Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

mój akrobata po przebudzeniu -wspinaczka 🙂 byle wyżej

[URL=http://img594.imageshack.us/i/kolazwspianiepolozkubrz.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/1247/kolazwspianiepolozkubrz.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc laski! ja padam, moje dziecko mnie wykonczy chyba 🙂 normalnie ruszyć sie nie moge bo "yyyyyyyyyyyyyyyyyy" i "yyyyyyyyyyyyyyy" ehhhh dobrze ze jutro mąż ma wolne
Jagódka Ksawciu super na tych fotkach. Nie wiem dlaczego ale mi przypomina mojego Piotrusia 🙂
Uciekam sie chwilke polenić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rety JAGODA az mnie ciary przeszły jak zobaczyłam jak sie wspina na parapet ale zauważyłam dużego palca od Twojej prawej stopy 🤪i sie uspokoiłam 😜 Dziecko było asekurowane 🙂 Uffff....
Ależ on jest silny ! Nie dawaj mu już tych sterydów bo jak Ci gość z piąchy przywali ktoregoś dnia to sie nogami nakryjesz 😁 Albo jak juz mu wyjdą wszystkie mleczaki (a przypuszczalnie juz niedługo 😉 ) to mu zarost zacznie rosnąć albo mutacji dostanie 😁 A tak poważnie to gość robi niesamowite postępy z dnia na dzień . Szacun dla Ksawcia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Jagoda a co robisz z rzeczami małego???


skladam, opisuje, do kartonow i do piwnicy. Beda czekac na kolejnego szkraba 🙂


Hmmm, nie wiem jakie macie piwnice w Waszym bloku, ale ja jak cos przynoszę z dołu np. zabawki po Julce to zawsze sporo w tym wszystkim gówienek mysich. Poza tym wilgoć. Myślę, że ubranka może Ci szlag trafić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez juz mam wolne 🙂

Niunia zasnęła o 19:30 , została pod bacznym okiem siostry a ja z P pojechaliśmy na zakupy 🙂 Lubię takie zakupy wieczorową porą i bez dzieci 🙂

Ja też dzis nie wyszłam na "prawdziwy " spacer bo jakos nie miałam natchnienia 😉 Julka poszła z siostra zrobic kilka kółek wokół bloku a ja sprzatałam bagażnik a potem chwilkę się leniłam .
Teraz wstawiłam jeszcze biszkopt - rano zaleje galaretką z owocami i znów bedzie "dieta" jak sie patrzy 😜

Po kąpieli zagladnęłam Lence do paszczy i okazało sie ze juz ma pękniete dziąsełko tak więc lada dzien bedzie lewa górna dwójka 🙂 Zakuiłam zatem kolejną tubke dentinoxu 😉

Jagoda - u nas tez komoda robi się pustawa - właśnie biorę się za zamówienie ciuszków na jesień/zimę z Cartersa 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
a tu wspinaczka na bujaczek 🙂

[URL=http://img413.imageshack.us/i/kolazbujaczekbrz.jpg/][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/2047/kolazbujaczekbrz.jpg[/IMG][/URL]


🤪My "sramy w gacie ze strachu"jak tak włażą a One mają radochę na całego 😉
parapecik też niezły 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Jagoda a co robisz z rzeczami małego???


skladam, opisuje, do kartonow i do piwnicy. Beda czekac na kolejnego szkraba 🙂


Hmmm, nie wiem jakie macie piwnice w Waszym bloku, ale ja jak cos przynoszę z dołu np. zabawki po Julce to zawsze sporo w tym wszystkim gówienek mysich. Poza tym wilgoć. Myślę, że ubranka może Ci szlag trafić 😞
NO WŁASNIE TAK SIE ZASTANAWIAŁAM CZY CIUSZKI CI SIE NIE ZNISZCZĄ... MOJA SIOSTRA ZNIOSLA LOZECZKO I ZOSTALO OBGRUZIONE 🤢 I JA TEZ CALY CZAS ZASTANAWIAM SIE JAK ZAPAKOWAC CIUSZKI ZEBY WYTRZYMYLY TE KILKA LAT DLA NASTEPNEGO BABYIKA.. HMM

MOZE WORKI PROZNIOWE I KARTON , WTEDY WILGOC SIE NIE DOSTANIE?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
czesc laski! ja padam, moje dziecko mnie wykonczy chyba 🙂 normalnie ruszyć sie nie moge bo "yyyyyyyyyyyyyyyyyy" i "yyyyyyyyyyyyyyy" ehhhh dobrze ze jutro mąż ma wolne
Jagódka Ksawciu super na tych fotkach. Nie wiem dlaczego ale mi przypomina mojego Piotrusia 🙂
Uciekam sie chwilke polenić 🙂
BO JA NON STOP TO POWTARZAM ONI SA BARDZO PODOBNI;] KSAWCIU COS ZACZYNA ROBIC NIE MIJA CHWILAAA TE10DNI ROZNICY I PIOTRUS NADRABIAA ZA KSAWERYM 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
czesc laski! ja padam, moje dziecko mnie wykonczy chyba 🙂 normalnie ruszyć sie nie moge bo "yyyyyyyyyyyyyyyyyy" i "yyyyyyyyyyyyyyy" ehhhh dobrze ze jutro mąż ma wolne
Jagódka Ksawciu super na tych fotkach. Nie wiem dlaczego ale mi przypomina mojego Piotrusia 🙂
Uciekam sie chwilke polenić 🙂
BO JA NON STOP TO POWTARZAM ONI SA BARDZO PODOBNI;] KSAWCIU COS ZACZYNA ROBIC NIE MIJA CHWILAAA TE10DNI ROZNICY I PIOTRUS NADRABIAA ZA KSAWERYM 😉


hehe SYla mi o wygląd chodzi a nie o postępy! Ksawciu jest wyjatkowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
czesc laski! ja padam, moje dziecko mnie wykonczy chyba 🙂 normalnie ruszyć sie nie moge bo "yyyyyyyyyyyyyyyyyy" i "yyyyyyyyyyyyyyy" ehhhh dobrze ze jutro mąż ma wolne
Jagódka Ksawciu super na tych fotkach. Nie wiem dlaczego ale mi przypomina mojego Piotrusia 🙂
Uciekam sie chwilke polenić 🙂
BO JA NON STOP TO POWTARZAM ONI SA BARDZO PODOBNI;] KSAWCIU COS ZACZYNA ROBIC NIE MIJA CHWILAAA TE10DNI ROZNICY I PIOTRUS NADRABIAA ZA KSAWERYM 😉


hehe SYla mi o wygląd chodzi a nie o postępy! Ksawciu jest wyjatkowy 🙂
mi o wyglad tez bo oba takie łysole, zachowuja sie rownie bardzo podobnie wiec i postepy tez sa podobne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
napisałam na nk do Guni bo do nas nie zagląda z prośbą by napisala co u nich do Wam przekaże i oto wiadomość zwrotna:

Pozdrowienia dla całego forum, buziaki od Helenki (szczególnie dla kawalerów)
Helcia rośnie zdrowo, jesteśmy na etapie dobierania niani bo od września wracam do pracy do szkoły. Troszkę ciężko będzie się z nią rozstać, ale cały czas powtarzam sobie że to tylko 6godz. dziennie. Z drugiej strony nie wyobrażam sobie siedzenia w domu.
Nie ma jeszcze ząbków i przez to ostatnio jest troszkę marudna i ma kłopoty ze spaniem, ale i tak kto nie przyjdzie nas odwiedzić to mówi że "złote" dziecko, nad wyraz grzeczna i mądra
Jutro jedziemy na szczepienie to po 6 m-cu, będzie ważona, na oko obstawiam dobre 7kg.
Ostatnio ładnie mi przybiera odkąd odstawiłam ją od piersi (miałam już mało pokarmu). Je wszystko i w każdych ilościach
Mamy nadzieję że wszystkie styczniowe mamusie są szczęśliwe, a dzieciaczki zdrowe. Serdecznie pozdrawiamy!!!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Aniołku - pierwszy dzien wychowawczego? to nie poszłas na to zwolnienie?


no nie za dużo ceregieli z tym wszystkim,to nie na moje już tak zszargane nerwy 😞
tzn.?

p.s przepis na sałatke z krewetkami , poprosze 😘


już ci przesłałam na gg 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...