Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
aniol303 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
aniol303 napisał(a):
No i muszę też powiedzieć,że wprowadzam w życie rady Zawitkowskiego 🙂które działają,Małgonia jest.... odpukać tfu tfu na psa urok 😉ostatnio kochaniutka 🙂
Wystarczy,że położę się obok niej na podłodze i spokój totalny,bawi się pięknie,łazi po Mnie,szczypie,ciągnie za włosy ał ał 😉ale nie miauczy,ryczy itp. 🙂

a jakie to rady?


Wystarczy,że położę się obok niej na podłodze i spokój totalny,bawi się pięknie 🙂
to jedna z tych dobrych rad,trzeba z powrotem wrócić z dzieckiem do parteru i towarzyszyć Mu podczas zabawy-działa 🙂


działa 🙂 i tak do 3 lat 😜 minimum
gorzej jak coś się chce w domu zrobić 😜

moje biedne plecy, nie dość ze i tak bola to teraz będzie jeszcze gorzej hehe
Ja też uciekam bo sterta prasowania czeka. Do jutra mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEWCZYNY WAZNE PYTANIE, CO MYSLICIE O TYM ZEBY ODKUPOWAĆ UŻYWANE ZABAWKI NA ALLEGRO?? LUDZIE ROBIĄ ZESTAWY A JA SIE ZASTANAWIAM CZY NIE SPRAWIC TAKIEGO ZESTAWU MOJEMU DZIECKU. TERAZ JEDZIEMY WE WRZESNIU DO POLSKI A JA NIE BEDE WOZIC ZE SOBA ZABAWEK MUSIALA BY MIEC JAKIES TAM A JEDZIEMY AZ NA MIESIAC WIEC MUSI SIE CZYMS BAWIC. CO MYSLICIE??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
DZIEWCZYNY WAZNE PYTANIE, CO MYSLICIE O TYM ZEBY ODKUPOWAĆ UŻYWANE ZABAWKI NA ALLEGRO?? LUDZIE ROBIĄ ZESTAWY A JA SIE ZASTANAWIAM CZY NIE SPRAWIC TAKIEGO ZESTAWU MOJEMU DZIECKU. TERAZ JEDZIEMY WE WRZESNIU DO POLSKI A JA NIE BEDE WOZIC ZE SOBA ZABAWEK MUSIALA BY MIEC JAKIES TAM A JEDZIEMY AZ NA MIESIAC WIEC MUSI SIE CZYMS BAWIC. CO MYSLICIE??


Zależy jakie zabawki masz na myśli,jeśli takie które możesz bez problemu umyć,wysterylizować to owszem,ale materiałowe bym sobie odpuściła,nie wszystkie elementy z w takich zabawkach są do wyprania,to tylko moja opinia 🙂I tak jak Dusia pisze zawsze trochę kaski w kieszeni 🙂:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W ogóle to witam!
noc koszmar,dziecko budziło się od 24 co godzinę,w końcu nie wytrzymałam koło 4 i wywaliłam tatę z wyrka-poszedł zrobić mleko-lala wypiła i spała prawie do 8,ale i tak mam wymieszane bo od tygodnia takie cyrki mamy z Małgonią 😞
I niech już wyjdą te kolejne zęby bo się wykończymy-popłakuje przez sen i jęczy tak ją bolą dziąsełka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku ja ostatnio jak widziałam że Maja jest przez cały dzień maruda jojcząca i miągwająca to na noc dałam jej paracetamol - pomogło, choć ja miałam mieszane uczucia, bo sama się nie faszeruje lekarstwami ☺️ale chciałam jej ulżyć...i chyba pomogło bo nocka była spokojna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Aniołku ja ostatnio jak widziałam że Maja jest przez cały dzień maruda jojcząca i miągwająca to na noc dałam jej paracetamol - pomogło, choć ja miałam mieszane uczucia, bo sama się nie faszeruje lekarstwami ☺️ale chciałam jej ulżyć...i chyba pomogło bo nocka była spokojna 🙂


w dzień nie marudzi,dopiero w nocy ją nachodzi a nie chcę jej niepotrzebnie faszerować,zobaczymy jak będzie dziś w nocy-jak powtórka to zapodam jej czopiczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale tu pustki....
my czekamy na szwagierkę 🤔 która z deko mnie wqrzyła bo gdybyśmy nie zadzwonili to bysmy nie wiedzieli że przyjadą!a co by było jakbyśmy gdzieś pojechali??!!!
Agata obok mnie je loda zrobionego z danonka 😉
a Maja męczy jabłko w siateczce to mam chwilkę wytchnienia 🙂
sprzedałam dziś na allegro chodzik muzyczny ze smyka za drobne pieniążki ale ważne że pozbęde się tego grata - jak mnie melodyjki w nim dobijały!!! 🤢

buźki dla wszystkich 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...