgoni za szybkie pojęcie najczęściej używanych wyrazów przez rodziców 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Ja wpadlam na chwile i nadrobic nie moge, nie piszcie tylee... my dzis byłysmy na szczepieniu i mała wazy 9.400 moja mała klucha:P hehe i dostala biedna 3szczepionki 😞 😞 😞 oj ale płakała pozniej sie tak mocno we mnie wtuliłaaa i patrzyła krzywo na doktorke. Dostała dzis za to grzechotke 😁 i szczoteczke do zębów;)



łooooooł! no no no, niezla waga 🙂 prawie jak ja w jej wieku 😜 😜


rzeczywiście sporo waży 🙂
a dlaczego miałyście 3 szczepienia i jakie???
na jaką się zdecydowałaś w końcu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
W bierdonce są HUGGISY na promocji za 39.99 zł
moja nosi jeszcze 3 wiec w opakowaniu jest 99 szt 🤪
a 4 jest chyba 87 szt 🙂

dobrą cene mają 🙂


już wczoraj pisałam o tej promocji ale bez echa 😞
warto warto 4 wychodzą za 0,45 za sztukę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...