Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziś 3 raazy ryczalam przez moje dziecko, już nie daje rady jaka jest nie dobra. Poszłam z koleżanką na spacer to aż oczy wytrzeszczyła co ona mi robi, pluje , bije, gryzie, szczypie. Tylko patrzy żeby mnie dopaść 🤢Godzina wystarczyła zeby Monia powiedziała że napewno długo sie na dziecko nie zdecyduje 🤪 i łazić chce, a jak czegoś jej nie dam to wrzask.
przedstawienie robi co chwile, jej nawet komary sie boją , co jakiś podleciał to spiepszał , za to ja jestem niemal zjedzona cała 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
my na basenie wychlustalysmy sie bylo niesamowicie Szkoda ze w Szczecinie nie ma takich basenow... jutro idziemy wydawac pieniazki 🙃 a przypomnialo mi sie
Pinacolada co do fotelikow to pomyslalam o tym pozyczylismy od rodzicow na 5 ostatnich fotelikow i w trzy dni sie sprzedaly 🙃


NO I BRAWO !!! TAK SIE ROBI INTERESY 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
Pinacolada Lenka taka zdolniacha ze zaraz bedziesz biegac po calym domu za nia 😁 i nie nadarzysz 😉


Własnie miałam pisac ze Majunia młodsza o miesiac a juz raczkuje a moja to w zasadzie jakis tydzien temu dopiero załapała tak wiec gratulacje należą sie przede wszystkim Majce 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
karolinaka napisał(a):
Pinacolada Lenka taka zdolniacha ze zaraz bedziesz biegac po calym domu za nia 😁 i nie nadarzysz 😉


Własnie miałam pisac ze Majunia młodsza o miesiac a juz raczkuje a moja to w zasadzie jakis tydzien temu dopiero załapała tak wiec gratulacje należą sie przede wszystkim Majce 😘

no ale Majuli jak widac jeszcze sie przewraca a Lenka zasuwa superasnie 🙂 z reszta nie wazne liczy sie fakt ze wszystkie nasze dzieci sa najcudowniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale sie wkurwiłam - czekałam z zamówieniem Cartersa na kolezankę. Przegapiłam przez to poniedziałkowa promocje na 25% a do tego dzis juz nie było rozmiaru M tych butów 😠 Wzięłam S ale jak jej stopa nie wejdzie to sie chyba pochlastam 😠 , zamorduję koleżankę albo obetnę pale Lence 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Ale sie wkurwiłam - czekałam z zamówieniem Cartersa na kolezankę. Przegapiłam przez to poniedziałkowa promocje na 25% a do tego dzis juz nie było rozmiaru M tych butów 😠 Wzięłam S ale jak jej stopa nie wejdzie to sie chyba pochlastam 😠 , zamorduję koleżankę albo obetnę pale Lence 🙃

a jakie to buty? drogie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Ale sie wkurwiłam - czekałam z zamówieniem Cartersa na kolezankę. Przegapiłam przez to poniedziałkowa promocje na 25% a do tego dzis juz nie było rozmiaru M tych butów 😠 Wzięłam S ale jak jej stopa nie wejdzie to sie chyba pochlastam 😠 , zamorduję koleżankę albo obetnę pale Lence 🙃

a jakie to buty? drogie?


przede wszystkim czadowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
karolinaka napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Ale sie wkurwiłam - czekałam z zamówieniem Cartersa na kolezankę. Przegapiłam przez to poniedziałkowa promocje na 25% a do tego dzis juz nie było rozmiaru M tych butów 😠 Wzięłam S ale jak jej stopa nie wejdzie to sie chyba pochlastam 😠 , zamorduję koleżankę albo obetnę pale Lence 🙃

a jakie to buty? drogie?


przede wszystkim czadowe

faktycznie sa cudniaste tez bym sie wsciekla w takim razie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
a ile sm ma stópka Lenki?


hmmm.... szczerze to nie wiem ale ma dosc sporą jak na ten wiek. Były dostepne 2 rozmiary: S i M. Chciałam na wszelki wypade wziąć M bo lepsze luzne niz za małe ale juz nie było 😞 Wzięłam S-ki i modlę sie żeby były dobre


a i zamówiłas coś jeszcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...