Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
dzieki za odp.

mam kolejne pytanka 😉

mamy dzieci stojacych - czy zabezpieczacie czyms lozeczka? mnie ciarki przechodza jak mlody wali zebami po tej desce gornej masakra i nie wiem czy to obkleic pianka czy co...nie dosc ze te na dole ma dziwne to jeszcze se gorne wybije 😮


No kurde! znowu mnie wyprzecidziła z odpowiedzią! 😜


widziałam kiedys gdzies w jakims sklepie internetowym taka silikonową przezroczystą nakładkę na tę poręcz - WARTO POSZUKAC !!! jak znajdziesz to daj linka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukam tej nakladki, kupimy tez chyba nocniczek 😜 maz mnie namowil 😉 i zabezpieczenia na narozniki

u nas codziennie pogoda burzowa nie wiadomo czy isc czy nie wieje jak cholera i strach sie oddalac bo nie chce znowu biec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ostatnie chyba dzis pytanie 😉

ILE RAZY WASZE DZIECI JEDZA POSILEK Z BUTLKI - NA DOBE?
MOJ ODMOWIL KARMIENIA LYZECZKA RANO - OK MIESIAC TEMU I JE TYLKO Z BUTLI

u nas w tym momencie wyglada to tak:
rano miedzy 4-6 - 200 kaszki z butli
ok 8-9 - kaszka z butli ok 120-160
ok 12 - obiad
ok 16 - kaszka z butli 160-200
ok 17.30 deserek
po kapieli - kaszla z butli 200

czyli ma 2 posilki jedzone lyzeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
poszukam tej nakladki, kupimy tez chyba nocniczek 😜 maz mnie namowil 😉 i zabezpieczenia na narozniki

u nas codziennie pogoda burzowa nie wiadomo czy isc czy nie wieje jak cholera i strach sie oddalac bo nie chce znowu biec



a co na to Zawitowski ? 😜 😜 😜


ale to nie ja słucham zawitkowskiego 😜 choc lubie 😉 niekapka przecie mam 🙃 🙃 😜 JADEM jak kula w plot 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
Maja znów zasnęła ja uciekam pobawić się ze starszą 🙂

Aniołku- zrób m akcje że teraz Ty gdzieś wychodzisz...on sobie z Małgonia da radę, umów się z koleżanka i jak on wróci z pracy to po porostu postaw go przed faktem dokonanym. Mój ostanio dostał przeszkolenie i czekam tylko aż minie gorączka i wybywam 😁 jeszcze nie wiem gdzie kiedy i z kim ale wybywam 🙂 aaa i mąż sam zaproponował że przyjedzie jego mamusia popilnować dziewczyny a my na disco 🙂


tylko gdzie Ja mam iść o 20 😞 😞 😞w weekend to się dzieckiem zajmie,szykuję Mu Małgonię i wywalam na spacery a ja sprzątam a w tyg.nie da rady niestety bo późno wraca 😞normalnie ryczeć Mi się chce ze złości


choćby do kina kochana!
albo gdzieś na kawe
gdziekolwiek nie musi być długo i niewiadomo gdzie ważna żeby wyjść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
dzieki za odp.

mam kolejne pytanka 😉

mamy dzieci stojacych - czy zabezpieczacie czyms lozeczka? mnie ciarki przechodza jak mlody wali zebami po tej desce gornej masakra i nie wiem czy to obkleic pianka czy co...nie dosc ze te na dole ma dziwne to jeszcze se gorne wybije 😮


my mamy plastikowy ochraniacz był w komplecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusia_P napisał(a):
a co do jedzenia butli to tylko w nocy i raz w dzień....a przy gorączce wszystko się rozwaliło w naszym grafiku 😞


to ile posilkow lyzeczka???? i chetnie je?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
i ostatnie chyba dzis pytanie 😉

ILE RAZY WASZE DZIECI JEDZA POSILEK Z BUTLKI - NA DOBE?
MOJ ODMOWIL KARMIENIA LYZECZKA RANO - OK MIESIAC TEMU I JE TYLKO Z BUTLI

u nas w tym momencie wyglada to tak:
rano miedzy 4-6 - 200 kaszki z butli
ok 8-9 - kaszka z butli ok 120-160
ok 12 - obiad
ok 16 - kaszka z butli 160-200
ok 17.30 deserek
po kapieli - kaszla z butli 200

czyli ma 2 posilki jedzone lyzeczka


U nas tak:
rano - ok. 6,7,8.00 - mleko z flachy 120 - 150ml
ok.11.00 - mleko z flachy 120 - 150ml
14.00 - obiad - cały słoiczek, łyżeczką
17.00 - deser - 2xduży Danonek, lub kaszka z owocami, owoce z jogurtem, owoce z twarożkiem (ze słoiczków), łyżeczką.
20.00 - najczęściej nic 😮 🤢 🤔, jak się uda wcisnąć to coś z zestawu deserowego (innego niż na deser, tak dla odmiany 😉 ).
po 21, 22.00 - na śpiocha kasza z flachy (chyba że się rozbudzi, poczuje smak i już nie zje 🤢 ), ok. 120 - 150ml.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
NIENAWIDZE KARMIC SWOJEGO DZIECKA LYZECZKA!
OD JUTRA MAZ MA URLOP TO BEDZIE GO KARMIL BO JA MUSZE OD TEGO ODPOCZAC. KOSZMAR!!!!!!


u mnie właśnie jest odwrotnie, wolę dawać łyżeczką bo wiem, że wszystko zje - a jak je mleko z flachy to jej się chyba szybko nudzi i robi sceny - a mleka przecież łyżeczką jej nie dam 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
poszukam tej nakladki, kupimy tez chyba nocniczek 😜 maz mnie namowil 😉 i zabezpieczenia na narozniki

u nas codziennie pogoda burzowa nie wiadomo czy isc czy nie wieje jak cholera i strach sie oddalac bo nie chce znowu biec



a co na to Zawitowski ? 😜 😜 😜


ale to nie ja słucham zawitkowskiego 😜 choc lubie 😉 niekapka przecie mam 🙃 🙃 😜 JADEM jak kula w plot 😁 😁


niekapka przecie mam ale nie uzywam bo zawitowski......, chodzik tez nie bo zawitowski.... 😜 😜 😜
chyba jednak żmija ukąsiła 😜 😉 🤪

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
poszukam tej nakladki, kupimy tez chyba nocniczek 😜 maz mnie namowil 😉 i zabezpieczenia na narozniki

u nas codziennie pogoda burzowa nie wiadomo czy isc czy nie wieje jak cholera i strach sie oddalac bo nie chce znowu biec



a co na to Zawitowski ? 😜 😜 😜


ale to nie ja słucham zawitkowskiego 😜 choc lubie 😉 niekapka przecie mam 🙃 🙃 😜 JADEM jak kula w plot 😁 😁


niekapka przecie mam ale nie uzywam bo zawitowski......, chodzik tez nie bo zawitowski.... 😜 😜 😜
chyba jednak żmija ukąsiła 😜 😉 🤪

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘


niekapka nie uzywam bo dziecko sie krztusi i nie chce pic - narazie przywyczajam go do koloru butelki zeby wiedzial ze to picie [bo wszystkie butelki niekapki i smoczki aventu pasuja do wszystkiego wiec na niekapku mam zwykly smoczek 😜]
Chodzik- odradzaja generalnie wszyscy lekarze i czytalam o tym glownie w prasie 😜
A nocnik - no tez czytalam ze jeszcze zdecydowanie za wczesnie choc moja mama mowila ze dawniej kupowalo sie nocnik jak tylko dziecko zacznie siedziec 😜 a moj M. sie uparl a ja chetnie zobacze jak Ksawciu to widzi 🙃 ....zmijko... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z a tym karmieniem lyzeczka to nie wiem...czy pozwolic mu pic z butli czy go "przeglodzic" i jak mija posilek lyzeczka i on nie chce to mu niz w zamian nie dawac...?
a moze to przez zeby nie chce jest lyzka? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
..i nie moge znalezc tej nakladki na lozeczko, jak wpisuje nakladka to mi wyszukuje tylko nakladki na kible. Macie pomysl jak to sie moze nazywac?



żmijko droga - wcale nie oczekiwałam tak długiej odpowiedzi 😜
tez szukam i nie moge znależc ale jak wpisze nakładka na poręcz łóżezka to mi wyskakują oferty łóżeczek z ta nakładka w standarcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Musze pochwalic moja dzielna starsza córkę - wytrzymała depilację woskiem (narazie) jednej nogi !!! Przyniosłam wosk bo jej pod paszką 3 włoski odrosły 😉 😜 a ona ze chce sprobowac na nodze. I najpierw dosłownie 1 cm kwadratowy , potem ciut wiecej i tak kawałek po kawałku i wydepilowałam jej całą łydkę + kolano 🤪 Wieczorem depilujemy drugą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
Znalazłam tylko coś takiego;
http://allegro.pl/item1177040815_ochraniacz_porecz_barierke_lozeczka_120_cm.html



tyle że to będzie wiecznie uślinione = brudne 🤢
Trzeba znalezc to plastikowe


może tylko chwilowo ni ma 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...