Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Justynkaa dlaczego odwołali Ci lot? buźki na pocieszenie 😘

bo ta linia lotnicza która lata na trasie Cork- Wawa, Wawa- Cork od 27 września juz nie lata na tej trasie grrrrr. Przez to bede zadziej w PL chyba że coś nowego zacznie latać.
A i jakby tego było mało to bilety z Dublina były dwa razy droższe ehhh
I na dodatek odwołali nam to mieszkanko 😞 I dopóki nie znajdziemy odpowiedniego będziemy gnieździć sie w tym co teraz 😞 Jakiś pechowy tydzień mamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
HEJ LASENCJE

ja jak zwykle..na sekunde 😞
Bylismy na mega zakupach, jakby normalnie od jutra przez miesiac mieli pozamykac wszystkie sklepy w okluszu 🙃
Ksawciu bidny musi to znosic ale jest dzielny. dzis wpadlismy ze nie musimy tachac wozka za kazdym razem tylko Mlodego wsadzilismy do wozka sklepowego - on mial ubaw po pachy i wszystko lapal z polek a jedno z nas mialo wolne rece 🙂
[nagralam filmik jak dziecko dostalo pypcia jadac w wozku i bawiac sie lancuchem 😁]

Jak weszlismy do domu to chcialo mi sie plakac! bylo kolo 19.40 - a ze teraz ja "rzadze"wieczorami w kuchni to myslalam ze mnie szlag trafi. Ale...zdazylam juz wszystko rozladowac, posegregowac, pomyc gary z calego dnia, reszte zapakowac do zmywary, wymylam tez cala kuchnie i butelki, smoczki, szczoteczki, miseczki, lyzeczki itd i mam luz 🙂 tzn jeszcze machne kolacje i poprasuje pieluchy.
I wiecie co, tak sobie mysle - ten moj M. to jak Kasia Pinacolady - prasuje 10 razy dluzej, myje gary 100 x dluzej! a ciepla woda ciagle sie leje bo on zimnej nie uzywa. dzis jak mu to powiedzialam to mi zarzucil ze ja jestem niedokladna a on wszystko szoruje idealnie. kazalam mu sprawdzic gary ktore dzis ja wyszorowalam i znalezc brud 😜

uciekam bo umieram z glodu papa

ps. dzis spotkalam sie na chwile na placu zabaw z ta znajoma - i ona za kazdym razem mowi - boze jaki on jest drobniutki patrz na moją olkę! jaka ona wielka baba! no i juz sama nie wiem czy mam sie zloscic czy nie - no bo rzeczywiscie - ola ma glowe jak trzy Ksawcia choc w sumie wazy niewiele wiecej...no i jest starsza o blisko 3 miesiace 🤢


ja przedwczoraj spotkałam kumpelę,której córka jest też 3 miesiące starsza od Małgosi i na odwrót,Dominisia ma taką malusią główkę że szok,moja wygląda przy niej jakby miała wodogłowie 😉odpukać,w ogóle stwierdziła że Małgonia jest duża i długa 🤪Jagoda co dziecko to inne a Kawciu nie jest wcale drobniutki,jest idealny-pewnie Ci zazdrości że masz takie proporcjonalne dziecko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
Justynkaa dlaczego odwołali Ci lot? buźki na pocieszenie 😘

bo ta linia lotnicza która lata na trasie Cork- Wawa, Wawa- Cork od 27 września juz nie lata na tej trasie grrrrr. Przez to bede zadziej w PL chyba że coś nowego zacznie latać.
A i jakby tego było mało to bilety z Dublina były dwa razy droższe ehhh
I na dodatek odwołali nam to mieszkanko 😞 I dopóki nie znajdziemy odpowiedniego będziemy gnieździć sie w tym co teraz 😞 Jakiś pechowy tydzień mamy.


o kurcze to nie ciekawie,a mieszkanko sprzątnął Wam ktoś sprzed nosa???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
DuśKa kibelkowe spotkanko BOMBA!!!p.s.ale masz zajebiście wielką łazienkę 🙂


właśnie ! miałam pisać to samo! Mało tego - jaką piękną i w "moich" kolorach 🙂


właśnie! miałam pisać to samo!
😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
Justynkaa dlaczego odwołali Ci lot? buźki na pocieszenie 😘

bo ta linia lotnicza która lata na trasie Cork- Wawa, Wawa- Cork od 27 września juz nie lata na tej trasie grrrrr. Przez to bede zadziej w PL chyba że coś nowego zacznie latać.
A i jakby tego było mało to bilety z Dublina były dwa razy droższe ehhh
I na dodatek odwołali nam to mieszkanko 😞 I dopóki nie znajdziemy odpowiedniego będziemy gnieździć sie w tym co teraz 😞 Jakiś pechowy tydzień mamy.


o kurcze to nie ciekawie,a mieszkanko sprzątnął Wam ktoś sprzed nosa???

agencja nas poinformowała że landlord wynajął komuś innemu i ich nie poinformował...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W ogóle to dziś dziecko Mnie tak nastraszyło że maskara,położyłam Ją spać po obiadku,zasnęła bez problemów..20 min.później....siedziałam sobie w pokoju aż tu nagle słyszę płacz jakiego dawno nie słyszałam 😞 😞 😞pobiegłam do Niej wzięłam na ręcę tulę a ona dalej strasznie płacze a oczka nadal zamknięte 🤔odłożyłam ją do łóżeczka dałam smoka a krzyk jeszcze większy-nie wiedziałam co robić i tak ze 3 razy-w końcu wpadłam na pomysł i położyłam się z lalunią w Naszym łóżku-2 min.i dziecka nie było,zasnęła 🙂ale co to było to nie wiem,czy ją coś zabolało czy ścierpła czy po prostu potrzebowała się do Mnie przytulić(głodna nie była,wodę do picia dostała)Tak się wystraszyłam tą sytuację,że położyłam się w pokoju i obserwowałam jak śpi-w końcu też zasnęłam 🙂Wieczorem sytuacja podobna tyle,że nie płakała i tez szybciutko zasnęła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
aniol303 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
Justynkaa dlaczego odwołali Ci lot? buźki na pocieszenie 😘

bo ta linia lotnicza która lata na trasie Cork- Wawa, Wawa- Cork od 27 września juz nie lata na tej trasie grrrrr. Przez to bede zadziej w PL chyba że coś nowego zacznie latać.
A i jakby tego było mało to bilety z Dublina były dwa razy droższe ehhh
I na dodatek odwołali nam to mieszkanko 😞 I dopóki nie znajdziemy odpowiedniego będziemy gnieździć sie w tym co teraz 😞 Jakiś pechowy tydzień mamy.


o kurcze to nie ciekawie,a mieszkanko sprzątnął Wam ktoś sprzed nosa???

agencja nas poinformowała że landlord wynajął komuś innemu i ich nie poinformował...


no co za osły 😠 😠 😠 chyba bym wścieklizny dostała 😠
pozostaje Wam dalej szukać,trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
aniol303 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
Justynkaa dlaczego odwołali Ci lot? buźki na pocieszenie 😘

bo ta linia lotnicza która lata na trasie Cork- Wawa, Wawa- Cork od 27 września juz nie lata na tej trasie grrrrr. Przez to bede zadziej w PL chyba że coś nowego zacznie latać.
A i jakby tego było mało to bilety z Dublina były dwa razy droższe ehhh
I na dodatek odwołali nam to mieszkanko 😞 I dopóki nie znajdziemy odpowiedniego będziemy gnieździć sie w tym co teraz 😞 Jakiś pechowy tydzień mamy.


o kurcze to nie ciekawie,a mieszkanko sprzątnął Wam ktoś sprzed nosa???

agencja nas poinformowała że landlord wynajął komuś innemu i ich nie poinformował...


no co za osły 😠 😠 😠 chyba bym wścieklizny dostała 😠
pozostaje Wam dalej szukać,trzymam kciuki 🙂

też sie wściekłam, bo nie rozumiem po co landlord oddaje mieszkanie do agencji skoro chce go sam wynająć? Bez sensu, niestety iroli nikt nie zrozumie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
W ogóle to dziś dziecko Mnie tak nastraszyło że maskara,położyłam Ją spać po obiadku,zasnęła bez problemów..20 min.później....siedziałam sobie w pokoju aż tu nagle słyszę płacz jakiego dawno nie słyszałam 😞 😞 😞pobiegłam do Niej wzięłam na ręcę tulę a ona dalej strasznie płacze a oczka nadal zamknięte 🤔odłożyłam ją do łóżeczka dałam smoka a krzyk jeszcze większy-nie wiedziałam co robić i tak ze 3 razy-w końcu wpadłam na pomysł i położyłam się z lalunią w Naszym łóżku-2 min.i dziecka nie było,zasnęła 🙂ale co to było to nie wiem,czy ją coś zabolało czy ścierpła czy po prostu potrzebowała się do Mnie przytulić(głodna nie była,wodę do picia dostała)Tak się wystraszyłam tą sytuację,że położyłam się w pokoju i obserwowałam jak śpi-w końcu też zasnęłam 🙂Wieczorem sytuacja podobna tyle,że nie płakała i tez szybciutko zasnęła.

Aniołku ja tak miałam dzis w nocy, Piotrus obudził się z takim płaczem jakiego nigdy nie słyszałam, wzięłam go na ręce, przytulił sie, ale po odłożeniu do łóżeczka znowu to samo. położyłam się z nim w naszym łóżku i zasnął odrazu 🙂 Później go przełożyłam do łóżeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
pinacolada jak włoski pochwal się 🙂


dzis juz sie nie pokaze bo jestem nieswieza 😜 ale włosy super, gładziusienkie. jedyny problem to to, ze prez 2 dni nie moge ich spinac ani wiazac 😠 a w rozpuszczontch mnie szlag trafia, jest mi goraco, lenka mni ciagnie no i generalnie jest mi niewygodnie 😠 ale musze przetwac bo szkodaby było spieprzyc dzisiejszy trud 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo, mam wolne 🙂

i z tego wszystkiego nie wiem co chcialam napisac 🤢

Aniolku
- masz racje! 🙂 pamietam jak polozna po urodzeniu powiedziala[jak zaczelam ryczec ze on jest taki maly - patrzac na inne dziecko ktore jak sie potem okazalo mialo 6 miesiacy 😉] goliatem moze nie jest ale jest bardzo proporcjonalny 😉
I ja uwazam ze wcale nie ma malej glowy tylko normalna, a to ze inne maja wieksze - to nie znaczy ze on ma malą 🙂
Justynka - a jakie Piotruś nosi czapki? moj od 46-48 cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialam Wam napisac jak bylismy w krk to Mlody non stop wlazil po fotelu na stol i moj M. pil cos i postawil szklanke a Mlody nachylil sie i otworzyl dziubka! 🤪 nie sadzilam ze on wie ze tam jest piciu, myslalam ze sadzi ze tylko w butelce jest picie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz na tym HISZPANIE nie mam fotek i filmow i nie mam Wam jak wrzucic czegokolwiek 😞

KINGA
- mielismy jechac do puszczy niepolomickiej w niedziele ale byly straszne burze - wybieramy sie w najblizszym czasie - dam znac to moze sie wybierzemy razem na spacer? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
teraz na tym HISZPANIE nie mam fotek i filmow i nie mam Wam jak wrzucic czegokolwiek 😞

KINGA
- mielismy jechac do puszczy niepolomickiej w niedziele ale byly straszne burze - wybieramy sie w najblizszym czasie - dam znac to moze sie wybierzemy razem na spacer? 🙂


Bardzo chętnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
noo, mam wolne 🙂

i z tego wszystkiego nie wiem co chcialam napisac 🤢

Aniolku
- masz racje! 🙂 pamietam jak polozna po urodzeniu powiedziala[jak zaczelam ryczec ze on jest taki maly - patrzac na inne dziecko ktore jak sie potem okazalo mialo 6 miesiacy 😉] goliatem moze nie jest ale jest bardzo proporcjonalny 😉
I ja uwazam ze wcale nie ma malej glowy tylko normalna, a to ze inne maja wieksze - to nie znaczy ze on ma malą 🙂
Justynka - a jakie Piotruś nosi czapki? moj od 46-48 cm

hmmm powiem Ci że nie mam pojęcia jakie Piotrus nosi czapki. Ma jedną polska i jest tam rozmiar 48 ale jest na niego za duża. Wiec chyba ma 46 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...