Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

tym razem ja pierwsza.
Moje wkurwienie od rana osiagnelo poziom krytyczny.
Nie dosc ze Mlody znowu od 6stej wariuje to jeszcze tak sie zesral ze musialam go calego myc i przebierac, a tatus nie zauwazyl ze dziecko z kupa ze kupa na dywanie i kilku innych rzeczy - bo mu sie spieszy do u.skarbowego. tak mu sie spieszy ze znowu pol godziny prasowal sobie koszule no i oczxywiscie nie zdazy i pojdzie po pracy. Dla mnie to dodatkowa godzina z Mlodym 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski!
ale jestem nie wyspana i wqr...!!!ten pies szwagierki dobija mnie już na maxa!!! dziś obudził nam Agatę bo wpakował się do niej na łóżko a ona wtedy się go boi...jak sobie biega to nie- wtedy go nawet kocha - ale w jej pokoju do psa jest paniczny strach!dzieki temu Maja też nie śpi bo Agata z piskiem przyleciała do nas 😠 😠 😠
przez wczorajsze osikanie budziła się co 2h z rykiem okropnym którego nic nie mogło uspokoić!!! i do 6rano 5 x jadła po ok90ml!!!! 🥴 😲
więc oboje z mężem wyglądamy jak zoombi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

a ja sie zastanawiam nad położeniem wykładziny w calutkim mieszkaniu bo przeciez oszalec mozna. Jak jej zabawka spadnie z koca to jojczy bo sie boi tych paneli jakby conajmniej parzyły 😠

a tak poza tym to jestem niewyspana jakas , i nie mam pomysłu na obiad, i nie chce mi sie na spacer..... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Jagoda - to do której u Was US pracują?? Bo u nas chyba do 15:30 , max do 16:00 🤢


w pon do 17, a co myslalas ze mnie oszukuje i jezdzi do kochanki? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlody pypcia dostal od rana od 6 tak wariowal ze ja juz nie nadazam. wspina sie nie tylko na wszystko ale wyskakuje juz pietro wyzej!np. z lozka na oparcie i zdaza na parapet do laptopa...no i wszystko zrzuca, najlepiej za lozko albo w miejsce gdzie nie mam jak reki wlozyc.
I poniewaz nie ma starszego rodzenstwa to szarpie za wlosy mnie i nie dosc ze mi wypadaja to on mi je usilnie garciami wyrywa...
Teraz zasnal, ja chyba tez ide bo zasna potem w parku na lawce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helllo
ale tu ruch z rana 😜
mloda obudziła się o 2.50 dostała mlesio i poszła spać przed 4 😠potem pobudka o 6 znów mlesio,godzinna zabawa i sen 2h,teraz wstałyśmy już na dobre 🙂w nocy byłam na nią zła ale teraz już mi cała złość i niewyspanie przeszło 🙂i tak jak myślałam po wczorajszych porządkach kręgosłup przemieszcza mi się na przód 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
hej,
nie spałam do 3 a niunia wstała o 7 i szaleje, wszystko jej sie poprzestawialo; spanie jedzenie, eh a mi juz nerwy puszczaja...


ja też jak debil w tej nocy podałam jej herbatkę,po 10min.ryk i się okazało,że jest głodna,no i rano znowu głodna-najgorzej jest do południa z żarełkiem a potem to już reguła 🙂a ze spaniem to jak z wygraną w lotto-na chybił trafił 😉pół dnia się męczymy z jej spaniem,albo może tak ona walczy żeby nie iść spać-no bo przecież teraz jest tyle interesujących rzeczy,których nie można przeoczyć-wariacja.
a nerwami się nie martw,każda z Nas ma pewne granice,a niewyspanie i rozdrażnienie powoduje ich naderwanie-przejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
hej laski!
ale jestem nie wyspana i wqr...!!!ten pies szwagierki dobija mnie już na maxa!!! dziś obudził nam Agatę bo wpakował się do niej na łóżko a ona wtedy się go boi...jak sobie biega to nie- wtedy go nawet kocha - ale w jej pokoju do psa jest paniczny strach!dzieki temu Maja też nie śpi bo Agata z piskiem przyleciała do nas 😠 😠 😠
przez wczorajsze osikanie budziła się co 2h z rykiem okropnym którego nic nie mogło uspokoić!!! i do 6rano 5 x jadła po ok90ml!!!! 🥴 😲
więc oboje z mężem wyglądamy jak zoombi 😮


Dusieńko współczuję,buziaczki na lepszy dzionek 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie.
Pinacolada ale wam zazdroszcze tego Zakopca. Suoer foty 🙂
Basiu glowa do gory. Samo zycie... Nie daj sie i badz dzielna dla Neski. Kiedys na pewno sie ulozy i bedzie tak jakbys chciala. Zobaczysz.. 🙂
LAseczki ja padam.. czytalam ale nie wiem co czytalam, Julka ostatnio daje popalic momentasmi. chyba zeby kolejne ida bo wtedy tez sie tak zachowywala, narzekala troszke,mwszytsko do buzi itp.

Sluchajcie czy to normalne ze odkad zaczela jesc te zupki i kaszki to zaczela prykac jak stary ? 🙂
A i kupke zaczela robic co 2 dzien a wczesniej robila codzinnie. Teraz co drugi, ladna, zdrowa, kupka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziołchy!

Pospałyśmy z lalą do 9.30, teraz ja już przy kompie, a lala dządzi w łóżeczku.
Dziewuchy, macie też takie łóżeczka z wyciąganymi dwoma szczebelkami?
My mamy i nie wiem jak, ale Lena ciągle je jakoś sama wyciąga 🤢, co wlezę do sypialni to szczebelki na podłodze 😮 - kurde, boję się że mi kiedyś dzieciok wypadnie 🤢.

ANIOŁKU - moja też ostatnio ma znowu histerię jak ją kładziemy, co jakiś czas to samo 🤔.
JAGODA - ja się jednak cieszę, że moja jeszcze nie raczkuje 😉, niech se dziewczyna poczeka do tego 10. miesiąca 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Jagoda - to do której u Was US pracują?? Bo u nas chyba do 15:30 , max do 16:00 🤢


w pon do 17, a co myslalas ze mnie oszukuje i jezdzi do kochanki? 😁


nie, poprostu pomyślałam że z niewyspania nie pomyśleliście o tym że może być krócej 🙂 no i byłam pewna że Twój m pracuje do 17 !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...