Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
wyprasowałam małą furę ciuchów, poszperałam w zakamarkach i znalazłam kilka bluzeczek jesiennych na Lenkę, ciepły różowy sweterek podszyty polarkiem, i uwaga: 6 par dzinsów 🤢 Zapomniałam o tej pace, którą kupiłam na allegro 🤢 Część , która była za duża włozyłam do kartonu i wsunęłam pod biurko 🙃 A ostatnio kupiłam jej dzinsy w Zara Kids 🤢 za 70zł :S To teraz bedzie miec (razem z tymi co leżą w komodzie) 10par 😮 😮 😮 Nawet nie mówię Pablowi bo by mnie chyba zabił 😲

Spadam - jeszcze mała przepierka , prysznic i lulu


kupiłaś może rurki? Bo ostatnio byłam i widziałam takie super i wyobraziłam zaraz sobie w nich moją Lenką - jakby śmiesznie wyglądała z takimi chudymi nogami 😁 - jak pająk 😁.


no pewnie że rurki 🙂 Miała z Zary od chrzestnej od 3 do 6 i były genialne ! Dlatego teraz kupiłam tez rurki (9-12) tylko teraz z ciemniejszego dzinsu 😉
ja mam białe rurki z zara baby 🤪 fakt saa genialne 😉 ja kupilam juz wczesniej na 9-12 i wczesniej jak zakladalam to tylko podwijałam nogawki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
my dziś mieliśmy pojechać do skansenu chleba do ustronia morskiego, ale dziewczyny zasnęły po drodze i nie chcieliśmy ich budzic więc dojechaliśmy do kołobrzegu 🙃 tam spacer i udaliśmy się na obiadek do skansenu 🤢 i to był nasz błąd - pełno os, jedzenie nieciekawe...chyba że tak trafiliśmy bo znajomi nam strasznie zachwalali 😮 w dodatku Maja nic nie chce jeść i zrobiła mi awanture jak dawałam jej zupkę krem z dyni, którą zawsze uwielbiała 🤨
powrót do domu to był koszmar - jedna wrzeszczała przez drugą - nie wiem co w nie wstąpiło!!ale miałam już dosyć dzisiejszego dnia....
Maja znów zasnęła bez jedzenia 😞 - nawet buzi nie chciała otworzyć 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
cudnie wyglądaliście a Lenka jest po prostu CUDOWNA !!! robi się tak podobna do Julki, że będziesz mieć w domu bliźniaczki z 10letnią różnicą wieku 😜


Dziekuję 😘 Dziewzynk to rzeczywiście bliźniaczki - moze chociaz charakterki beda miec rozne 😉 A buty zrobiły furorę ! Nie było osoby, która by na nie nie popatrzyła 🤪 I to lubię 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Dusia - moj Pablo juz siedzi w necie i czyta o ekspresach bo on 10lat pracował w Segafredo wiec jest w temacie 🙂 Ja tez popatrzyłam - fajna sprawa - nigdy wczesniej nie widziałam takiego ekspresu.... 😮 Twoj maz prauje w tej firmie?


mój mąż je sprzedaje 🙂 kupił z Anglii chyba 300szt i teraz powolutku sprzedajemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jest przy nich fajna zabawa ze zrobieniem kawy - no i jesteś podczas całego etapu przygotowywania kawy - spalasz kalorie podczas 'wyciskania' spieniania mleka 🙂 a i jak się dobrze rozgrzeje ekspres to crema wychodzi centkowana 🙂

polska stronka to www.presso-polska.pl robi ją mój mąż z kolegami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
a jest przy nich fajna zabawa ze zrobieniem kawy - no i jesteś podczas całego etapu przygotowywania kawy - spalasz kalorie podczas 'wyciskania' spieniania mleka 🙂 a i jak się dobrze rozgrzeje ekspres to crema wychodzi centkowana 🙂

polska stronka to www.presso-polska.pl robi ją mój mąż z kolegami


fajna rzecz jednak na tym etapie (kiedy Lenka jest ciut absorbująca 🙃 ) 🙃wolę wcisnąć guziczek 😜 Ale w gabinecie mogłabym taki miec bo szumu nie robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
a jest przy nich fajna zabawa ze zrobieniem kawy - no i jesteś podczas całego etapu przygotowywania kawy - spalasz kalorie podczas 'wyciskania' spieniania mleka 🙂 a i jak się dobrze rozgrzeje ekspres to crema wychodzi centkowana 🙂

polska stronka to www.presso-polska.pl robi ją mój mąż z kolegami


fajna rzecz jednak na tym etapie (kiedy Lenka jest ciut absorbująca 🙃 ) 🙃wolę wcisnąć guziczek 😜 Ale w gabinecie mogłabym taki miec bo szumu nie robi 🙂


fakt przy dzieciach trudno...więc ja męża zaganiam a z dziewczynami wtedy siedzimy w pokoiku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
byłm u siostry, załamka totalna 😞


jak ona sie czuje fizycznie bo o samopoczucie psychiczne nawet nie pytam... 😞 Jak Nikos?



chciałam jej [pomóc przygotować ciuszki dla dziecka to nie chciała 😞
coś ją plecy bolały i klatka piersiowa ja bolała, nie śpi, siedzi i płacze...
dotarło do niej ze tyle lat przed nią i sama 😞 ona ciągle powtarza ze nie umie bez niego żyć 🤢
a Niki ciągle dostaje nowe prezenty to ma zajęcie ale widzi ze mam ciągle płacze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć.

Pinacolada - ślicznie wyglądaliście! Lenka mała Princessa 😘. Kinga - po tobie wogóle nie widać, że dziecko niedawno urodziłaś! Bombowo!

Basiu - czy nie myśleliście może o pomocy psychologicznej dla siostry? Może dobrze też jakby do psychiatry poszła - trochę by ją wspomógł, bo bez fachowej pomocy to na pewno trudno się podnieść po takiej tragedii, tym bardziej, że jak urodzi to musi być dziewczyna na chodzie.
Bardzo jej współczuję 😞.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć.

Pinacolada - ślicznie wyglądaliście! Lenka mała Princessa 😘. Kinga - po tobie wogóle nie widać, że dziecko niedawno urodziłaś! Bombowo!

Basiu - czy nie myśleliście może o pomocy psychologicznej dla siostry? Może dobrze też jakby do psychiatry poszła - trochę by ją wspomógł, bo bez fachowej pomocy to na pewno trudno się podnieść po takiej tragedii, tym bardziej, że jak urodzi to musi być dziewczyna na chodzie.
Bardzo jej współczuję 😞.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...