Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hello!
u nas dziś pobudka o 5:30....i wtedy koniec spania 😞
o 6 Agata więc już w ogóle nawet nie ma co marzyć o przytuleniu się do podusi...

Maja od godziny śpi a ja się zastanawiam kiedy my się wyśpimy!!!!

Syla zdjęcia z zoo super
Aniolku jak zdrówko?zdjecia uśmiechniętej Małgoni cudne
Justynka no to masz problem z Piotrusiem u nas JESZCZE można okiełznać córe ale jak to długo potrwa???
Jagódkaco do wczorajszego pytania odnośnie wizyt co 6tyg to ja nie chodziłam i nie chodze tylko na szczepienia i jak się czymś martwię....bo tylko by zważyli (godziny ważenia mi nie odpowiadają bo Maja wtedy śpi) a co do tabelek też nie wypełniają tylko głowka. klatka, i pyta się ile zębów - sama nie sprawdzi 🤢 i jak jest karmione dziecko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ KOCHANE 🙂

DUSIA - dziekuje za odpowiedz:*
ANIOLKU - Małgonia urwisek 🙂 kochaniutka :*
AGAB, SYLA - dziewczyny - usciski i gratulacje dla Waszych córeczek za poczatki raczkowania! brawo!!!!! kazde poczatki u kazdego dziecka sa wazne! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - mi sie wydaje za Ksawciu cierpi z powodu zebow, nie chodzi co prawda po scianach ale bardzo placze. ja tak jak pisalam czopkow i dentinoxu nie daje z zasady. moze gdyby mi lekarz powiedzial ze warto to moze ale tak to dajemy rade. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie pochwale ze Mlody coraz wiecej rozumie 🙂
Moze uda mi sie wrzucic filmik jak robi kosi kosi 🙂
No wiec rozumie: kosi kosi, chlapu chlapu, papa, brawo, kizimizi, pokazuje psa na pytanie gdzie jest piesek, gdzie jest cyk cyk lub tik tak patrzy na zegar,umie pokazac nosek, oczka a jak wlaczamy odkurzacz lub mikrofale to mlody mowi "bu" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Anioł, Dusia - tez miałam napisac o pojemniczku na mocz ale se mysle znowu powiedzą ze sie czepiam szczegołów 😜 No ale skoro piłka zajęła nocnik to przeciez gdzieś trza lać 🤪 🤪 🤪 😜


piłka w końcu na swoim miejscu 😁 😁 😁a Małgośka nie chce lać ani do pojemnika ani do nocnika 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Wam!

Lenusia spadła mi dziś z łóżka 😞, pierwszy raz się zdarzyło, a tylko jak co rano poszłam do na chwilę do łazienki 😞.
Mocno płakała.
Mnie łeb napiepsza jak cholera, nie mogłam wczoraj usnąć do 3.00, a lala od 7.00 dządzi.
Padnę chyba na pysk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniolku - u nas tez nocnik nie dziala, Ksawciu sie drze i ucieka 🙂 wiec narazie poczekamy jeszcze kilka tygodni 🙂

Agab - 😘 zeby glowa przestala bolec

Ja myje lodowe w srodku i na zew, robie bulke tarta bo mi suchy chleb wychodzi z szuflady [w tym wzgledzie jestem samowystarczalna 😉 ] , potem cd. lazienki, 2 pranie i spadamy na spacerek i zakupy. milego dnia papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vanessa wywaliła mi wszystie pampersy z kartonu 😮 a tyle co pouładałam Huggiesy, pieluchomajti i pampersy 🤢 no a młoda ok 100 pieluch wywaliła po jednej i miąła niezłą zabawe a ja teraz siedze i znów segreguje 😜 ważne że miała radoche, później wrzuce fotke 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przeżyłam horror 😞

Karmiłam Lenkę obiadkiem. Obiadek jak to obiadek gęsciejszy od zupy - czasami rozrzedzam - dzis nie. Jadła ładnie. Pod koniec słoiczka juz ciezko przełykała ale otwierała paszczę. dałam kolejną łyżeczkę i....stanęło jej w gardle. Zaczęło ją ciągnąc na wymioty, przestała oddychac - szarpało ja i szarpało ale nie wymiotowała. Zaczęłam klrzyczec i odpinac ja z tego cholernego krzesełka. Taca była przysunięta na maxa wiec ciezko mi było. Rączki jej prawie połamałam jak wyciągałam z szelek. Ona cały czas bez oddechu. W koncu wyszarpałyśmy ją z Julką z tego krzesła i obróciłam ja głową w dól i wyleciała porcja jedzenia. Złapała oddech. Poryczałam się jak dziecko. Mam dość....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
a oto pomoc w układaniu pampersów

[URL=http://img828.imageshack.us/i/akcjapampers.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/623/akcjapampers.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]



O skubana - niezły model z niej bedzie - widac po usmieszku na pierwszym zdjeciu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Kinga współczuje bo to musiał byc naprawde horror 🤪 ja mojej tacki nie zapinam bo iedys mi wymiotowała po kaszy i tez jej wyciągnac nie mogłam 🤢

A jak teraz Lenka?


śpi.
Ja ja zapinam bo albo zadzwoni tel, albo gdzies wyjde a jak jest zapieta to wiem ze nie wypadnie. Poza tym chce zeby wiedziała ze jak siedziec to zapietym bo przyjdzie taki czas ze zaczna spinac sie, kombinowac i wtedy nie zrozumieja dlaczego wczesniej mozna było siedziec bez zapiecia a teraz nie. Choc teraz za kazdym razem bede miec pietra....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...