Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
Kinga - czy ty jak robisz foty to za każdym razem zmieniasz ustawienia w aparacie?
Jak wogóle ustawiasz na dworze, że wychodzą ci takie ładne zdjęcia?


no co Ty , nic nie zmieniam - robie na automacie bez lampy 🤢


aha 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
nasza dzis strasznie ulewa - popołudniu juz 3 razy 🤢. Juz dawno nie ulewała - nie wiem dlaczego znów zaczęła 😲

ide ja połozyc i wróce


tak se czytam i .............myślę sobie - u nas tylko raz dziś była ulewa 🤢
Chyba już nie kumam bazy 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
nasza dzis strasznie ulewa - popołudniu juz 3 razy 🤢. Juz dawno nie ulewała - nie wiem dlaczego znów zaczęła 😲

ide ja połozyc i wróce


tak se czytam i .............myślę sobie - u nas tylko raz dziś była ulewa 🤢
Chyba już nie kumam bazy 😁.


ja też tak przeczytałam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
my dziś dzień pełen wrażeń ale i także walki z jedzeniem Majusi
pojechaliśmy do mojej mamy i wypłynęliśmy statkiem w morze - obiecywaliśmy to Agacie od jakiegoś czasu 😉 pogoda przepiękna słoneczko zero chmurki, Agata zadająca milion pytań na minutę - pocieszka nasz mała 😎(choć czasami już męcząca 😮 ) Maja uśmiechająca się wreszcie dłużej niż minutkę. Zrobię wszystko co w mojej mocy żeby znów była uśmiechnięta !!!!!!
W morzu na d statkiem pojawiła się wielka czarna chmura - skropiła nas kilkoma kroplami deszczu...dopłynęliśmy susi i zadowoleni 😁 😁
potem obiadek - rybka - jedliśmy w piątkę - Maja malutkie kawałki rybki żuła jakby miała gume do żucia a dopominała się o więcej krzycząc na tatusia 🙂
i pod koniec rodzinnego obiadku zrobiło się czarno - zaczęła się burza z piorunami i wielgaśnym wiatrem, która wygoniła nas do domu 😞
dziewczyny dostały nawet certyfikat przejścia chrztu morskiego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
witam 🙂
my dziś dzień pełen wrażeń ale i także walki z jedzeniem Majusi
pojechaliśmy do mojej mamy i wypłynęliśmy statkiem w morze - obiecywaliśmy to Agacie od jakiegoś czasu 😉 pogoda przepiękna słoneczko zero chmurki, Agata zadająca milion pytań na minutę - pocieszka nasz mała 😎(choć czasami już męcząca 😮 ) Maja uśmiechająca się wreszcie dłużej niż minutkę. Zrobię wszystko co w mojej mocy żeby znów była uśmiechnięta !!!!!!
W morzu na d statkiem pojawiła się wielka czarna chmura - skropiła nas kilkoma kroplami deszczu...dopłynęliśmy susi i zadowoleni 😁 😁
potem obiadek - rybka - jedliśmy w piątkę - Maja malutkie kawałki rybki żuła jakby miała gume do żucia a dopominała się o więcej krzycząc na tatusia 🙂
i pod koniec rodzinnego obiadku zrobiło się czarno - zaczęła się burza z piorunami i wielgaśnym wiatrem, która wygoniła nas do domu 😞
dziewczyny dostały nawet certyfikat przejścia chrztu morskiego 🙂


ale fajny dzionek mieliście , supcio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
nasza dzis strasznie ulewa - popołudniu juz 3 razy 🤢. Juz dawno nie ulewała - nie wiem dlaczego znów zaczęła 😲

ide ja połozyc i wróce


no to jeszcze raz 😁 :
Lenka dziś strasznie ulewa - popołudniu ulała już 3 razy 🤢 Juz dawno tak nie ulewała - nie wiem dlaczego znów zaczęła 😲
Zrozumiały ??? 😜

już ją położyłam, nawet całą suszarkę prania wyprasowałam więc jestem do Waszej dyspozycji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 😉
ja standard na chwilke, przyszlam zobaczyc co slychac...
Pinacolada super na weselu wygladalas 🙂
Dusia zdjecie profilowe tak sliczne ze napatrzec sie nie moge 🙂
Jagodka Ksawciu oczywiscie gigant 🙂
przepraszam ze nie do kazdej z Was pisze ale czytam wyrywkowo 🙂
moja Majulka dwa dni po raczkowaniu usiadla z brzuszka (nareszcie spokoj z wrzaskiem o siadanie 🙂 ) oczywiscie wciaz budzi sie po 5 razy od 1 w nocy co godzine mam dosc ale...sama zasypia od tygodnia w lozeczku 😁
musze Wam powiedziec zejeszcze nigdy tak mocno nie tesknilam za domem czuje sie troche jak w klatce bo chce wrocic a nie mam jak 🙂 jednak co za duzo to i pies nie zje tesciow mam tak wspanialych ze szok ale mam juz po prostu dosyc juz za dlugo ale jeszcze tydzien i zu hause
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Lasensje

u nas weekend koszmar, wszystko na opak a zaczelo sie od tego ze jakis pijany buc pomylil klatki i wydzwanial do nas o 3 w nocy domofonem, tak sie zdenerwowalam ze juz nie moglam zasnac.
dzis 5 godz w samochodzie zamiast w gorach na swiezym powietrzu...potem cudowny "obiad" ktory byl tak obrzydliwy ze zostawilam cala porcje i jeszcze nie dostalam tego za co zaplacilam a kelnerka zwiala...szlag by to trafil. mam serdecznie dosc. Ksawciu jest boski i on to wszystko tak cudnie znosil nawet nie zaplakal...caly czas moje sloneczko usmiechniete..kochane malenstwo...ludzie sie nim zachwycali bo chodzil po stole, gadal [wyszedl mu kolejny zabek i chyba dlatego latwiej mu wymawiac nowe spolgloski i gada jak najety], usmiechal sieniesamowity jest! kilka razy uslyszelismy za plecami - jakie sliczne dziecko 🙂 🙂 🙂
A przez te godziny w aucie co chwile musialam go przebierac bo sie z niego lalo. jestem taka wsciekla na mojego m. ze szkoda gadac. wyzalilam sie i uciekam papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Hello Karolinko

Jak miło ze zaglądnęłaś do nas. Rozumiem co czujesz - wszędzie dobrze ale w domu najlepiej - to najprawdziwsza prawda 🙂 Dasz rade - wytrzymasz 😉

Buziaki dla Was a w szególnosci dla Majuli za postępy i całokształt 😉 😘 😘 😘


dokladnie w domku naj naj naj najlepiej 🙂
spadywuje i dziekujemy za caluski 😘 😘 😘 oczywiscie odwzajemniamy postaram sie jeszcze jutro odezwac bo dzis juz chyba nie dam rady jeszcze raz caluje 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u nas dzis była piekna pogoda i wybralismy sie na 12 do kosioła - stalismy na zewnątrz. Lenka w wózku grzecznie siedziała ale "śpiewała" sobie dość głośno pod nosem - momentami bardzo głośno. Ludzie patrzyli - jedni się śmiali , inni byli lekko oburzeni. My nie reagowaliśmy bo ona nie jęczała, nie płakała, nie krzyczała tylko piszczała sobie z zadowolenia - przeciez nie bede tłumaczyc 8 miesieznemu brzdącowi ze to kosciól i ze moze nie wypada. Co Wy o tym sądzicie bo juz sama nie wiem..... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
A u nas dzis była piekna pogoda i wybralismy sie na 12 do kosioła - stalismy na zewnątrz. Lenka w wózku grzecznie siedziała ale "śpiewała" sobie dość głośno pod nosem - momentami bardzo głośno. Ludzie patrzyli - jedni się śmiali , inni byli lekko oburzeni. My nie reagowaliśmy bo ona nie jęczała, nie płakała, nie krzyczała tylko piszczała sobie z zadowolenia - przeciez nie bede tłumaczyc 8 miesieznemu brzdącowi ze to kosciól i ze moze nie wypada. Co Wy o tym sądzicie bo juz sama nie wiem..... 🤢


- 'walić ludzi' po prostu to jest Lenki interpretacja na temat pieśni religijnych 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I jeszcze takie spostrzezenie z wczorajszego ślubu 🙂 Ja nie wiem czy Wy tez jesteście tak upierdliwe jak ja w kwestii ubierania się ale nie mogłam wczoraj patrzec na kobiety, które nie miały rajstop 🤢 Mnie mama wpoiła, ze jak sie idzie ubranym elaegancko (mowie tu o wiekszym wyjsciu np. na bankiet,imienieny, sylwestra, wesele....) to ZAWSZE trzeba założyc rajstopy!!! I nie ważne ze z nieba żar i ze gorąco, i ze gryzie, i że sie dupa poci (mozna załozyc ponczochy) - bez rajstop nie wypada i juz! 😜 Tak samo jak panowie , którzy pod marynarką od garnituru mają koszulę z krótkim rękawem 😮 Do garnituru ZAWSZE koszula z długim rękawem i to na tyle długim żeby mankiet koszuli wystawał ok 1-2 cm z rekawa marynarki 🙂 I nie ma mowy, żeby ściągnąć marynarkę juz w kościele bo gorąco...! I nie ma mowy, żeby przebierac buty na wygodne pod stołem....! Fason trzeba trzymac do kona i juz ! 😜 😜 😜 😜

Ps. Aaaa, i mama zawsze mówi ze w takich sytuacjach buty z odkrytymi palcami tez są nie na miejscu - ale ze względu na nowy i piekny nabytek nie mogłam sie powstrzymac i złamałam ta regułę 😉 ale rajstopy miałam specjalne do sandałków 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
agab - jak zrobiłaś grafikę do tych ostatnich 2 aukcji (otulaczek i czapusia). ?? Ja tez tak chce ..... 🤨


poprostu skopiuj sobie ode mnie te obrazki 🙂
zapisz gdzieś i masz 😘


tak poprostu? i to nie bedzie "kradzież" ? i nie obrazisz sie? Nie zaządasz opłaty? 😜 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
I jeszcze takie spostrzezenie z wczorajszego ślubu 🙂 Ja nie wiem czy Wy tez jesteście tak upierdliwe jak ja w kwestii ubierania się ale nie mogłam wczoraj patrzec na kobiety, które nie miały rajstop 🤢 Mnie mama wpoiła, ze jak sie idzie ubranym elaegancko (mowie tu o wiekszym wyjsciu np. na bankiet,imienieny, sylwestra, wesele....) to ZAWSZE trzeba założyc rajstopy!!! I nie ważne ze z nieba żar i ze gorąco, i ze gryzie, i że sie dupa poci (mozna załozyc ponczochy) - bez rajstop nie wypada i juz! 😜 Tak samo jak panowie , którzy pod marynarką od garnituru mają koszulę z krótkim rękawem 😮 Do garnituru ZAWSZE koszula z długim rękawem i to na tyle długim żeby mankiet koszuli wystawał ok 1-2 cm z rekawa marynarki 🙂 I nie ma mowy, żeby ściągnąć marynarkę juz w kościele bo gorąco...! I nie ma mowy, żeby przebierac buty na wygodne pod stołem....! Fason trzeba trzymac do kona i juz ! 😜 😜 😜 😜


Ja w upał rajstop bym nie ubrała na tego typu imprezę - wiem, że rajstopy powinno się zawsze mieć ubrane w pracy, przede wszystkim na stanowiskach biurowych, lub innych wymagających eleganckiego ubrania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
agab - jak zrobiłaś grafikę do tych ostatnich 2 aukcji (otulaczek i czapusia). ?? Ja tez tak chce ..... 🤨


poprostu skopiuj sobie ode mnie te obrazki 🙂
zapisz gdzieś i masz 😘


tak poprostu? i to nie bedzie "kradzież" ? i nie obrazisz sie? Nie zaządasz opłaty? 😜 😘


no tak po cichu - to liczyłam na jakiś mały procent od sprzedaży 🤔 🤢
😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...