Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wiecie co właśnie wymyśliłam - miałam sie Was pytać -czy Wasze dzieci raczkują jeśli tak to czy ma któraś taki problem jak ja, że nie ma dywanów tylko panele i kafelki ? Nadia mi sie strasznie rozjeżdza ja nie chce dywanów bo jestem alergikiem i czym mniej kurzu tym lepiej no ale już miałam kupić dla dziecka ale wpadłam na pomysł kupienia puzzli piankowych takich z literkami i kupiłam 26 szt wielkość puzla 30/30 cm co Wy na to ?czy ktoraś może tez korzysta z takich puzzli, czy sie sprawdzają ?????? nieżle to wymyśliłam najpierw kupiłam na aukcji a teraz się pytam czy sie to przydaje łoj głupia baba ze mnie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
Olu witaj kochana! Co do puzzli to widać że dawno Cie nie było bo większość z nas ma takie i są SUPER! Zrobiłam dobry zakup, więc nie masz sie co martwić 🙂 Kurcze szkoda ze wróciłaś z "moich" okolic. Nie wybierasz sie tam moze jeszcze we wrześniu? 🙂
Jagódka Ksawciu jak zwykle super! A mamusia laseczka jak się patrzy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
wiecie co właśnie wymyśliłam - miałam sie Was pytać -czy Wasze dzieci raczkują jeśli tak to czy ma któraś taki problem jak ja, że nie ma dywanów tylko panele i kafelki ? Nadia mi sie strasznie rozjeżdza ja nie chce dywanów bo jestem alergikiem i czym mniej kurzu tym lepiej no ale już miałam kupić dla dziecka ale wpadłam na pomysł kupienia puzzli piankowych takich z literkami i kupiłam 26 szt wielkość puzla 30/30 cm co Wy na to ?czy ktoraś może tez korzysta z takich puzzli, czy sie sprawdzają ?????? nieżle to wymyśliłam najpierw kupiłam na aukcji a teraz się pytam czy sie to przydaje łoj głupia baba ze mnie 🙃



Olu - ja miałam taki problem bo tez ze wzgledu na alergie nie mamy dywanów - puzzle miałam po Julce wiec przyniosłam z piwnicy ale to nie rozwiazało całkiem problemu bo dochodziła na brzeg puzzli i był ryk - do paneli była zrazona bo zaryła nie raz przez to ze sie jej łapki i kolana rozjechały. Ale w koncu sie przekonała, nabrała wprawy i teraz śmiga jak stara. Ale znalazłam cos takiego - tylko ze za pozno i juz nie kupowałam - moze Tobie sie przyda choc z doswiadczenia wiem ze to kwestia czasu i Nadia sie nauczy i bez tego

http://www.bezpiecznyurwis.pl/c/pl/7_14_18/1/1/0/long/nakolanniki+do+raczkowania.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj to dobrze no nie przeczytałam zaległości 682str 🤪 🤪 🤪 🤪 matko ale sie rozpisałyście 🙂 dziekuje za opinie Justynka w Twoich stronach bylo wspaniale powietrze pierwsza klasa 🙂 niestety we wrześniu nie jade może jeszcze przed świetami pojade ale pewności nie mam
Jagódka wyglądasz rewelacyjnie a czy Ksawciu jest już komuś obiecany -chodzi mi o jakąs bialogłowe 🙂 jak jest jeszcze wolny to zamawiam zięcia 🙂
ja sie wam pochwale że od maja schudłam już 12 kg 🙂 i chudne dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już po spacerku,niestety deszcz Nas złapał i biegusiem do domku,dziewczynka śpi a mamusia ma mega lenia i lekkiego nerwa-wypadła mi plomba a termin mam dopiero na czwartek 😞muszę jakoś przetrwać.
Z dobrych wiadomości to taka,że w środę jestem umówiona z kardiologiem na ECHO i w końcu sprawdzimy czy coś Małgosi dolega(już się denerwuję 😞 😞 😞)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
oj to dobrze no nie przeczytałam zaległości 682str 🤪 🤪 🤪 🤪 matko ale sie rozpisałyście 🙂 dziekuje za opinie Justynka w Twoich stronach bylo wspaniale powietrze pierwsza klasa 🙂 niestety we wrześniu nie jade może jeszcze przed świetami pojade ale pewności nie mam
Jagódka wyglądasz rewelacyjnie a czy Ksawciu jest już komuś obiecany -chodzi mi o jakąs bialogłowe 🙂 jak jest jeszcze wolny to zamawiam zięcia 🙂
ja sie wam pochwale że od maja schudłam już 12 kg 🙂 i chudne dalej


za późno Oleńko,z tego co wiem to "torpeda"Vanesska czuje do Niego jakąś miętę 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniołku dieta proteinowa Dunkana najgorszy jest początek bo jesz tylko białko nie chodzisz głodna ale jest to bardzo monotonne ale teraz juz jest ok już tak sie przyzwyczaiłam że jak zrobiłam wczoraj jeden dzień przerwy bo mieliśmy rocznice ślubu to dziś mam normalnie wyrzuty sumienia i ciężki żołądek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...