Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
mamusie wiem ze już o tym pisałam, ale mam mętlik w głowie co myslicie o tym foteliku? wart swojej ceny? Nie chciałabym pluc sobie później w brodę a musze kupic w Polsce jakis fotelik:
http://allegro.pl/item1192169596_promocja_maxi_cosi_tobi_6_kolorow_w_extra_cenie.html


Karolinka go chyba kupiła w promocji w niemczech 🙂 i na handel 😜 za 99e

Tu kosztuje 129e bez promocji więc też dobra cena ale ja go stąd nie zabiorę, bo za bagaż bym musiała zapłacić a to bez sensu całkowicie...


Justynka a jakbyś go kupila i wysłała??jakąś tania paczką to dotrze do waszego przyjazdu do Polski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Justynko, trzymam trzymam bo sentymentalna bestia jestem ☺️
malo tego od 12 r. zycia pisze pamietnik/dziennik i tez mam wszystkie te zeszyty ☺️ 🤪

ojej to ja Ci w takim razie GRATULUJĘ! ja tyle razy zaczynałam pisać i po miesiacu nie miałam juz ochoty. Jedyne co mam to wszystkie listy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
mamusie wiem ze już o tym pisałam, ale mam mętlik w głowie co myslicie o tym foteliku? wart swojej ceny? Nie chciałabym pluc sobie później w brodę a musze kupic w Polsce jakis fotelik:
http://allegro.pl/item1192169596_promocja_maxi_cosi_tobi_6_kolorow_w_extra_cenie.html


Karolinka go chyba kupiła w promocji w niemczech 🙂 i na handel 😜 za 99e

Tu kosztuje 129e bez promocji więc też dobra cena ale ja go stąd nie zabiorę, bo za bagaż bym musiała zapłacić a to bez sensu całkowicie...


Justynka a jakbyś go kupila i wysłała??jakąś tania paczką to dotrze do waszego przyjazdu do Polski 🙂

boję się zeby nie popękał albo cos takiego w tej paczce. Nie jestem w stanie patrzeć "przewoźnikowi" na ręce a wiem że różne rzeczy się dzieją
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justyna_malutka napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
mamusie wiem ze już o tym pisałam, ale mam mętlik w głowie co myslicie o tym foteliku? wart swojej ceny? Nie chciałabym pluc sobie później w brodę a musze kupic w Polsce jakis fotelik:
http://allegro.pl/item1192169596_promocja_maxi_cosi_tobi_6_kolorow_w_extra_cenie.html


Karolinka go chyba kupiła w promocji w niemczech 🙂 i na handel 😜 za 99e

Tu kosztuje 129e bez promocji więc też dobra cena ale ja go stąd nie zabiorę, bo za bagaż bym musiała zapłacić a to bez sensu całkowicie...


Justynka a jakbyś go kupila i wysłała??jakąś tania paczką to dotrze do waszego przyjazdu do Polski 🙂

boję się zeby nie popękał albo cos takiego w tej paczce. Nie jestem w stanie patrzeć "przewoźnikowi" na ręce a wiem że różne rzeczy się dzieją


ja tez bym z przesylka nie ryzykowala, moga sie zrobic mikrouszkodzenia ktorych nie widac golym okiem a wpywaja na bezpieczenstwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
mamusie wiem ze już o tym pisałam, ale mam mętlik w głowie co myslicie o tym foteliku? wart swojej ceny? Nie chciałabym pluc sobie później w brodę a musze kupic w Polsce jakis fotelik:
http://allegro.pl/item1192169596_promocja_maxi_cosi_tobi_6_kolorow_w_extra_cenie.html


Karolinka go chyba kupiła w promocji w niemczech 🙂 i na handel 😜 za 99e

Tu kosztuje 129e bez promocji więc też dobra cena ale ja go stąd nie zabiorę, bo za bagaż bym musiała zapłacić a to bez sensu całkowicie...


Justynka a jakbyś go kupila i wysłała??jakąś tania paczką to dotrze do waszego przyjazdu do Polski 🙂

boję się zeby nie popękał albo cos takiego w tej paczce. Nie jestem w stanie patrzeć "przewoźnikowi" na ręce a wiem że różne rzeczy się dzieją


Justynka - on pewnie jest w sklepie sprzedawany w kartonie, dodatkowo napchaj tam foli bąbelkowej lub starych gazet/jednorazowek w wolne miejsca - one będą amortyzacją 🙂 i bedziesz mieć problem z głowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
mamusie wiem ze już o tym pisałam, ale mam mętlik w głowie co myslicie o tym foteliku? wart swojej ceny? Nie chciałabym pluc sobie później w brodę a musze kupic w Polsce jakis fotelik:
http://allegro.pl/item1192169596_promocja_maxi_cosi_tobi_6_kolorow_w_extra_cenie.html


Karolinka go chyba kupiła w promocji w niemczech 🙂 i na handel 😜 za 99e

Tu kosztuje 129e bez promocji więc też dobra cena ale ja go stąd nie zabiorę, bo za bagaż bym musiała zapłacić a to bez sensu całkowicie...


Justynka a jakbyś go kupila i wysłała??jakąś tania paczką to dotrze do waszego przyjazdu do Polski 🙂

boję się zeby nie popękał albo cos takiego w tej paczce. Nie jestem w stanie patrzeć "przewoźnikowi" na ręce a wiem że różne rzeczy się dzieją


Justynka - on pewnie jest w sklepie sprzedawany w kartonie, dodatkowo napchaj tam foli bąbelkowej lub starych gazet/jednorazowek w wolne miejsca - one będą amortyzacją 🙂 i bedziesz mieć problem z głowy 🙂

dowiem się jutro ile on waży i ile by mnie kosztowała przesyłka, moze faktycznie warto kupić tutaj a nie wydawać tyle kasy w Pl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka co do moczu to na pewno powtórzę
wszystko zrobie żeby jej tylko ulżyć!!!

ps. ja mam pamiętniki tylko z podstawówki i liceum później juz jakoś czasu nie znajdowałam 😉listów też sporo mam nawet jak korespondowałam po rosyjsku z jakąś dziewczyna z Rosji 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia mam pytanie jak długo przewijalaś Agate na przewijaku??? bo ja sie zastanawiam czy warto mi kupować bo nie wiem kiedy mi Wiktoria z niego by wyrosła a w dzieciecym pokoju za duzo miesjca nie ma bo graci tam stół który służy do przewijania i mala nie ma gdzie sie bawić i szaleć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justynka for You ze strony producenta

Size of the product:
Max. internal seat width: 290 mm
Internal seat depth: 310 mm
Internal height of seat: 590 mm (headrest in upper position)
External width of seat: 440 mm
External depth of seat: 565 mm (sit position)
640 mm (sleep position)
External height of seat: 740 mm
Weight: 8,9 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
Dusia mam pytanie jak długo przewijalaś Agate na przewijaku??? bo ja sie zastanawiam czy warto mi kupować bo nie wiem kiedy mi Wiktoria z niego by wyrosła a w dzieciecym pokoju za duzo miesjca nie ma bo graci tam stół który służy do przewijania i mala nie ma gdzie sie bawić i szaleć 😉


Aalicee przy Agacie nie miałam przewijaka bo mieliśmy komodę z takim przedłużonym blatem...a teraz kupiłam przewijak bo Maja jest z nami w sypialni i mi łatwiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Justynka for You ze strony producenta

Size of the product:
Max. internal seat width: 290 mm
Internal seat depth: 310 mm
Internal height of seat: 590 mm (headrest in upper position)
External width of seat: 440 mm
External depth of seat: 565 mm (sit position)
640 mm (sleep position)
External height of seat: 740 mm
Weight: 8,9 kg

Dziekuje Dusieńko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej ale naskrobałyście

Dusia - zdróweczka dla Majuni od cioci i Lenki i całuski 😘 😘 😘

Jagoda - zdjęcia super, młody ma fajne gatki 😉 😘, zdecydowanie powinnas powrócic do fryzury i koloru (wyglądałaś bajecznie co nie znaczy ze teraz mniej bajecznie 😉 )

Allicee poruszyła temat przewijaków - otoż miałam juz kiedys Was pytac zy uzywacie bo moj juz stoi w kącie i tylko do kąpieli jest wyciagany. Chodzi o to że w tej chwili bez Julki nie jestem w stanie przebrac Lenie pampersa 🤢 Młoda jest tak silna i szybka ze sekundę trwa i juz jej nie ma 🤢 Robimy to zatem na naszym łozku sypialnianym (dosc duze) bo jak mi ucieknie to zanim spadnie to zdąze ja chwycic chocby za nogę 🤢 A jakby spadła to sie tylko potłucze a z wysokosci łóżeczka mogłoby byc gorzej. Ostatnio jak mi sie usrała a Julka miała gosci i nie chciałam jej przeszkadzac to wymyśliłam że przewine ja w łazience w wanience bo mi sie na brzuch nie obróci ze względu na "brak miejsca". Pomyliłam się - nie dosc ze sie obróciła to jeszcze o mało mi nie wypadła z tej wanienki (na stelazu wiec wysoko). Gównem była umazana wanienka, Lenka , ja i podłoga 😮
Juz wiecie dlaczego miedzy innymi tak chetnie kupiłam nocnik - zrobi kupkę, przekładam ja przez kolano, wycieram pupę mokra chusteczka jak staremu 😜 i po sprawie. Nawet te 2 z 4-5 kup dziennie zrobione do nocnika to dla mnie spora ulga 🙂 Paweł wczoraj stwierdził ze od 1 wrzesnia (Julka pojdzie do szkoły) musimy zatrudnic opiekunkę zeby pomagała mi przebrac młodą 🙃
I tu pytanie czy Wasze dzieci tez robią taki cyrk przy przewijaniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Pinacolada nie tylko Ty masz takie problemy z przebieraniem. Piotrek kręci się, wierci, przekreca na brzuszek i maszeruje z kupą czy bez 🙂 Ja z przewijaka zrezygnowałam juz dawno. jestem za niska żeby leżał na łóżeczku i mi było nie wygodnie 😜 Od zawsze go przebierałam u nas na łóżku lub na podłodze na kocu. Teraz przewijak leży na podłodze podczas kąpania bo chociaż mam pewność ze mi nie spadnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
ojej ale naskrobałyście

Dusia - zdróweczka dla Majuni od cioci i Lenki i całuski 😘 😘 😘

Jagoda - zdjęcia super, młody ma fajne gatki 😉 😘, zdecydowanie powinnas powrócic do fryzury i koloru (wyglądałaś bajecznie co nie znaczy ze teraz mniej bajecznie 😉 )

Allicee poruszyła temat przewijaków - otoż miałam juz kiedys Was pytac zy uzywacie bo moj juz stoi w kącie i tylko do kąpieli jest wyciagany. Chodzi o to że w tej chwili bez Julki nie jestem w stanie przebrac Lenie pampersa 🤢 Młoda jest tak silna i szybka ze sekundę trwa i juz jej nie ma 🤢 Robimy to zatem na naszym łozku sypialnianym (dosc duze) bo jak mi ucieknie to zanim spadnie to zdąze ja chwycic chocby za nogę 🤢 A jakby spadła to sie tylko potłucze a z wysokosci łóżeczka mogłoby byc gorzej. Ostatnio jak mi sie usrała a Julka miała gosci i nie chciałam jej przeszkadzac to wymyśliłam że przewine ja w łazience w wanience bo mi sie na brzuch nie obróci ze względu na "brak miejsca". Pomyliłam się - nie dosc ze sie obróciła to jeszcze o mało mi nie wypadła z tej wanienki (na stelazu wiec wysoko). Gównem była umazana wanienka, Lenka , ja i podłoga 😮
Juz wiecie dlaczego miedzy innymi tak chetnie kupiłam nocnik - zrobi kupkę, przekładam ja przez kolano, wycieram pupę mokra chusteczka jak staremu 😜 i po sprawie. Nawet te 2 z 4-5 kup dziennie zrobione do nocnika to dla mnie spora ulga 🙂 Paweł wczoraj stwierdził ze od 1 wrzesnia (Julka pojdzie do szkoły) musimy zatrudnic opiekunkę zeby pomagała mi przebrac młodą 🙃
I tu pytanie czy Wasze dzieci tez robią taki cyrk przy przewijaniu?



nasza też zwiewa ile sił w nogach 🙂 ale na szczęście kupa trafia sie u nas rano i wtedy ogarnia ja tata albo w dzień i wtedy trafia się gówniany interes niani 😉 a ja to tylko sporadycznie ...... żeby jej nie nosić bo nie nie wolno.... no i za bardzo smierdzi i mogłabym nie wytrzymac z moimi mdłosciami 😉 u nas niedługo tez bedzie nocnik 🙂 pinacolada jest na allegro ten co ty masz??

musze moja córcie szybko nauczyc chodzenia na nocnik bo na przewijak nie ma za bardzo tez tam miejsca jak beda tam dwa łóżeczka 😉 a sypialni nasze bobasom nie oddamy chociaz większa.... bo ma balkon a my na nim wieczorem lubimy posiedzieć jak mała śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aalicee- mój nocnik to najzwyklejszy nocnik pod słoncem tyle że grajacy. Kupisz go w kazdym sklepie, markecie. Kosztował całe 15zł. Wyslij jutro nianię na spacer z młoda i kaz wrócic z nocnikiem. Moja ma frajde jak cholera. dzis 3 kupy walnęła na nocnik. Bez problemu siada, fakt- chwile musze ja zabawic, dac jej cos interesujacego do rączek ale nie zwiewa mi z niego no i ma radoche jak zazyna grać 😉 Wtedy jej dodatkowo cała rodzina bije brawo i wtedy to juz w ogole jest happy 🙂 Polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
hehe Pinacolada nie tylko Ty masz takie problemy z przebieraniem. Piotrek kręci się, wierci, przekreca na brzuszek i maszeruje z kupą czy bez 🙂 Ja z przewijaka zrezygnowałam juz dawno. jestem za niska żeby leżał na łóżeczku i mi było nie wygodnie 😜 Od zawsze go przebierałam u nas na łóżku lub na podłodze na kocu. Teraz przewijak leży na podłodze podczas kąpania bo chociaż mam pewność ze mi nie spadnie 🙂


no to mnie pocieszyłaś 🙂 bo juz myślałam ze mam jakiegoś ADHD-owca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KINGA - dzieki 😜 😘 kolor bedzie chyba musial poczekac bo robilam farbe tydz temu 🙂 ale na fryzjera moze sie skusze wczesniej, tylko z grzywka problem bo trzeba podcinac a mnie strasznie szybko rosna wlosy i ciagle grzywa wlazi do oczu i ani spiac ani zaczesac bo mam sztywne jak druty 🤢 a teraz dziecko male to inaczej niz jak sie bylo pieknym i mlodym 🙃 😁

Ja Mlodego przewijam caly czas na przewijaku, kreci sie, kopie, piszczy, ciagnie za sznuek od lampy [dzis załapał o co chodzi i pociaga za taki metalowy lancuszek i zapala swiatlo 🙃] ale na podlodze ucieka mi bardziej wiec narazie przewijak choc nogi mu z niego wisza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeszcze wracajac do zdj to mam wrazenie ze przez te ostatnie 3-4 lata bardzo sie postarzalam 😞
Nawet moj Rafal jak zobaczyl dzis te nasze fotki z mszany to mu sie wyrwalo:
1) ooooo jaki mlodziutki kotek!
2) ale bylas chuda!

🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki - jutro jedziemy do krk do ikei na zakupy i do mojej przyjaciolki.
Z sentymentu luknelam na watek sierpniowek 2009 [bo Zosia sie wtedy urodzila i sledzilam co u nich sie dzieje] - i tam maluchy chlopcy waza od ok 8700 do 14 kg! 🤪 ciekawe z iloma kg moj skonczy roczek 🙂
Poza tym czytalam dzis co jedza ich dzieci teraz i az trudno uwierzyc ze np. Ksawciu gdyby nie byl alergikiem to wsuwalby kanapeczki z szynka, serkiem, jajecznice itd mi sie wydaje ze on zawsze bedzie pil mlesio z butli ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...