Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja przeglądając dzis oferty allegro doszłam do wniosku,że lepiej i drożej sprzedają sie ubranka, które są sfotografowane na lalce. I zaczęłam poszukiwać dużej lalki i znalazłam w Bochni 🤪 Nie kupowałam zatem przez allegro tylko jutro rano jadę i kupię - wykorzystam do zdjęć a kiedyś będzie dla Lenki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
A ja przeglądając dzis oferty allegro doszłam do wniosku,że lepiej i drożej sprzedają sie ubranka, które są sfotografowane na lalce. I zaczęłam poszukiwać dużej lalki i znalazłam w Bochni 🤪 Nie kupowałam zatem przez allegro tylko jutro rano jadę i kupię - wykorzystam do zdjęć a kiedyś będzie dla Lenki 😉


spoko, też już o tym myślałam 🙂, ale nie chciałoby mi się tyle przebierać - wystawiłam już wszystko po Leni jak leci, może sprzedam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hi dziewczęta wieczorkiem!
byłam u pani doktor no i powiedziała że faktycznie wyniki moga być zakłamane...jutro robimy kolejne badanie moczu..tylko jak ja te siuśki z niej wyciągnę?? 🤨
dziś próbowaliśmy żeby zrobiła na nocnik - i co ??? i zrobiła kupę 🤪
gorączka już przeszłą gdyby dziś miała to pani doktor przepisała bactrim
nie kupiłam nie dałam czekam na jutrzejsze wyniki

dodatkowo Maja nie chce za żadne skarby mleka 🤢 danonek, deserek obiadek tak ale mleko nie!!!!w dodatku poszla spać głodna i mąż chciał dać jej na śpiocha...no i włożył butle mała rusza buźką nagle wypluła smoka - mąż patrzy ile wypiła- okazało się że jest tyle samo co zrobił 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam wieści od Misiamamy 🙂

W niedziele wracaja do domu. Nadia chodzi trzymana za rączki, raczkuje i mówi TATA. Przesłała mi nawet krótki filmik więc potwierdzam 🙂 Była troszkę chora - zwymiotowała nawet na panią doktor w szpitalu 😁 Ale juz jest ok. Ola teskni za nami i juz niebawem zaglądnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do kombinezonów i kurtek to u mnie dziewczyny rozjechały się z rozmiarami i porami roku 🙃
mam jakiś kombinezon od koleżanki muszę go wytachać z czeluści komandora i jedyne co będę musiała kupić to jakaś kurteczka bo po Agacie będą za małe 😞 albo za duże 😁
z wystawianiem na allegro czekam do września bo nie wszyscy już myślą o zimie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
jej, przyszykowałam stroje na jutro. Nawet w małą czarną się zmieścciłam 🤪 Tylko mam jakies czarne mysli ze w najmniej oczekiwanym momencie Lence się uleje wprost na moją kieckę 😁

Ciekawa jestem ile Lenka wytrzyma bo ja mam wesele we wrześniu i też chce zabrac Piotrusia ale nie wiem czy warto...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
pinacolada napisał(a):
jej, przyszykowałam stroje na jutro. Nawet w małą czarną się zmieścciłam 🤪 Tylko mam jakies czarne mysli ze w najmniej oczekiwanym momencie Lence się uleje wprost na moją kieckę 😁

Ciekawa jestem ile Lenka wytrzyma bo ja mam wesele we wrześniu i też chce zabrac Piotrusia ale nie wiem czy warto...


tak naprawde to jestesmy zaproszeni na ałe wesele+poprawiny ale poniewaz ja sobie tego technicznie nie wyobrazam to zapowiedziałam ze tylko do kościoła i może na obiad - ale to bedzie zależało od humorow Lenki. Ślub jest o 15 wiec pora dla nas nienajlepsza bo o 14 niunia je obiad (juz bedziemy w drodze) a potem idzie spac 🤢 Zatem jak sie nie wyspi porzadnie to w kosciele obawiam sie ze przekrzyczy księdza 😁 I ten obiad tez nie bardzo widze bo ona jest jak torpeda i ostatnio na Słowacji wsadziła rączkę w gorącą jajecznicę 😞 wiec tym bardziej przy rosole i schabowych nie bardzo sobie to wyobrazam 🤢 A tak szzerze to nikogo tam nie znam i po prostu nie chce mi sie tam isc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
pinacolada napisał(a):
jej, przyszykowałam stroje na jutro. Nawet w małą czarną się zmieścciłam 🤪 Tylko mam jakies czarne mysli ze w najmniej oczekiwanym momencie Lence się uleje wprost na moją kieckę 😁

Ciekawa jestem ile Lenka wytrzyma bo ja mam wesele we wrześniu i też chce zabrac Piotrusia ale nie wiem czy warto...


tak naprawde to jestesmy zaproszeni na ałe wesele+poprawiny ale poniewaz ja sobie tego technicznie nie wyobrazam to zapowiedziałam ze tylko do kościoła i może na obiad - ale to bedzie zależało od humorow Lenki. Ślub jest o 15 wiec pora dla nas nienajlepsza bo o 14 niunia je obiad (juz bedziemy w drodze) a potem idzie spac 🤢 Zatem jak sie nie wyspi porzadnie to w kosciele obawiam sie ze przekrzyczy księdza 😁 I ten obiad tez nie bardzo widze bo ona jest jak torpeda i ostatnio na Słowacji wsadziła rączkę w gorącą jajecznicę 😞 wiec tym bardziej przy rosole i schabowych nie bardzo sobie to wyobrazam 🤢 A tak szzerze to nikogo tam nie znam i po prostu nie chce mi sie tam isc 😜


ale chociaż się ładnie odwal i pokaż w kiecce i nowych bucikach!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
pinacolada napisał(a):
jej, przyszykowałam stroje na jutro. Nawet w małą czarną się zmieścciłam 🤪 Tylko mam jakies czarne mysli ze w najmniej oczekiwanym momencie Lence się uleje wprost na moją kieckę 😁

Ciekawa jestem ile Lenka wytrzyma bo ja mam wesele we wrześniu i też chce zabrac Piotrusia ale nie wiem czy warto...


tak naprawde to jestesmy zaproszeni na ałe wesele+poprawiny ale poniewaz ja sobie tego technicznie nie wyobrazam to zapowiedziałam ze tylko do kościoła i może na obiad - ale to bedzie zależało od humorow Lenki. Ślub jest o 15 wiec pora dla nas nienajlepsza bo o 14 niunia je obiad (juz bedziemy w drodze) a potem idzie spac 🤢 Zatem jak sie nie wyspi porzadnie to w kosciele obawiam sie ze przekrzyczy księdza 😁 I ten obiad tez nie bardzo widze bo ona jest jak torpeda i ostatnio na Słowacji wsadziła rączkę w gorącą jajecznicę 😞 wiec tym bardziej przy rosole i schabowych nie bardzo sobie to wyobrazam 🤢 A tak szzerze to nikogo tam nie znam i po prostu nie chce mi sie tam isc 😜


ale chociaż się ładnie odwal i pokaż w kiecce i nowych bucikach!


NO I O TO CAŁY CZAS CHODZI 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
pinacolada napisał(a):
AGAB - nie wiem czy wiesz ale nasi panowie sie umawiają na jakiś mecz razem ..... 🙂 Znasz szczegóły ??

hehe jaka konspiracja 🙂


Justynka - naszym chłopcom było chyba bardzo dobrze razem 😁 i to dlatego 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
pinacolada napisał(a):
AGAB - nie wiem czy wiesz ale nasi panowie sie umawiają na jakiś mecz razem ..... 🙂 Znasz szczegóły ??

hehe jaka konspiracja 🙂


Justynka - naszym chłopcom było chyba bardzo dobrze razem 😁 i to dlatego 😁.


wiesz o czyms o czym ja nie wiem??!! 🤢 Zauważyłam,że mi wazeliny ubyło ale..... 🤢 😉 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Laski

my wrocilismy, wszyscy padamy na ryje, dziecko biedne przezyl szok po spotkaniu z piszczącą Zochą 😮 co ona zapiszczala to mlody dostawal histerii i w pewnym momencie ja z Ksawciem bylam w kuchni a moja przyjaciolka z Zocha w pokoju obok i rozmawialysmy przez sciane 🙃
W ilei lipa straszna w sumie nic z planowanych rzeczy poza spiworkiem nie kupilismy [a spiworek i tak nie ten co chcialam bo nie bylo]

DUSIA my BACTRIM podawalismy przez miesiac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...