Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
dziewczynki ja juz sie żegnam, jutro czeka nas ciężki dzień.

a Kasia spakowała się do szpitala wrazie gdyby zaczeła rodzić...

prosze pomódlcie sie za Krystiana bo nie był przygotowany na śmierć...


Spokój Jego duszy......
Basiu myślami jestem z Wami 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

Gwiazdeczka własnie "poszła" spać, ja ugotowałam juz pomidorową i mam chwilke luzu 😜 Dzis rano po przebudzeniu niunia znów zrobiła siku na nocniczek 🙂

Basiu - bądź dzielna. Dzis bardzo ciężki dzień przed Wami ale uwierz, że jak już będzie po ceremoni to wszyscy poczujecie ogromną ulgę. Nie da sie juz cofnąć czasu i trzeba wierzyć, że będzie mu tam lepiej. Jego dzieci i żona bedą mieć wspaniałego Anioła Stróża - to jest pewne!

Wybieramy sie dzis do miasta na małe zakupy - trzeba kupic okładki na książki, Julka musi isc do biblioteki wypozyczyc cos do czytania - ja nie wiem po kim ona to ma ale pozyczyła sobie na wyjazd 2 spore ksiazki i pierwsza przeczytaa w aucie w drodze na Słowacje a drugą w pierwszy wieczór 🤢 Jest niesamowita jesli chodzi o tempo czytania 😮

Dzis ma być upał - zreszta juz jest odczuwalny; chodze po mieszkaniu i jestem mokra 🥴

Życze wszystkim miłego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam!
Aniołku ślicznie Małgonia na Twoim zdjęciu profilowym wygląda 😘
Syla trzymamy kciuki za drugiego ząbalka

u nas dziś Maja spała do 8:30!!!tylko nad ranem wziełam ja do nas ☺️ bo się biedactwo po całym łóżkeczku rzucała a jak czułą rodziców to spokój!

dziewczyny dziś z mężem zaczynamy dietę MŻ na samą myśl juz mnie ssie od środka 🤢 zobaczymy ile dam radę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
witam!
Aniołku ślicznie Małgonia na Twoim zdjęciu profilowym wygląda 😘
Syla trzymamy kciuki za drugiego ząbalka

u nas dziś Maja spała do 8:30!!!tylko nad ranem wziełam ja do nas ☺️ bo się biedactwo po całym łóżkeczku rzucała a jak czułą rodziców to spokój!

dziewczyny dziś z mężem zaczynamy dietę MŻ na samą myśl juz mnie ssie od środka 🤢 zobaczymy ile dam radę!!!


😘 😘 😘dziękuję
Mnie ssie i za Ciebie 😁
też bym chętnie coś zrzuciła ale jestem łasuch 😞poczekam aż samo się zrzuci 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dziś jedziemy na cały dzień do babci 🙂wymienić trochę zabawek laluni:u babci jest m.in.jeździk Fisher Price i inne edukacje bo Małgonia już się nudzi tym co ma w domu i ja też 😜
Babcia pójdzie z wnusią na spacerek a mamunia troszkę odpocznie i pobuszuje w zabawkach 😉
Również Wszystkim miłego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!

Dusia - gratulujemy ząbalka!

Pinacolada - znowu Wam zazdroszczę tego wyjazdu! 😜 Ucałuj od nas rodzinkę! 😘 😘 😘

Do nas zaraz teściówka wpadnie - dobrze, może jakiś obiadek mi dziś wymyśli ☺️ , ja dziś jakoś natchnienia nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słuchajcieeee ujebała mnie pszczołaaaa!!!! chyba pszczoła!!! bo nie było ponownego ataku 😞 😞 😞 kurwa ujebala mnie w lewą pierś 😞 😞 😞 nie znalazlam rządła 😞 😞 wiadomo troszke puchniee... ale to pierś!! kurwa co teraz?? bo ja karmie piersia!!! 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Słuchajcieeee ujebała mnie pszczołaaaa!!!! chyba pszczoła!!! bo nie było ponownego ataku 😞 😞 😞 kurwa ujebala mnie w lewą pierś 😞 😞 😞 nie znalazlam rządła 😞 😞 wiadomo troszke puchniee... ale to pierś!! kurwa co teraz?? bo ja karmie piersia!!! 😞 😞 😞


nie mam zielonego pojęcia. Ja bym na wszelki wypadek dzis ściągała pokarm z tej piersi a karmiła z drugiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab - mam ochote na te dzinsy STRADIVARIUS-a. Sprawdziłam pas i byłby ok tylko one są strasznie dłuuuugie bo z moich pomiarów wynika że az 10cm dłuższe od moich 😮 Myslałam o skróceniu tyle, że one akurat tam na dole maja te marszczenia ....... Sama nie wiem 🤢


które dzinsy? te ciemne, granatowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
agab - mam ochote na te dzinsy STRADIVARIUS-a. Sprawdziłam pas i byłby ok tylko one są strasznie dłuuuugie bo z moich pomiarów wynika że az 10cm dłuższe od moich 😮 Myslałam o skróceniu tyle, że one akurat tam na dole maja te marszczenia ....... Sama nie wiem 🤢


które dzinsy? te ciemne, granatowe?


no..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
agab - mam ochote na te dzinsy STRADIVARIUS-a. Sprawdziłam pas i byłby ok tylko one są strasznie dłuuuugie bo z moich pomiarów wynika że az 10cm dłuższe od moich 😮 Myslałam o skróceniu tyle, że one akurat tam na dole maja te marszczenia ....... Sama nie wiem 🤢


które dzinsy? te ciemne, granatowe?


są super, tylko rzeczywiście długie.

no..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co to za strajk na forum pusto,że hej 😞

Dziś spędziłyśmy cały dzień u babci 🙂mycha grzeczniutka na maksa i znów poszła pięknie spać o 20 🙂
no i przymierzałam Małgonię do tego jeździka(jednak to V-tec a nie Fisher Price 😉)ale jeszcze za wcześnie,zamiast go pchać to ciągnie na siebie i ląduje na pupie,ale przywiozłam parę nowych zabawek.Kolejny postęp=jak stoi i ma dość to się puszcza i spada na pupcię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Muszę pochwalić moją niunię bo dzis juz 3 razy zrobiła siku do nocniczka 🤪 Za kazdym razem kiedy ja posadzę to robi. 2 razy zaraz po spaniu a teraz ja posadziłam przed spaniem i tez zrobiła 🤪 A ja tydz temu kupiłam 280 szt pampersów 🤢 Chyba sama zaczne w nie sikać 😁


GRATULACJE
jeszcze zdążysz je zużyć,Małgonia ostatnio tyle sra,że pieluchy idą jak woda 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Muszę pochwalić moją niunię bo dzis juz 3 razy zrobiła siku do nocniczka 🤪 Za kazdym razem kiedy ja posadzę to robi. 2 razy zaraz po spaniu a teraz ja posadziłam przed spaniem i tez zrobiła 🤪 A ja tydz temu kupiłam 280 szt pampersów 🤢 Chyba sama zaczne w nie sikać 😁


GRATULACJE
jeszcze zdążysz je zużyć,Małgonia ostatnio tyle sra,że pieluchy idą jak woda 😜


bilans całodniowy to 4 x siku na nocniczek i 2 x kupa w pampersa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...