Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
pinacolada napisał(a):
tutaj filmik z dzisiejszego spacerku 😉
http://www.youtube.com/watch?v=1vTpYMaRcSE

Pinacolada gdzie Ty masz te 3 kg nadwagi? Bo ja nie widze!!!! Sexi tyłeczek tylko zauważyłam hehe A Lenka super.



Kur...., miałam pisac: tylko nie patrzec na moja DUPĘ ale se myśle tym bardziej wtedy popatrzą . 😠 Na spacer Lenki miałaś patrzeć !!! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KINGA - spacer LENY super
domek tez -na kiedy planujecie przeprowadzke?
My coraz czesciej rozmawiamy o tym czy nie sprzedac tej naszej dzialki 😞 a mamy juz wszystko, adaptcje projektu, przylacza, wszystkie mapy, pozwolenie na budowe, tyle kasy poszlo...ale ja juz wiem ze nie umialabym tam mieszkac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuknelam do naszej tabelki z 31 stycznia - julia, megi,ktos wyjatkowy, ttinka, madziula, mamamaliszka, paulell, gunia, cellka, karina, misiamamy tez nie zaglada, allice rzadko, Ani cos ostatnio tez nie ma. coraz mniej nas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
KINGA - spacer LENY super
domek tez -na kiedy planujecie przeprowadzke?
My coraz czesciej rozmawiamy o tym czy nie sprzedac tej naszej dzialki 😞 a mamy juz wszystko, adaptcje projektu, przylacza, wszystkie mapy, pozwolenie na budowe, tyle kasy poszlo...ale ja juz wiem ze nie umialabym tam mieszkac 🤢


Mój m-optymista 🙂 twierdzi że na Boze Narodzenie 2011 , ale ja to czarno widzę bo szczerze mówiąć to chciałabym miec wszystko na tip-top zrobione i dopiero. A ogrodzenie, kostka przed domem...... Czarno to widze ale poki co to nie spieszy mi sie az tak bardzo bo ciasno nie jest , mieszkac mamy gdzie to po co robic prowizorki...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
kuknelam do naszej tabelki z 31 stycznia - julia, megi,ktos wyjatkowy, ttinka, madziula, mamamaliszka, paulell, gunia, cellka, karina, misiamamy tez nie zaglada, allice rzadko, Ani cos ostatnio tez nie ma. coraz mniej nas...


kurde, codziennie piszę do misiamamy i nie moge napisac 😠 Moze jutro sie uda 🙂 Mamaliszke śledze na blogu 😜, allice zaglądała wczoraj .... Szkoda ze Katpio tak nagle zniknęła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
pewnie juz nikogo nie ma ale wrzucam w koncu jakis nowy filmik - z dzis - zakupy 🙂
http://www.youtube.com/user/isztar2008#p/a/u/0/Xs1uxwapED4



SUPER ! My tez byliśmy z niunią dzis na zakupach ale w tym sklepie wózki są bez łańcuszków (dlatego bezkarnie zostawiam je na parkingu 😜 ). Zabrałam jej zabawke i przypięłam do wózka ale miała ja gdzieś - dostała od taty batonik i tak skutecznie go mamlała że przy kasie zapomnielismy za niego zapłacic bo młoda trzymała go w garści 🤪 Musiałam sie wracac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
DuśKa kibelkowe spotkanko BOMBA!!!p.s.ale masz zajebiście wielką łazienkę 🙂


właśnie ! miałam pisać to samo! Mało tego - jaką piękną i w "moich" kolorach 🙂


właśnie! miałam pisać to samo!
😁 😁 😁


w moich też 🙂 całe mieszkanie mamy takie bezowo-brązowe 🙂
a kibelek fakt duzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
kuknelam do naszej tabelki z 31 stycznia - julia, megi,ktos wyjatkowy, ttinka, madziula, mamamaliszka, paulell, gunia, cellka, karina, misiamamy tez nie zaglada, allice rzadko, Ani cos ostatnio tez nie ma. coraz mniej nas...


tydzien temu pisałam do Madziuli i Celki...zero odzewu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
ja tylko na chwilę bo u nas ciąg dalszy gorączko-wychodzenia zębów 😞
teraz mam chwilkę, bo Maja śpi a mąż z Agata pojechali do sklepu

Pinacolada - spacer Lenki cudny 🙂 ten z filmu i ten ze słowacji 😁
Jagódka mi sie nie otwiera filmik 😞
Aniołku u nas te wrzaski są teraz przy ząbkach i też tylko pomaga tulenie u nas w łóżku!

uciekam bo cza trochę ogarnąć puki dziecko śpi
buźki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ello....

U nas poranna kupka do nocniczka stała się regułą 🤪 Super, jak się cieszę 🤪 🤪 🤪

Ja bardzo źle dziś spałam - jakos duszno mi było - moze przez te rozpuszczone włosy 🤢 zawsze spie w zwiazanych 🙃
Ja juz po sniadanku, zaraz młoda połoze i w zasadzie dzis mam wolne bo pablo pojechał słuzbowo do swidnicy wiec nie musze robic obiadu 🤪 dzis zjemy byle co 😉

spadam bo lenka wisi na mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Wieczór koszmarny-młoda obudziła się przed 23 i wojowała ponad godzinę,obudziła Leosia(sąsiad pod Nami)i oboje dawali koncert,tyle że Leoś płakał a Małgosia piszczała i chcichrała się 😉potem było już mniej wesoło bo nie mogła zasnąć,kładła się i wstawała i tak w kółko,tym razem tulenie w Naszym łóżku nie pomogło 😞
Jeszcze o 4.30 obudził Mnie alarm w tel. 😠 😠 😠po godzinie mycha na mleczko 😞w sumie do 8 zamiast spać to usiłowałam zasnąć 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jagódka u Mnie też się filmik nie otwiera 😞
pinacolada filmik i kolażyk super 🙂a Twojego tyłka komentować nie będę 😉 🙃
a budowa oczom nie wierzę jak to szybko idzie-to dobrze,bo zaraz zima i roboty troszkę zwolnią
p.s.ja też śpię w związanych włosach bo mnie "duszą"i zostają na poduszce 😞
dusia buziaczki dla Majulki na jej dolegliwości ząbkowe 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie

szkoda ze sie Madziula i Celka nie odezwaly 😞

U nas noc - pobudka na mleko po 4tej i potem jak zawsze godzine pozniej i ryk masakryczny i potem spanie do 7.

Filmiki dalam wszystkie NIEPUBLICZNE i pewnie dlatego sie nie otworzyl - daje jeszcze raz 😉
http://www.youtube.com/watch?v=Xs1uxwapED4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz mi się otworzył 🙂
Maja oglądala poczynania Ksawcia i zaczeła tak uderzać w samochód karetkę że się sygnał włączył 🙂

wiecie co dzwoniłam do przychodni...żeby wykluczyć inne cholerstwa i potwierdzić dla własnego spokoju że ta goraczka to tylko od ząbków i nie ma wolnych godzin na dziś 🤢
a po przełączeniu do naszej pani doktro usłyszałam że jeśli się niepokoję to żebym przyszła....pytam się o której to ona mi na to żebym przyszła i czekała w kolejce!noż k...!!!z 38st będę czekałą żeby mnie przyjęła łaskawie może za godz lub dwie! 😠czekam do popołudnia i rejstruję sie prywatnie! ehh ta służba zdrowia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...