Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
cześć dziewczyny!
ja dziś w troszku lepszym humorze 🙂

a więc dziś pobudka o 6:20 - dziecko cale w skowronkach tak się śmiała, że aż podskakiwała...my byliśmy w mniej wesołych humorach 😉 ale jakoś udało mi się ją położyć...zasnęła o 7, kładę się znów do łóżeczka...po ciuchutko by nie zbudzić...i słyszę z drugiego pokoju MAMO SIKU!
no to sobie pospałam 😉 wzięłam dwa kocyki i podusie do salonu i włączyłam bajki ☺️ i ja się drzemnęłam ale słyszę MAMO NIE PIJ, MAMO BUDŹ - AGA BUDZIŁA 😁

później już normalny dzionek i Majka nareszcie uśmiechnięta 🙂 przez cały dzień byłam taka szczęśliwa że nie miała gorączki, że była uśmiechnięta,że nie marudziła, że nie jojczała i że była taka kochana! co chwilę mówiłąm do męża,że się cieszę że wróciło nasze dziecko 🙂

Dusia super ze z Majeczką już jest lepiej. Buziaczki od "teściowej" 🙂
U nas znowu tragedia z ubieraniem pieluchy, ale doszłam do wprawy ubierania na stojaco i jakos dajemy rade. Wkurza mnie tylko mój okropny katar. Mam nadzieję ze mi przejdzie bo jutro umrę w pracy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kochane

mi dzis odpieprzylo i mialam wymyc brodzik a zrobilam porzadki jakich nie planuje nawet na wielkie okazje 🙃 ustalilam sobie deadline na 15stą a do teraz robie i skonczyc nie moge. Odwolalam moje jutrzejsze zakupy z krk z przyjaciolka bo nie mam sily a poza tym porzadkow cd...

Wpadl chrzestny Ksawcia pomoc nam w kilku rzeczach m.in. przeinstalowac mi system na "hiszpanie" ale nie mieli czegos tam no i ni mam nawet hiszpana 🤢
Chrzesny troche posiedzial [wyszedl przed chwila] wiec troche nam sie plany zmienily a do tego Mlody dzis wariuje na maxa. je nawet ladnie ale pierwszy raz go usypialam na rekach 🤢 darl sie a co go wlozylam do wyrka to ryk i tak od 19.30 do 22.00 🤢 nie wiem co to czy kolejny zab czy brzuszek go bolal po jagodach...

Dusia - bardzo sie ciesze ze Majunia czuje sie lepiej buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Czesc Kochane

mi dzis odpieprzylo i mialam wymyc brodzik a zrobilam porzadki jakich nie planuje nawet na wielkie okazje 🙃 ustalilam sobie deadline na 15stą a do teraz robie i skonczyc nie moge. Odwolalam moje jutrzejsze zakupy z krk z przyjaciolka bo nie mam sily a poza tym porzadkow cd...

Wpadl chrzestny Ksawcia pomoc nam w kilku rzeczach m.in. przeinstalowac mi system na "hiszpanie" ale nie mieli czegos tam no i ni mam nawet hiszpana 🤢
Chrzesny troche posiedzial [wyszedl przed chwila] wiec troche nam sie plany zmienily a do tego Mlody dzis wariuje na maxa. je nawet ladnie ale pierwszy raz go usypialam na rekach 🤢 darl sie a co go wlozylam do wyrka to ryk i tak od 19.30 do 22.00 🤢 nie wiem co to czy kolejny zab czy brzuszek go bolal po jagodach...

Dusia - bardzo sie ciesze ze Majunia czuje sie lepiej buziaki 😘

Jagódka ja miałam to samo wczoraj. Dałam mu 2 krople esputiconu i obudził się o 5 na jedzonko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia - super że Majeczka wraca do siebie - tak trzymać 😘 Widać Bactrim zaczął działać 🙂

Justynka - kazdy sposób dobry - na stojąco tez próbowałam ale mam wrazenie ze wtedy ten pampers jest jakis niedopięty 🤢 Bo moja oczywiście nie stoi spokojnie tylko tanczy 🙃 Od 2 dni jak ma kupę a pomocy nie widac na horyzoncie to biore pod pache i wkładam do wanny i spłukuję prysznicem 😁

Agab - zaraz odpiszę. Mierzyłam butki - kusi mnie zeby zaryzykowac i wziac jej na teraz ale nie wiem czy nie za małe bo moja to ma kopyto!!! I kolorem jestem zaskoczona bo byłam pewna ze one brazowe a teraz doczytałam ze bordowe 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
spokojnej nocy wszystkim!

ps.
justynko - trzymaj sie i badz dzielna 🙂 ja Mlodego przewijam nadal na przewijaku - robie głupie miny, spiewam, gwizdze i czasem pomaga 😉

u mnie nic nie pomaga, nawet zabawa komórka!


zmień na "lepszy model" 😉 bo tą się już syn znudził 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
spokojnej nocy wszystkim!

ps.
justynko - trzymaj sie i badz dzielna 🙂 ja Mlodego przewijam nadal na przewijaku - robie głupie miny, spiewam, gwizdze i czasem pomaga 😉

u mnie nic nie pomaga, nawet zabawa komórka! [/quote

zmień na "lepszy model" 😉 bo tą się już syn znudził 🤪

zastanawiałam się nad tym 🙂 Dałam "lepszy" model tatusia i też olał;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja zasnęa w miare normalnie ale przed chwilą zaczęła p[łakac i nic nie pomagało. Postanowiłam wiec posmarowac jej dziasła Dentinoxem - otworzyła buzke jak zwykle a jak przyłożyłam palec do dziąsła ( na dole z prawej) to uciekła z buzka. Spróbowałam jeszcze raz i znów. Cudem mi sie udało wmasowac jej zel - podejrzewam ze 8 zab sie przebija - ja pierdole , kiedy te zeby wyjda wszystkie bo ja i to dzieko zwariujemy. Od 4mz non stop jakis jej wyłazi i nie ma tygodnia spokoju. U Jagody przynajmniej po 2 wychodza wiec teoretycznie o połowe krocej powinno to trwac i poza tym mam wrazenie ze Ksawciu az tak nie cierpi - moja bez Dentinoxu i czasami czopka to chodziłaby po ścianach 😞 😞 😞

lece do niej

ps - włosy sie jej zaczynają kręcic z tyłu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Dziewczyny! - u nas postępy! - Lenusia przybiera pozycję do raczkowania 🤪, narazie wychodzi jej tylko czołganie w tył 😁.

Wiem, że dla Was to żadna rewelacja - ale dle mnie owszem 🙂.
u nas jest to saaamo 🙂 i ja sie bardzo ciesze ze sobie zaczyna swietnie radzic 🙂 mimo ze nie jest to nowoscia na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki
Mycha znów obudziła się o 2.30 na mleko i potem o 6-straszny żarłok się z Niej zrobił 🙃
u mnie po nocce troszkę lepiej,Gripex i wit.pomogły 🙂dzięki laski 😘 😘 😘
piszecie o ząbkach,u Małgoni górna warga opuchnięta ale nic nie ma 😞

dusia jak dobrze,że Majeczka czuje się już lepiej,no i Wy 🙂 🙂 🙂
justynka masz ten sam problem z pieluchą co Ja,ubieranie na stojąco opanowane do perfekcji 😉ale nie ukrywam bardzo męczące 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
a co do zabawiania podczas przebierania to na Małgośkę już nic nie działa,komórka nuda,aspirator do nosa ☺️nuda,długopis ☺️nuda,jak ma chęć to leży spokojnie a tak to jazda z dupeczką pod kran-to uwielbia 🙂

Aniołku u nas to sam nie działa nic, zastanawiam się czy nie kupić mu tych pieluchomajtek ale to chyba większe rozmiary są, muszę zobaczyć. Chociaż ostatnio kupiłam 150 pieluch i troche mi szkoda ich;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello

marudziłam ze Neśka nie je no i mam za swoje 🤢 je ale w nocy.
wczoraj zjadła o 20 wiec na spiocha dałam jej flache o 23.40- zaczeła sie ostro krecic a ze zasneła prawie o 23 no to wolałam nie dopuścic do pobudki.
o 2.30 wrzask o jedzenie. o 5,10 jedzenie no o 7 mleko.

je w nocy po 120 mll ale w dzień raz je mleko, zupe, danona, deserek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Justyś my mamy te pieluchomajtki, zajebiscie kupsko wypływa. A ubieranie tez nie łatwe bo Nesia wkłada jedną nóżke i wyciaga druga i tak non stop

to mnie nie pocieszyłaś myślałam że będzie lżej niż teraz a tu lipa, trzeba sie chyba troche pomęczyć;/ Myślałam o nocniku ale on robi jeszcze dość rzadkie kupki i nie wiem czy to bedzie takie fajne 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...