Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
O Boże! Przez te Allegro ledwo na oczy patrzę 😮 😮 😮.
Trochę już wystawiłam - daję zdjęcia takie jak mi się uda zrobić i tyle.

PINACOLADA - wiem to wszystko co mi pisałaś 🙂.



no proszę , jaka Pani mądralińska 😜


O! Jest!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Wklejam linka do jednej z moich aukcji 😉
http://allegro.pl/item1179386424_stradivarius_grupa_zara_kombinezon_roz_l.html



no Aga, muszę Ci powiedzieć ,że graficznie super sobie poradziłaś. Nawet bede miec do Ciebie pyt techniczne ale to kiedy indziej bo dzis juz jestem spiąca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ KOBITKI

ja w sumie tylko sie przywitac i zyczyc milego dnia!
dzis gotuje, sprzatam, a potem jedziemy do brata meza 🤢

Aniolku-nie mamy zaklepanej wizyty u stomatologa 🤢 nie rozumiem 🤢 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziolchy. Boze ja nie nadazam za Wami kurde
prawie 30 stron, jezu... przelecialam tyle o ile
.
Basiu, jagodka dziekuje za odp w sprawie kaszy mannej i danonkow. Czyli wsypuje kasze manna do wrzacej wody i minute mieszam a pozniej ta papeczke, pol lyzeczki daje do zupki czy do kaszy, dobrzez rozumialam?

sylus pisalas o jakims kremie, wez spojrz na opkaowaniu albo ulotce bo te kremy i masci rozne, maja b krotka date waznosci po otwarciu, krople, masci itp. A jak Nelcia juz buzka ok? Bidulka musila sie meczyc , swedzialo. mam nadzieje ze juz ok
karolka ale fajnie, jaka macie pogode?

dziwewzyny czy wy jak wprowadzac zaczelyscie warzywa na samym poczatku to kazde z osobna podalyscie czy tylko te podstawowowe a pozniej juz mix w zupce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej u nas pada 😞 a mieliśmy dziś zaplanowane pływanie 'koszałkiem' taki tramwaj wodny z koszalina do unieścia, ale bez sensu bo nie dość, że zmokniemy to nic nie będzie widać bo straszna mgła....
dziś troszku wychowuje męża 😉 on się zajmuje Majką,bo zawsze idzie na łatwiznę i wybiera Agatę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂

dzisiejsza nocka o.k.ale dzionek do d...niunia wyzywa i cieszy się na przemian 😞mam dość,zawsze tak jest jak taty nie ma w weekend w domu 😞
mimo rannego deszczu zaliczyłyśmy już spacer,niunia po obiadku ale spać nie chce 😞wykończy Mnie i sąsiadów,którzy mają rocznego synka-mieszkają dokładnie pod nami 😜

pół godziny piszę tego posta i w końcu napisałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas tez burza na maxa! mgla i sciana deszczu - widocznosc zero:/ Mlody spi - oczywiscie weekendzik to dziecko aniol i spi 2 x wiecej 🥴

Ja dzis robilam klopsiki w sosie pomidorowym bo to szybciutko i na 2-3 dni 🙃 Mieszkanko posprzatane, M. zainstalowal moskitiere u mlodego - sluchajcie! zamowilismy moskitiere na polowe okna u Ksawcia - gosc na wycenil - 129 pln 🤪 😮 Maz kupil taki zestaw do samodzielnego montazu, troche tandetne ale najwazniejsze ze jest - 15 pln! 🤪 🤪 "troche zaoszczedzilismy 😉

PINACOLADA
- ja piernicze, skad Ty masz neta w Zakopcu??? jestes niemozliwa i mysle ze na odwyk tez juz za pozno 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACHA - PINACOLADA - co do spodenek - ja zawsze zakladam Ksawciowi i skarpetki tez, bo jak sie spoci to suwa po panelach i tak piszczy skora ze az mnie boli 🤢 Jego chyba tez bo wtedy mniej łazi. Jak ma spdenusie i sparpeciochy to zasuwa juz po calym mieszkaniu i to dosc szybko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...