Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
a ile sm ma stópka Lenki?


hmmm.... szczerze to nie wiem ale ma dosc sporą jak na ten wiek. Były dostepne 2 rozmiary: S i M. Chciałam na wszelki wypade wziąć M bo lepsze luzne niz za małe ale juz nie było 😞 Wzięłam S-ki i modlę sie żeby były dobre


a i zamówiłas coś jeszcze?


tak, wziełam jej dres 3 czesciowy, 5pak bodziaków z dł. rękawem, kurtke na jesien, te buty i tunikę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Pinacolada patrzyłam na stronach carter's zastanawiałam sie nad kupnem tych superowych stroi karnawałowych ale szybciutko policzyłam i zrezygnowałam u nas chyba to sie nie będzie sprzedawać....dużo Ci jeszcze zostało z tego co kupiłaś na wakacje do sprzedaży?


Julka mnie molestowała zeby kupic Lenie biedronkę 🙂 ale zrezygnowała ze względu na cene własnie. Zwłaszcza ze taki maluch i karnawał? To tylko ewentualnie na potrzeby sesji fotograficznej.
Została jeszcze jakas połowa i zastanawiam sie czy wystawia bodziaki z kr. ręk. teraz na zime czy sie wstrzymac do wiosny? Ale w sumie to body z kr. rek. ubiera sie chyba przez cały rok , nie? ( w zimie pod inne ubranko)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki
karolinko Majunia ślicznie już dupkę podnosi,a i gratuluję dobrych interesów 🙂
pinacolada tany tany niesamowite,Lenka cudna 🙃
dusia dziewczyny cud,miód i malina 😘
basiu gratuluję kolejnego ząbalka 🙂
a u Nas przestój z ząbkami,marudzi,wszystko bierze do buźki,ślini się,dziąsełka obrzmiałe ale nic nie widać i nic nie słychać 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w zasadzie nadrabiam zaległości,bo dziś postanowiłam troszkę zadbać o siebie 🙂właśnie nałożyłam farbę co by troszkę przykryć siwiznę,niewiele to da bo przy Małgoni i jej ostatnich akrobacjach o kolejne siwuchy nietrudno 😉Ale samopoczucie zawsze będzie lepsze 🙂

A i dziś kupiliśmy laluni spacerówkę,już nie mogłam patrzeć na tego Naszego kolosa,fajnie się jeździło ale nie wszędzie mogłam wejść,główny problem to MPK-w ubiegłym tygodniu gdyby nie młody chłopak to bym nie wysiadła z tramwaju-tak wąskie wyjście-wejście 😠 😠 😠
a teraz już problem z głowy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Ja w zasadzie nadrabiam zaległości,bo dziś postanowiłam troszkę zadbać o siebie 🙂właśnie nałożyłam farbę co by troszkę przykryć siwiznę,niewiele to da bo przy Małgoni i jej ostatnich akrobacjach o kolejne siwuchy nietrudno 😉Ale samopoczucie zawsze będzie lepsze 🙂

A i dziś kupiliśmy laluni spacerówkę,już nie mogłam patrzeć na tego Naszego kolosa,fajnie się jeździło ale nie wszędzie mogłam wejść,główny problem to MPK-w ubiegłym tygodniu gdyby nie młody chłopak to bym nie wysiadła z tramwaju-tak wąskie wyjście-wejście 😠 😠 😠
a teraz już problem z głowy 🙂




ja jesli chodzi o włosy to jeszcze nigdy nie miałam taaaakich odrostów jak teraz. Farba kupiona stoi w łazience i ciagle sie wstrzymuje bo najpierw musze wyprostowac a dopiero potem nałożyc farbe. Ale własnie uzgodniłam z m ze we wtorek mam "wyhodne" - wroci na 15 do domu zebym mogła isc bo to az 4 godz trwa to prostowanie 🤢

czekamy na zdjecia spacerówy!!! Albo przynajmniej nazwe to se poszukamy w sieci 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Ja w zasadzie nadrabiam zaległości,bo dziś postanowiłam troszkę zadbać o siebie 🙂właśnie nałożyłam farbę co by troszkę przykryć siwiznę,niewiele to da bo przy Małgoni i jej ostatnich akrobacjach o kolejne siwuchy nietrudno 😉Ale samopoczucie zawsze będzie lepsze 🙂

A i dziś kupiliśmy laluni spacerówkę,już nie mogłam patrzeć na tego Naszego kolosa,fajnie się jeździło ale nie wszędzie mogłam wejść,główny problem to MPK-w ubiegłym tygodniu gdyby nie młody chłopak to bym nie wysiadła z tramwaju-tak wąskie wyjście-wejście 😠 😠 😠
a teraz już problem z głowy 🙂




ja jesli chodzi o włosy to jeszcze nigdy nie miałam taaaakich odrostów jak teraz. Farba kupiona stoi w łazience i ciagle sie wstrzymuje bo najpierw musze wyprostowac a dopiero potem nałożyc farbe. Ale własnie uzgodniłam z m ze we wtorek mam "wyhodne" - wroci na 15 do domu zebym mogła isc bo to az 4 godz trwa to prostowanie 🤢

czekamy na zdjecia spacerówy!!! Albo przynajmniej nazwe to se poszukamy w sieci 😜


moja farba czekała na Mnie ponad miesiąc-nigdy nie miałam czasu-bo ciągle coś Mi wypadało,prasowanie,gotowanie,forum 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Ja w zasadzie nadrabiam zaległości,bo dziś postanowiłam troszkę zadbać o siebie 🙂właśnie nałożyłam farbę co by troszkę przykryć siwiznę,niewiele to da bo przy Małgoni i jej ostatnich akrobacjach o kolejne siwuchy nietrudno 😉Ale samopoczucie zawsze będzie lepsze 🙂

A i dziś kupiliśmy laluni spacerówkę,już nie mogłam patrzeć na tego Naszego kolosa,fajnie się jeździło ale nie wszędzie mogłam wejść,główny problem to MPK-w ubiegłym tygodniu gdyby nie młody chłopak to bym nie wysiadła z tramwaju-tak wąskie wyjście-wejście 😠 😠 😠
a teraz już problem z głowy 🙂

Ty chyba miałas jedo jak sie ni myle? kurcze u nas tez czasem pojawia sie ten problem np jak ide na poczte ale moge sobie sama otworzyc drzwi... przypuszczam ze jak bede w Polsce to wystawie na allegro i kupie jakąś mniejsza spacerówke 🙂 pochwal sie jaka masz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Nic specjalnego,głównie chodziło Mi o duży kosz na zakupy i ten taki ma 🙂 🙂 🙂no i waga niecałe 8kg 🙂
No i CCC
http://allegro.pl/item1176665851_chicco_wozek_spacerowy_simplicity_complete_5xkolor.html
ten zielonkawy kupiliśmy 🙂
fajnaa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Ja w zasadzie nadrabiam zaległości,bo dziś postanowiłam troszkę zadbać o siebie 🙂właśnie nałożyłam farbę co by troszkę przykryć siwiznę,niewiele to da bo przy Małgoni i jej ostatnich akrobacjach o kolejne siwuchy nietrudno 😉Ale samopoczucie zawsze będzie lepsze 🙂

A i dziś kupiliśmy laluni spacerówkę,już nie mogłam patrzeć na tego Naszego kolosa,fajnie się jeździło ale nie wszędzie mogłam wejść,główny problem to MPK-w ubiegłym tygodniu gdyby nie młody chłopak to bym nie wysiadła z tramwaju-tak wąskie wyjście-wejście 😠 😠 😠
a teraz już problem z głowy 🙂

Ty chyba miałas jedo jak sie ni myle? kurcze u nas tez czasem pojawia sie ten problem np jak ide na poczte ale moge sobie sama otworzyc drzwi... przypuszczam ze jak bede w Polsce to wystawie na allegro i kupie jakąś mniejsza spacerówke 🙂 pochwal sie jaka masz 🙂


tak jedo wersję classic-czyli największą i duży problem mieliśmy z pakowaniem do bagażnika-trzeba było ściągać nawet koła bo się nie mieścił 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

My tez juz na nogach - ja czekam na klientkę, która ma przyjsc do mnie do domu na henne. Bardzo jej zalezało bo ma w niedziele chrzciny wnuka a ja dzis nie dam rady do gab bo musze nas spakowa na wyjazd, zrobic obiad i na 17 do Kraka do dupologa 😁 😁

Jesli chodzi o agab to chyba ja wyrzucimy z forum - rano spi do południa z niunią (ona jej chyba daje os do wąchania ) a wieczorem przyjmuje propozycje S. Tak szczerze mówiąc to ten jej S nie ma za grosz wyczucia i wyskakuje z tymi swoimi propozyjami ni z gruszki ni z pietruszki. My tu czekamy na Agę a jemu sex w głowie. A moze by tak nas zapytac o zgodę? Może miałysmy inne plany wobec niej na wieczor. Chyba musze z nim powaznie porozmawiac 😉

aniołku - wózek baaardzo fajny no i chicco wiec nie byle co !!! Jestes juz chyba kolejną mama ktora kupiła spacerówke mimo ze miała inna 😉 Ja trzymam sie swojego wyboru mimo ze czasami tez mi iezko ja załadowac do bagaznika - ale kół na szczescie nie musze siagac 😉

Ps - dziewczyny - mi nadal szwankuje literka C i czesto gesto mi nie "wchodzi" wiec wszelkie błędy językowe i ortograficzne z tym związane proszę mi wybaczać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...