Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

i jeszcze Wam pokaze jak moje dziecko wisi na mnie polowe dnia i ja ksie przytula mala przylepka 🙂
[tylko nie rozgladajcie sie po mieszkaniu - burdel jak zawsze w czasie ataku mlodego na pokoj, ja bez make up - mialam nawet nutelle na twarzy ale wyretuszowalam hehe 😉 - i jeszcze foty z komorki - ale nikonem sie nie dalo bo byl w innym pomieszczeniu poza tym mlody mi go wyrywa i ciagnie za pasek 😉 - to tyle k'woli wyjasnienia 😜]

[URL=http://img811.imageshack.us/i/kolaz06081brz.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/5995/kolaz06081brz.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
i jeszcze Wam pokaze jak moje dziecko wisi na mnie polowe dnia i ja ksie przytula mala przylepka 🙂
[tylko nie rozgladajcie sie po mieszkaniu - burdel jak zawsze w czasie ataku mlodego na pokoj, ja bez make up - mialam nawet nutelle na twarzy ale wyretuszowalam hehe 😉 - i jeszcze foty z komorki - ale nikonem sie nie dalo bo byl w innym pomieszczeniu poza tym mlody mi go wyrywa i ciagnie za pasek 😉 - to tyle k'woli wyjasnienia 😜]

[URL=http://img811.imageshack.us/i/kolaz06081brz.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/5995/kolaz06081brz.jpg[/IMG][/URL]



słodka przylepka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga co tu wyjaśniać,ja też mam bajzel-czekam na jutro-tatuś obiecał,że zajmie się "szkodnikiem" 😉a ja będę sprzątać,dziś dzień w kuchni-teraz papryczki,później robię leczo a wczoraj wieczorkiem machłam sałatkę z krewetkami i paluszkami krabowymi-czasem mam natchnienie i pichcę więcej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
u nas tez burza na maxa! mgla i sciana deszczu - widocznosc zero:/ Mlody spi - oczywiscie weekendzik to dziecko aniol i spi 2 x wiecej 🥴

Ja dzis robilam klopsiki w sosie pomidorowym bo to szybciutko i na 2-3 dni 🙃 Mieszkanko posprzatane, M. zainstalowal moskitiere u mlodego - sluchajcie! zamowilismy moskitiere na polowe okna u Ksawcia - gosc na wycenil - 129 pln 🤪 😮 Maz kupil taki zestaw do samodzielnego montazu, troche tandetne ale najwazniejsze ze jest - 15 pln! 🤪 🤪 "troche zaoszczedzilismy 😉


taki zestaw teściu zainstalował na działce-najważniejsze,że jest ochrona przed robactwem grrr,a fachowcy niestety cenią się i to bardzo 😞przynajmniej masz kaskę na jakiś kolejny ciuszek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niech ktoś zabierze odemnie moje dziecko! Dzis słyszy tylko nie wolno, nie ruszaj, NIE!!!! Jagódka współczuje Ci kobieto bo mam to samo! Piotrek nie daje mi życ, chodzi tylko za mną... Na początku było fajnie bo posprzątałam jego pokój- nasza sypialnie, później łazienkę ale z kuchnią i saloem nie dam rady z nim. Dostał nawet pokrywki na garnki do zabawy bo miałam juz dość. Gdy mu sie znudziło dałam ciastko i załaowałam tak szybko jak szybko mu dałam. Nie dość że kuchnia wyglądała strasznie w okruszkach to Piotrus postanowił się troche na tym poczołgać. Wyglądał ehhh szkoda słów. Musiałam posprzątać i kuchnię i jego. Dobrze ze chociaż pospalismy 2,5 godzinki 🙂 Jupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Hello

Witam ze slonecznego Zakopanego 🙂

Bede wieczorkiem to napisze cos wiecej. teraz spadamy na Krupówki 😉


jak ja Ci zazdroszczę!!!
po pierwsze u nas pogoda do D...!
po drugie mieliśmy w sierpniu jechać zakopane/kraków i też D...!mojem mammie zaczął przeciekać dach i trzeba remontować, a ona nie ma skąd wziąść więc jej pomagamy, no ale może w zimę...hmmm fajnie by było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
skarpetki parami??? żart!? 😁 😁 😁 moj ma wszystkie czarne wiec..zreszta ja swoich tez nie paruje dopiero jak sciagam pranie ☺️ ☺️


ja też nie wieszam parami...ale to rozwiązanie co pisała Pinacolada mnie zaciekawiło i czekam na zdjęcia... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
skarpetki parami??? żart!? 😁 😁 😁 moj ma wszystkie czarne wiec..zreszta ja swoich tez nie paruje dopiero jak sciagam pranie ☺️ ☺️


ja też nie wieszam parami...ale to rozwiązanie co pisała Pinacolada mnie zaciekawiło i czekam na zdjęcia... 🙂

ja też bym chciała zobaczyc to cudo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
19.20 i Nesia śpi 😜

Vanesska tez cały czas do mnie przyklekjona, a jak moja mam idzie w naszym kierunku jak ja trzymam na rękach to ucieka tzn spina się po mnie, mocno wtula, drapie , gryzie no wszystko byle by sie schować.
a na spacerze tragedia, rzuca się jak żmija w wózku by ją wyciągnąc, no i chodzić chce 🤪 szkoda ze nie mam kamerki bo bym Wam pokazała jak chodzi za rączki... ale moze siostra w tym tygodniu naprawi o mi zostawi na 3 dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
19.20 i Nesia śpi 😜

Vanesska tez cały czas do mnie przyklekjona, a jak moja mam idzie w naszym kierunku jak ja trzymam na rękach to ucieka tzn spina się po mnie, mocno wtula, drapie , gryzie no wszystko byle by sie schować.
a na spacerze tragedia, rzuca się jak żmija w wózku by ją wyciągnąc, no i chodzić chce 🤪 szkoda ze nie mam kamerki bo bym Wam pokazała jak chodzi za rączki... ale moze siostra w tym tygodniu naprawi o mi zostawi na 3 dni 🙂

Basiu i o któej wstanie Twoja panna na jedzenie jak ją tak kładziesz? Bo Piotrek budził się o 12 i od 5 nie chciał już spać 😮 teraz czasem mu sie zdarza spać do 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc, tu uzależniona 😁

Jak to skad mam neta w Zakopanem - toż to cywilizowane miasto i cywilizowany (w miarę) hotel 😜. A netbooka jako pierwszego wrzucilam do walizki 😜 I pierwsza rzecz o jaka zapytalam w hotelu to czy jest dostep do "świata" 🤪

Właśnie Pablo karmi padnieta Lenke . Łaziliśmy cały czas. Były Krupówki, byliśmy pod Gubałowką, potem pod skocznia i do hotelu. Po drodze w jakims innym hotelu przebieralismy dziecko bo pielucha przemokła 🤢 - nikt z nas nie pomyślał o tym wcześniej , dopiero jak miała lodowate łapki to mnie to zastanowiło ☺️ Ech, miejmy nadzieje ze sie nie pochoruje i całe szczęście ze miałam przy sobie zapasowy komlet ubran.

Pogoda przepiekna - nawet na chwilke nie zaszło słoneczko. A tak straszyli burzami, gradem, wichurami 😮

Dziewczynki - co do skarpetek to zaraz po powrocie Wam to zaprezentuje i miejmy nadzieje ze sobie przypomne gdzie to kupiłam bo mysle od wczoraj i nic nie wymyśliłam

Tutaj w pokoju hotelowym jak to zazwyczaj jest wykładzina dywanowa na całej powierzchni i młoda zapierdziela az miło patrzec. Przechodzi sobie z jednego pokoju do drugiego i bardzo ja to bawi. A ja jak na złość nie mam czym nakrecic. Moze jutro komórka spróbuje ale nie recze za jakosc

Młoda nakarmiona i jak to tatus okreslił "straciła przytomnosc" co znaczy ze padła w sekundzie.

Ide zagrac z jUlka w MAKAO bo obiecałam i zaglądnę jeszcze. Pa,pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
o 12 dostanie flache na śpiocha i o k 4-5 pewnie zacznie stekac wiec ja biegiem po flache i na pół śpiocha zje i śpimy do 7-8 🙂 póżniej godz zabawy, jedzonko i śpi tak z 2 godzinki 🙂

nio to zazdroszcze bo Piotrek jak chodzi spać o 20 to wstaje koło 4 na jedzonko i poźniej spi do 5-6 czasem do 7, a kolejne spanko dopiero po 10. No nic wytrwam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane,

a ja mam mega migrene, mega okres [pierwszy raz mam COŚ takiego 😲 🤢] i mega doła... 😞

Bylismy u tego brata, chociaz ja nie mialam ochoty, stwierdzilam - maz chce, to jego rodzina, pojade, ale uprzedzilam zeby sie nie spdoziewal ze bedzie jak dawniej. Bylo gorzej niz myslalam...masa ludzi i dzieci, grill - i tak, brat meza smazyl kielbachy, jego zona w kuchni, dzieci mnie obskoczyly, ciagle dotyklay Ksawcia brudnymi lapskami, wpychaly mu wszytsko do buzi, ciagnely, skakaly po oparciu kanapy zeby dorwac Ksawcia (bo ja sie oslonilam torbą i mezem z obu stron - to przyszly gora 🤢) potem ich mlodsza corka stanela za mna i piszczala i piszczala i piszczala dinozaurem - zeby zainteresowac Ksawcia - a ja myslalam ze mi łeb rozerwie...posiedzielismy se sami z dzieciorami godzinke i zebralismy sie o 19.30 a oni zdziwieni ze przyszykowali grilaa, salatki a my uciekamy. poza tym moj M. zaczal od tego jakie to nasze dziecko ma dolegliwosci i zeby oni nam doradzili [z jakiej paki?!] i w ogole jestem wkurwiona ze hej

ale za to TAK BARDZO BARDZO BARDZO KOCHAM KSAWCIA - jest moim najwiekszym skarbem, miloscia zycia, moich slodkim chlopczykiem! jak on sie tuli, jak do mnie raczki wyciaga!wzrusza mnie coraz czesciej okazywaniem milosci na swoje pierwsze cudne sposoby 🙂 🙂 🙂 🙂

I jedna mila chwila z dzis - jak tak siedzielismy - - bylo dokladnie jak rok temu - ten sam taras, ten sam grill, kuzynka z nad morza - i wtedy moj brzuszek i Ksawciu w srodku i dzieci ktore ciagle przytulaly sie do brzucha...a teraz Ksawciu tulący się do mnie... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha i zapomnialam dodac ze jeszcze tesciu z chrzestnym byli i moj tesciu ktory jest najbardziej nieslownym czlowiekiem horagiewka - dzis mnie doprowadzil do szalu...zepsul nam wszystkie plany - i dowiedzielismy sie totalnie przypadkiem ze jednak zmienil zdanie nas nie informujac o tym co spowodowalo ze nam ch...strzelil caly plan finansowy na najblizsze miesiace...ale co go to obchodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Kochane,

a ja mam mega migrene, mega okres [pierwszy raz mam COŚ takiego 😲 🤢] i mega doła... 😞

Bylismy u tego brata, chociaz ja nie mialam ochoty, stwierdzilam - maz chce, to jego rodzina, pojade, ale uprzedzilam zeby sie nie spdoziewal ze bedzie jak dawniej. Bylo gorzej niz myslalam...masa ludzi i dzieci, grill - i tak, brat meza smazyl kielbachy, jego zona w kuchni, dzieci mnie obskoczyly, ciagle dotyklay Ksawcia brudnymi lapskami, wpychaly mu wszytsko do buzi, ciagnely, skakaly po oparciu kanapy zeby dorwac Ksawcia (bo ja sie oslonilam torbą i mezem z obu stron - to przyszly gora 🤢) potem ich mlodsza corka stanela za mna i piszczala i piszczala i piszczala dinozaurem - zeby zainteresowac Ksawcia - a ja myslalam ze mi łeb rozerwie...posiedzielismy se sami z dzieciorami godzinke i zebralismy sie o 19.30 a oni zdziwieni ze przyszykowali grilaa, salatki a my uciekamy. poza tym moj M. zaczal od tego jakie to nasze dziecko ma dolegliwosci i zeby oni nam doradzili [z jakiej paki?!] i w ogole jestem wkurwiona ze hej

ale za to TAK BARDZO BARDZO BARDZO KOCHAM KSAWCIA - jest moim najwiekszym skarbem, miloscia zycia, moich slodkim chlopczykiem! jak on sie tuli, jak do mnie raczki wyciaga!wzrusza mnie coraz czesciej okazywaniem milosci na swoje pierwsze cudne sposoby 🙂 🙂 🙂 🙂

I jedna mila chwila z dzis - jak tak siedzielismy - - bylo dokladnie jak rok temu - ten sam taras, ten sam grill, kuzynka z nad morza - i wtedy moj brzuszek i Ksawciu w srodku i dzieci ktore ciagle przytulaly sie do brzucha...a teraz Ksawciu tulący się do mnie... 🙂 🙂 🙂


Wyobraź sobie,że dlatego też nie chodzę do mojej teściowej,bo tam ciągle ruch jak na PKP,wczoraj poszłam i myślałam,że zeświruję-robiłam tylko dobrą minę do złej gry,nie dość że u teściowej panele,które Małgoni utrudniają poruszanie,to jeszcze syf na podłodze{teściowa ma jamnika-który ciągle gubi sierść}tak więc miałam oczy dookoła głowy-żeby przypadkiem taki kłak jej się do łapek nie przykleił-bo młoda non stop wkłada je do buźki.W efekcie lala bawiła się na materacu-okłaczonym w każdym miejscu ☺️I jeszcze jedno Jagoda-starsza kuzynka Malgosi była zawalona na maksa-kichała-więc tylko czekam aż lalunię coś weźmie-organizacja i odpowiedzialność ze strony mojej teściowej na poziomie 10% 😞 😞 😞
A i oczywiście teściowa próbowała wepchnąć Małgoni kawałek drożdżówki 😠 😠 😠kiedyś nie wytrzymam jej zachowań i zabiorę małą i po prostu wyjdę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...