Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

czesc Mamusie

mnie mlody zadrecza od 7.30 - wscieka sie piszczy i skrzeczy jak rozkapryszony trzylatek 🤢

Aniolku widze za Malgonia tak jak Ksawciu wspina sie na bujaczek 😉

Milego dnia wszystkim!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale tu puchy.. dziendoberek.
Dzis moja cora po raz pierwszy w chodziku smiga, ale jeszcze bardziej w nim sto niz chodzi, cos tam sie rusza ale nie wie jeszcze dokladnie co i jak. No jest w nim dopiero od 5min moze hehe
kurcze mialam tyle pisac i zapomnialam. Skleroza jak nic 🙂
Basiu dzieki za odp w sprawie kupek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek!

Pospałyśmy z Lenią do 10.00 - to mi się podoba! 🙂

Wczoraj wieczorkiem nie mogłam już zajrzeć - sąsiadka przyszła do mnie na "zakupy" 😉 i była strasznie nie zdecydowana, przymierzała do 23.00 😮. A potem S. zaproponował współżycie 😁 i cza było kompa wyłączyć.

KINGA - mi też ostatnio nie chce się na spacery 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helo laski!
u mnie dziś znów rwana noc - młoda budzi się co kilka godzin z takim wrzaskiem że momentalnie przeżywam zawał serca!!!dziś wzięłam ja do nas do łóżka i jak się rozwrzeszcała to z mężem na baczność w jednej sekundzie stanęliśmy!!! 🤢 nie wiem co jej jest!!!i 3 raz w nocy a wcześniej budziła się tylko raz 🤢 😞
teraz też wyprowadziła mnie z równowagi podczas zasypiania ozygała cały materacyk!!!rozładowały sie baterie w karuzeli więc przyniosłam jaj boomboxa i puściłam kołysanki i wyszłam - no i zasnęła w mig sama bez smoczka!

teraz oglądam jimjam z Agatą 😉 bo nic mi się nie chce 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Dzień doberek!

Pospałyśmy z Lenią do 10.00 - to mi się podoba! 🙂

Wczoraj wieczorkiem nie mogłam już zajrzeć - sąsiadka przyszła do mnie na "zakupy" 😉 i była strasznie nie zdecydowana, przymierzała do 23.00 😮. A potem S. zaproponował współżycie 😁 i cza było kompa wyłączyć.

KINGA - mi też ostatnio nie chce się na spacery 🤢.


kupiła chociaz cos ??
a co Ty nie umiesz współżyc i pisac do nas równocześnie ? 🙃 😜 Coz za niepodzielnosc uwagi 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
Dzień doberek!

Pospałyśmy z Lenią do 10.00 - to mi się podoba! 🙂

Wczoraj wieczorkiem nie mogłam już zajrzeć - sąsiadka przyszła do mnie na "zakupy" 😉 i była strasznie nie zdecydowana, przymierzała do 23.00 😮. A potem S. zaproponował współżycie 😁 i cza było kompa wyłączyć.

KINGA - mi też ostatnio nie chce się na spacery 🤢.


kupiła chociaz cos ??
a co Ty nie umiesz współżyc i pisac do nas równocześnie ? 🙃 😜 Coz za niepodzielnosc uwagi 😲


Kupiła - dwa nieładne swetry 😁.
No, nie mam "tak" podzielnej uwagi ☺️, ale może z czasem dojdę do wprawy 😉 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane moje 🙂
ja tylko na chwilke bo mnie gonia na basen 🙂
weszlam Was wszystkie ucalowac i sie pochwalic, co prawda film bardzo slaby bo ciemno w pokoju no i Maja do telefonu nie chce sie chwalic co potrafi ale widac choc troche 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=7KVuZLpFFOE

poza tym to gratuluje nowych zabkow 🙂
Jagodka i Aniolku Ksawciu i Malgonia cudowni 🙂
to tyle co mi mignelo ze wspinaja sie po lezaczkach 🙂 moze wieczorkiem zajrze
a no i buziaczek Lenki od Agab suuuper 🙂
a co do nozek w buzi Aniolku to Majulka lubi ale mojej znajomej mala nawet nie probowala jest z 18 stycznia 🙂
CALUSIATKA DLA WAS I MALUSZKOW 😘 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂
Karolinka superowo Maja sobie radzi, buziaczki dla niej
- moja opanowała sztukę pełzania, kręcenia i obracania żeby dotrzeć do tego co chce 🙂

właśnie uśpiłam dwie dziewczyny prawie jednocześnie 🤪 nie wiem jak mi się to udało 🤪 🤪jeszcze tylko pies chce wyjść ale musi poczekać aż dziewczyny się obudzą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje dziecko dziś pierwszy raz zasnęło po kąpieli bez jedzenia 😮 zdążyłam dac jej paracetamol i padła...a miauczała od momentu popołudniowego spania...już miałam jej dosyć!!!a w dodatku znów byłam sama i na dodatek ten cholerny pies 😠 teraz śpi..mleko wystygło więc zaraz popłynie do ścieków a ja jestem bez życia, dobrze że mąż juz wrócił bo bym chyba zwariowała....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...