Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Aniołku - pierwszy dzien wychowawczego? to nie poszłas na to zwolnienie?


no nie za dużo ceregieli z tym wszystkim,to nie na moje już tak zszargane nerwy 😞
tzn.?

p.s przepis na sałatke z krewetkami , poprosze 😘



to ja tez poprosze o przepis na gg 😜

już ci przesłałam na gg 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
oj jak fajnie nareszcie jakieś wieści od Gunia 🙂 Super.
A zapomniałam Wam napisać że ostatnio Piotruś ważył 9100!!


jak wczoraj posadziłam lale na wadze to miała 8700 🙂



że ja jeszcze na to nie wpadłam ze juz mozna nasze dzieci posadzic na wadze 🤢 Zawsze kombinuje i odliczam od swojej wagi. Tylko czy moja waga zdąży zadziałać zanim Lenka z niej "zeskoczy" ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla odnośnie załatwiania opieki to nie miałam ochoty po raz kolejny jechać do firmy i odwoływać wychowawczego-tam jest taka atmosfera,że szkoden goden
Nawet laska z którą byłam w bardzo dobrej komitywie teraz tylko zdawkowo pisze mi na gg co słychać{nie jedno piwko,nie jedna imprezka razem 😞}a teraz tylko CO SŁYCHAĆ 🤔
ale wiem dlaczego,od kiedy jestem mamą mam inne priorytety,ona zresztą też ma 2 dzieci,syna 9lat i córkę 5lat ale dalej pstro w glowie(28lat i co weekend impry na całego)nie żebym jej zazdrościła ale bycie matką do czegoś zobowiązuje-przede wszystkim do dobrego prowadzenia się a mi taka koleżanka nie jest potrzebna-ale się rozpisałam 😜
no i też z tego właśnie powodu poszłam na wychowawczy-jak najdalej od takiego towarzystwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basiu i dla reszty zainteresowanych 😜

wersja podstawowa sałateczki:
małe opakowanie paluszków krabowych-surimi 250g
4 ugotowane na twardo jajka
świeży ogórek zielony
paluszki muszą być rozmrożone-kroisz je w talarki grubości ok.0.5cm,jajka i ogórek troszkę drobniej ,troszkę soli,pieprzu,ja daję jeszcze curry{uwielbiam}
i do tego dodajesz dressing najlepiej Develeya Tysiąca Wysp albo jakiś na bazie jogurtu naturalnego,jak nie mam to sosik robię sama łyżka majonezu,2 łyżki jogurtu naturalnego,łyżkę ketchupu-merdam i wlewam.Najlepiej odstawić na 1 godzinkę do lodówki-schłodzona smakuje lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ta druga sałateczka składniki:
sałata lodowa
krewetki koktajlowe 250g
paluszki surimi 250g
puszka kukurydzy konserwowej
oliwki zielone-według uznania ilość-kroisz na pół
świezy ogórek zielony
jak masz krewetki mrożone to zalej je wrzątkiem odstaw na 5 minut odcedź,wystudź i skrop sokiem z cytryny
paluszki znów kroisz w talarki,ogórek w kosteczkę,sałatę posiekać,dorzucić resztę składników i dodać sos,doprawić solą i pieprzem do smaku
Życzę smacznego 🙂

Develey sos duński oraz
Develey dressing 1000 wysp lub francuski
tych używałam i sprawdzają się najlepiej:]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć moje drogie 😘.

Skończyłam wkońcu moją "pracę" 😉 i mam luz.

Moja Lenka znowu wyje jak ją do spania kładziemy 😞 🤢 😮 i nadal (już chyba od 1m) nie je na noc kaszy - nie wiem o co tej dziewczynie chodzi 🤢.

Dziewczyny - ja też muszę robić porządki w lali szafie, bo pewnie ponad połowa już za mała.
Muszę zrobić dla niej jakieś zakupy, no i nie mam dla niej żadnej kurtki, a to przecież lada dzień może być już zimno.
Najgorsze jest to, że z kasą cińko 🤔. Dziś musiałam lecieć do księgarni po podręczniki dla Maksa - można się załamać 🤢 - z roku na rok coraz droższe 😞.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Lasencje

PINACOALDA - nie ogladalas moich fotek wczoraj 😜 Ksawciu siedzial na wadze i sie wazyl 😉
...
i tyle. hmm juz mi sie zapomnialo co mialam pisac..


acha - AGAB - tak wlasnei slyszalam ile podreczniki kosztuja i ze teraz taki system do dupy ze nawet nie ma komu sprzedac calego kompletu...masakra, u nas tez teraz z kasa ciniutko jak nigdy a ciuchy jesienne dla Ksawcia wisza w sklepach i czekaja 🥴

Mialam nawet zapodac ten temat - co kupujecie na zime - kombinezony czy kurtke i spodnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
agab napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Agab a jak idzie sprzedaż?


narazie dwie rzeczy sprzedałam - nie wiem czy ok. czy nie, zobaczymy.
Mam tylko nadzieję, że w miarę szybko chociaż zwróci mi się to co "zainwestowałam" 😉.

to życzę powodzonka w dalszej sprzedaży 🙂


dzięki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
hej Lasencje

PINACOALDA - nie ogladalas moich fotek wczoraj 😜 Ksawciu siedzial na wadze i sie wazyl 😉
...
i tyle. hmm juz mi sie zapomnialo co mialam pisac..


acha - AGAB - tak wlasnei slyszalam ile podreczniki kosztuja i ze teraz taki system do dupy ze nawet nie ma komu sprzedac calego kompletu...masakra, u nas tez teraz z kasa ciniutko jak nigdy a ciuchy jesienne dla Ksawcia wisza w sklepach i czekaja 🥴

Mialam nawet zapodac ten temat - co kupujecie na zime - kombinezony czy kurtke i spodnie?


ja nie chcę kombinezonu w całości, tylko kurtkę + spodnie.
Zawsze łatwiej - przebrać dupsko, czy zdjąć samą kurtkę np. na zakupach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
hej Lasencje

PINACOALDA - nie ogladalas moich fotek wczoraj 😜 Ksawciu siedzial na wadze i sie wazyl 😉
...
i tyle. hmm juz mi sie zapomnialo co mialam pisac..


acha - AGAB - tak wlasnei slyszalam ile podreczniki kosztuja i ze teraz taki system do dupy ze nawet nie ma komu sprzedac calego kompletu...masakra, u nas tez teraz z kasa ciniutko jak nigdy a ciuchy jesienne dla Ksawcia wisza w sklepach i czekaja 🥴

Mialam nawet zapodac ten temat - co kupujecie na zime - kombinezony czy kurtke i spodnie?


Oczywiście że oglądałam !!! Widocznie bystrzak juz był zmęczony i nie dojrzał 😜

Co do kurtki to zobaczymy co sie trafi , w sumie to mi obojetne czu kombinezon czy osobno 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
hej Lasencje

PINACOALDA - nie ogladalas moich fotek wczoraj 😜 Ksawciu siedzial na wadze i sie wazyl 😉
...
i tyle. hmm juz mi sie zapomnialo co mialam pisac..


acha - AGAB - tak wlasnei slyszalam ile podreczniki kosztuja i ze teraz taki system do dupy ze nawet nie ma komu sprzedac calego kompletu...masakra, u nas tez teraz z kasa ciniutko jak nigdy a ciuchy jesienne dla Ksawcia wisza w sklepach i czekaja 🥴

Mialam nawet zapodac ten temat - co kupujecie na zime - kombinezony czy kurtke i spodnie?


ja nie chcę kombinezonu w całości, tylko kurtkę + spodnie.
Zawsze łatwiej - przebrać dupsko, czy zdjąć samą kurtkę np. na zakupach.



tyż racja !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo AGAB - widzisz, nad tym sie nie zastanawialam - rzeczywiscie w sklepie latwiej sciagnac kurtke no i gacie zeby przebrac. a moze po prostu jeden kombinezon na spacery [bo nigdzie go nie zawieje] a dwuczesciowy na wyjscia inne 😉

PINACOLADA - z ta piwnica to mnie zaniepokoilas. DUUUUUUUUUUUUSIA - jak Ty przechowywalas ubranka? Ksawcia mam nadzieje ze nie beda lezec tyle co u Kingi 😜 i mam nadzieje ze w krotszym czasie myszy nie harcuja 😉

Co do programu - bylo o koloniach dla dziewczynek w wieku od 6 lat gdzie dziewczynki maja kursy makijazu, wizazu, modelingu - i np. pani inruktor mowi "dziewczyny krecimy bioderkami, biust do przodu jestescie piekne!" a potem te 6, 7, 11 letnie panienki w makijazu wieczorowym...ochyda. Czy Twoja Julka sie juz maluje???? 🤢 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...