Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hello kobietki

Katpio - witaj !!! I koniecznie zaglądaj do nas częściej !! Buziak dla Weronisi 😘 😘 😘

Justynka - tu Pinacolada emergency 😜 - na włosy jak dla mnie niezastąpiona SILICA ( 1tabl dziennie) a na cycorki NIVELAZIONE WOMAN (tabl na biust bo sa chyba jeszcze na inne dolegliwości).

Dusia - ja tez mam nadzieje na spotkanie, jak nie teraz to kiedy indziej ale musi byc !!! 😉
Ty pytałaś chyba o botki Cartersa...- ok.40-45zł 🤢

Tak sie ciesze ze zdecydowalismy sie pojechac bo w sumie w piatek wieczor po przeglądnieciu prognoz pogody stchorzylismy. Ale w sob jak sie obudzilismy (8:30) i wyjrzelismy przez okno to podjelismy szybka decyzje i o 10:00 wyruszalismy spod bloku 😜 Nie mielismy nic zarezerwowane a hotel nie było łatwo znalezc a na kwatere na 1 noc nikt by nas nie przyjał. W koncu sie udało - Pani w recepcji (z okolic Bochni zreszta) dała nam świetny pokój a w zasadzie studio 2 pokojowe i darmowe wejcia na baseny (nie zabralismy strojów 😞) , które nam nie przysługiwały 🙂

Spedzilismy baaardzo udany weekend - o wczorajszym dniu pisałam a dzis dopołudnia skocznie narciarskie, Krupówki (kolejny raz) a potem juz w drodze powrotnej dłuuuuuugi spacer Doliną Chochołowską. Pogoda nam dopisała, humory tez wiec życ nie umierać.

A to mała fotorelacja 😉


[URL=http://img818.imageshack.us/i/103cl.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/2797/103cl.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki!
Tak jak pisałam wczoraj dziś odwaliłam kawał dobrej roboty mój M.pyta czy święta idą bo tyle sprzątałam 🤪jeju jak mi dobrze wiedząc że tyle rzeczy mam zrobione 🙂
najpierw wlazłam do małej do szafy-zrobiłam porządek i uszkowałam 3 pełne reklamówki rzeczy na wydanie i 1 na sprzedaż(te lepsiejsie 😉)potem kurze,podłogi,naprawiłam lustro uszkodzone przez Małgonię 😉wyszorowałam całą kuchnię,lodówkę,nawet o kwiatki zadbałam 🙂tylko okna zostały do pomycia 😞jutro pewnie nie wstanę ale co tam przynajmniej mam czysto i jestem szczęśliwa 🙂
dziecioki wysłałam na spacer 🙂wracali do domu na 2h i znów na spacer,na wieczormy poszłam już z Nimi-ileż można sprzątać,nawet obiad był na 14 🤪
a Malgonia dziś przechodziła samą siebie-na chwilę z niej oka nie można spuścić,bo ciągle wchodzi na wyżki i skubana wcale się nie boi(w przeciwieństwie do Nas)tylko widzi kawałek podparcia to wstaje w oka mgnieniu i się puszcza 🤪i tak na okrągło.Rozbawiała Nas dziś do łez!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
jakby ktoś był zainteresowany jak wstaje moje dziecko 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=TA0Ptlj-U0s
i drugi z małym upadkiem na koncu bo mama nie chciała dać aparatu 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=k_ims4QSRSM

Piterek jest boski i ta słodka dziureczka jak się uśmiecha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pytałas Jagódka skąd podły nastrój. przede wszystkim dzieki mojej Mamie...

Nie ma dnia żebym nie słyszała ze coś źle robie, że za mało dziecko jest na spacerze, że jej nie ucze na nocnik , ze prasowanie stoi a ja jak zwykle nie mam czasu itp
ale od tygodnia juz leci po bandzie i truje mi jakiego hujowego ojca ma moje dziecko, ze powinnam ograniczyć mu kontakty, ze powinnam jej znaleśc ojca innego... - jakbym tego sama nie wiedziała, wiec jej mówie ze czasu nie cofne i ma ojca jakiego ma i ze juz mdli mnie jak słysze ze nie powinnam być sama 😠 ale jak chce jechac sama do kolezanki i proszę by mi z dzieckiem została to łaske robi i mi walnie tekst: ja pracuje i jestem zmęczona wiec skoro musisz to idz. no i odechciewa mi isę wszystkiego i albo zostaje albo biore Nesie.
no i wczoraj wieczorem zaczeła się czepiać o wszystko...
a dzis tak sie tłukła ze 3 razy obudziła mi dziecko i prosze ja by miała na uwadzę że Neska śpi to obrażona i komentuje ze jest u siebie i na palcach chodzić nie bedzie. no kurwa nikt jej nie zmusza do chodzenia na palcach ale nie musi odkurzac jak dziecko śpi albo wywalac pudełek z szafy na podłoge zaraz koło pokoju. gdzie doskonale wie ze śpi 😠

nie ma dnia bym nie żalowala ze sie przeprowadziłam 😞

a dziś dziecko spędzilo 4 godz z jarkiem i już całkiem mnie dobiło. Nesia zaczeła się do niego tulic i nie chciala nawet do mnie pójść. 4 godz jak pijawka przyklejona do taty. On coraz bardziej jest zakochany w córce a ona zupełnie inna jak ma nas oboje...
i to mnie całkiem zdołowalo, bo czemu akurat moje dziecko nie moze mieć normalnego dzieciństwa 🤢


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Pytałas Jagódka skąd podły nastrój. przede wszystkim dzieki mojej Mamie...

Nie ma dnia żebym nie słyszała ze coś źle robie, że za mało dziecko jest na spacerze, że jej nie ucze na nocnik , ze prasowanie stoi a ja jak zwykle nie mam czasu itp
ale od tygodnia juz leci po bandzie i truje mi jakiego hujowego ojca ma moje dziecko, ze powinnam ograniczyć mu kontakty, ze powinnam jej znaleśc ojca innego... - jakbym tego sama nie wiedziała, wiec jej mówie ze czasu nie cofne i ma ojca jakiego ma i ze juz mdli mnie jak słysze ze nie powinnam być sama 😠 ale jak chce jechac sama do kolezanki i proszę by mi z dzieckiem została to łaske robi i mi walnie tekst: ja pracuje i jestem zmęczona wiec skoro musisz to idz. no i odechciewa mi isę wszystkiego i albo zostaje albo biore Nesie.
no i wczoraj wieczorem zaczeła się czepiać o wszystko...
a dzis tak sie tłukła ze 3 razy obudziła mi dziecko i prosze ja by miała na uwadzę że Neska śpi to obrażona i komentuje ze jest u siebie i na palcach chodzić nie bedzie. no kurwa nikt jej nie zmusza do chodzenia na palcach ale nie musi odkurzac jak dziecko śpi albo wywalac pudełek z szafy na podłoge zaraz koło pokoju. gdzie doskonale wie ze śpi 😠

nie ma dnia bym nie żalowala ze sie przeprowadziłam 😞

a dziś dziecko spędzilo 4 godz z jarkiem i już całkiem mnie dobiło. Nesia zaczeła się do niego tulic i nie chciala nawet do mnie pójść. 4 godz jak pijawka przyklejona do taty. On coraz bardziej jest zakochany w córce a ona zupełnie inna jak ma nas oboje...
i to mnie całkiem zdołowalo, bo czemu akurat moje dziecko nie moze mieć normalnego dzieciństwa 🤢



Basiu smutne to co piszesz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzis zmiany.
chyba mi sie malo podoba 😞
Mam starego laptoka z espaniolską klawiatura i polowe mniejszym monitorem...100 razy wolniejszy...ale nic to, dam rade, najgorsze ze przejelam wieczorne obowiazk meza 😞 - czyli mycie garow po calym dniu, wyparzania i sprzatanie...tez bede musiala dac rade, sama to zaproponowalam bo wiem ze praca m. wymaga skupienia i kreatywnosci no i duzo czasu w zwiazku z tym a jak chcemy kasiorke to tak musi byc 😞
A powiem Wam ze przyszlo nam kolejne wyrownanie za gaz - ponad 700 pln, za wode ok 350, teraz w tym mies ubez. auta, moj dentysta..masakra finansowa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BASIA - kochana, nie wiem co napisac, coż Ci moge powiedziec na pocieszenie, moze to ze lepsze chyba to niz bank i te zdziry i Nesia z obcymi. Wiem jak bardzo musi Ci byc zle i ciezko, bo z rodzicami limit czasu mieszkania pod jednym dachem to max 24-25 lat a potem obled. ale Basik, to przeciez nie na zawsze.A co do taty Nesi, zawsze bedzie tylko jeden, ale Ty zasługujesz na wrazliwego, kochajacego, oddanego i bogateg 😉 goscia i wierze ze go znajdziesz. daj sobie czas. Gdyby takie laseczki jak Ty nie dawaly rady to kto mialby dawac? 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - no i znowu Wam zazdroszcze 😜 super weekend super fotki super rodzinka!

ANIOLKU - oj komp muli muli a ja tutaj a tu nikogo nie ma 🤢 co za zycia 😜
dodam jeszcze ze w tym laptoku nie mam oczywiscie dostepu do fotek i usb nie dzialaja wiec mychy tez nie mam. grrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Od dzis zmiany.
chyba mi sie malo podoba 😞
Mam starego laptoka z espaniolską klawiatura i polowe mniejszym monitorem...100 razy wolniejszy...ale nic to, dam rade, najgorsze ze przejelam wieczorne obowiazk meza 😞 - czyli mycie garow po calym dniu, wyparzania i sprzatanie...tez bede musiala dac rade, sama to zaproponowalam bo wiem ze praca m. wymaga skupienia i kreatywnosci no i duzo czasu w zwiazku z tym a jak chcemy kasiorke to tak musi byc 😞
A powiem Wam ze przyszlo nam kolejne wyrownanie za gaz - ponad 700 pln, za wode ok 350, teraz w tym mies ubez. auta, moj dentysta..masakra finansowa 🤢



a ja z kolei dostałam mega mały (jak na nas) rachunek za prąd bo ok 360zł za 2,5 m-ca 🤪 Wspomnę tylko, że przez ostatnie lata przychodziło ok 500zł za 2 m-ce. I tu nasuwa mi sie pytanie co moja Kaska robiła z naszym prądem bo chyba nie wynosiła go w kieszeni 😠 🤢 Szczerze to tak podejrzewałam bo przeciez przez ostatni czas byłam w domu i widziałam tempo jej prasowania (a żelazko ciągnie) i gotowanie w kuchni przy zaświeconych wszystkich możliwych światłach ale nie spodziewałam sie ze róznica w rachunkach bedzie az tak znacząca 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
PINACOLADA - no i znowu Wam zazdroszcze 😜 super weekend super fotki super rodzinka!

ANIOLKU - oj komp muli muli a ja tutaj a tu nikogo nie ma 🤢 co za zycia 😜
dodam jeszcze ze w tym laptoku nie mam oczywiscie dostepu do fotek i usb nie dzialaja wiec mychy tez nie mam. grrrrr


nie zazdrosc tylko rób to samo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...