Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
dziewczyny gdzie wy kupujecie te opaski do włosów??? bo Wiktoria już ledwo na oczy widzi przez te długie włosy 🙃 😮


no witaj kochana jak sampoczucie???
ja kupiłam na Ryneczku,gościu sprzedaje same pierdółki do włosów i m.in.miał też te opaski 🙂
sprawdż na jakimś targu,tam mnóstwo takich rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
aallicee napisał(a):
dziewczyny gdzie wy kupujecie te opaski do włosów??? bo Wiktoria już ledwo na oczy widzi przez te długie włosy 🙃 😮


no witaj kochana jak sampoczucie???
ja kupiłam na Ryneczku,gościu sprzedaje same pierdółki do włosów i m.in.miał też te opaski 🙂
sprawdż na jakimś targu,tam mnóstwo takich rzeczy 🙂


no w upały to mi ciężko ale przynajmniej Wiktoria się nie męczy bo sidzi w parku z nianią cały dzień a ja jak nie mam mdłóści to sie ew tym czasie ucze....albo jem 😉)

dzidziuś rośnie zdrowo 🙂 czuje sie bardzo podobnie jak w poprzedniej ciąży.... no poza tym że nie muszę leżeć 😉 więc może też będzie córka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
aniol303 napisał(a):
aallicee napisał(a):
dziewczyny gdzie wy kupujecie te opaski do włosów??? bo Wiktoria już ledwo na oczy widzi przez te długie włosy 🙃 😮


no witaj kochana jak sampoczucie???
ja kupiłam na Ryneczku,gościu sprzedaje same pierdółki do włosów i m.in.miał też te opaski 🙂
sprawdż na jakimś targu,tam mnóstwo takich rzeczy 🙂


no w upały to mi ciężko ale przynajmniej Wiktoria się nie męczy bo sidzi w parku z nianią cały dzień a ja jak nie mam mdłóści to sie ew tym czasie ucze....albo jem 😉)

dzidziuś rośnie zdrowo 🙂 czuje sie bardzo podobnie jak w poprzedniej ciąży.... no poza tym że nie muszę leżeć 😉 więc może też będzie córka 😁


no to superowo 🙂dużo zdróweczka dla całej Waszej "czwórki" 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

U nas dzis kolejny nocniczkowy sukces 🙂 rano po przebudzeniu siku i kupka 🙂 Moje kochane maleństwo - jaka ona jest zadowolona jak ja ją sadzam na tym nocniku 🙂 banana ma od ucha do ucha 🙂

Teraz próbuje zasnąć a pan za oknem kosi trawe 😠 a sąsiad się czymś tłucze. W dodatku nie ma ciepłej wody 🤢

Lecę robić obiadek bo dzis na 15 wybywam na 4 godz do fryzjera 🤪 🤪 🤪

Miłego dnia wszystkim 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane

znów lala się przebudziła w nocy na mleczko-właśnie mieliśmy iść spać a tu ryk,wchodzę do pokoju a ona stoi w łóżeczku i całuje szczebelki 😉szybko flaszka i poszła spać 🙂

teraz lalunia śpi a mama odpoczywa,odkurzyłam z dzieckiem na rękach,nie dało rady inaczej bo Małgonia boi się ryku odkurzacza 🤪pomyłam podłogi,pranko się właśnie skończyło i pomidoróweczka już gotowa 🙃jestem mega zadowolona 🙂
teraz mogę cały dzień poświęcić Małgosi-bo wszystko już zrobione 🙂

Miłego dzionka maluchy i mamusie
pinacolada weź sobie poduchę pod tyłek do tego fryzjera 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wtorkowo

Mlody spi, obiadek dzis gotowany czeka na niego.
Dzis spadl z lozka 😞 na szczescie zlecial na pupe bo jakby zaryl glowa to byloby zle 🤢 Zaliczyl tez upadek jak mama kichnela - akurat stal, podskoczyl i upadl sierotka moja kochana.

Ja cos ostatnio mega zmeczona jestem ide sie polozyc.

milego dnia buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Witam kochane

znów lala się przebudziła w nocy na mleczko-właśnie mieliśmy iść spać a tu ryk,wchodzę do pokoju a ona stoi w łóżeczku i całuje szczebelki 😉szybko flaszka i poszła spać 🙂

teraz lalunia śpi a mama odpoczywa,odkurzyłam z dzieckiem na rękach,nie dało rady inaczej bo Małgonia boi się ryku odkurzacza 🤪pomyłam podłogi,pranko się właśnie skończyło i pomidoróweczka już gotowa 🙃jestem mega zadowolona 🙂
teraz mogę cały dzień poświęcić Małgosi-bo wszystko już zrobione 🙂

Miłego dzionka maluchy i mamusie
pinacolada weź sobie poduchę pod tyłek do tego fryzjera 😉



na szczęście pani fryzjerka tez ma malenka córeczke (z lutego albo z marca) wiec tematów do rozmowy bedziemy miały wiele. Tym razem nawet gazety nie biorę. Jak sie ostatnio spotkałysmy na mieście to gadałysmy i konca nie było widac 🙂 Całe szczescie ze mnie rozmowy o zupkach i kupkach jeszcze nie męczą i mogę rozmawiac o tym godzinami 😜

Jesli chodzi o porzadki to ja tez juz mam wolne 🙂 Niunia śpi a obiad juz przyszykowany (szynka w sosie chrzanowym 😉 ). Jak się obudzi to podłoga i zabawa 🙂 Na spacer dzis nie wyjde bo mam tłuszcz na głowie a nie bede juz myc przed fryzjerem. Tatus z nią dzis pójdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
wczoraj nie miałam jak wejść - wieczorami staramy się oddychać od codzienności i męczymy filmy 😉 ukradkiem czytałam ale mąż zaczął mi mówić, że na odwyk mnie wyśle 😜 więc skończyłam

Pinacolada buziaki i gratulacje dla Lenusi 🙂 ja czekam aż Maja będzie porządnie siedzieć bo kiewa się w każdą stronę jak galareta 😁
Aniołku - co do pytania sie 'czy to dziewczynka?' to można by książki pisać!Agata gdy była w opasce i sukience różowej - wydawała się niektórym CHŁOPCEM!!!!a teraz czasmi się pytają - 'to ma Pani dwóch chłopców, tak?' 🤢 😠
Basiułzy mi same leciały! Krystian będzie na pewno STRÓŻEM dla Twojej siostry i dzieciaczków.
Co do łóżka samochodu dla Nikiego to może cała rodzina by się w jakis sposób złożyła - bo to będa dla niego ciężkie chwile, jak nie będzie taty bedzie brat/siostrzyczka i bedzie musiał oddać swoje łóżeczko!
Jagódka Ksawciu to żywe sreberko! buźki dla niego 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas dziś noc tragiczna....
przypuszczałam,że będę Maję boleć ząbki bo popłudniu była nie do zniesienia! dałam jej paracetamol ...zasnęła bez mleka, obudziła się na nie o 1 i była cała rozgrzana ponad 38st gorączki i wrzask niesamowity!dopiero jak położyłam ją kolo nas to zasnęła, pociła sie strasznie, co się wybudzala rano się obudziła i tylko wrrzask!!!ani mleka ani syropu a jak chciałam jej okłady robić to wrzask razy 100!!!! padła po głaskaniu tuleniu i noszeniu...i małej ilości mleka
rankiem obudziło się nie to dziecko - usmiechnięte bez gorączki tylko bez drugiego ząbka - dziąsło tak napuchło że znów mamy tylko 1!teraz spała niecałe pół godzinki...bede obserwować jak gorączka się powtórzy to do lekarza będzie trzeba się wybrać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ LASENCJE

ja jak zwykle..na sekunde 😞
Bylismy na mega zakupach, jakby normalnie od jutra przez miesiac mieli pozamykac wszystkie sklepy w okluszu 🙃
Ksawciu bidny musi to znosic ale jest dzielny. dzis wpadlismy ze nie musimy tachac wozka za kazdym razem tylko Mlodego wsadzilismy do wozka sklepowego - on mial ubaw po pachy i wszystko lapal z polek a jedno z nas mialo wolne rece 🙂
[nagralam filmik jak dziecko dostalo pypcia jadac w wozku i bawiac sie lancuchem 😁]

Jak weszlismy do domu to chcialo mi sie plakac! bylo kolo 19.40 - a ze teraz ja "rzadze"wieczorami w kuchni to myslalam ze mnie szlag trafi. Ale...zdazylam juz wszystko rozladowac, posegregowac, pomyc gary z calego dnia, reszte zapakowac do zmywary, wymylam tez cala kuchnie i butelki, smoczki, szczoteczki, miseczki, lyzeczki itd i mam luz 🙂 tzn jeszcze machne kolacje i poprasuje pieluchy.
I wiecie co, tak sobie mysle - ten moj M. to jak Kasia Pinacolady - prasuje 10 razy dluzej, myje gary 100 x dluzej! a ciepla woda ciagle sie leje bo on zimnej nie uzywa. dzis jak mu to powiedzialam to mi zarzucil ze ja jestem niedokladna a on wszystko szoruje idealnie. kazalam mu sprawdzic gary ktore dzis ja wyszorowalam i znalezc brud 😜

uciekam bo umieram z glodu papa

ps. dzis spotkalam sie na chwile na placu zabaw z ta znajoma - i ona za kazdym razem mowi - boze jaki on jest drobniutki patrz na moją olkę! jaka ona wielka baba! no i juz sama nie wiem czy mam sie zloscic czy nie - no bo rzeczywiscie - ola ma glowe jak trzy Ksawcia choc w sumie wazy niewiele wiecej...no i jest starsza o blisko 3 miesiace 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ LASENCJE

ja jak zwykle..na sekunde 😞
Bylismy na mega zakupach, jakby normalnie od jutra przez miesiac mieli pozamykac wszystkie sklepy w okluszu 🙃
Ksawciu bidny musi to znosic ale jest dzielny. dzis wpadlismy ze nie musimy tachac wozka za kazdym razem tylko Mlodego wsadzilismy do wozka sklepowego - on mial ubaw po pachy i wszystko lapal z polek a jedno z nas mialo wolne rece 🙂
[nagralam filmik jak dziecko dostalo pypcia jadac w wozku i bawiac sie lancuchem 😁]

Jak weszlismy do domu to chcialo mi sie plakac! bylo kolo 19.40 - a ze teraz ja "rzadze"wieczorami w kuchni to myslalam ze mnie szlag trafi. Ale...zdazylam juz wszystko rozladowac, posegregowac, pomyc gary z calego dnia, reszte zapakowac do zmywary, wymylam tez cala kuchnie i butelki, smoczki, szczoteczki, miseczki, lyzeczki itd i mam luz 🙂 tzn jeszcze machne kolacje i poprasuje pieluchy.
I wiecie co, tak sobie mysle - ten moj M. to jak Kasia Pinacolady - prasuje 10 razy dluzej, myje gary 100 x dluzej! a ciepla woda ciagle sie leje bo on zimnej nie uzywa. dzis jak mu to powiedzialam to mi zarzucil ze ja jestem niedokladna a on wszystko szoruje idealnie. kazalam mu sprawdzic gary ktore dzis ja wyszorowalam i znalezc brud 😜

uciekam bo umieram z glodu papa

ps. dzis spotkalam sie na chwile na placu zabaw z ta znajoma - i ona za kazdym razem mowi - boze jaki on jest drobniutki patrz na moją olkę! jaka ona wielka baba! no i juz sama nie wiem czy mam sie zloscic czy nie - no bo rzeczywiscie - ola ma glowe jak trzy Ksawcia choc w sumie wazy niewiele wiecej...no i jest starsza o blisko 3 miesiace 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...