Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
W ogóle to mam dziś kiepski nastrój,zamknęła bym się w domku i nigdzie nie wychodziła,pogoda do d...zimno tylko 16stopni,dobrze że córcia grzeczna 🙂


Mam też dobre wiadomości:
1.dostałam decyzję-rodzinne i wychowawczy przyznane ale na razie na 2 miesiące 🤔także jakaś kaska będzie 🙂
2.skuter naprawiony i jeździ 🙂a zła taka że M.zamiast szybko wracać do domu to ujeżdża teraz,wczoraj zataił przede mną wizytę u kolegi,którego nie darzę zbytnio sympatią i wrócił do domu po 20 😞i znów wszystko na mojej głowie i tak od 3 dni 😞Ja od porodu nie miałam ani dnia wolnego a on raz na piwko z tym koleżką no i wczoraj.Okłamał mnie a to boli jeszcze bardziej,kłamstwo ma krótkie nogi no i wyszło szybciej niż M.się tego spodziewał,pokłóciliśmy się przez to rano 😞no i ten koleżka poprosił M.na chrzestnego Jego córki 🤪,6tyg.młodsza od Małgoni,ale nie może być bo jest rozwodnikiem i żyje teraz w grzechu,ma dziecko ze Mną-no i problem z głowy 🙂

Musiałam się wygadać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Czesc Mamusie

szkoda ze sie Madziula i Celka nie odezwaly 😞

U nas noc - pobudka na mleko po 4tej i potem jak zawsze godzine pozniej i ryk masakryczny i potem spanie do 7.

Filmiki dalam wszystkie NIEPUBLICZNE i pewnie dlatego sie nie otworzyl - daje jeszcze raz 😉
http://www.youtube.com/watch?v=Xs1uxwapED4


no teraz obejrzałam,Ksawciu mega szczęśliwy i śmieszek na maksa 🙂 😘
Małgonia już by ten łańcuszek zeżarła-wszystkie metalowe rzeczy pcha do sznupki i memla 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
teraz mi się otworzył 🙂
Maja oglądala poczynania Ksawcia i zaczeła tak uderzać w samochód karetkę że się sygnał włączył 🙂

wiecie co dzwoniłam do przychodni...żeby wykluczyć inne cholerstwa i potwierdzić dla własnego spokoju że ta goraczka to tylko od ząbków i nie ma wolnych godzin na dziś 🤢
a po przełączeniu do naszej pani doktro usłyszałam że jeśli się niepokoję to żebym przyszła....pytam się o której to ona mi na to żebym przyszła i czekała w kolejce!noż k...!!!z 38st będę czekałą żeby mnie przyjęła łaskawie może za godz lub dwie! 😠czekam do popołudnia i rejstruję sie prywatnie! ehh ta służba zdrowia!!!


no niestety taki jest ten dzisiejszy NFZ porażka na całej linii 😠 😠 😠
GRATULUJĘ piąteczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogole uwazam ze w naszym kraju ciezko byc potriota 🤢
Strzela mnie nie powiem co jak widze w TV te reklamy spoleczne ze teraz na 1 emeryta pracuja 4 osoby a za kilka lat bedzie na 1 emeryta 1 lub mniej i ze niby trzeba sie starac zeby dzieci bylo jak najwiecej - co za kraj! a czym oni zachecaja do macierzynstwa??? brakiem pracy? brakiem zasilkow? brakiem miejsc w przedszkolach? taka a nie inna sluzba zdrowia? szczepionkami ktore kosztuja fortune?
Pamietam jak Julka do mnie dzwonila kiedys i o tym dyskutowalysmy - oni w Dani maja raj - bardziej sie oplaca siedziec w domu z dzieckiem niz pracowac tyle kasy dostaja ze hej. To samo zreszta w Austri- ludzie mieszkania dostaja od panstwa jak sie dziecko urodzi, to samo w Wlk. Brytanii - mega duze zasilki itp. a u nas..???? nic tylko rodzic dzieci! 🤢 ZENUA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z INNEJ BECZKI -

DUSIA, BASIA, AGAB - i wszystkie inne mamy ktore uzywaja huggisow - czy Wam tez sie wydaje ze te super promocyjne opakowania w biedronie - te w pudlach kartonowych sa jakies LEWE i inne??? mi od razu wydaly sie inne takie bardziej kanciaste a teraz Mlody od kilku dni ma wysypke na jajkach, siusiaku, brzuszku i plecach tak gdzie jest pasek od pieluchy:/ nie wiem czy to mozliwe ze uczulaja go TE huggisy a te z normalnej paczki NIE????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Z INNEJ BECZKI -

DUSIA, BASIA, AGAB - i wszystkie inne mamy ktore uzywaja huggisow - czy Wam tez sie wydaje ze te super promocyjne opakowania w biedronie - te w pudlach kartonowych sa jakies LEWE i inne??? mi od razu wydaly sie inne takie bardziej kanciaste a teraz Mlody od kilku dni ma wysypke na jajkach, siusiaku, brzuszku i plecach tak gdzie jest pasek od pieluchy:/ nie wiem czy to mozliwe ze uczulaja go TE huggisy a te z normalnej paczki NIE????


nie kupiłam tych dużych bo miałam zapas z tesco 🙃a jak poszłam bo stwierdziłam,że to się nie psuje...to juz nie było 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja znów zasnęła ja uciekam pobawić się ze starszą 🙂

Aniołku- zrób m akcje że teraz Ty gdzieś wychodzisz...on sobie z Małgonia da radę, umów się z koleżanka i jak on wróci z pracy to po porostu postaw go przed faktem dokonanym. Mój ostanio dostał przeszkolenie i czekam tylko aż minie gorączka i wybywam 😁 jeszcze nie wiem gdzie kiedy i z kim ale wybywam 🙂 aaa i mąż sam zaproponował że przyjedzie jego mamusia popilnować dziewczyny a my na disco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki!

Lenusia nie dała dziś mamusi pospać 🤔.

I całkowicie przestała pić kaszki - żadna jej nie smakuje, a szkoda bo jest taka drobniutka 🤢.

Ja znowu zamówiłam następny mix odzieży ,za poprzedni już mi się kasa zwróciła - teraz tylko czekać na zyski 😁. I czeka mnie kupa roboty.

Powiem Wam tylko jedno! - Śliczne są te Wasze maleństwa! Proszę ucałować od ciotki Klotki 😘 😘 😘.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Z INNEJ BECZKI -

DUSIA, BASIA, AGAB - i wszystkie inne mamy ktore uzywaja huggisow - czy Wam tez sie wydaje ze te super promocyjne opakowania w biedronie - te w pudlach kartonowych sa jakies LEWE i inne??? mi od razu wydaly sie inne takie bardziej kanciaste a teraz Mlody od kilku dni ma wysypke na jajkach, siusiaku, brzuszku i plecach tak gdzie jest pasek od pieluchy:/ nie wiem czy to mozliwe ze uczulaja go TE huggisy a te z normalnej paczki NIE????


Kurcze to muszę sprawdzić jeszcze ich nie otworzyłam,a tak w ogóle to znów mają tańsze Huggiesy ale te półkowe,chyba ze 3-4 zł tańsze na paczce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Z INNEJ BECZKI -

DUSIA, BASIA, AGAB - i wszystkie inne mamy ktore uzywaja huggisow - czy Wam tez sie wydaje ze te super promocyjne opakowania w biedronie - te w pudlach kartonowych sa jakies LEWE i inne??? mi od razu wydaly sie inne takie bardziej kanciaste a teraz Mlody od kilku dni ma wysypke na jajkach, siusiaku, brzuszku i plecach tak gdzie jest pasek od pieluchy:/ nie wiem czy to mozliwe ze uczulaja go TE huggisy a te z normalnej paczki NIE????


nie kupiłam tych dużych bo miałam zapas z tesco 🙃a jak poszłam bo stwierdziłam,że to się nie psuje...to juz nie było 🤢


też mam właśnie jeszcze te z tesco 104szt.a u Mnie w Biedronach kartonów że aż miło,całe góry 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Maja znów zasnęła ja uciekam pobawić się ze starszą 🙂

Aniołku- zrób m akcje że teraz Ty gdzieś wychodzisz...on sobie z Małgonia da radę, umów się z koleżanka i jak on wróci z pracy to po porostu postaw go przed faktem dokonanym. Mój ostanio dostał przeszkolenie i czekam tylko aż minie gorączka i wybywam 😁 jeszcze nie wiem gdzie kiedy i z kim ale wybywam 🙂 aaa i mąż sam zaproponował że przyjedzie jego mamusia popilnować dziewczyny a my na disco 🙂


święta racja! ANIOŁKU - ty się wogóle nie zastanawjaj tylko ubieraj się i rób wkońcu wypad - SAMA! A jak nie to się chyba wkurzę i tam po Ciebie przyjadę, do Poznania daleko nie mam 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Maja znów zasnęła ja uciekam pobawić się ze starszą 🙂

Aniołku- zrób m akcje że teraz Ty gdzieś wychodzisz...on sobie z Małgonia da radę, umów się z koleżanka i jak on wróci z pracy to po porostu postaw go przed faktem dokonanym. Mój ostanio dostał przeszkolenie i czekam tylko aż minie gorączka i wybywam 😁 jeszcze nie wiem gdzie kiedy i z kim ale wybywam 🙂 aaa i mąż sam zaproponował że przyjedzie jego mamusia popilnować dziewczyny a my na disco 🙂


tylko gdzie Ja mam iść o 20 😞 😞 😞w weekend to się dzieckiem zajmie,szykuję Mu Małgonię i wywalam na spacery a ja sprzątam a w tyg.nie da rady niestety bo późno wraca 😞normalnie ryczeć Mi się chce ze złości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
Maja znów zasnęła ja uciekam pobawić się ze starszą 🙂

Aniołku- zrób m akcje że teraz Ty gdzieś wychodzisz...on sobie z Małgonia da radę, umów się z koleżanka i jak on wróci z pracy to po porostu postaw go przed faktem dokonanym. Mój ostanio dostał przeszkolenie i czekam tylko aż minie gorączka i wybywam 😁 jeszcze nie wiem gdzie kiedy i z kim ale wybywam 🙂 aaa i mąż sam zaproponował że przyjedzie jego mamusia popilnować dziewczyny a my na disco 🙂


tylko gdzie Ja mam iść o 20 😞 😞 😞w weekend to się dzieckiem zajmie,szykuję Mu Małgonię i wywalam na spacery a ja sprzątam a w tyg.nie da rady niestety bo późno wraca 😞normalnie ryczeć Mi się chce ze złości


ANIOŁKU - to zapraszam do mnie z Małgonią na kilka dni! Razem się z dziewczynkami pobawimy 🙂. A wieczorem S. zostanie z dziećmi a my na balety 😁 😁 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Cześć mamuśki!

Lenusia nie dała dziś mamusi pospać 🤔.

I całkowicie przestała pić kaszki - żadna jej nie smakuje, a szkoda bo jest taka drobniutka 🤢.

Ja znowu zamówiłam następny mix odzieży ,za poprzedni już mi się kasa zwróciła - teraz tylko czekać na zyski 😁. I czeka mnie kupa roboty.

Powiem Wam tylko jedno! - Śliczne są te Wasze maleństwa! Proszę ucałować od ciotki Klotki 😘 😘 😘.


ja wczoraj kupiłam kaszkę mleczno-ryżową o smaku banan-gruszka-jabłko taką na wodzie i dziś niunia zjadła na śniadanko na gęsto-po raz pierwszy 🙂musiała jej zasmakować a wcześniejsze wypluwała 😞
🤪GRATULACJE REWELKA robisz się bizness women 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
Maja znów zasnęła ja uciekam pobawić się ze starszą 🙂

Aniołku- zrób m akcje że teraz Ty gdzieś wychodzisz...on sobie z Małgonia da radę, umów się z koleżanka i jak on wróci z pracy to po porostu postaw go przed faktem dokonanym. Mój ostanio dostał przeszkolenie i czekam tylko aż minie gorączka i wybywam 😁 jeszcze nie wiem gdzie kiedy i z kim ale wybywam 🙂 aaa i mąż sam zaproponował że przyjedzie jego mamusia popilnować dziewczyny a my na disco 🙂


tylko gdzie Ja mam iść o 20 😞 😞 😞w weekend to się dzieckiem zajmie,szykuję Mu Małgonię i wywalam na spacery a ja sprzątam a w tyg.nie da rady niestety bo późno wraca 😞normalnie ryczeć Mi się chce ze złości


ANIOŁKU - to zapraszam do mnie z Małgonią na kilka dni! Razem się z dziewczynkami pobawimy 🙂. A wieczorem S. zostanie z dziećmi a my na balety 😁 😁 😁.

😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odp.

mam kolejne pytanka 😉

mamy dzieci stojacych - czy zabezpieczacie czyms lozeczka? mnie ciarki przechodza jak mlody wali zebami po tej desce gornej masakra i nie wiem czy to obkleic pianka czy co...nie dosc ze te na dole ma dziwne to jeszcze se gorne wybije 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIOLKU- ja bym mu dala! 😜 moj sie boi i ciagle narzeka ze tak go kontroluje ze on bidok godzinki dla siebie nie ma..
a ja mam? szkoda ze nie mieszkamy blizej to rzeczywiscie na jakie balety bysmy sie umowily bo mnie juz nosi i gdzies bym sie pobujala na densflorze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

Leneczka wstała, walnęła kupę nr2 do nocnika i teraz grzecznie "spaceruje" po mieszkaniu 🤪 Czy ktos chce odkupic 280 szt pampersów??? he,he,he....

Agab- fajnie że interes sie kręci 🙂 Zamawiaj kolejna partie i wstawiaj - z checia popatrze - moze tym razem cos znajde dla siebie 😉

Jagoda - z tymi huggisami mysle ze mozliwe - ja do tej pory myslałam ze pampers to pampers a tu kazdy inny : sleep&play, dry, active cos tam 😉 Nam tez tak jak Basi te pomaranczowe sleep&play nie podeszły - czuc z nich bardzo mocz 🤢

Anioł - koniecznie wypad chocby do kina bo to o 20 jeszcze przeciez mozliwe . Zapros jakas kumpele i w długą 🙃 Albo jedz sama do marketu na zakupy - samotne zakupy nawet spozywcze sa przyjemne 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
dzieki za odp.

mam kolejne pytanka 😉

mamy dzieci stojacych - czy zabezpieczacie czyms lozeczka? mnie ciarki przechodza jak mlody wali zebami po tej desce gornej masakra i nie wiem czy to obkleic pianka czy co...nie dosc ze te na dole ma dziwne to jeszcze se gorne wybije 😮


też się nad tym zastanawialiśmy ale Małgonia jakoś specjalnie nie wali ząbkami choć nie powiem poręcz jest bardzo smakowa 😉ona ma póki co tylko dolne jedyneczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
dzieki za odp.

mam kolejne pytanka 😉

mamy dzieci stojacych - czy zabezpieczacie czyms lozeczka? mnie ciarki przechodza jak mlody wali zebami po tej desce gornej masakra i nie wiem czy to obkleic pianka czy co...nie dosc ze te na dole ma dziwne to jeszcze se gorne wybije 😮



widziałam kiedys gdzies w jakims sklepie internetowym taka silikonową przezroczystą nakładkę na tę poręcz - WARTO POSZUKAC !!! jak znajdziesz to daj linka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...