Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
siostra wychodzi właśnie ze szpitala nie zgadza sie na pobyt bo musi męża pochować i chce do syna. Poród zatrzymali!

ten pijany skurwiel zabrał ojca dzieciom i męża mojej siostrze ale także jedyne dziecko jego rodzicom!
Krystian był jedynakiem 😞
W TAKICH PRZYPADKACH I JESZCZE PRZY PEDOFILII JESTEM ZA KARĄ SMIERCI!! 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziewczyny mam pytanko:
czy wasze dzieci jedzą te jogurty z owocami w słoiczkach bobovity?
bo Maja dziś zjadła i była strasznie marudna na spacerze...i jak wróciliśmy to obrzygała całą matę 😞 i nie wiem czy to przez to czy po prostu zmuliła ją ta pogoda - duchota i nie ma czym oddychać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
dziewczyny mam pytanko:
czy wasze dzieci jedzą te jogurty z owocami w słoiczkach bobovity?
bo Maja dziś zjadła i była strasznie marudna na spacerze...i jak wróciliśmy to obrzygała całą matę 😞 i nie wiem czy to przez to czy po prostu zmuliła ją ta pogoda - duchota i nie ma czym oddychać!
powiem ci ze z bobovity jej nie dawałam ale mamy tutaj taka firme cow gate i z tego własnie cos takiego dawałam jakis jogurt chyba z bananem juz nie pamietam , słodkie zjadła cały słoiczek a odwrocilam sie i chcialam isc po butelke z herbatka a ona puscila pawia.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla ja mam lot o 8.35 jak dobrze pamiętam 🙂
Dusia ja u Piterka tego nie zauważyła. On też je te Cow and Gate- to jak bobovita jest- i to uwielbia! Zwłąszcza malinowe. Codziennie je z biszkopcikiem.
Aniołku właśnie ta kuchnia i salon zrobiły na mnie wrażenie 🙂 W sypialni my tylko spimy wiec duza nam nie potrzebna, a co Iroli to buduja i duże sypialnie, ale za dużo większe pieniadze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja padam na ryj, moj dostal popoludniu wscieklizny - co za łobuz, jak mozna tak sie drzec. oddalam go tatusiowi i ucieklam, zamknelam sie w pokoju i zasnelam. mlody na chwile tez ale zaraz jak sie obudzil to od nowa darcie.

Dusia - jak pozbyc sie męczącej Julki? 🙂 zaczyna mnie to wkurzac na maxa, bo lece ponad km zeby usiasc na tej jedynej w okolicy lawce w cieniu, dzis kupilam nowa gazetke ledwo usiadlam juz przyjechala... 🤢 i dreczy mnie i juz nie jest urocza bo specjalnie mowi glosno "zeby sie w koncu dzidzius obudzil" i zadaje milion pytan, i dzis mowi "a usiade sobie z pania" ja mowie [zeby ja splawic] bedziesz sie nudzic bo ja bede czytac a ona "to czytaj na glos" 😮 🙃 😠 a jak sie Ksawciu obudzil to zaczela go przytulac, laskotac itd. a mnie sie to srednio podobalo i Ksawciowi chyba tez 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm Jagódka nie wiem jak Ci doradzić, ja po prostu wtedy znikam z placu zabaw 😁 a tak serio to Agata nie usiedzi chwili na jednym miejscu więc nie mamy takiego problemu...chyba zostaje Ci przez kilka dni omijanie tej ławeczki....

Basiu ja się dzisiaj cały dzień zastanawiałam jak bym 2,5 letniemu dziecku wytłumaczyła stratę taty - przecież to jest wiek pytań.
Agata jak wyjdę na chwilę z samochodu to potrafi w ciągu kilku minut zadać ze 20 razy pytanie 'gdzie jest mama?' no i odwrotnie jak dłużej nie ma męża to w kółko się pyta 'gdzie jest tata?' 🤢 a z tego co pisałaś to siostrzeniec bystry chłopaczek więc pewnie zamęcza Twoją siostrę pytaniami....

ucałuj Nesię mam nadzieję, że nic jej groźnego się nie stało 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Dusia-on widzi co się dzieje ze wszyscy płaczą i pyta pyta gdzie tata i kiedy wróci i czym pojechał 😞


współczuję siostrze, ja bym się sama nie trzymała a w dodatku jak dziecku wytłumaczyć że taty już nie będzie? 😞 przecież rodzice dla dwulatków są całym światem!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusia - tylko to jest jedyna ławka w cieniu w promieniu kilku km 🤢 i to jest problem :/

My zaraz sie musimy spakowac i przygotowac na weekend w krk. Wlasnie w tv uslyszalam ze w ten weekend maja byc rekordy ciepla 😠 ponad 36 st w cieniu a w sloncu odczuwalna - szkoda gadac, ponad 40 na pewno

BASIA - cały czas mam w glowie ten wypadek i bardzo bardzo mi smutno, tak bardzo żal mi Twojej siostry nie wyobrazam sobie byc w ciazy i stracic meza i jeszcze drugie dziecko ktore oczekuje odpowiedzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no gdyby nam się nie poplątały sprawy finansowe też byśmy się pakowali do Krakowa 😞
do parku dinozaurów też nie pojedziemy 😞 bo musimy czekać na szwagierkę, bo przyjeżdżają po psa 😁
nad morze też nie za bardzo bo są bakterie coli 😮

Jagoda próbuje coś wymyślić ale nie wiem - może powiedz jej że jesteś chora 😎 i możesz ją zarazić?ale z doświadczenia Ci powiem że raczej nie zadziała 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straszne pustki na forum

to rzucam luzno kolejną kwestie 🙂
nocne karmienie - co Wasi lekarze, co Wy na ten temat wiecie, sądzicie? do kiedy pozwalać od kiedy oduczać [chociażby ze względu na ząbki?]
Nasz je po kapieli 200 kaszki i potem miedzy 4-6 sie budzi na kolejne 200 kaszki. i po tym karmieniu nad ranem jak w zegarku zasypia tylko na godzine 🤢
a kiedys tak pieknei spal...

I kolejne pytanka zwiazane z tematem - czy w związku z zębami nadal karmienie po kapieli po myciu ząbkow 🥴?...

I - o której Wasze maluchy zasypiają? i do ktorej spia nieprzerwanym snem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusia_P napisał(a):
n

Jagoda próbuje coś wymyślić ale nie wiem - może powiedz jej że jesteś chora 😎 i możesz ją zarazić?ale z doświadczenia Ci powiem że raczej nie zadziała 😜


wiem ze jej mama bardzo sie zlosci jak ja widzi jak sie przysiada do ludzi i starszy brat ja niby kontroluje i moze zapytac ja czy mama jej tak pozwala siedziec z obcymi i ze jak nie to powinna sluchac mamy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grr skasowalo mi posta

DUSIA - Wy to macie fajnie z tymi atrakcjami sezonowymi 🙂 jak Majka podrosnie to macile full mozliwosci do zapewnienia dziewczynkom ciekawych rozrywek 🙂 nie mowie ze u nas w malopolsce ich nie ma, bo ja lokalna patriotka i kocham nasz region i kocham zwiedzac okolice tylko ze zamki, klasztory, szlaki gorskie i inne "stale" atrakcje nie zawsze moga konkurowac z rozrywkami w miejscowosciach typowo wakacyjnych 😉 [jesli chodzi o rozrywki dla najmlodszych]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wiec tak 🙂
z Agatą długo mieliśmy budzenie co 3h!!! 😞 ale powolutku wyelimnowaliśmy poszczególne karmienia teraz budzi sie ok 6 zje i śpi jeszcze do 8 a zasypia tzn kładziemy ja do łózka o 21, niestety nie umiem się przestawić i nie wiem czy to z lenistwa czy co....Agata pije mleko na noc po czyszczeniu zębów ☺️ ☺️
co do Majki - jak karmiłam piersią to od 19 spała do 3-4 zjadała cyca i dalej różnie od 6 do 8
odkąd je tylko mleko dostaje miedzy 19 a 20 przeważnie zasypia przy butli 🤔 więc ząbek czyścimy przed - śpi do 24-1 z wrzaskiem budzi się pije mleko, potem 4-5 wrzask na pół bloku i wstaje miedzy 6 😠 a 8, często bywa tak że budzi ją Agata 😠 która nie potrafi cicho mówić 😠 😜
czekamy aż moja mama bedzie mieć urlop i weźmie Agatę na wczasy do siebie 🙃 wtedy zaczynamy tresurę Majki 😁 teraz się boje że swoim przeraźliwym wrzaskiem obudzi Agatę i będziemy mieć sajgon 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tym ze jedna budzi druga... i w ogole jak czytam czasami co piszesz...to czlowiekowi nawet by taka mysl nie zaswitala w glowie kiedy decydowalby sie na drugie dziecko zaraz po pierwszym [tak jak ja to mialam w planach 😜] - i tu szacun DUSIA! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
grr skasowalo mi posta

DUSIA - Wy to macie fajnie z tymi atrakcjami sezonowymi 🙂 jak Majka podrosnie to macile full mozliwosci do zapewnienia dziewczynkom ciekawych rozrywek 🙂 nie mowie ze u nas w malopolsce ich nie ma, bo ja lokalna patriotka i kocham nasz region i kocham zwiedzac okolice tylko ze zamki, klasztory, szlaki gorskie i inne "stale" atrakcje nie zawsze moga konkurowac z rozrywkami w miejscowosciach typowo wakacyjnych 😉 [jesli chodzi o rozrywki dla najmlodszych]


napisałam posta i mi brzuszek wywaliło 😠 😠

no atrakcja jak bakterie coli rzadko się zdaża 😜 😜 😜
jak urodziłam Agatę to z okazji dnia matki dostałam książkę gdzie z maluchammi na wakcje - własnie pod wzgledem atrakcji...tylko po przeprowadzce nie wiem gdzie jest muszę ją odnaleźć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
To Agatka jeszcze je w nocy? o matko 🤢 myslalam ze dzieci tak max do roku sie budza. a co ona wtedy dostaje? butle????


z pobudką Agaty o 6 na jedzenie to niestety nasza wygoda ☺️
bo jakby nie dostała tej butli to już by nie spała...i Maja wtedy też no i przede wszystkim my byśmy nie spali...a przeważnie kładziemy się 24-1 więc po kilku dniach bym padła 🤪
a Agata już sobie zakodowała w główce i bez znaczenia czy jest mega padnięta, zmęczona czy nie to zawsze idzie spać o 21 nie wcześniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jagódka Małgośka zasypia Nam między 20-21-ostatnio już jest coraz lepiej bo nie jojczy przy zasypianiu,kąpiel,dostaje butlę,myjemy ząbki i idzie spać,ja nawet myję jej ząbki rano.
A co do budzenia to ostatnio bardzo dziwnie-czasami obudzi się o pólnocy na flaszkę,a np.dziś o 3 w nocy,zazwyczaj śpi do 6-znów flaszka i śpi max do 8,dziś do 7.30
Najczęściej przesypia od 20.30-6 bez mleka,zdarzają się jej wyjątki 😠
W ogóle to jestem w szoku ile Ksawciu wcina 🤪Małgonia max 180ml,a tak to 150ml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...