Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Muszę pochwalić moją niunię bo dzis juz 3 razy zrobiła siku do nocniczka 🤪 Za kazdym razem kiedy ja posadzę to robi. 2 razy zaraz po spaniu a teraz ja posadziłam przed spaniem i tez zrobiła 🤪 A ja tydz temu kupiłam 280 szt pampersów 🤢 Chyba sama zaczne w nie sikać 😁


GRATULACJE
jeszcze zdążysz je zużyć,Małgonia ostatnio tyle sra,że pieluchy idą jak woda 😜


bilans całodniowy to 4 x siku na nocniczek i 2 x kupa w pampersa 😁


najważniejsze, że już próbuje - brawa dla Lenki! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Co to za strajk na forum pusto,że hej 😞

Dziś spędziłyśmy cały dzień u babci 🙂mycha grzeczniutka na maksa i znów poszła pięknie spać o 20 🙂
no i przymierzałam Małgonię do tego jeździka(jednak to V-tec a nie Fisher Price 😉)ale jeszcze za wcześnie,zamiast go pchać to ciągnie na siebie i ląduje na pupie,ale przywiozłam parę nowych zabawek.Kolejny postęp=jak stoi i ma dość to się puszcza i spada na pupcię 🙂


no właśnie nie wiem co jest grane , trzeba tu chyba jakąś musztrę zaprowadzic 😁

brawo dla Małgoni za nowe "doświadczenia" 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Muszę pochwalić moją niunię bo dzis juz 3 razy zrobiła siku do nocniczka 🤪 Za kazdym razem kiedy ja posadzę to robi. 2 razy zaraz po spaniu a teraz ja posadziłam przed spaniem i tez zrobiła 🤪 A ja tydz temu kupiłam 280 szt pampersów 🤢 Chyba sama zaczne w nie sikać 😁


GRATULACJE
jeszcze zdążysz je zużyć,Małgonia ostatnio tyle sra,że pieluchy idą jak woda 😜


bilans całodniowy to 4 x siku na nocniczek i 2 x kupa w pampersa 😁


najważniejsze, że już próbuje - brawa dla Lenki! 😘


nawet sie nie buntuje na to nudne siedzenie i oczekiwanie. Zaraz po przebudzeniu ja sadzam, zabawiam chwilkę i do 2 min nocniczek gra a mamusia bije brawo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znowu na chwilunie

Ksawciu przechodzi sam siebie ja juz nie nadazam. nie daje mi odpoczac czy usiasc do kompa zebym mogla skrobnac do Was 🙃
Wrzucilabym foty ale nie ma jak bo zaraz maz zabiera kompa a ja siadam do ogromnej gory prasowania 🤢

Ksawciu robi sobie chodziki pchacze ze wszystkiego - usiluje chodzic, pcha wszystko do przodu i idzie 🤪 jesli mu sie nie uda pchnac to obchodzi bokiem. Zaglada juz wszedzie, dzis mi zerwal firanke i zrzucil sobie na glowe torbe z obiektywem. podloga juz go nie interesuje - zaglada do szuflad, sciaga z pulek, wchodzi na stol, zamyka drzwi [i w zwiazku z tym jesli ide do kibelka to trzymam noga drzwi zeby mi Mlody nie zamknal bo potem jakbym wyszla 🤢] Jesli gdziekolwiek stoi a ja powiem - CHODZ DO MAMY - puszcza lapki i idzie do mnie [oczywiscie musze go zlapac za raczki]. Predkosc raczkowania jest juz na tyle duza ze sciga mnie wszedzie 🙂 wyskocze po wode do kuchni [na zrobienie herbaty nie ma opcji] i on juz jest 🙂
Skubany sztuke asekuracji opanowal do perfekcji. wstaje,siada, schyla sie przechyla, kreci, obraca, wchodzi na pudla, poduszki, kartony, fotelik - nie upada! 🙂 🙂
obserwuje go bacznie i jestem z niego bardzo dumna!

moze udami sie uruchomic drugiego kompa i wpadne jeszcze potem na chwile

musze spadac 😞

buziole mamusie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
anioł - a Małgonia na zdjęciu profilowym to ma chyba taka opaske jak wysyłałam Dusi i Basi - wygląda prześlicznie 😘


dziękujemy-musiałam Jej kupić bo nawet ubraną w róż mylili z chłopcem 😠 ☺️
bo Ona ma takie bujne brwi 😉 dlatego 😉 ale jest urocza 🙂 i jak dla mnie wyglada jak prawdziwa dama 🙂 a opaseczka sliczna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
anioł - a Małgonia na zdjęciu profilowym to ma chyba taka opaske jak wysyłałam Dusi i Basi - wygląda prześlicznie 😘


dziękujemy-musiałam Jej kupić bo nawet ubraną w róż mylili z chłopcem 😠 ☺️
bo Ona ma takie bujne brwi 😉 dlatego 😉 ale jest urocza 🙂 i jak dla mnie wyglada jak prawdziwa dama 🙂 a opaseczka sliczna 😉

😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
anioł - a Małgonia na zdjęciu profilowym to ma chyba taka opaske jak wysyłałam Dusi i Basi - wygląda prześlicznie 😘


dziękujemy-musiałam Jej kupić bo nawet ubraną w róż mylili z chłopcem 😠 ☺️


u nas jest/było to samo. Nie pomagały różowe ciuszki, kwiatuszki, kokardki. Zakupiłam "opaski" - troszkę lepiej ale ostatnio jedna pani przeszła samą siebie pytając mnie: "czy to chłopiec czy dziewczynka"? Mówię (lekko oburzona): "dziewczynka", a ona na to: " tak myślałam bo ma opaskę z kokardką " 🤪 Tak wiec nie zdziw sie kochana jak Ciebie tez cos takiego spotka. Ludzie bywają tępi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Pinacoladko nie za szybko na nocnik? myslisz ze zapamieta ? moze naucz ja nazywac tą rzecz , zeby wołała:P


sugerujesz ze nocnik dopiero jak zacznie mówić ??? 😮 🤢 🤪
Julka była sadzana na nonik przez swoją ninię w wieku 6,5 m-ca; w wieku niespełna 2 lat pozegnałyśmy pampersy co uwazam za wielki sukces! Dlaczego mam go nie powtórzyć? Zwłaszcza ze ona nie protestuje !!! ieszy sie jak nocnik zaczyna grać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
ja znowu na chwilunie

Ksawciu przechodzi sam siebie ja juz nie nadazam. nie daje mi odpoczac czy usiasc do kompa zebym mogla skrobnac do Was 🙃
Wrzucilabym foty ale nie ma jak bo zaraz maz zabiera kompa a ja siadam do ogromnej gory prasowania 🤢

Ksawciu robi sobie chodziki pchacze ze wszystkiego - usiluje chodzic, pcha wszystko do przodu i idzie 🤪 jesli mu sie nie uda pchnac to obchodzi bokiem. Zaglada juz wszedzie, dzis mi zerwal firanke i zrzucil sobie na glowe torbe z obiektywem. podloga juz go nie interesuje - zaglada do szuflad, sciaga z pulek, wchodzi na stol, zamyka drzwi [i w zwiazku z tym jesli ide do kibelka to trzymam noga drzwi zeby mi Mlody nie zamknal bo potem jakbym wyszla 🤢] Jesli gdziekolwiek stoi a ja powiem - CHODZ DO MAMY - puszcza lapki i idzie do mnie [oczywiscie musze go zlapac za raczki]. Predkosc raczkowania jest juz na tyle duza ze sciga mnie wszedzie 🙂 wyskocze po wode do kuchni [na zrobienie herbaty nie ma opcji] i on juz jest 🙂
Skubany sztuke asekuracji opanowal do perfekcji. wstaje,siada, schyla sie przechyla, kreci, obraca, wchodzi na pudla, poduszki, kartony, fotelik - nie upada! 🙂 🙂
obserwuje go bacznie i jestem z niego bardzo dumna!

moze udami sie uruchomic drugiego kompa i wpadne jeszcze potem na chwile

musze spadac 😞

buziole mamusie 😘 😘 😘


Jagódko Ty tak zawsze pięknie ubierasz w słowa Ksawcia wybryki i postępy-gratulacje dla Ksawcia 🙂w sumie Małgonia też już to wszystko potrafi,tak jak piszesz podłoga służy tylko i wyłącznie do szybkiego przemieszczenia się,łazi za Mną wszędzie,próbowałam ją na chwilkę zająć-dałam pudło ze skarpetkami ale gów...pomogło,jak nie wstanę rano przed Nią to szykuję się do wyjścia ponad godzinę,bo to szczotka w kibelku jest ciekawa,chodniczek,kosz na brudy itd.a drzwi zamknąć nie mogę bo się na nich opiera i stuka 🙃Kolorowy zawrót głowy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to było straszne ale piękne pożegnanie szwagra

siostra dostawała surczy ale dała rade, płakała strasznie zreszta ja wszyscy, rzuciła sie na trumne i prosiła nie zabierajcie mi go 😞

biała trumna białe kwiaty, ludzi tłumy...
Krystian ochał motory i na nim zginąl. Ale zabił go człowie nie motor. kOledzy go pożegnali na motorach. wyjechali z BP i pojechali na miejsce wypadu i póżniej pod kaplice ale ich ciuchuto było słychac. Kiedy zakopywali Go poprosiłam by wjechali i go pożegnali ta jakby chciał i takby chciała siostra.

wjechali na góre cmentarza i gazowali motory to było piękne, po czym zjechali alejami między grobami i zatrzymali sie przy grobie Kirysa, Gazowali , jeden gwizd... łzy same leciały. Dostał piękne pożegnanie! Kasia i tesciowa się ucieszyły...







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
ja znowu na chwilunie

Ksawciu przechodzi sam siebie ja juz nie nadazam. nie daje mi odpoczac czy usiasc do kompa zebym mogla skrobnac do Was 🙃
Wrzucilabym foty ale nie ma jak bo zaraz maz zabiera kompa a ja siadam do ogromnej gory prasowania 🤢

Ksawciu robi sobie chodziki pchacze ze wszystkiego - usiluje chodzic, pcha wszystko do przodu i idzie 🤪 jesli mu sie nie uda pchnac to obchodzi bokiem. Zaglada juz wszedzie, dzis mi zerwal firanke i zrzucil sobie na glowe torbe z obiektywem. podloga juz go nie interesuje - zaglada do szuflad, sciaga z pulek, wchodzi na stol, zamyka drzwi [i w zwiazku z tym jesli ide do kibelka to trzymam noga drzwi zeby mi Mlody nie zamknal bo potem jakbym wyszla 🤢] Jesli gdziekolwiek stoi a ja powiem - CHODZ DO MAMY - puszcza lapki i idzie do mnie [oczywiscie musze go zlapac za raczki]. Predkosc raczkowania jest juz na tyle duza ze sciga mnie wszedzie 🙂 wyskocze po wode do kuchni [na zrobienie herbaty nie ma opcji] i on juz jest 🙂
Skubany sztuke asekuracji opanowal do perfekcji. wstaje,siada, schyla sie przechyla, kreci, obraca, wchodzi na pudla, poduszki, kartony, fotelik - nie upada! 🙂 🙂
obserwuje go bacznie i jestem z niego bardzo dumna!

moze udami sie uruchomic drugiego kompa i wpadne jeszcze potem na chwile

musze spadac 😞

buziole mamusie 😘 😘 😘


Jagódko Ty tak zawsze pięknie ubierasz w słowa Ksawcia wybryki i postępy-gratulacje dla Ksawcia 🙂w sumie Małgonia też już to wszystko potrafi,tak jak piszesz podłoga służy tylko i wyłącznie do szybkiego przemieszczenia się,łazi za Mną wszędzie,próbowałam ją na chwilkę zająć-dałam pudło ze skarpetkami ale gów...pomogło,jak nie wstanę rano przed Nią to szykuję się do wyjścia ponad godzinę,bo to szczotka w kibelku jest ciekawa,chodniczek,kosz na brudy itd.a drzwi zamknąć nie mogę bo się na nich opiera i stuka 🙃Kolorowy zawrót głowy 😎


u nas to samo 😉 Moze jeszcze nie rozwija zawrotnych prędkości ale juz panele nie straszne, dzwiga sie, puszcza, kombinuje, taboretem jezdzi po calej kuchni, wynalazła(niestety) przedłuzacz za swoim łożezkiem i od 3 dni usilnie probuje sie do niego dostac...... Ale w sumie mi to nie przeszkadza 😉 ciesze sie ze sie zrobiła "mobilna" - jak potrzebuje chwilke odpoczynku to ja ładuje do chodzika - przynajmniej wiem ze sobie krzywdy nie zrobi a to ze "sprzata" pólki to inna sprawa 😜 Firanke juz dawno odkryła - o to boje sie najbardziej bo tak sie potrafi nia okręcic ze strach ze sie udusi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
to było straszne ale piękne pożegnanie szwagra

siostra dostawała surczy ale dała rade, płakała strasznie zreszta ja wszyscy, rzuciła sie na trumne i prosiła nie zabierajcie mi go 😞

biała trumna białe kwiaty, ludzi tłumy...
Krystian ochał motory i na nim zginąl. Ale zabił go człowie nie motor. kOledzy go pożegnali na motorach. wyjechali z BP i pojechali na miejsce wypadu i póżniej pod kaplice ale ich ciuchuto było słychac. Kiedy zakopywali Go poprosiłam by wjechali i go pożegnali ta jakby chciał i takby chciała siostra.

wjechali na góre cmentarza i gazowali motory to było piękne, po czym zjechali alejami między grobami i zatrzymali sie przy grobie Kirysa, Gazowali , jeden gwizd... łzy same leciały. Dostał piękne pożegnanie! Kasia i tesciowa się ucieszyły...










łzy same lecą......... 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a dzieco zostawiłam u tesciowej- młoda zachwycona
teśc tez był na pogrzebie a no i na rózańcu w piąte byli oboje z tesciowa. ładnie z ich strony

i pojawiła sie na cmentarzu pinda z która jarek miał wypadek, myślałam ze ja rozedre 😠 ale uszanowałam ze to pogrzeb i tylo posłałam jej spojrzenia, Zastanawiam sie po co przyszła? ona go nawet nie znała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
to było straszne ale piękne pożegnanie szwagra

siostra dostawała surczy ale dała rade, płakała strasznie zreszta ja wszyscy, rzuciła sie na trumne i prosiła nie zabierajcie mi go 😞

biała trumna białe kwiaty, ludzi tłumy...
Krystian ochał motory i na nim zginąl. Ale zabił go człowie nie motor. kOledzy go pożegnali na motorach. wyjechali z BP i pojechali na miejsce wypadu i póżniej pod kaplice ale ich ciuchuto było słychac. Kiedy zakopywali Go poprosiłam by wjechali i go pożegnali ta jakby chciał i takby chciała siostra.

wjechali na góre cmentarza i gazowali motory to było piękne, po czym zjechali alejami między grobami i zatrzymali sie przy grobie Kirysa, Gazowali , jeden gwizd... łzy same leciały. Dostał piękne pożegnanie! Kasia i tesciowa się ucieszyły...


przeczytałam Twojego posta ze łzami w oczach-czytałam Maciejowi i klucha stanęła w gardle 😞 😞 😞
Krystian na pewno życzyłby sobie właśnie takiego pożegnania-piękne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wiecie co pojechałam do Niusia i kupiłam mu malusie puzle pianowe bo mu jego jednego puzla nesia zjadła wiec odkkupiłam i ucieszony bo garaż budował...
a Jarek mu kupił auto na sterowanie i mały szzczesliwy bo auto ma moc i zawalało po ogrodzie.

ale Nikuś odstepuje łózeczo swojej siostrzyczce lub braciszowi i mieli mu kupic łózo autko, kosztuje ok 1000 zł i teraz Kasia mu nie kupi bo nie ma za co 😞a on czeka na tate i na obiecane łóżko 😞 sama bym mu kupiła ale mnie nie stać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
a wiecie co pojechałam do Niusia i kupiłam mu malusie puzle pianowe bo mu jego jednego puzla nesia zjadła wiec odkkupiłam i ucieszony bo garaż budował...
a Jarek mu kupił auto na sterowanie i mały szzczesliwy bo auto ma moc i zawalało po ogrodzie.

ale Nikuś odstepuje łózeczo swojej siostrzyczce lub braciszowi i mieli mu kupic łózo autko, kosztuje ok 1000 zł i teraz Kasia mu nie kupi bo nie ma za co 😞a on czeka na tate i na obiecane łóżko 😞 sama bym mu kupiła ale mnie nie stać 😞


ale kochana z Ciebie ciocia 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Pinacoladko nie za szybko na nocnik? myslisz ze zapamieta ? moze naucz ja nazywac tą rzecz , zeby wołała:P


sugerujesz ze nocnik dopiero jak zacznie mówić ??? 😮 🤢 🤪
Julka była sadzana na nonik przez swoją ninię w wieku 6,5 m-ca; w wieku niespełna 2 lat pozegnałyśmy pampersy co uwazam za wielki sukces! Dlaczego mam go nie powtórzyć? Zwłaszcza ze ona nie protestuje !!! ieszy sie jak nocnik zaczyna grać 🤪
źle przeczytałas:P:P ooj Kinga Kinga 😁 😁 naucz ją wołać "siku" 😁 😁 😁 😁 co do zegnania sie z pampersami to nie wiem jak to jest pamietam tylko ze moja siostrzenica miala 1,5roku 😁 ale nie pamietam jak bylo z siostrzencem:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...