Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

my po spacerku i zakupach, zupa gotowa wiec mam w miare wolne 🙂 🙂 🙂

Dzis na spacerku mielismy niemila wpadke - pielucha nie wytrzymala i cale plecy i wozek mokre - mlody sie obudzil, wtrabil pol butelki soku i dostal czkawki, chcialam go na husiu husiu wyciagam go a on bidok mokrusienki :/ no i burzy nie bylo ale biegiem do domu 😉
Ubralam dzis Ksawciowi nowe spodnie [dostal od znajomych meza] - nie podobaly mi sie bo maja taki pistacjowy kolor i jaskrawe wzroki pomaranczowo zielone [5-10-15 - tam sa takie ciulowe rzeczy dla chlopcow 😉] - ale powiem Wam ze z odpowiednimi dodatkami wygladal jednak uroczo 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

PINACOLADA - dentinox i bobodent leza nowe i sie kurza. tak jak pisalam - nie chce ich uzywac. wszyscy lekarze mi odradzili wiec damy rade bez. Dzis juz bylam bliska zlamania sie ale nie, dam rade. Powiem Ci tez ze ja takie rozwiazanie wybralam rowniez z obawy przed skutkami tego srodka znieczulajacego ktory jest w dentinoxie. Po tym wstrzasie po prostu sie boje.
Mam do Ciebie przy okazji pytanko - jakie owoce Twoja Lenka juz je? ile tego jest?

kolejne pytanie tak ogolnie - czy powinnam zaktualizowac apteczke? bo pewnie teraz po 6 mies inne leki mozna dzieciakom podawac w razie czego? bo ja mam tylko paracetamol dla niemowlat w czopkach i viburcol. tyle - myslicie ze powinnam miec cos jeszcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGAB - 🤪 🤪 🤪 zdecydowanie masz za dobrze! dziecko spi do poludnia 😜 tesciowa obiadki przynosi, dziecko karmi, zabiera na spacer, starsze dziecko usuwa Ci sie z drogi, a mojemu dziecku ida 4 zeby naraz - i gdzie tu sprawiedliwosc!? 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTYNKA! A DLA PIOTRUSIA 7MIESIECZNE BUZIAKI, GRATULACJE ZA POSTEPY I ZA WAGE! 🤪 Nasz ja ksie wazyl w pt siedzac na wadze to strasznie migalo bo nie moglo zlapac ale niby 8600 tylko ze w ubranku i z pieluszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
PINACOLADA - dentinox i bobodent leza nowe i sie kurza. tak jak pisalam - nie chce ich uzywac. wszyscy lekarze mi odradzili wiec damy rade bez. Dzis juz bylam bliska zlamania sie ale nie, dam rade. Powiem Ci tez ze ja takie rozwiazanie wybralam rowniez z obawy przed skutkami tego srodka znieczulajacego ktory jest w dentinoxie. Po tym wstrzasie po prostu sie boje.
Mam do Ciebie przy okazji pytanko - jakie owoce Twoja Lenka juz je? ile tego jest?

kolejne pytanie tak ogolnie - czy powinnam zaktualizowac apteczke? bo pewnie teraz po 6 mies inne leki mozna dzieciakom podawac w razie czego? bo ja mam tylko paracetamol dla niemowlat w czopkach i viburcol. tyle - myslicie ze powinnam miec cos jeszcze?


wierze ze mozesz sie bac ale szkoda dziecka 😞 On tak bardzo sie meczy jesli ta jego "wścieklizna" jest od zębów oczywiście. Ja bym zapodała jednorazowo czopka przeiwbólowego zeby sie przekonac ze Ksawciu ząbkuje a nie tresuje 😜

Jeśli chodzi o owoce to chyba juz je wszystko co dozwolone po 5mż. Jakis czas wstrzymywałam sie od moreli i brzoskwin bo mi sie wydawało ze po nich Lenka ma wysypke na brzuszku ale P wpadł na to ze to po balsamie Musteli. W sumie dziwna rzecz bo uzywamy go od urodzenia i przez pierwsze 4 m-ce nic jej nie było. Po 4 m-cach skonczyło nam sie pierwsze opakowanie balsamu i kupilismy nastepne i chyba musieli cos zmienic bo i opakowanie nieznaznie sie rozni kolorystycznie. Wracajac do owocow: jabłko, banan, morela , brzoskwinia, dzika roza, jagoda... chyba tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziołchy 🙂

Jagódka ja przechowywałam u mojej mamy na strychu- w workach szczelnie pozamykanych, a te 80-86 to w komandorze w pawlaczu w domku bo nie było sensu już wywozić 😉
Agab buziak od Lenki przesłodki
Aniołku mój starszak był strasznie leniwy 🙂 zaczęła raczkować w 11m-cu a chodzić w 13m-cu ale gada jak najeta i nie wiem gdzie jej się duracelki wyjmuje!
Justynka oklask i buziaki dla Piotrusia!!
Pinacolada gratulacje za 5 ząbka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj mnie nie było bo zasnęłam....usypiając Majkę, ona sie kręciła w łóżeczku a ja na ifonie próbowałam nadrobić brzuszek i zasnęłam 😮 obudził mnie mąż jak wrócił ze spaceru z psem i Agatą 🙃 a później już padłam...
dziś od rana była u nas pani od mycia okien i doprowadzenia łazienki do błysku, więc miałam pranie i wieszanie firanek i jakoś brak czasu....

Maja ostatnio przechodzi samą siebie z pełzaniem, czekam aż podniesie pupę do góry i ruszy! Męczy ja drugi ząbek - w ciągu dnia ma przez to problemy z zasypianiem i snem no ale działamy dentinoxem i mnóstwem cierpliwości która czasami się wykańcza.....
coraz dłużej siedzi sama z podparciem - tylko ona jest za bardzo wszystkiego ciekawa i jak coś zobaczy dla siebie ciekawego to rzuca się jak ratownik w morze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

Dziecko w końcu zasnęło-idą górne ząbki i się bidulka męczy a My z Nią 😞
Justynko big buziaczki dla Piterka za 7 miesiąc 😘 😘 😘
pinacolada gratuluję kolejnego ząbalka
agab Tobie sprzedaży i byle tak dalej 🙂
p.s.u Mnie też była dziś mama,ja ją nakarmiłam a mamusia poszła z Małgonią na 2,5h spacer,pół godziny się drzemłam 🙃a potem posprzątałam domek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekujemy za gratulacje 🙂

Zabrałam sie za przygotowywanie zdjec do wywołania bo sie strasznie zaniedbałam i narobiło mi sie zaległości. A ponieważ tyle tego jest to nie tak łatwo zdecydowac ktore najładniesze 🥴
Jak sie z tym uporam to jutro podreptamy do fotografa zaniesc płytkę a jak nie to nie podreptamy 😜

Wcinam właśnie torcik - dzis biszkopcik z ananasem i galaretka - mniammm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja postanowiłam sie dzis podelektowac długa kapielą, napuśiłam wodę, zrobiłam pianę, nawet zdążyłam wejść i nagle...tak przerazliwy krzyk z sypialni. Pablo doleciał pierwszy i nadsłuchuję ale "widze" ze sobie nie radzi wiec w te pedy wycieram sie z grubsza i biegne . Wpadłam naga, wzięłam ja na rece i jak sie przytuliła do mnie takiej nagiej to wydawało sie ze juz bedzie konic płaczu bo wtuliła sie mocno w me ciepłe jeszcze od kąpieli cyce. 🤪 Ale niestety, pomogło to tylko na chwilkę. Cos ja bardzo bolało 😞, tak napadowo wiec chyba bardziej brzuszek niz nowy ząbek 😞. Zapodałam jej efferalgan i zasnęło moje słoneczko . Ale poniewaz wole byc koło niej jakby co to sie z Wami juz zegnam - do jutra 😘
Ps.
Aniołku - jak patrze na Małgonie jak sie wspina to sie ciesze ze juz nie mam leżazka 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Ja postanowiłam sie dzis podelektowac długa kapielą, napuśiłam wodę, zrobiłam pianę, nawet zdążyłam wejść i nagle...tak przerazliwy krzyk z sypialni. Pablo doleciał pierwszy i nadsłuchuję ale "widze" ze sobie nie radzi wiec w te pedy wycieram sie z grubsza i biegne . Wpadłam naga, wzięłam ja na rece i jak sie przytuliła do mnie takiej nagiej to wydawało sie ze juz bedzie konic płaczu bo wtuliła sie mocno w me ciepłe jeszcze od kąpieli cyce. 🤪 Ale niestety, pomogło to tylko na chwilkę. Cos ja bardzo bolało 😞, tak napadowo wiec chyba bardziej brzuszek niz nowy ząbek 😞. Zapodałam jej efferalgan i zasnęło moje słoneczko . Ale poniewaz wole byc koło niej jakby co to sie z Wami juz zegnam - do jutra 😘
Ps.
Aniołku - jak patrze na Małgonie jak sie wspina to sie ciesze ze juz nie mam leżazka 🙃


o jeju bidulka,ucałuj mocno Lenusię w brzusio 😘

oj tak muszę się jak najszybciej go pozbyć ale nie mam kiedy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie mój doskonały humor zgasł a to za sprawą mojego M i jego skutera,jutro miał mieć wolne i spędzić z Nami dzionek ale niestety skuter "umarł"i trzeba go reanimować a to nie tak prędko,więc z jutrzejszego relaksu nici 😞musi go naprawić bo dopiero wrócił od elektryka i poszła 100 i za parking kolejne 60 😞a skuter musi jeździć a nie kurzyć się.
Mam tylko nadzieję,że jutro szybko upora się z tym problemem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...