Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Dusia - to niedobrze ze antybiotyk ale skoro nie ma innego wyjscia to trzeba i juz. TYlko zeby jakis smazny był bo bedziesz miec maksyk z podawaniem. Buziaczki dla Majulki 😘 😘 i Agatki tez 😘 😘

Agab - zadzwon po tesciowke, powiedz ze sie steskniłas 😜 - zapewne przytacha jakies gołąbki 😉 A co do jaj z zakupów allegrowych to se nie przypominam nic takiego 🥴 Pochwal sie koniecznie.

Ja sie wczoraj mega wkurwiłam na Cartersa bo mi przysłał maila ze moje zamówienie zostało ANULOWANE - kurwa mac 😠! Nie wiem z jakiego powodu - leszek ma tam dzwonic i sie dowiedziec - mam tylko nadzieje ze mi kase oddadzą i niech spierdalaja na drzewo prostowac banany 😠 Musze poszukac innego sklepu bo oni jacys dziwini są. Nie wierzyłam jak Leszek za pierwszym razem mi to mowił bo wtedy on telefonicznie składał moje zamówienie i tez były jakies problemy......


teściówka już dzwoniła 🤪 - niedługo ma przyjechać, ale o gołąbkach nic nie wspominała 🤢.
A Carters może ma w dupie polskich klientów 😁.


Tyle, że ja polski klient z amerykanska karta i amerykanskim adresem dostawy wiec chyba nie o to chodzi !!!



to może za mało zamówiłaś 😁 - jakbyś kupiła ze 100szt. to pewnie jeszcze w dupę (za przeproszeniem) by pocałowali 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Dusia - to niedobrze ze antybiotyk ale skoro nie ma innego wyjscia to trzeba i juz. TYlko zeby jakis smazny był bo bedziesz miec maksyk z podawaniem. Buziaczki dla Majulki 😘 😘 i Agatki tez 😘 😘

Agab - zadzwon po tesciowke, powiedz ze sie steskniłas 😜 - zapewne przytacha jakies gołąbki 😉 A co do jaj z zakupów allegrowych to se nie przypominam nic takiego 🥴 Pochwal sie koniecznie.

Ja sie wczoraj mega wkurwiłam na Cartersa bo mi przysłał maila ze moje zamówienie zostało ANULOWANE - kurwa mac 😠! Nie wiem z jakiego powodu - leszek ma tam dzwonic i sie dowiedziec - mam tylko nadzieje ze mi kase oddadzą i niech spierdalaja na drzewo prostowac banany 😠 Musze poszukac innego sklepu bo oni jacys dziwini są. Nie wierzyłam jak Leszek za pierwszym razem mi to mowił bo wtedy on telefonicznie składał moje zamówienie i tez były jakies problemy......


teściówka już dzwoniła 🤪 - niedługo ma przyjechać, ale o gołąbkach nic nie wspominała 🤢.
A Carters może ma w dupie polskich klientów 😁.


Tyle, że ja polski klient z amerykanska karta i amerykanskim adresem dostawy wiec chyba nie o to chodzi !!!



to może za mało zamówiłaś 😁 - jakbyś kupiła ze 100szt. to pewnie jeszcze w dupę (za przeproszeniem) by pocałowali 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Aaaa, i przebija nam sie 7 ząb - dwójka na dole - i niunia cierpi bardzo. dziąsło juz pękło wiec mam nadzieje ze to juz niedługo choc z drugiej strony juz puchnie wiec ruch w zębowym interesie non stop 🙃


😮 😮 😮
a moja nadal szczerbata 🤢. - będzie jadła papki do 7 lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie kochane.nie bylo mnie deczko, wyjechalismy do znajmoych na kilka dni. Troche w aqua parku poszalelimy. Bylo super 🙂
Mam nadzieje ze u Was wsio ok bo niestety nadrabiac tych 129 stron nie dam rady 🙂
Moja corcia je juz kaszki jak "stary" 😉 180 srednio rano i wieczorem wciaga i to dosc geste Jej robie 😁
tak sie ciesze bo nie chciala.
Obiadki i owoce tez je ale chyba lyzeczka jeszcze niebardzo podchodzi Jej jedzonko. No ale je, pol sloiczka mniej wiecej zjada, czasem troszke mniej.
Cos tak przeslecialam stronki i co tam Dusiu, mam nadzieje ze z Mjaunia wszystko dobrze juz. Nie chciala jesc Ci nic? Buziaczki dla Majulki.
Dziewczynki mam nadzieje ze u was wszytsko ok. pozdrawiam wszytskie was i dzieckaczki. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniss martwiłyśmy się już o Was!

Agab w moczu wyszły leukocyty, bakterie i białko - na skierowaniu na usg pani doktor napisała zapalenie pęcherza moczowego...no i faktycznie szybko z usg, bo lekarka ostrzegała że może być ok 2 tyg a tu z dnia na dzień 🙂

a i zapomniałam Ci napisać mąż mnie namawia żebym zrobiła Ci konkurencję na allegro 😜
jeszcze się opieram bo chwilowo nie wiem kiedy bym znalazła czas 🙃

Pinacoldatrzymam kciuki za wizytę u okulisty

ciekawe jak Basia i Jagódka po usg - mam nadzieję, ze wszystko ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
dzieki dusienko 😘
mam nadzieje ze Majunia szybko wroci do zdrowka 😘


dziękujemy 😘
też mam taką nadzieję, bo nie moge patrzeć jak się męczy
dodatkowo górne dziąsła napuchły sa bielusieńkie więc wychodzą jeszcze na raz 2 jedynki
a druga jedyneczka na dole dostała dziś ksywkę COPPERFIELD pojawia się i znika...więc pewnie też męczy mojego skarbeńka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Moniss martwiłyśmy się już o Was!

Agab w moczu wyszły leukocyty, bakterie i białko - na skierowaniu na usg pani doktor napisała zapalenie pęcherza moczowego...no i faktycznie szybko z usg, bo lekarka ostrzegała że może być ok 2 tyg a tu z dnia na dzień 🙂

a i zapomniałam Ci napisać mąż mnie namawia żebym zrobiła Ci konkurencję na allegro 😜
jeszcze się opieram bo chwilowo nie wiem kiedy bym znalazła czas 🙃

Pinacoldatrzymam kciuki za wizytę u okulisty

ciekawe jak Basia i Jagódka po usg - mam nadzieję, ze wszystko ok


konkurencję możesz mi robić - byle by Twoje ceny nie byłe konkurencyjne w stosunku do moich 😁
a roboty to rzeczywiście jest przy tym sporo - ale nic dzisiaj niestety za darmo nie ma 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lenka ma jakies zapalenie na tle alergicznym. Dostała kropelki i jak nie przejdzie po nich to mamy sie zgłosić po cos mocniejszego z antybiotykiem. Bardzo płakusiała podczas badania, potem płakała bo wyciagałyśmy jej z gardła kartonik, który odgryzła i mogła sie nim zakrztusić a na koniec ulała 😮 Bidusia moja malenka - teraz sobie słodko spi mój aniołeczek kochany 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem i do tego mega wkurwiona. Odmówiono nam wyonania badania 🤪 bo kurwa jakaś wczesniej nie sprawdziła ze im wygasła umowa z tą przychodnia która nas sierowała 🤪 a gówno mnie to obchodzi 😠 a co najgorsze nie mogłam nawet zapłacić za wizyte bo aurat dziś robią tylko na fundusz. I tu kurwa nie kumam. chiałam wyonac badanie prywatnie to nie moge i znów musze czekac i szukac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też jestem wkurzona - ani poczty, ani kuriera nie było 😠.
Dostałam okres i boli mnie burzuch, a Lena nie chce jeść - dziwne bo nie je jak ją S. karmi 🤢.
Wkurzające 😠.
Pinacolada - moja ostatnio bawiła się opakowaniem foliowym po ciastkach i prawie połknęła kawałek folii 🤔.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniss - Kurde, Julka jej dała to pudełezko/kartonik bo tak strasznie płakała ze szok! Fakt, nie pomyslałam że moze w tak szybkim tempie to odgryżć 😮 Na szczęście lekarka zauważyła i to ona wpakowała Lence palce do gardła 🤢 Teraz juz bede wyczulona 😲

Agab - skopiowałam sobie to od Ciebie ale jakies bardzo nieostre mi wyszło 😞 Nie wiem dlaczego? Ty tez to kopiowałaś od kogos? dlaczego u iebie ostre a u mnie nie? help
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Moniss - Kurde, Julka jej dała to pudełezko/kartonik bo tak strasznie płakała ze szok! Fakt, nie pomyslałam że moze w tak szybkim tempie to odgryżć 😮 Na szczęście lekarka zauważyła i to ona wpakowała Lence palce do gardła 🤢 Teraz juz bede wyczulona 😲

Agab - skopiowałam sobie to od Ciebie ale jakies bardzo nieostre mi wyszło 😞 Nie wiem dlaczego? Ty tez to kopiowałaś od kogos? dlaczego u iebie ostre a u mnie nie? help


a najechałaś myszką i zrobiłaś: "zapisz obraz jako"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Moniss - Kurde, Julka jej dała to pudełezko/kartonik bo tak strasznie płakała ze szok! Fakt, nie pomyslałam że moze w tak szybkim tempie to odgryżć 😮 Na szczęście lekarka zauważyła i to ona wpakowała Lence palce do gardła 🤢 Teraz juz bede wyczulona 😲

Agab - skopiowałam sobie to od Ciebie ale jakies bardzo nieostre mi wyszło 😞 Nie wiem dlaczego? Ty tez to kopiowałaś od kogos? dlaczego u iebie ostre a u mnie nie? help


a najechałaś myszką i zrobiłaś: "zapisz obraz jako"?


TAK !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Moniss - Kurde, Julka jej dała to pudełezko/kartonik bo tak strasznie płakała ze szok! Fakt, nie pomyslałam że moze w tak szybkim tempie to odgryżć 😮 Na szczęście lekarka zauważyła i to ona wpakowała Lence palce do gardła 🤢 Teraz juz bede wyczulona 😲

Agab - skopiowałam sobie to od Ciebie ale jakies bardzo nieostre mi wyszło 😞 Nie wiem dlaczego? Ty tez to kopiowałaś od kogos? dlaczego u iebie ostre a u mnie nie? help


a najechałaś myszką i zrobiłaś: "zapisz obraz jako"?


TAK !!!


napewno?, może zrobiłaś kopiuj?
To zrób jeszcze raz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...